kissofdeath 2007 júl. 22. - 19:24:50
(31/151)
egyáltalán nem nevezném ezt a filmet horrornak. mondjuk filmenk is elég sz.a.r. azt hittem elalszok rajta. talán a vége, a menkülés, az jó lett, de a többi része szánalmasan rossz. semmi izgalmas, vagy ijesztõ jelenet. egy horror filmnél alap az idegtépõ zene. ezt is hiányoltam...
verdeleth 2007 júl. 22. - 00:00:53
(30/151)
szánalmasan sz*r film Néha kicsit az ahova lépek szörny terem c filmet jutatta eszembe de az is jobban tetszett, azon még nem kinomban röhögtem.ez meg egy nagyon sablonos és elõre kiszámitható film semmi értékkel
Vikke 2007 ápr. 15. - 11:15:10
(29/151)
Ezt a filmet minek szánták ?? Valami paródiának; vagy akció-thrillernak ?? Ekkora hatalmas hülyeséget ritkán lát az ember.
Redfield 2007 ápr. 01. - 23:10:10
(28/151)
Jó, nem vitázok. itt most úgysem nyerhetek.
Redfield 2007 ápr. 01. - 22:57:41
(27/151)
Ne olcsad Tompikát, az nem tesz jót az imázsának. :) Ebbe a filmbe semmi értelmet nem kerestem amikor beültem rá, én mégis találtam valamit. Ellenben rengeteg másikkal. Nem azt mondom, hogy ez a világ nagy felfedezése, amit beletuszkoltak, de az miért ne lehetne jó? (mondjuk mert szerinted nem az) De ilyen alapon Tarantino is máshonnan veszi az ötleteket (most független attól, hogy õ beismeri) mégis elég könnyen lehet imádni. Nekem bejött ez a formula, neked nem. nagy ügy. Tarantino-t sem imádja mindenki. És ha valaki nekem azt mondja, hogy nem bírja a filmjeit, azt nem tartom beszûkült látókörûnek. (feltéve persze, ha látta is a filmjeit)
Redfield 2007 ápr. 01. - 22:43:35
(26/151)
Hát annál nem is látszik többnek. ebben egyet értünk. De mi lenne, ha akkor Tompikát hagynád beázrkózni a kis álomvilágába, hadd lubickoljon a dimenzói közt a tartalmi részben? :) Én nekem így jött le a film. Többet látok benne, mint mások, csak mások ezt úgy hívják, hogy "beleképzelés", nem benne való meglátás. :))
Redfield 2007 ápr. 01. - 22:30:39
(25/151)
Hadsereget építünk. :) Hiszünk egy Tyler-ben! :)
.N!cole. 2007 ápr. 01. - 22:24:20
(24/151)
Na:)Mostmár 3an vagyunk:)
Redfield 2007 ápr. 01. - 22:06:20
(23/151)
EZAZ!! IGENIGENIGEN!!! :)
.N!cole. 2007 ápr. 01. - 22:03:49
(22/151)
De van ember a földön aki még bírja:ÉN:)Igaz,már rég láttam,de határozottan emlékszem,hogy igenis tetszett:)
Redfield 2007 ápr. 01. - 21:15:26
(21/151)
Na várjál csak. azé nem úgy van az... :) Az alaphelyzet nem azonos, egyáltalán, max a road-movie-s utazgatós stílus. De a Triffidek napjá-ban (kiváló film) eleve két szálon fut a cselekmény, és a rémségek tárgya meg körülményei is mások. Egyedül a bemutatásmódot vették át, hogy milyen jellegben közöljék le a dolgokat. De miért tossza mindenki csõrét az a film? Vagy ha horror, akkor már legyen fröcsögõs, látványos meg néhol feketén humoros azt kész? Legyen sokkoló, azt ennyi? Miért KÉPTELEN valaki örömmel konstatálni, hogy van film / vannak filmek, amik ennél egy kicsit többet akarnak adni, úgy, hogy azért még meglegyen a horror jelleg is? A legtöbb zombifilm rendelkezik társadalomkritikával (A Holtak földje már túlzottan is), de ennél a 28-nappal-nál szerintem remekül eltalálták. Esküszöm, nincs mégegy ember rajtam kívül a világon, aki bírná azt a filmet... ezt nem hiszem el...
Gertev 2007 ápr. 01. - 20:49:22
(20/151)
28 nappal késõbb = A Triffidek napja (Day of the Triffids, 1962, Székely István), csak modernebb formában, de az alaphelyzet azonos....
+ pár újdonság, mai dzínészek + mai környezet...
Nekem semmi újdonságot nem adott.... Csak ezt a filmet nem reklámozzák és kevesen ismerik. (Ugyanúgy, mint az "isteni" Tarantino "eredetiségét"... Az átlag mozinézõnek ezek a felhígitott filmek újdonságok lesznek mindig...û

Eredeti (1978)-as Holtak hajnala pedig zseniális. Romero zombi trilógiájának 2.része. "the ultimazive zombie flick"
Redfield 2007 ápr. 01. - 11:44:06
(19/151)
csak a magad nevében beszélj.
Redfield 2007 ápr. 01. - 05:22:19
(18/151)
Azért állatira túlzásba esel. Én nem hívnám bedõlésnek, sem átverésnek. Mondom: nem egy nagy, kiemelkedõ alkotás, de akkor is különlegesebb, mint ez. Ez valóban zsánerfilm, nem több, és nekem nem is jön be. De a 28 nappal késõbb legalább próbál valami újat nyújtani.
Redfield 2007 márc. 31. - 02:31:07
(17/151)
Azzal a filmmel szinte mindenkinek baja van. nem értem én ezt. Nem volt az se vontatott, se elnyújtott. Kevert volt, próbált újat mutatni, és nem feltétlen a vérengzésben. Inkább át lett szabva egy pár fokkal mélyebb, kézi kamerás road-movie-vá, ami nagyon hatásos volt számomra. Én örülök, ha egy horror nem csak a patakvérbõl áll. a 28 nappal késõbbnek nem azt mondom, hogy komoly mélységes mondandói voltak, de azért igényesebb film, mint pl: ez. Egyébként amiket érveket felsoroltál azok nagyjából helyt álltak. de attól még nem magasodik ki ez a film sem a többi közül. :(
verdeleth 2007 márc. 31. - 00:29:01
(16/151)
szánalmas egy film Minden klisé együtt de még igy sem unalmas hanem szörnyû és nevetséges Nem ajánlom senkinek Inkább nézzetek filmeket
PszichoCica 2006 dec. 03. - 21:07:07
(15/151)
Hmm nem tudom, nekem a 28 nappal késõbb sokkal-sokkal jobban tetszett... lehet hogy azért mert végre kiszakadhattam általa ebbõl a mindent elárasztó Hollywoodi túl spirázott légkörbõl... már néha nagyon unom ezt a mindent a jó effektekért gondolkodást...

De Kennethnek minden elismerésem! :) Épp az imént találtam róla nagyon baró képet, hehe :)
robby 2006 dec. 03. - 18:31:18
(14/151)
Sziasztok!
Én is láttam mindkét filmet, és nekem a Holtak hajnala sokkal jobban tetszett. Eléggé elgondolkodtató, amikor a Holtak hajnalának egyik jelenetében, egy tévéinterjúban egy pap arra figyelmeztet, hogy bûnös világban élünk, és ha már nincs hely a pokolban, a holtak a földön járnak.
PszichoCica 2006 dec. 03. - 17:13:39
(13/151)
Kategóriájában a legjobb? Akkor te még nem láttad a 28 nappal késõbbet! Na az egy jó zombis film... ez valami hulla unalmas! Egyedül Kenneth a jó benne, rajta legalább lehetett röhögni! :) Egyszer láttam a filmet de sosem fogom elfelejteni azt a jelenetet, amikor a biztosítékot akarják megszerelni vagy mit, és megkérdi Kennethet valamelyik pasi: Kenneth te is velünk jössz?
Erre Kenneth: Nem! Ti jöttök velem! :D

Ez volt a legnagyobb duma amit eddig filmben hallottam! A macsóóó!!! Fél órát röhögtünk rajta barátnõimmel! :DDD

Ezen a filmen többet röhögtünk mint némelyik vígjátékon! :)
Didit 2006 aug. 26. - 18:48:49
(12/151)
Nekem ez a kedvenc filmem:)Ennél jibbat nem lehet csinálni.Az ragadott meg mikor a nézõ bele tudja magát élni, hogy 'mi van ha én leszek az utolsó ember a földön?'Ez az érzés végig bennem volt, izgultam a szereplõkért stb.... ez egy nagyon jó film.