4/10
Pantagruel59 júl. 20. 17:55:25 4/10
(6/6)
Látom itten egyesek már nagyon alacsonyra tették a lécet, ezért tetszhetett nekik ez a film. Az ötlet még csak hagyján, (nagyjából az összes horror egy gagyiság valójában), a megvalósítással sincs akkora probléma, (noha nem egy nagy szám, sőt), azonban a helyszin már kicsit mesterkélt és sajnos nem tünt minden részletében valósnak, ami már komoly gond. De az igazi baj ott kezdődőtt, hogy a szereplők kb egytől-egyig idióták voltak. SPOILER
Rendben, az elején még nem tudták, hogy mi a szitu, de amint meglátták, hogy a dolog "valódi" és kiderültek a szabályok is, mit csinálnak? No mit? Hát persze, hogy egyiket sem tartják be! Na, ott már kb nem is izgatott tovább, de azért végigszenvedtem. A baghead csávó (vagy hölgy) képes volt betartani a szabályokat, de az agyhalottak nem. Természetesen rendre el is hullanak, annak rendje s módja szerint. Nem is kár értük. A végén kiderül, hogy a gonosz néni manipulálta őket. Mire? Hogy gyökerek legyenek és a legelemibb óvintézkedéseket se tartsák be? Ez volt a film?
Gratulálok!
Mivel vajból van a szívem, ezért legyen 4/10, de valójában egy ruppót sem ér az egész bohóckodás.
5/10
kaloz44 máj. 12. 15:06:29 5/10
(5/6)
Na jó nem rossz van rosszabb de azért számomra teljesen értelmetlen hogy összeveszik a két csaj majd spontán az egyik elmegy egy random helyre egy csetintesel kb aztán levesz három papírt a falról és hirtelen besötétedett xd 😂
k11zoltan máj. 04. 21:56:09
(4/6)
Remélem nem ez lesz az év horrorja.
Látványban sem volt sok, a történet se nagy szám.
Kb mint a Beszélj hozzám. Gyenge közepes.
7/10
Gulácsi Péter máj. 02. 15:51:27 7/10
(3/6)
Nagyon tetszett, a végét szokás szerint összecsapták, de hangulatban, látványban és megvalósításában nálam ez eddig az év horrorja.
4/10
Zahire ápr. 13. 22:55:52 4/10
(2/6)
Összetákolt, vacak film, még az időt is sajnáltam rá, pénz meg végképp nem adtam volna érte. IMDB 5.4 pont, én még 4.5-öt is soknak érzek.
8/10
frenchbullie márc. 16. 05:03:50 8/10
(1/6)
Üdv! Megszegtem a saját szabályomat, hogy többet nem megyek moziba... :-), mert érdekelt ez a film. Esti előadásra mentünk, - nyilván:-), mert egy természetfelettit akkor kell megnézni:-) -, a terem tele volt. Ergo mást is érdekelt ez a kis rémmese:-) Hozta a kötelezőt a látványvilággal, a szokásos jumpscare elemekkel, a sztoriban rejlett némi újszerűség, így el lehet mondani, hogy megérte a mozijegy árát. Szórakoztatott.