Téma: Hõsök

Lasagne 2007 jún. 02. - 11:22:53
(890/2630)
na pontosan ezt gondolom én is:)
Viszont a következõ évadtól kicsit tartok, hogy mit hoznak ki belõle. No meg remélem a kedvenceim még maradnak egy ideig...bár ha belegondolok már szinte mind1ik az lett a végére. Még jess-niki párost is megkedveltem(a parkoló órás résszel belopta magát a szívembe:)))
Ezt a cikket találtam, már olvastam régebben is, de van benne egy mondat ami érdekes..
<a target="_blank" href="http://www.sfportal.hu/content/view/2435/386/" title="http://www.sfportal.hu/content/view/2435/386/">www.sfportal.hu</a>
"Érdekesség, hogy a sorozatban Hiro egyik kedvenc figurája, példaképe Sulu - még egy olyan ötlet is felmerült, hogy Hiro azt mondja neki: "Papa, úgy nézel ki, mint Sulu!"
kijazaSulu? :/ õ lenne Kenshei vagy elsiklottama neve fölött a sorozatban?
Lasagne 2007 jún. 02. - 11:08:38
(889/2630)
üdv újra itt a fórumon:)
Haitire én is kiváncsi vagyok...úgy értem hogy ki is õ valójában.
A képregény érdekes, fõleg hogy hallom most kb 5 rész fog vele foglalkozni. De még mindíg nem tudom elképzelni róla hogy gonosz lenne.(bár eddig csak olyan filmben láttam játszani ahol rossz fiú volt)
"idõutazni érdekes lenne, de szerintem annak is megvan a maga varázsa, hogy várok egy-egy új részre."
azért egyszer kipróbálnám szivesen;-)
DrIstvaan 2007 jún. 02. - 09:49:47
(888/2630)
Szívesen ;) Egyébként (kis)érettségire készülsz? Vagy csak egyszerûen év végén sok a tanulnivaló?
Titivirág 2007 jún. 01. - 16:03:11
(887/2630)
jujj köszi fan-tagok!!! :) :D
RadosGa 2007 máj. 31. - 22:03:12
(886/2630)
Hy! Nekem megvan a Hõsök eddigi részei szinkronosan a még hátralévõ részek felíratosan akit érdekel az írjon emailt: rgabi15@freemail.hu
DrIstvaan 2007 máj. 31. - 18:41:13
(885/2630)
A lényeget összefoglalva, szereplõkre bontva...
Peter (meg)tanulta Claude-tól, hogyan használhatja a képességét: bár mestere azt mondja, hogy ki kell zárnia a tudatából a szeretteit, mert õk csak hátráltatják, Pete rájön, hogy fel kell idéznie, milyen volt találkozni az adott személlyel.
Hiro szembesült apja akaratával, hogy menjen vissza Japánba, immáron a Yamagato cég (aminek mellesleg Kaito Nakamura, Hiro apja a nagyfõnöke) vezérigazgató-helyettesének. Ezt azonban õ egy ügyes csellel, amibe -akaratán kívül- a nõvérét is bevonja, elkerüli, és folytatja a küldetését, bár a képet Kaito szétszaggatta.
Claire találkozik az igazi anyjával, Meredith-szel, és egymásnak mesélnek magukról, illetve bemutatják egymásnak képességeiket.
Sylar megszökik, maga helyett pedig Mr Bennettet zárja a cellába, majd Bennet jogosítványáról leolvasva a lakcímét, elmegy a Bennet-házba, megölni Claire-t, aki viszont nincs otthon. Így kénytelen várni, idõközben hazajön Mrs Bennet, akinek Sylar mint Mafla úr megmentõje mutatkozik be, és akinek teljes szimpátiáját egybõl elnyeri ezáltal. Mikor azonban Sylar túl sokat érdeklõdik Claire után, Mrs Bennet gyanút fog, ezért Gabriel megpróbálja megölni, de pont ekkor ér haza Mr Bennet és a Haitii, akik elkergetik a hívatlan vendéget. Ezután ez utóbbi feledésre készteti Mrs Bennettet, aki az egész nap történéseit elfelejti.
Isaac még mindig nem tud elszakadni Simone-tól, aki már hisz benne, de arra kéri, hogy segítsen neki megtalálni Petert. Ez azonban nem sikerül a festõnek: ha megpróbálja lefesteni Petert, csak Peter nélküli képek sikerülnek (hiszen õ éppen láthatatlan, mivel találkozott Claude-dal). Mikor telefonon megkérdi Mr Benettõl, hogy ez mit jelent, õ azt válaszolja, hogy egy régi ismerõse mégsem halott, ahogy hitte.
Jessica (majdnem) megöli a pszichológust, ennek ellenére szabadon engedik, mert Linderman mindent elintézett. Otthon Jessica Nikit egy tükörbe zárja, és így teljesen õ kerül hatalomra.
Kb. ennyi, remélem, hasznos volt :).
Titivirág 2007 máj. 31. - 18:04:30
(884/2630)
juuuj vki mondja el mi volt a tegnapi részben, m nem láttam!!!!! (tanultam shit) THX
DrIstvaan 2007 máj. 30. - 19:04:59
(883/2630)
VÉÉGRE! Újra mûködik a fórum! (Eddig nem tudtam beírni...)
Én is nézni fogom. Érdekes magyarul újranézni ezeket a részeket.
Kíváncsi leszek, mit tudunk meg a Haitiirõl... Eddig õ a kedvenc szereplõm, remélem, a második sorozatra nem lesz belõle valami "népszerû gonosz" (mint pl. Sylar, vagy Darth Vader a Csillagok Háborújában), mert azokat meg elvbõl nem csípem.
Én nem várom a szeptembert! Heroes ide vagy oda, inkább örülök neki, hogy véget ér hamarosan a tanítás (már csak 6 vizsgám van hátra... bár az egyik szigorlat). Idõutazni érdekes lenne, de szerintem annak is megvan a maga varázsa, hogy várok egy-egy új részre.
Lasagne 2007 máj. 30. - 11:28:51
(882/2630)
jajh....hiányzik a szerdai heroes nézéssss:( messze van még az a szeptember...ilyenkor lenne jó idõutazni:) gyors megnézném a következõ évadot és visszajönnék
gabor004 2007 máj. 28. - 10:05:58
(881/2630)
Hello mindenki! 4x néztem meg az utolsó részt és ekkor tört fel belõlem az igazi HEROES Fan! :-) Csak annyit kellett hozzá, hogy belegondoljak szeptemberig nincs Heroes.. :-( Már várom az elvonási tüneteket! Egyetlen 1 sorozat se volt amit ennyire nyomon követtem volna...na jó talán a Lost de azt egy idõ után meguntam!

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; SPOILER!
A nagy favoritom az utso részben az volt, amikor Niki jól odacsapott Sylarnek és megkezdõdött a végsõ küzdelem...
Nagyon ott volt. Nagyon pozitív lett a sorozat végére Niki/Jessica karaktere (bár nekem az elejétõl kezdve az volt...)

Amit nem értek. Az a rész, amikor Mr.Bennet életét mutatták be, akkor Ted és Matt elmentek a házába Noahnak és ott Ted ugyebár majdnem felrobbant, de nyugtató segítségével, amint Claire nyomott be neki...lenyugodott...
A kérdés: Vajon Peternek miért nem lehetett volna elég 1 nyugtató? :-) Jó biztos hülye vége lett volna..de így most bakizott a Sorozat...mert hogy Clairet biztassam: "Van megoldás!" :-)

Mindenesetre én nagyon várom már a 2.évadot, bár kicsit megijedtem a beharangozotól...1671-ig megyünk vissza..."ajjajj"
Na addig is gyártom az idiota elméleteket a folytatásról..
üdv, Gábor
Marvin02 2007 máj. 27. - 15:07:33
(880/2630)
Köszi szépen! Errõl nem tudtam.
DrIstvaan 2007 máj. 26. - 20:20:31
(879/2630)
Keresni tudtommal nem lehet, de rendezhetitek ABC-sorrendben a témákat, ha a címek fölötti, felfelé mutató nyílra kattintotok.
Nasty 2007 máj. 26. - 15:55:54
(878/2630)
***SPOILER***

Azért nem tudott felrepülni Peter, mert olyannyira átvette a képesség (az a robbanós) felette a hatalmat, hogy moccani sem bírt. Ezt mondta Nathannak is... Hogy semmit sem tud csinálni... Erre a szeretõ báty felkapta rászorult öcsikéjét, és felröppentek :)
Gabor84 2007 máj. 26. - 15:22:45
(877/2630)
Na látod erre én is kíváncsi lennék!
Marvin02 2007 máj. 26. - 14:42:00
(876/2630)
Bocs, hogy itt kérdem, de hogy lehet fórumon belül topikot keresni, mert a filmek adatlapjáról, már nem lehet átugorni. :(
Gabor84 2007 máj. 26. - 14:10:57
(875/2630)
És ez most miért jó dolog?
Lasagne 2007 máj. 25. - 11:53:46
(874/2630)
SPÓJLER

"Haiti az, aki rosszabb, mint a mumus. :-) Õ képességeket tud blokkolni (bizonyos távolságon belül) és elmékeket törölni (ahhoz fizikai kapcsolat kell neki)... de akkor hogyan tudja, hogy Claire kiakasztotta a szélharangot??? Persze a gyors válasz az, hogy pl. naponta elmegy Claire háza elõtt és látja az ablakot. :-) De mi van, ha a Haiti képessége komplexebb??? Mi a közös a képességek blokkolásában és az emlékek törlésében??? Talán az agy bármely(!) területét tudja blokkolni távolról és "megsemmisíteni" közelrõl???"

mondjuk ebben van valami....bár nekem szimpi a HAiti....valahogy eddig csak a jó oldalát mutatta.....de az hogy õ a fõ gonosz.....hmmmm.....nem is tudom ...érdekes felvetés
Lasagne 2007 máj. 25. - 11:48:22
(873/2630)
Ámen
DrIstvaan 2007 máj. 25. - 10:05:19
(872/2630)
Remélhetõleg a képregények is el fognak látni minket kitárgyalnivalóval, és akkor nem ül le a fórum...
DrIstvaan 2007 máj. 24. - 20:07:20
(871/2630)
Azért kell még kiírni, mert simán lehet, hogy valaki nem szól hozzá, de azért olvassa a mi beírásainkat. És ha adott személy csak a magyar részeket nézi, ne lõjünk le neki semmi meglepetést. Szóval maradjon csak a spoiler bejelentés ;).