Téma: Hõsök

Arden 2007 okt. 23. - 22:08:36
(1390/2630)
>:)))
k11zoltan 2007 okt. 23. - 22:06:23
(1389/2630)
Elképzelem milyen felelõségteljes munkád van...
Arden 2007 okt. 23. - 22:04:42
(1388/2630)
jah. teljesen. sztem holnap fel is mondok, nem bírom elviselni a sok munkahelyi stresszt, ami a felelõsséggel jár. De leginkább a hülyék dühítenek.
Arden 2007 okt. 23. - 22:03:36
(1387/2630)
Sztem itt még nagyon durva dolgok lesznek - bár utálom, hogy 6 millió szálon fut a sztori, uh jó lenne, ha nem csak az utolsó 5 részben lenne megint kapcsolódás... Ez a képes dolog meg nagyon nagyon érdekes! És a HRG szál, meg hát... lávolom nagyon.:)
Lasagne mostanában nem jár erre? Mintha kissé megfogyatkoztunk volna...
k11zoltan 2007 okt. 23. - 22:01:09
(1386/2630)
Neked nagyon ki lehetnek az idegeid zenebohóc!
Arden 2007 okt. 23. - 22:01:02
(1385/2630)
Mivel mindenki letöltötte már az elsõ évadot is, éppen ezért (is)nem volt itthon vmi átütõ siker, kétlem, hogy megveszik a II. évadot. Bár javítsatok ki, ha tévedek. Meg amilyen "logikus" döntések születnek manapság a tv2-n (csakhogy a Frei-House párhuzamot emlegessem), kétlem, hogy beruháznak. Valszeg vesznek még1 évadot a Columbo-ból. Vagy Kojak még ennél is nyerõbb választás lenne.
ahmose 2007 okt. 23. - 20:17:48
(1384/2630)
Sziasztok!
Nem olvastam végig ezt a rengeteg üzit..nemtudja valaki,mikor kezdi adni a tv2 a 2-dik szezont?
DrIstvaan 2007 okt. 16. - 23:33:53
(1383/2630)
*SPOILER*
Nem értem pontosan az eszmefuttatásodat... Mit változtatott Hiro a jelenen???
Azt meg nem tartom valószínûnek, hogy Kensei lenne Mr Petrelli, mert ha Takezo elélt a XX. századig, akkor halhatatlannak kell lennie (ami mondjuk lehet adott), de akkor fél évvel korábban (illetve a mostani eseményekhez képest tízzel) sem tudott volna meghalni.
Az aranycsinálót egyébként Bobnak hívják, de hogy õ lenne ott... talán... de nem biztos.
andatti 2007 okt. 14. - 19:04:52
(1382/2630)
SPOILER

ui: az összeégett arcot úgy értettem, hogy a tükörben, mikor a telefonálás után belenézett...

ja és bocs, mert az elõbb is elfelejtettem... mármint a SPOILER-t...
andatti 2007 okt. 14. - 18:57:23
(1381/2630)
Hali!
Én is most töltöttem le a 2/1-2-3-at... esetleg tud valaki hozzá magyar felriatot már? MIvel angoltudásom nulla, bár az elsõ évad után, sztem lehet némileg érteni.

***SPOILER***

Amit én nem értek, hogy a repülõsnek, miért volt összeégett az arca az elsõ részben? bár utána már normális... aranyos, hogy Claire új haverja úgy tud repülni mint a (volt) politikus...
nakamura 2007 okt. 14. - 00:01:42
(1380/2630)
Olyan sok a kérdés. Pl. Miért nem keresik Sylar holttestét,v. Molly miért nem látja Petert, stb. Szerintem a válasz elég egyszerû: a pár fõs forgatókönyvírói team-nek nincs ideje mindent olyan szinten kidolgozni, hogy a több milliós rajongó tábor minden egyede mindig mindent logikusnak találjon. Ha ez lehetséges lenne, akkor abból csak egy hétköznapi, unalmas sztorit lehetne kreálni, bár szerintem még egy igaz történet leírásánál is lehetnek ilyen buktatók. Mert az élet is rejtélyes és megmagyarázhatatlan néha.
Scardona 2007 okt. 12. - 15:06:12
(1379/2630)
Mivel épp Candice menekítette meg Sylart a Kirby Plaza elõl, ezért el tudom képzelni, hogy õ hitette el mindenkivel, hogy meghalt.
Egy ilyen apró illúzió semmiség neki, hiszen egyszer Nikkivel is majdnem elhitette, hogy Micah meghalt.
dark_angel 2007 okt. 12. - 14:10:14
(1378/2630)
sziasztok,tudja valaki h mikor lesz a 2.évad a tv2-õn?ahogy olvasgattam ti letöltöttétek,de azért hátha tudja valaki:) nekem már nincs hely a vinyómon még ennek is:D
DrIstvaan 2007 okt. 11. - 15:40:45
(1377/2630)
SPOILER
Azt én sem értem, hogy Mollyval miért nem találtatták meg Petert. Talán mert Mohindernek és Mattnek (mert õk felügyelnek most Mollyra) nem tûnt fel, hogy Peter nem tért vissza.
Sylarról pedig azt hiszik, hogy meghalt. Mohhinder ezt nyíltan mondja is Bobnak, amikor az említi neki Sylart, még az elsõ beszélgetésük során.
DrIstvaan 2007 okt. 11. - 14:32:12
(1376/2630)
SPOILER
Ja, és még egy dolog; Thompson nem lehetett az "öregek" egyike, mert eredetileg 12-en voltak, és ebbõl 3-an haltak meg az évadnyitóig (Mr Petrelli, Linderman, Devaux). Tehát Thompson, aki szintén halott, már nem fér bele. A gyilkosnak pedig egynek kellett lennie a megmaradtak közül (az alapján, amiket Kaito és Angela mondtak, és amiket az utóbbi gondolt).
Scardona 2007 okt. 11. - 14:27:44
(1375/2630)
Elõször is nagyon-nagyon jó a második évad!!
Spoiler-es:
Miért kell sérthetetlennek lennie Hiro-apu gyilkosának? Lehet, hogy tud repülni vagy láthatatlanná válni. Másrészt Sylartõl is láttunk már olyat, hogy nagyot esett (Peterrel)és semmi baja nem lett.(Talán lassított az esésen az erejével, nem tudom pontosan.)
És Kensei igaz, hogy sérthetetlen, de sztem öregszik, nem halhatatlan.
Ellenben a képregényben a "sellõ" meg az a férfi, na õ lehet halhatlan.
És még mindig nem tudni, hogy hogy jön a képbe az, aki mindent lát és akitõl Molly olynagyon fél.
Ja és mégegy: Miért nem kérte meg senki Mollyt, hogy találja meg Petert? Mohi vagy Matt is igazán kiváncsi lehetett volna, h mi történt a robbanás után vele?
DrIstvaan 2007 okt. 11. - 14:26:37
(1374/2630)
SPOILER
Nekem egyértelmûnek tûnik, hogy a Társaság ugyanaz maradt, mint volt, csak nem Linderman vezetésével. Az a Bob, Mohinder fõnöke, pedig nekik dolgozik.
Az igaz, hogy a festményen Claire csókolózik valakivel (feltehetõen Westtel), de egyáltalán nem biztos, hogy õ HRG gyilkosa. Hiszen a tettes az elsõ képen sincs rajta.
A napfogyatkozás szerintem nem áll összefüggésben azzal, ha megváltozik az idõvonal. Akkor nem akkor történt volna, amikor Hiro megérkezett 1671-be, hanem miután megváltoztatta Kensei sorsát.
Szerintem Candice kilépett a társaságtól, kihasználva Linderman halálát, és lehet, hogy élete utolsó (és legnagyobb) hibáját követte el Sylar megmentésével.
Peter nyakában pedig nem egy olyan lánc lóg, mint a Haitii-é... Ugyanaz! Nem tûnt fel, hogy az eredeti gazdáján nincsen?
Arden 2007 okt. 10. - 14:19:23
(1373/2630)
Sztem is brutál jó az új évad. És végre több HRG-s mûsoridõ van...B):D

(OFF: Amúgy mizu van veled?)
Lasagne 2007 okt. 10. - 13:59:26
(1372/2630)
én nézem, csak suli miatt alig tudok net közelbe jönni és a részeket is csak hétvégén nézem meg! a részek nagyon bejönnek!
DrIstvaan 2007 okt. 10. - 10:15:31
(1371/2630)
Mi van emberek, nem nézitek a sorozatot (mármint csak azok, akik szolták amúgy néni angolul), vagy nincs hozzászólnivalótok?
*SPOILER*
Egy pár megfigyelés.
-Kíváncsi vagyok, Pete visszatér-e még az elõzõ életébe... Nekem (meg szerintem másoknak is) szimpatikusabb volt úgy.
-Sylar vajon ténylegesen meggyilkolta Candice-t, vagy csak egy illúzió volt az is? Ami e mellett szól, az az, hogy ha még volt rá ereje, nyilván a képességét bevetve próbálta megmenteni magát. Ami pedig ellene, hogy -mivel Sylar nem tudott az "igazi" alakjáról- nem változott volna vissza Betty-vé.
-Most akkor hogy is van ez a képekkel? 1)Mégsem az öregek vannak rajtuk (ami pedig inkább tûnik logikusnak), vagy 2)Bennet is egy közülük? Ezt viszont nem hinném... Nem is elég idõs hozzá.
-Voila! Itt van a "láv mí tendör" (ezt még leírni is fáááájt így fonetikusan:)) Claire és West között.