Téma: Hõsök

Nasty 2007 máj. 01. - 19:31:18
(610/2630)
Egyébként csöpögtem Peter karakterén a 20. részben! Respect!!!
Nasty 2007 máj. 01. - 19:17:18
(609/2630)
Nem mindegy, hogy ki öli meg Ted-et... :)
Egyébként meg Ted ártatlan ember, nem szabad csak úgy meggyilkolászni! Ezt nem engedik az amerikai törvények! Most komolyan...
Nasty 2007 máj. 01. - 19:15:41
(608/2630)
***SPOILER***

Persze! Hana! Hogy is keverhettem össze Candice-el, feltûnõen kedves is volt :)

A bomba dolog... Ha jól raktam össze magamban a dolgot, akkor szerintem a következõ történhet abban a pizonyos pár percben:
Peter ugye már korábban rájött - álmodott - hogy õ lesz a bomba. Tehát tudja, hogy õ fog robbanni. Matt, Ted és HRG már elindultak New Yorkba, hogy leállítsák, felszámolják HRG cégét. Sylar megölte Isaac-ot, és látta magát, mint elnök.
Tehát az események a következõt idézték elõ:
Mindenki meg akarja menteni a világot, ezért mindenki miatt lesz a robbanás!
Egyszerûbben: Nathan meg akarja állítani Petert, akinek a közelébe ér Ted (vagy Sylar, aki megölte Ted-et, ezt még nem döntöttem el). Minden hõs összetömörül, hogy segítsenek egymáson, miközben Sylar mosolyogva nézi az eseményeket. Ekkor Peter elveszti az uralmát Ted/Sylar képessége felett... Rosszul mondom! Peter nem tudja irányítani újonnan szerzett képességét, és nukleárisan kisül. A legtöbben a környezetében azonnal meghalnak... az emberiség .07%-a... Köztük Nathan is... Ekkor Sylar átalakul Nathanná, és... lesz ami lesz :)

Persze ez csak az én elmélkedésem :)
Mazsola1 2007 máj. 01. - 18:16:50
(607/2630)
*SPOILER*

Ok, ez érthetõ, feltornyosultak a képességek, de akkor azzal hogy megölik Sylart hogy vetnek véget ennek?
Peter továbbra is robbanhat, hisz Õ is azt mondja "én a vagyok a bomba"
mármint Õ... nem én :)
Flashdance01 2007 máj. 01. - 18:14:56
(606/2630)
mazsola nem tudom E-mailban átküldeni de ha van msn-ed akkor azon tuti menni fog!!!!
DrIstvaan 2007 máj. 01. - 18:09:26
(605/2630)
*SPOILER*
(Csak annak, aki csak a TV2-n adott részeket nézi.) Szerintem valami olyasmi lesz, hogy túl sok képességet szerez meg, köztük Ted sugárzását is, és ez okozhatja a robbanást. Ezt azért gondolom, mert
1)Claude beszélt egy bizonyos "kritikus tömegrõl", amit Peter készül elérni,
2)Ted maga sem igazán tudja korlátok közé szorítani a képességét, és
3)a vízióban egy csomó hõs megjelenik (pl. Nathan, D.L., Claude...), mielõtt elõidézi a robbanást.
Mazsola1 2007 máj. 01. - 18:06:12
(604/2630)
*Spoiler*

Future Hirot megölték, nem elkapták és arról még nem tudok hogy hallott emberektõl is áttudja venni a képességet Sylar!

De nagyon klassz ötlet :)
Mazsola1 2007 máj. 01. - 18:00:42
(603/2630)
*Spoiler*

Nem értem, miért nem a nukleáris fickót ölik meg? Persze öljék meg Sylart is, de mi a biztositék hogy nem robban fel Peter..... vagyis bocsánat Nastykém.... nem fog továbbra is élõ atomreaktornék mûködni?
És a kérdésem továbbra is fen áll, de akkor helyeselek, miért robbantja fel Peter New Yorkor? Elveszti az uralmat a képessége felett? ok? és hol jön a képbe Sylar?Továbbra is Peter a veszélyzóna,nem?
sorlix 2007 máj. 01. - 17:54:28
(602/2630)

Spolier

A következõ részben nem biztos ám hogy hiro megöli a sylar, mert a future hirot meg elkapták aztán lehet sylar elszivja a képességét és vissza megy a múltba, hogy megakadályoza hirot :)
topforum 2007 máj. 01. - 17:49:10
(601/2630)
*** SPOILER ***

Akit fejbe lõttek nem Candice volt, hanem Hana.
Nasty 2007 máj. 01. - 17:39:45 Előzmény Lasagne
(600/2630)
<a target="_blank" href="http://www.thespringbox.com/" title="http://www.thespringbox.com/">www.thespringbox.com</a>

Töltsd le, és máris számol az óra visszafele :) De ne engedd, hogy megtévesszen, USA +6h
Nasty 2007 máj. 01. - 17:36:01
(599/2630)
Emberek kész extázis!!!!
Én annyira izgatott vagyok most! Egyre jobban gyûlölöm az alkotókat!!! Ekkora szadista bagázst!!! Még 6nap 3óra 30 perc... Ez túúúl sok!! :)

*** SPOILER ***

Skacok, nekem feltûnt egy hiba, bár lehet, hogy csak rosszul láttam, és nem is igaz. Elvileg Sylar Candice erejét használja, hogy Nathan legyen... Viszont Candicet Matt akkor lövi fejbe, mikor elmegy HRG-hez, hogy megtudja, hol van Claire... Szóval Sylar nem vehette el Candice erejét, mert neki le kell vágni ahhoz a fejeket... De ez már nagyon szõrözés, tudom :)

Elkezdtem olvasni a 31. novellát is, de sajnos nem nagyon visz elõre a storyban... Gonoszság! Bár legalább megtudjuk, hogy hogy jött össze Niki és Peter :)

Egyébként Peter NEM robban fel! Mikor esik már le, hogy a nukleáris pasi sem robban fel, csak kisugározza az energiáját! Szóval elõidéz egy robbanást, aminek õ a középpontja, de egyébként sértetlen marad!!!

Sylar meg baromi okosan csinálja, amit csinál, egyre büszkébb vagyok rá... És látom, volt fodrásznál is, cuki lett a sérója... Gondolom Milot rágta az ideg, mikor meglátta, mert kb a 3. rész óta sír a rendezõnek, hogy zavarja a haja... De most legalább hátrazselézték... 2012 a hátrazselézett haj éve :)
Arden 2007 máj. 01. - 17:34:14
(598/2630)
Istenem de hülye vagyok!!! Azt hittem ma vasárnap van!!!! áááá megyek letölteni!!!!B)
DrIstvaan 2007 máj. 01. - 17:27:20
(597/2630)
<a target="_blank" href="http://www.torrentspy.com" title="http://www.torrentspy.com">www.torrentspy.com</a>
Itt érdemes körülnézni... Illetve megéri letölteni a Torrent Harvester nevû kis progit, ami frissítés (update) után nagyon kellemes...
Akárhogy is, úgy keress rá, hogy Heroes S01E20.
gabor004 2007 máj. 01. - 17:15:17
(596/2630)
Fokozzátok csak, fokozzátok! :-))
Ti egyébként honnan töltitek le, mert ahonnan én szoktam az sajnálatos módon még nem iparkodott feltölten a 20-as részt... :-((
Mazsola1 2007 máj. 01. - 17:06:07
(595/2630)
Most látom hogy már megjött a felirat... most meg kell néznem mégegyszer, hátha valamit nem értettem jól :)

<a target="_blank" href="http://www.janosekweb.com/hosszupuska/" title="http://www.janosekweb.com/hosszupuska/">www.janosekweb.com</a>
Mazsola1 2007 máj. 01. - 16:27:28 Előzmény DrIstvaan
(594/2630)
Ohh, jaj, ez volt a legborzasztobb rész ami eddig volt, ez nem olyan kis jaj de szupi kis aranyos rész, bárcsak nekem is lenne képességem... :)

Ha ez az ára, ne legyen :)

*Spoiler*

Még mindig nem világos, mitõl robban fel Peter?
Már annyi minden van a fejemben hogy teljesen össze zavarodtam.
Peter, tényleg máshogy nézz ki a sebhellyel... borzasztó csunya :)
És Matt, nagyon ellenszenvessé vált, kezdett már az agyamra menni, most már tudjuk mi az a vallatos rész....
de örülök hogy a végén legalább Mohinder jó útra tért!
Visszont elég rossz bele gondolni hogy Nathan,Clair meghalt...de már megint nem láttunk egy izgalmas Peter vs. Sylar harcot!! Ha egy rész csak errõl szólna, az maga lenne az extázis :))
Na majd Hiro rendbe hozz mindent... :)

A zenét Flashdance, köszönöm elfogadom:
szusicica@yahoo.com
sorlix 2007 máj. 01. - 16:23:02
(593/2630)
felirat mikor lesz már?
DrIstvaan 2007 máj. 01. - 15:27:29
(592/2630)
Nem nehéz kitalálni, a sorozat fõgonoszáról van szó, aki egy kitalált óramárkát használ álnévként :D
Az viszont már tényleg durva, és meglepõ, hogy *SPOILER*Candace képességét használva*SPOILER mennyi sz*rt kavar...
gabor004 2007 máj. 01. - 14:38:49
(591/2630)
Gondolom azzal lelõttél volna 1 poént, ha elmondod ki az az ember?! :-)

Egyébként vicces, mert még nem láttam a 20-as részt, de már a 21-es Trailert igen.

!!! SPOILER !!!
Elég érdekes lesz a Hiro vs. Sylar rész! Már várom, bár elõször örülnék én a 20-as résznek is! :-DD