2/10
zazee 2022 ápr. 09. - 18:08:30 2/10
(273/313)
A tegnapelőtti epizód végén Dóra hadnagy őrizetbe veszi Judit asszonyt, a tegnapi részben pedig egy árva szó sem esett arról, hogy ez korábban megtörtént, a hadnagy a felettesével sem beszélte meg, de Kozma Dénesnek sem szólt, pedig hosszasan beszélgettek Juditról. Mintha össze-vissza lennének vágva, keverve időrendileg az események. Totál zagyvaság az egész, sok ostoba párbeszéddel és lényegtelen jelenetekkel pedig csak az időt húzzák. Az ember azt várná, hogy a story vége felé csak belejönnek a történetírásba, de sajnos nem!:)
2/10
zazee 2022 ápr. 07. - 14:08:01 2/10
(272/313)
Az is fura, hogy Brunó fényes nappal, jól látható helyen égeti a babákat, ami azért erőteljes szagokkal is jár! Ez mennyire valósághű? A készítők hogy tudnak ennyi ostobaságot összeírni?!
Magenta99 2022 ápr. 06. - 08:32:43
(271/313)
Nem tudom, feltűnt-e valakinek, hogy amikor Brunó és Zara megtalálták a Kecskerágó utca 12. számot, a háznak 2 ablaka nézett csak az utcára.
Erről ezek a nagyokosok megállapították, hogy
1. nincs csengő - hát igen, kéremszépen, ablakokon ritkán szokott lenni csengő
2. nincs senki otthon
Nem tudom, a fk-író mára már teljesen elhülyült a sok képtelen és lehetetlen sztori kitalálása miatt?
4/10
Rojita 2022 ápr. 06. - 00:11:39 4/10
(270/313)
Kénytelen vagyok megint a fk-t ekézni.
Az induló ígéretes gyilkossági - ötlet nagyon hamar száz sebtől vérzett. A részletek kidolgozása epizódról epizódra hemzseg a hibáktól. Észrevételek a mai részhez :

----Olyan nincs, h egy kórházból olyan telefonüzenetet küldjenek, h a hozzátartozó holmiját azonnal vigyék el, különben azokat kidobják.
--- Ezért a szálló szakácsnője a munkáját félbeszakítva, hanyatt-homlok berohan a kórházba. Távozásáról nem értesíti főnökeit, maga helyett helyettesről nem gondoskodik.
--- A szálló konyháját két pincér/ felszolgáló veszi át, - ám egyikőjük sem tud főzni. - Ez hihetetlen. Lehet, h egy pincér szakképzésében nem szerepel a főzés, de ha napi 8 órában ételt szolgálnak fel a konyhából, akkor biztonságosan megfőznek egy menüt.
---- Ha a szakácsnő távozásáról mást is értesítettek volna, akkor pár ember a szállóban rendelkezhet Vendéglátóipari Főiskolai végzettséggel a vezetőségen kívül (akár a recepciósok), akik szintén tudnának egy ebédet megfőzni.
---- Bár a kikészített lencse ritkán szerepel egy étterem nyári kínálatában (hagyományos téli étel, nyáron friss, akkor termő zöldségeket használnak), de ha mégis lencse, akkor azt a szakácsnő nem a főzés előtti órában válogatja át, hanem egy nappal korábban és a lencse azóta vízben puhult volna. Ennek hiányában a lencse kavicskeménységű marad akármennyi főzéssel is.
---- Érdekes, h Theo londiner felszolgálóként is szerepel.
---- Számos illemszabályt figyelmen kívül hagytak, ami a vendéglátásban alapszabály.
A kőgazdag Kőszegi egyértelműen bunkó (sapkában ül a szállótulaj meghívott uzsonnaasztalához, beszéd közben fogdossa a barátnőjét), de
---- A tulajdonos Margaret asszony semmiképpen se kérdezheti meg a vendégeit, "h milyen kapcsolatban is vannak egymással?"...
4/10
Rojita 2022 ápr. 05. - 23:18:57 4/10
(269/313)
Látszik, h Csarnóy Zsuzsa kezében már volt zöldségpucoló. Vele ellentétben, pár epizóddal korábban Kocsis Judit és K. Nyílas Tünde csak imitálták 1-1 konyhakéssel a krumplipucolást.
janderka 2022 ápr. 05. - 22:45:31
(268/313)
Ez a sörnyitós pendrive folyamatosan frissül? Merthogy a Hekkmen által leadott legfrissebb Annás videóban olyan dróntotálok voltak rajta a szállodáról, amin már ott állt az a rendőrautó, amivel csak a "halála" után kezdtek el odajárogatni a zsaruk...
De ha nem is frissül, akkor is csak most, sok-sok héttel az eltünését követően és a naplójának, valamint a szétküldözgetett videóinak és az elhagyott pendrivjának megtalálása után kezdik csak el nézeghetni a tartalmát a fakabátok????
Állatbarát 2022 ápr. 05. - 19:41:33
(267/313)
Őze Áron szörnyen utánozza Colombót. Vajon ez benne van a forgatókönyvben,,? Vagy rögtönöz? Pl. Állandóan emlegeti a feleségét, utánozza Colombó szokásait, tartását.
Állatbarát 2022 ápr. 05. - 19:24:47 Előzmény Kuttyánszki
(266/313)
Szabó Zsófi szép lány, de nagyon hiteltelen ebben a szerepben. Nem elég vagány , nem nekivaló. Nem tudom mi való neki.
Kuttyánszki 2022 ápr. 02. - 17:32:23 Előzmény Rojita
(265/313)
Zsói,..hát igen. Nem örökölte a tehetséget , sem a karizmatikus kisugárzást,..
A beszéde irritáló, és a mimikája..hiába szép , helyes az arca..
Igen, hasonlít az édesapjára, de az anyukájára is. (ő is szép kis nő volt fiatalon, )
Kuttyánszki 2022 ápr. 02. - 17:28:40
(264/313)
Remélem nem lesz több rappelés, iszonyat az a Z. G,..ahogy beszél, ahogy kinéz...Hát, van egy arc-és szájszerkezete;..pici hunyorgó szemek, hatalmas, lefelé konyuló (harcsa) száj,..Ha megjelenik nem nézek oda és hallgatni is csak azért muszáj, mert a történethez tartozik amit mond..

És azt is remélem, ki fog derülni Juditnak mi ez a buggyant viselkedése, vihog, kacarászik táncikál...
És, hogy mi az összefüggés Szonja, a nagybátyái, Judit és Kőszegi között..
És folytathatnám...

Annak örülök, hogy nem csak egyedül én látom szörnyűnek Szabó Zsófi szereplését.
Nyári Dia is nagyon gáz, nincs egy kiforrott karakter-stílusa, hol ilyen . hol olyan...Egyszer túljátszott "idióta", béna , máskor mintha mégis normális lenne..(persze, nem mint színész, mert abban tehetségtelen ő is) De ő legalább tényleg szép, jól néz ki, sokat tett ezért , mert alkatilag ő nagyon hajlamos az erős testalkatra.

Azért látszik, kik a tényleg színészek, akik viszik a hátukon ezt az "alkotást" ; Tóth Judit, Őze Áron, Csarnóy Zsuzsa, Balázs Andi,..Bede Fazekas,..Dóczy,... ( A két takarítóasszonyt is ide kéne sorolni, csak tőlük a falnak megyek, pontosabban a Bözsitől.)

1/10
nappalitv 2022 ápr. 02. - 00:39:00 1/10 Előzmény luci87
(263/313)
Jóreggelt :)
4/10
Rojita 2022 ápr. 01. - 00:13:34 4/10 Előzmény cselaxi
(262/313)
Nagyon undokot játszik ez a Zsófi.
A Wikipédia szerint voltak színpadi szerepei korábban, sajnos nem láttam. Pedig kíváncsi lennék rá más karakterben is, mert itt hervasztó. Játszott még a Jóban rosszban és a Válótársakban is. (Ezeket nem néztem). Pár éve celebkedik és műsorvezetőként próbál megélni.
A Kodolányi János Főiskolán szerzett diplomát, mivel ott színészképzés nincs, biztos vmi műsorvezetői szakon.
Valóban, nagyon hasonlít az édesapjára, - de csak az arca.
2/10
cselaxi 2022 márc. 31. - 23:04:15 2/10 Előzmény Rojita
(261/313)
...gyors voltam... ez a Tihany Yacht Club.
2/10
cselaxi 2022 márc. 31. - 22:52:19 2/10 Előzmény Rojita
(260/313)
A Club Tihany bizony foglalt főszezonban ;-)
2/10
cselaxi 2022 márc. 31. - 22:50:00 2/10
(259/313)
Szabó Gyula bácsi forog a sírjában :-(
4/10
Rojita 2022 márc. 30. - 23:38:06 4/10
(258/313)
Valóságban is ilyen lehet egy nyomozás menete?
Kb. két hónapja történt egy gyilkosság egy szállóban. Azóta is a helyszínen van a rendőrség és az összes tanú, vagy gyanúsítható tanú. Senki sem hagyhatja el az épületet.
Jelen esetben ezek a tanúk mind, naplopó influencerek, - de mi lenne, ha a tanúk közt lenne fontos, szakmájában nehezen helyettesíthető szakember ( sebész, körzetet ellátó orvos, gyerekeiről egyedül gondoskodó szülő, netán egy miniszter mindenese), akkor is mindenkinek a helyszínen kellene maradnia? Mégis meddig? És ha végleg megakad a nyomozás, akkor mindenki alapítson új családot, életet a szállodán belül ? Ki fizeti ezeknek a tanúknak a több-hónapos ellátását? A rendőrség? (Az állam?) Valahogy nem hiszem, h ez így történhet a valóságban. Ennyi nyomozó/rendőr és pénz nincs.
4/10
Rojita 2022 márc. 30. - 22:16:30 4/10
(257/313)
Nem hiszem el, h napjainkban lenne olyan hivatásos konyhás (szakács, séf, akármilyen konyhai dolgozó), aki egy zöldségpucoló helyett, egy sima késsel pucolna krumplit.
luci87 2022 márc. 25. - 10:23:04
(256/313)
Most jottem ra honnan olyan ismeros a buvesz Herczeg...( mar ideje)..egyedul o volt a sok ismeretlen fiatal szereplo kozul ismeros..Hat o jatszotta a Viszkist..mar regen lattam a filmet meg kene nezni meg 1x..
4/10
Rojita 2022 márc. 24. - 19:56:09 4/10
(255/313)
A nyafogó Betti ügyesen leszerelte az apasággal fenyegetődző nőt.
2/10
zazee 2022 márc. 24. - 14:56:06 2/10
(254/313)
Most már annyira túlbonyolították logikátlanul a szálakat, hogy kíváncsi vagyok tudnak e értelmes befejezést találni a készítők, kétlem.
Amúgy nem értem, miért mentegeti Dénes annyira Juditot, amikor korábban meg volt győződve, hogy ő rongáltatta meg a vitorlását, sőt a nyomozóktól is értesült egy csomó Juditot terhelő gyanuról. Nagyon béna és életszerűtlen.