Magenta99 2022 febr. 24. - 09:06:21 Előzmény Erdeikobold
(193/313)
Hááát, egészségedre.....Ha neked ez színvonalas sori remek színészekkel, ilyen az ízlésed, ez van.
Viszont milyen alapon szólsz be másoknak, akik nem osztják az elragadtatásodat?
10/10
Erdeikobold 2022 febr. 24. - 08:47:18 10/10
(192/313)
Szerintem igazságtalanul lett ennyire lepontozva ez a sorozat. Témájától eltérően, egy vidám, vicces, igazi nyári hangulatú alkotás remek, tehetséges színészekkel. Izgalmas, fordulatos, mitöbb kiszámíthatatlan, mert még mindig mindenki gyanús, nem az a tipikus "már az elején lehet tudni ki a gyilkos", épp ezért csillagozom 10/10-el.
Egyre jobbak, színvonalasabbak a magyar sorozatok, ezt inkább értékelni kellene, mint egyből pocskondiázni.
Sajnálom, hogy az első rész után mélyrepülésbe fulladtak a nézettségi adatok. Talán ennek oka, hogy sokan nem adtak neki esélyt azzal, hogy megnézzék a második részt is.
Én személy szerint szeretem ezt a sorozatot, teljes mértékben kikapcsol a hétköznapi rohanásból, úgyhogy köszönet az alkotóknak, a színészeknek egyszóval az egész stábnak. Remélem lesz folytatás!
4/10
Rojita 2022 febr. 23. - 23:25:10 4/10
(191/313)
Ez az "eltűnése előtti utolsó csónakút" csak félinformáció. Ha a kettyós nő ezzel zsarolja Gabikát, akkor hová vezetett az a csónakút? Mert, ha csak a kikötőig vitte a nőt bőröndöstől, akkor az kevés zsarolási alapnak. A kikötőben vki szemtanút lehetne találni. Azonban, ha a Balaton átszelése közben a nőnek kedve támadt egyet csobbanni a habokban, majd elmerült, vagy titokban partra úszott, mert el akart szökni a férjétől, - Gabikánk pedig megijedt és nem szólt róla senkinek, az már nyomós indok.

Túl egyszerű magyarázat lenne, h a dilinós nő volt az eltűnt nő gyilkosa. (Irigységből, mert szép, sikeres és férjezett is volt). Judit asszony csak simán zakkant.

Az eltűnt nő - ügyében az első számú gyanúsított a férj kell, h legyen. A nő vmiért félt a férjétől és kilépett a házasságból. A jóképű, népszerű ex-sportoló ex-férj most is kicsit furcsán viselkedett a hadnagylánnyal. Vkit nevetve belökni a vízbe és ott hagyni a Balaton közepén, - ez még gyilkossági kísérlet is lehet.

A behozott arab-szál sztem, csak ködösítés és egy túl sablonos megoldás lenne. Mostanában sokan félnek és utálják az arabokat. Túl egyszerű megoldás lenne, h ez a líbiai hajó rabolta el tíz éve az eltűnt nőt, aki még mindig egy háremben "raboskodik."

Ez még csak a régen eltűnt nőről variálgatás.
janderka 2022 febr. 23. - 23:07:46
(190/313)
Bár nem startolt túl magasról a sorozat, még így is láthatóan elindult a hülyeség lejtőjén. Líbiai attasé, madagaszkári álriporter, felkarolandó Dzsindike, kibelezett babaházlerakat, kémkedés és fűnyírós riogatás.... Hát Béláim, ez egyre gyengébb.
1/10
nappalitv 2022 febr. 23. - 16:21:37 1/10 Előzmény Rojita
(189/313)
Playo-mazo kellékek.
Tök jó, hogy Alexa ott filózgat az anonim címről küldött üzenet felől a geekmesterrel, miközben a geekmester főbűne pont az hogy anonimkamucímekről megönpontozta magát. Mikor fog ennek leesni, hogy a geekmester simán lehetett az?
1/10
nappalitv 2022 febr. 23. - 12:12:30 1/10 Előzmény Rojita
(188/313)
Playbarlang :)
offtopic
luci87 2022 febr. 23. - 10:18:28
(187/313)
Én nem lattam masban, nem is ismertem ezelott..
offtopic
luci87 2022 febr. 23. - 10:17:53 Előzmény Rojita
(186/313)
Nekem is ez jutott eszembe, miert nem dobta ki,mit rejtegeti..?
4/10
Rojita 2022 febr. 22. - 23:11:20 4/10
(185/313)
Nahát, a lakatok mögött se fegyverek, se egy hulla.
De minek őrizgeti ezeket a játékokat a gazdája? Miért nem zsákolta be és dobta ki a kukába? Esetleg, még most is időnként játszadozik velük? De azt vki észre vette volna már, h sűrűn lejár a pincébe. Akkor minek őrizgetni?
Át lettünk mi verve...
1/10
Haasinyul 2022 febr. 22. - 18:29:30 1/10 Előzmény nappalitv
(184/313)
Nyári Dia parádés a nyafka, egocentrikus cicalány szerepben, aki butábbnak mutatja magát a kelleténél. Szőts Orsolya tüneményes a naiv, folyton valamiért aggódó recepciósként.
Epres Attila a mindig udvarias, higgadt igazgató szerepben szerintem nagyon szimpatikus.
1/10
nappalitv 2022 febr. 22. - 15:23:39 1/10 Előzmény Haasinyul
(183/313)
Kérjük megnevezni azt a 2-3 karaktert.
Viszont egyértelműen Nyári Dia a legtehetségesebb, ez ugye vitán felüli, de még ő se bontakozott ki teljesen a nézőknek csak megvillantotta a tudását félig-meddig.
1/10
Haasinyul 2022 febr. 22. - 13:11:11 1/10
(182/313)
Nagy várakozással néztem elébe ennek a sorozatnak , egy jó kis balatoni krimi Ötvös Csöpit juttatta eszembe. De ez a nem tudom mi, valami meghatározhatatlan bohózat. Az, hogy az alkalmazottak szinte mindegyike enyhén szellemileg korlátozott, a hülyeség túljátszása baromi idegesítő. A százados egy kissé Colombo felügyelő elfuserált hasonmása. Talán 2-3 olyan karakter van, aki hiteles és hihetően normális ebben a paródiában.
janderka 2022 febr. 22. - 12:36:06 Előzmény Rojita
(181/313)
És rajtunk kívül vajon még hányezer másik néző is? :))))
4/10
Rojita 2022 febr. 22. - 12:01:06 4/10 Előzmény janderka
(180/313)
uazt gondoltuk.
4/10
Rojita 2022 febr. 22. - 11:59:32 4/10 Előzmény nappalitv
(179/313)
Na, de ők miért költözhettek ki? Feltételezhetően őket már kihallgatták, adataikat leellenőrizték és mehettek. Akkor csak ez a 6 lájk-vadász fiatal a gyanús, csak ők lőhették le az áldozatot. De miért csak ők? Felbérelhettek vki idegent a 40 fős nézőtérről.
janderka 2022 febr. 22. - 11:52:00 Előzmény nappalitv
(178/313)
Korábban egy fél mondattal egyszer mintha utaltak volna rá, hogy a résztvevőket kihallgatták (vagy legalábbis megvizsgálták) és nem volt közülük gyanús nekik senki. Még a szigorú fejjel nézelődő Szabó Zsófika sem - akit még Boriszék által is tisztázni pórbáltak a nézők felé annyival, hogy "Szonja nem olyan, ő megbízható!"
Ami persze annak fényében azért mégiscsak abszurd, hogy akkor a díjátadó többi résztvevőjéhez hasonlóan inaktívan ücsörgő 6 jutúbert viszont mi alapján tartják vesztegzár alatt mégis. Szóval van lyuk a mátrixban azért bőven.
1/10
nappalitv 2022 febr. 22. - 10:15:50 1/10
(177/313)
Kimondatott, hogy a díjátadó után kiköltöztek a vendégek, azért üres a szálloda.
Ugye, mint tudjuk akkor az mondatott volt ki, hogy onnan aztán se ki se be. :) Hopsz a 40 statisztanéző rögvest el is párolgott a nézőtérről másnapra. Most megtudtuk, hogy csak kiköltöztek.
Magenta99 2022 febr. 22. - 08:13:27
(176/313)
A tegnapi részben volt egy igen érdekesre sikeredett jelenet.
Amikor Teodor és a kiscsaj mennek autóval Veszprém felé, elhaladnak egy, az út szélén felnyitott csomagtartóval álló autó mellett. Majd egy picivel később látni a visszapillantóban, hogy a nyitott csomagtartós autó még mindig ott áll és áll és áll, de egy centit sem távolodik - miközben az oldalsó ablakok mellett "suhan" a balatoni látkép. Nyehehehehehe.....
4/10
Rojita 2022 febr. 22. - 00:30:00 4/10
(175/313)
Furcsának tartom a százados "nyomozását." Lassan, de mindenkit kihallgattak már és most csak ül a szobájában. Újságot olvas, küldözgeti a hadnagyot és leselkedik, ami már 2 x eredményes volt. - Mit tesz isten, - így észrevett már két gyanúsított vendég szökési kísérletét.
Az igazgató szobájában eldugott kamera törvényellenes. Pedig ettől a titkos megfigyeléstől remél vmi eredményt főrendőrünk. Nekem elég passzívnak tűnik, inkább egy hivatalnokra hasonlít. Egy krimiben a rendőrök állandóan nyüzsögnek, mindenkivel többször is beszélnek, információkat összehasonlítanak. Aztán, ha elakadnak, akkor visszamennek a rendőrségre. (Őze Áron jól alakítja ezt a nehézkes, lelassult nyomozót.)
Hát igen, kriminek kissé lassú a történet. Pedig, a napi jelentkezésük miatt most már az 5-6. rejtélyt rántják elő, úgy h a jövőben, remélhetőleg jobban fognak peregni.
(Az induló gyilkosság, majd egy gyilkossági kísérlet után, kiderült, h az ig.nő lánya kicsit debil. Van a vendégek között egy ismeretlen személyazonosságú lány, gyanús arab-kapcsolattal. Van egy titkos, sokszorosan lelakatolt pince, alighanem fegyverekkel. Kiderült, h 10 éve a szállóból eltűnt egy kedvelt kolléganőjük, aki az igazgató felesége volt. Továbbá jelentkezett a szálló megvételi ajánlatával egy rossz-hírű tőkés, aki a régen eltűnt kolléganő fényképével kedveskedett a szálló tulajdonosnőjének. Van továbbá 2 félig orosz szerelő, akik mindenben hajlandók besegíteni. Továbbá, mind a 6 fiatal lájk-vadásznak van titka. Ja. Most jelentkezett egy lengyel-madagaszkári, túlkoros egyetemista újságíróként, h tudósítson a szállóból. Minden rejtélyt felsoroltam?)

A kórházban fekvő Dave nagyon virgonc. Ahhoz képest, h hanyatt zuhant, a fejét odacsapta, erősen vérzett, min. koponyatörést kaphatott. Most se a fején, se máshol nem kapott gipszet.
janderka 2022 febr. 21. - 23:27:55 Előzmény Bordács Andrea
(174/313)
ha nem mondod, hülyén halok meg...