Téma: Húshagyók

2/10
Vamprella 2009 okt. 13. - 11:56:30 2/10
(5/25)
Szep ez a lany, de hogy fozni nem tud, az tuti :D ma curryt egetett oda. Iszonyu gaz!
1/10
Daremyth 2009 aug. 25. - 14:39:13 1/10
(4/25)
"A zöld alma savanykásabb, mint a piros..."
Hm.. hogy így van..
Mi van természetes ebben a hölgyeményben? A konstansul rózsaszín körme, vagy a minden adásban kilógó dereka? Esetleg a mesterkélt mozdulatai? Egyátalán ki ez, bocs, õ, és hogy sikerült fõzõmûsorba kerülnie? Gyanítom, nem a konyhai tehetségével, mert az nem sok van neki...
bowlingcamps 2009 aug. 23. - 11:15:26 Előzmény Kicsibüfés
(3/25)
Lehet, hogy szakmai szemmel unalmas, meg béna amit csinál, de nekem, aki nem vagyok egy konyhabubus, viszont szeretnék gyorsan és egészségesen, esetleg finomat, megragadta a figyelmemet.
A szépsége és természetessége már csak bónusz.
Grat!
n0rd 2009 aug. 18. - 20:54:13
(2/25)
Hát én is falnak mennék, ha nekem ilyen ételeket fõzne :) Ez a sok szója... :D Persze ez magánvélemény. Viszont Csilla nagyon szép, már ezért is megnézem :D
1/10
Kicsibüfés 2009 jún. 26. - 11:54:19 1/10
(1/25)
Nagy öröm számomra, hogy eddig nem találkoztam ezzel a mûsorral. Egyetlen szóval tudom jellemezni: szánalmas. Vitathatatlan, hogy Csilla Balaton szépe volt (bár ez is ízlés kérdése…), ám a fakanál ettõl még egyáltalán nem passzol a kezébe, sõt, egyéb más konyhai felszerelés sem. Suta, konyhai-analfabéta mozdulatok, még egy óvodás a délutáni kézmûves foglalkozáson is sikkesebben ügyködik.
A sült lilahagyma elkészítése igen komoly teljesítmény volt, egy zacskó ropi kibontásával vetekszik! Hurrá! Ha valamit fûszervajjal kell megkenni, akkor nem margarint használunk. A vaj az VAJ, a margarin pedig margarin!
Aki a mûsor szakmai hátterét avatott biztosítani, hát õ is többet használ, ha átváltozik kukoricamaggá, és csak akkor „pattog”, ha betesszük a mikróba!
Ha valamit beleteszek egy tálBA, akkor az –ba, -be, ellenben ha valamit egy tálBAN keverek, akkor az –ban, -ben toldalékot kap. Tessék magyarul beszélni!
Sajnos egyetlen pozitívumot nem tudok felhozni… ja de, a konyha legalább jól néz ki a hölgy körül, továbbá a felhasznált zöldségek a maguk „természetességével” nagyon szépek!