10/10
JYJ.3 2018 jún. 06. - 15:24:57 10/10
(115198/120418)
Az Észak-Korea és az Egyesült Államok SUMMIT ütemezése 2018. június 12-én lesz Szingapúrban .
Még is csak lesz?Már ez a 3.-ik időpont, de hátha...
2 külön szállodában lesznek, és nem egy felkapott helyen..
10/10
JYJ.3 2018 jún. 05. - 19:44:22 10/10
(115197/120418)
Hwarang fiúk Tudják egymást zrikálni))))))))

Park Seo Joon jelenlegi forgatására kapott egy kis meglepetést Hwarang-beli kollégájától, Kim Tae Hyungtól (BTS V)
Tae Hyung az egyik legelőnyösebb képet választotta színésztársának, így nem volt mit tennie, letakarta tokáját xD

Kim Tae Hyung.... Mi így szeretünk xD
10/10
JYJ.3 2018 jún. 05. - 19:36:11 10/10
(115196/120418)
Ha újra megszülettél, akkor is kim jaejoong akarsz lenni, vagy egy macska. Azt mondtad, hogy a macskák boldogok, szeretnek enni, úgy enni, mint aludni, aludni, táncolni és futni, és még mindig örökbe fogadni ????????????

- jaejoong interjúja a junon magazinban -

A teljes interjú pár nap múlva lesz közzétéve az emberek figyelem követni ????

(kép: @Veronicha_
E-Trans via @ bibian9
10/10
Éva Vidéki 2018 jún. 05. - 14:00:20 10/10 Előzmény JYJ.3
(115195/120418)
Elég gusztustalan.(((
10/10
Éva Vidéki 2018 jún. 05. - 13:57:43 10/10 Előzmény JYJ.3
(115194/120418)
Nekem nem indul el. Eddig, ha be lehetett lépni, akkor el is indult. Jó hangja van, szeretem őt is.
https://www.youtube.com/watch?v=EIYIJmjWoec
10/10
Éva Vidéki 2018 jún. 05. - 13:50:56 10/10
(115193/120418)
Akkor ezek szerint csak magára nem jut ideje.(((
10/10
JYJ.3 2018 jún. 04. - 19:55:21 10/10
(115192/120418)
Hát az ilyen is mindig meglep, amikor szülinapra vki otthon ilyent csinál. Ez Y nak készült.
Ez mire jó?
Mert egy jókívánság- oké- de ez???
10/10
JYJ.3 2018 jún. 04. - 19:48:22 10/10
(115191/120418)
10/10
JYJ.3 2018 jún. 04. - 18:11:17 10/10
(115190/120418)
Mert hülyék...Mindenki -a sok lökött, esélyt lát arra, hogy őt válassza egyszer egy híres sztár.
És a rajongása ezzel társul. Ha lecsúszik erről az általa vélt lehetőségről, akkor új potenciális jelöltet keres magának, És ezek ezrével vannak, tehát ha meg akarja tartani őket, akkor kb közel 40 éves koráig ezt tagadni kell nekik.
De Jaenek nem is nagyon van ideje, tv szereplés szinte minden nap, már lassan vízcsapból is ő folyik Japánban, nem tudom hogy csinálta, de nagyot alakít. És rövidesen jönnek a koncertek, amire már minden jegy elkelt, és ezért Osakában is 2 nap lesz egymás után , pedig ott 17 ezres a terem. Szóval szeretik. Én nem, mert nagyon nagyon sovány megint.((((
10/10
Éva Vidéki 2018 jún. 04. - 14:02:32 10/10 Előzmény JYJ.3
(115189/120418)
Pont ide passzol. Az egyik kedvencem: https://www.dailymotion.com/video/xfg40i
10/10
Éva Vidéki 2018 jún. 04. - 13:49:16 10/10 Előzmény JYJ.3
(115188/120418)
Biztos voltam benne.))) De én élveztem.
10/10
Éva Vidéki 2018 jún. 04. - 13:48:22 10/10 Előzmény JYJ.3
(115187/120418)
Köszi a fordítást. Mindenkit érdekel a magánélete, de úgysem fog még egy kis randit sem bevallani, csak majd ha nyilvános lesz már a párkapcsolat. Nehéz lehet nekik így nyilatkozni. Én meg egyébként sem látom be, hogy egy harmincas pasi miért ne randizhatna.
10/10
JYJ.3 2018 jún. 03. - 17:04:05 10/10
(115186/120418)
180602 #Kim #jaejoong válaszol néhány kérdésre egy japán magazinnak #jj: "... már régóta nem volt barátnőm. Bár mindig otthon ragadtam, senki nem hiszi, hogy az igazat mondom!"

jaejoong: " ez egy nagyon, de nagyon jó ballada, ami szomorú, a dallam olyan gyönyörű! Kérlek, várd meg

Kérdés: Mit fogsz csinálni a 2018-es év közepén?
jaejoong: " 15 év telt el a debütáló után, és például sok 15 éves még mindig nem tud a létezés, azt akarom, hogy sok különböző korú ember tud rólam

Kérdés: " 155 év telt el?!! és mégsem változott a fényerő, ez csodálatos!!"
" Köszönöm, bár nagy kár, hogy megváltozott a kép. Korábban úgy tűnt, hogy erősebb vagyok, de mostanában jobban nézek ki, mint egy macska, de most inkább úgy nézek ki, mint egy kutya.

Kérdés: " láttál bármi változást benned, ebben a 15 évben?"
" Nem hiszem, hogy sokat változtam, csak az én koromban. A múltban nagy nyomást éreztem arra, hogy mit kellene tennem, és mit nem kellene tennem, vagy hogy mit kellene tennem, hogy válaszoljon a rajongóim elvárásainak... de most már nem gondolok rá. Nem vagyok olyan türelmetlen, mint azelőtt... régen állandóan oda-vissza futottam, de most lassabban megyek, lépésről lépésre. Valaki, aki hallotta, hogy ezt mondom, talán azt hiszi, hogy nem próbálkozom, de ez nem igaz. Szerintem ti meg tudjátok érteni az okát, hogy miért megyek lassan, ha közelebbről nézzük... nagyon figyelmesen fogom hallgatni az összes olyan véleményt és javaslatot, amit sok rajongóm tesz nekem, többet fogok használni az összes,. Menj csak, de azt hiszem, nem kéne ilyen későn mennem. A múltban sokat dolgoztam, és azt akartam, hogy minél előbb befejezzem. De most a japán tevékenységek végre megkezdődtek, így minden egyes munkám nagy óvatossággal fogok eljárni, és szeretném jobban értékelni a munkámat

Kérdés: milyen nőt szeretsz?"
jaejoong: " minden évben változik a női típus. Nem számít, milyen gyönyörű, ha a személyisége nem kedves hozzám, egy ilyen nő sem fog érdekelni. Az én fajtám az idén, valakitől, akinek a belseje gyönyörű, úgy értem, egy rendezett és tiszta lány, mint egy kislány. Tavaly szerettem találni valakit, aki egyedi volt

Kérdés: " milyen divat lányokat szeretsz?"
jaejoong: " jó lenne, ha egy lány jól néz ki mind érett, mind alkalmi, például, hogy egy nap sminket visel, és hogy a másik nap sokkal természetesebb smink néz ki. Jó, hogy a nőnek jó érzéke van a divat.

Kérdés: " nagyon népszerű vagy a lányok körében, nem gondolod?"
jaejoong: "ez nem teljesen igaz. Egyáltalán nem. Soha. Nagyon ritka, hogy valaki ajándékot küld nekem valentin napra. Szerintem sok barátom és rajongóm azt hiszi" jaejoong nagyon népszerű, mert most Dolgozik itt és ott, biztos sok barátnője van, úgyhogy nem hiszem, hogy ajándékot kéne küldeni Valentin napra. Már régóta nem volt barátnőm. Bár én mindig a házban vagyok, senki sem hiszi, hogy igazat mondok! Szóval elmondom a rajongók: " a lányok nem aggódnak

*** *** ***
Tradicionális. Angol: bibian9
Tradicionális. Spanyol: Karem s. A jaejoong függőség peru
Twitter: @Jjaddiction_
10/10
JYJ.3 2018 jún. 03. - 16:58:05 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(115185/120418)
Nem tudok hozzászólni, nem láttam....
10/10
JYJ.3 2018 jún. 03. - 16:56:31 10/10
(115184/120418)

180602 #Kim #jaejoong válaszol néhány kérdésre egy japán magazinnak #jj: "... a nő, aki sírt, gyönyörű volt, abban a pillanatban úgy éreztem, hogy pillangók a gyomorban "

[hagyomány]
Kérdés: " mi vagy te? Te vagy az, aki elhagyja a menyasszonyt, vagy kit hagynak el?
" Nos... nem akarok választani köztetek, bár lehet, hogy az a típus, akit elutasítottak...
Kérdés: " volt-e már szerelem első látásra?"
" Persze, hogy nálam volt, bár nem mertem megtenni az első lépést

Kérdés: " Istenem, de ha úgy nézel ki, mint egy playboy... Mit tennél, ha szerelmes lennél?
" soha nem voltam őrülten szerelmes, de volna a szerelmi életem munkámat, ha a barátnőmnek lenne munkája, azt kívánom, hogy a barátnőmnek is legyen egy helye, hogy elsőbbséget adjon a munkája

Kérdés: " mit szeretnél szeretni?"
" az egyensúly, nem szeretem az egyoldalú szerelmet, mind a hogy, mind az érzések. Azt akarom, hogy legyen egyensúly közte és köztem.

Kérdés: " mindig te vagy az, aki átveszi a kezdeményezést?"
jaejoong: "én is szeretnék egyensúlyt tartani ebben a tekintetben"

Kérdés: " mit tennél, ha a barátnőd megcsal?"
" nem mondanék semmit, csak elbúcsúzom. Nem érdekelne, hogy miért, vagy hogy ki ő. Ha a végére járunk, szeretném a szemébe nézni, de nem akarom látni azt a személyt, akivel megcsal. Azt hiszem a szerelem véget ér anélkül, hogy bármit is elmond nekünk, de viszlát.

Kérdés: " Kérlek, mondd el nekem a legemlékezetesebb élményt, hogy pillangók vannak a gyomorban?"
" amikor egyszer a színpadon énekeltem, egy dal, ami nem volt olyan szomorú, láttam, hogy egy nő előttem sír. Amikor megláttam őt, meg tudtam érteni, mert sírt, a nő, aki sírt, gyönyörű volt, abban a pillanatban pillangókat éreztem a gyomromban. Lehet, hogy más emberek is sírtak ott, és én nem láttam

Kérdés: " ez történik koreában? Japánban?"
jaejoong: "Japánban"

Kérdés: " milyen szép dolgokat tennél, ha lenne barátnőd?"
jaejoong: " sok szép dolgot tennék... jól tudok főzni, nagyon jól vezetni, szép ajándékot adnék neked, mert én is keresek valamit a te előnyben... néhányan úgy gondolják, hogy amikor a a A fiú ad valamit a lánynak, az csúnya, de azt hiszem, jó tehetségem van ahhoz, hogy a barátom legyen.

Kérdés: " mit szólnál hozzá, ha ez lenne az ideális randid?"
jaejoong: " nem randiztam már hosszú ideje (sóhajt)... ha nem lenne ez a munkám, akkor egy nyílt országba mennék, és lenne egy egyszerű randim. Még ha nem is néz ki olyan jól, szívesen járni az egész városban, eszem jakitori-t, és sok szabadságot iszom... amúgy volt valami a magazinban is... Heti " amiben azt mondta, hogy jaejoong élvezte a kijáratot-i kijáratokat. El kell mondanom, hogy ez hazugság, mert eddig még nem volt ideális randim!"

Kérdés: " Kérem, mondja el az ideális javaslatát
" fontos, hogy megünnepeljük az évfordulónkat és a menyasszony születésnapját Szóval azon a napon, amikor férjhez megyek, szeretnék egy nagyon különleges és drámai javaslatot tenni, amire mindketten emlékezni fogunk életünk további részében. Gyakran mondják, hogy a koreai férfiak romantikus, bár mostanában nem, csak a regényeket történik, de én szeretnék az lenni

Kérdés: " mostantól, látjuk-e a színész jaejoong-t?"
jaejoong: " még nem döntöttem el a konkrét munkámat, bár szívesen megtenném, ha tudnám, úgy gondolom, hogy a személyiség fontos a regényeket. Nem vagyok japán, de szeretnék játszani, ha van egy jó darab papír, ami rám illik.

Kérdés: " énekelj, táncolj, cselekedj Melyik a jobb?
" Mindenki, énekelj! Az éneklés lehetővé teszi, hogy kifejezzem minden érzéseimet mélyen, és az az, hogy a legfontosabb dolog az éneklés pillanatában az érzelem. Bár én is szeretek játszani, minden alkalommal, amikor a eljáró koncentrálok, szeretek a következő regényben játszani, amint befejezem az első regényt, bár minden alkalommal, amikor a színpadon vagyok, azt hiszem szeretek énekelni, én is szeretek táncolni. ,, nagyon nehéz választani csak egyet... van aki szereti a zeném és a rajongóim, mások akik látták hogyan is törvény... szeretem mindkettőt...

*** *** ***
Tradicionális. Angol: bibian9
Tradicionális. Spanyol: Karem s. A jaejoong függőség peru
Twitter: @Jjaddiction_
10/10
Éva Vidéki 2018 jún. 01. - 19:24:50 10/10
(115183/120418)
Végeztem a My sassy girl 32 részes kosztümös sorozattal. Az első részekben a csaj túl soxor volt részeg, de később már nem szerencsére. Én JooWont is nagyon szeretem, agyszerű színész. A nő is júl játszott. Talán picit túltolták a szájfeltöltését. De jól játszott illetve minden szereplő jó volt. A történet is megmaradt izgalmasnak. Nem volt túlzottan gonosz része sem. A végét nekem itt is gyorsan lezárták, de jó volt. Nagyon tetszett.
https://azsiaekkovei.hu/kdorama/my-sassy-girl
10/10
JYJ.3 2018 jún. 01. - 16:29:59 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(115182/120418)
))))))))))))))))))))))))))))))).-
10/10
Éva Vidéki 2018 máj. 31. - 19:23:12 10/10 Előzmény JYJ.3
(115181/120418)
Én a 2 főszereplőt szeretem, ezért fogtam bele. Én több misztikumot vártam volna. Ja és a végét nekem összecsapták. Igenis csinálják meg a végét rendesen, azért nézem. Ne utalgassanak nekem, ne nekem kelljen kitalálni a végét. Ha találgatni akarok akkor rejtvényt fejtek nem sorit nézek. Ők meg azért kapják a fizetésüket.((((
10/10
Éva Vidéki 2018 máj. 31. - 19:16:30 10/10 Előzmény JYJ.3
(115180/120418)
Maximalista. Gondolom, hogy dolgozik magán.
10/10
Éva Vidéki 2018 máj. 31. - 19:15:12 10/10 Előzmény JYJ.3
(115179/120418)
Erre gondoltam én is. Reméljük, hogy túl lépnek majd rajta és sikeresen túléli, mint Park ShiHo.