10/10
JYJ.3 2020 ápr. 12. - 18:01:53 10/10
(118783/120443)
Kellemes húsvétot kívánok!
10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 12. - 13:47:59 10/10
(118782/120443)
Később jövök olvasni.
10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 12. - 13:46:51 10/10
(118781/120443)
Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 12. - 10:00:07 10/10
(118780/120443)
Nagyon szép képek vannak a vonatról....

https://brightstories.net/people-are-amazed-with-japans-sleeper-trains-that-are-equipped-with-showers-and-beds/

Az embereket meghökkent a japán alvó vonatok, amelyek zuhanyzóval és ágyakkal vannak felszerelve
Az embereket meghökkent a japán alvó vonatok, amelyek zuhanyzóval és ágyakkal vannak felszerelve
Az 1960-as évek voltak a japán gazdaság nagy növekedésének ideje, ennek növekedésének egy részét a vasút fejlesztette, beleértve a nagy sebességű vasútvonalakat is, amelyeket 1964-ben nyitottak meg. Ebben az időben sok expressz- és éjszakai vonatok egyre népszerűbbek lettek az országban. Később ezeket az alvóvonatokat árnyékvonatok és belföldi légi útvonalak árnyékolták, így népszerűsége a 70-es évek után csökkent.

Ugyanakkor még mindig vannak néhány alvóvonat, amelyek Japánban működnek, és The Sunrise Seto és a Sunrise Izumo néven hívják őket. Ez a két vonat Tokióból Okayama felé utazik. Mielőtt elérnék Okayamát, a két vonat összekapcsolódik egy 14 autós vonattal. Az Okayama elhagyása után a vonatokat ismét elválasztják, mielőtt különböző célállomásokra indulnának.

A vonatok 10 órakor indulnak Tokióból, és rendeltetési helyükre 7: 27-kor (Takamatsu) és 9.58-kor (Izumoshi) érkeznek. Ezzel a vonattal megtakaríthatja az utazóknak egy éjszakát a szállodában.

A vonaton nincs rendszeres ülés. Az utasok ehelyett privát kabinokkal rendelkeznek, amelyeket „nobi nobi” -nek hívnak, és amelyek felszólítják az embereket, hogy feküdjenek le az út során.

A „Nobi nobi” általában ingyenes, de az utasok további 17 000 enet (~ 153 USD) fizethetnek a kabinokban való utazásért.

A közös használatú területek közé tartozik egy zuhany, amelyet az utasok 6 percig használhatnak egy zseton vásárlása után. Ezeknek a tokeneknek azonban korlátozott mennyiségű kínálata van, ezért mindenkinek, aki utazás közben használni szeretné a zuhanyt, javasoljuk, hogy vásároljon meg egy korán.


A vonaton egyéb felszerelések: WC, automaták és társalgók.
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 12. - 09:41:31 10/10
(118779/120443)
A BTS valóság show műsora minden héten kedden megy Run BTS címmel.

Most egy koreai virágüzletbe mentek, virágkötészetet tanulni.
Egy nagyon helyes 29 éves srác vezeti az üzletet, a szüleitől vette át.
Régebben ő is szerepelt a Produce 101 ben, és gyakornok is volt valamelyik ügynökségnél.
Jó felépítésű a srác, nagyon jól táncol, kommunikál..
Ezt hozza a BTS! Már rengeteg követője van az IG-n. és a Tok Tokon.

A felvétel tavaly ősszel volt, de a műsor a múlt héten került adásba.
Most kapták fel az ügyes virágfiút, és újságcikk is készült vele.
Itt van a cikk, számomra érdekes, bár a google nem mindenig tökéletes, de ennyi baj legyen ,a lényeg hogy érthető.

A BTS kedvenc virágüzlete, Isaac beszél a csoporttal való találkozásról, a TikTokról és arról, hogy miért szereti a virágokat
BALRA: KIM ISAAC JÓVOLTÁBÓL. JOBB: A BIG HIT ENTERTAINMENT JÓVOLTÁBÓL
A rózsa, lila és levendula édes aromája által kábított világban Kim Isaac - akit láthattál a BTS-nek ezen a héten dolgozni a virágokkal kapcsolatban - rendelkezik egy kedvenc virággal, amely dilemmával szembesül: nincs illata. Ez az anemont anomáliává teszi illatos társaik között; egyedivé teszi. Isaac tudja, milyen érzés. Bizonyos értelemben a 29 éves virágüzlet a saját iparának dél-koreai része , ahol azt mondja: „a virágokkal kapcsolatos minden munkát” gyakran „női munkának” gondolnak. A hat év alatt, amikor átvette szülei virágkereskedelmi üzletét, és magával kombinálta, megszerezte az országos tanítási engedélyt, a koreai ultrazenei fesztivál virágrendezőjének nevezték ki, és olyan márkákkal együttműködött, mint a Nespresso. De azért, mert nem néz ki, vagy úgy viselkedik, mint egy„Hagyományos” virágüzlet , arra törekszik, hogy a koreai kultúra elfogadja. „Ha kissé különbözik a normától, akkor a tengerentúli emberek„ egyedinek ”nevezhetik el Önt” - mondja vidáman, miközben a Szöuli Gangnam kerületi üzletében található tolmácson keresztül beszélt a Teen Vogue-val . "De Koreában az emberek" furcsának "tekintnek."

Ez a „furcsaság” tette lehetővé az utak átlépését a globális szupersztárok BTS- sel , akiket maguknak „furcsanak” tartottak. 2013-ban az RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V és Jungkook olyan üzenettel, hanggal és hozzáállással debütált, amely különbözik a többi fellépéstől. Ők voltak a K-pop világnak, és végül ugyanazok a tulajdonságok szeretették őket, amelyek különlegessé tették őket.

Tavaly nyáron a BTS valósági show-művének stábja, a Run BTS! névtelenül kapcsolatba lépett Izsákkal, kijelentve, hogy képvisel egy új, 10 tagú bálványcsoportot. A termelők elmondták, hogy tetszett minden, ami különböztette őt a többi koreai virágüzlettől: egyedi fesztiválok tervezésének hátterét, fiatal korát és nemét. Isaac még nem tudta, de a termelők úgy gondolták, hogy úgy kapcsolódik a BTS-hez, ahogy más virágkereskedők nem tudják. Egy nappal a lőzés előtt kiderültek, hogy ki valójában tanítja. „Amikor azt mondták, hogy a BTS ... minden, gondolkodásom, csak megállt” - mondja Isaac tágra nyílt szemmel. "A szavaim veszteségesek voltam." Kevesebb, mint 24 órával később, a FutásA gyártószemélyzet bejutott az Isaac üzletébe, felállt az ablakon, hogy biztosítsa a magánélet védelmét, és fényeket és kamerákat állított fel. Izsák szüleit, akik általában vele boltban dolgoznak, felkérték, hogy távozzon Shih Tzu-val, Kitty-vel.

Amikor a BTS megérkezett, Isaac hátradőlt: "Híresek ... nagyon nehéz volt számomra, hogy megközelítsem őket." Ideges volt. Mit mondna? Még beszélni is tudna? A feszültség megszakadt, amikor a tagok kérdéseket tettek rá. - Ma vagy a mi tanárunk? kérdezték. „Voltál a [koreai valóság televíziós show] -on Produce 101-en? Azt hiszem, láttam már korábban! ” - Színész voltál? Isaac, aki modellezte és egykor bálvány gyakornok volt, de nem cselekedett, azt mondja, hogy nyitottságuk "igazán boldoggá tett, és segített engem pihenni és közel érezni őket."

Izsák, szülei és kutyáik virágüzletükben, Szöulban, Dél-Koreában találhatók.
Izsák, szülei és kutyáik virágüzletükben, Szöulban, Dél-Koreában találhatók. Isaac vörös kökörcsin virágot tart. HITEL: KIM ISAAC
A hajtás koncepciója lazán alapult egy „egynapos osztályon”, egy népszerű koreai műhelyformátumon Koreában, ahol az emberek kipróbálhatják a kézműveket és a hobbijaikat, például sütés, kötés és festés. A műsor készítői arra kérték Isaacot, hogy készítsen egy szegmensekből álló szegmenst, amely kulturális szempontból jelentősebb Koreában, mint a legtöbb országban, és segít „értelmet adni az életednek”. Ahogy a lövöldözés elkezdődött, „volt egy pillanat, amikor ideges voltam, és nem tudtam emlékezni az egyes tagok születési virágaira” - mondja Izsák. Az átgondolt Jungkook „gyorsan kitalálta ezt, és segített nekem, mondván:„ Már ismerem az enyémet! ”

A forgatás előrehaladtával Isaac a V és az RM közé került, egymástól elragadtathatatlan kíváncsiságuktól szórakozva és bátorítva. „Mindig nagyon szeretek sok kérdéssel együtt dolgozni a hallgatókkal” - mondja Isaac. Láttam, hogy miért lett az RM a BTS vezetője. Mindig elemezte, értelmezte a helyzeteket és eseményeket, és nemcsak a virágokról kérdezte, hanem minden helyzetben: "Hogyan működnek a dolgok?" 'Miért csinálsz ilyen dolgokat?' 'Isaac hozzáteszi, hogy miközben "Minden tag kifejezte szeretetét az ARMY iránt, láttam, hogy RM tegye az ARMY-t mindent, amit tett."

Ami a V-t illeti: "Azt hiszem, ő nagyon szereti a növényeket" - mondja Izsák. Az énekes különösen kíváncsi volt a típusra és az ápolásra. „Azt mondta, hogy van pár otthon, és érdekli egy nagyobb növény termesztése. Nagyon kedvesnek találtam, hogy közvetlenül mellettem áll, hogy megbizonyosodjon arról, hogy helyesen dolgozik-e. ”

Amikor az epizód a hét elején premierült, a rajongókat megdörzsölték a BTS Isaac-jelöltje. Suga úgy vélte, hogy Izsák „olyan hűvösnek” tűnik, mint egy drámában szereplő színész. Jimin gratulált a hajához és stílusához. V szerint Isaac úgy néz ki, mintha váratlan oldala lenne vele, és megkérdezte, hogy szereti-e a hip-hop zenét (az a lemez, amit Isaac csinál, de az EDM, Dua Lipa és Doja Cat nagyobb rajongója ). "Érdekelnünk kellene a virágokat, de jobban érdekli őket a tanár" - fejezte be J-Hope , mielőtt Jimin játékosan könyörgött Isaacnak, hogy elmondja nekik a barátnőjét.

A csoport legnagyobb reakciója a boutonnieres készítése volt. J-Hope megkérdezte, hogy Iisak nem szomorú-e vágni és eldobni oly sok virág leveleit. Amikor Isaac azt válaszolta (a Vlive angol felirata szerint), hogy „ne félj eldobni azokat a dolgokat, amelyekre nincs szüksége”, a szoba lenyűgöző kiáltásoknak és „szajh!” Felhívásoknak tört ki . „Ezt minden nap mondom” - mondja elcsábítva Isaac. „Maguk annyira hűvösek, döbbenten voltam, hogy ilyen nagy választ kapott. A BTS tagjai számára természetesen bókot adni valaki. Éreztem, hogy valóban azt értették, hogy a szívből jött, tehát nem volt kínos. Nagyon hálás voltam.

A két leghangosabb tag messze a J-Hope táncos volt, akit az egész epizódon dallammadarakkal hitte, és Jin, aki mindig hajlandó feláldozni képet (és néha méltóságát ), hogy a csoport komikus fóliaként szolgáljon. Az Isaac-szel folytatott utolsó projektjük során Jin furcsa humorérzékével virágkoronát készített, amely jobban hasonlít a virágantennákra (vagy egy csiga szemére), ahogy Jungkook fogalmazott). Az eredmény a többieket nevetésre késztette. Amikor a lövöldözés véget ért, Jin felkereste őt, hogy elmagyarázza, hogy „mivel sok tag kicsit félénk, megpróbálta felvilágosítani a légkört, és bizonyos szavakkal vagy tevékenységekkel viccesvé tette” - mondja Isaac. „Bocsánatot kért minden olyan mondatért, amit mondott vagy tett, ami durva vagy sértőnek tűnt. Nagyon megérintett. Nagyon élveztem a velük töltött időt, de Jin mindig azon gondolkodott, hogy tettei és szavai hogyan érinthetik valaki mást. Én személy szerint nagyon szeretem az olyanokat, mint Jin, akik a dobozon kívül gondolkodnak. Néhányan azt gondolhatják, hogy ez furcsa, de egyszerűen más. ” Az epizódban Isaac azt sugallja, hogy ő és Jin működjenek együtt a jövőben, és ezt gondolta. "Nagyon érdekes lenne, ha valami köze lenne a virágokhoz Jinnel."

A nap végén a tagok haza vitték virágos alkotásaikat, nagyszerűen Isaac örömére. Feltételezi, hogy továbbadta őket egy szeretettnek. "A nyugati országokban az emberek vásárolnak virágot saját otthonukhoz, vázába teszik és élvezik" - magyarázza. Ez rendkívül ritka Koreában, ahol „a virágot különleges alkalmakkor adják át vagy cserélik ”, és gyakran szárítják vagy préselik röviddel után.

Amikor megkérdezik a BTS-ről szóló tartós benyomásáról, Isaac nem habozik. "Jók, őszinte emberek. Velük semmit nem tartanak az árnyékban "- mondja egy koreai kifejezést használva, amely szó szerint azt jelenti:" nincs hazugság bennük. "" [Amikor találkoztunk], a "Szerelem magad" világkörüli turnéjuk közepén voltak. , és valószínűleg rendkívül fáradtak voltak, de annyira kedvesek és figyelmesek voltak. A képernyőn és a kikapcsolódásban is valódi maguk voltak. A BTS-mel való találkozás után a globális csillag standardom a következő: hogy képesek legyenek bárkit szeretni és ölelni, hogy ne nézzen másokra magas helyzetből. ” Az élmény az Iisakot ARMY-ként tette meg. "A daluk a Boy With Luv és a Mikrokosmos a kedvenceim" - mondja mosolyogva.

Az epizód e hét elején történő levegőztetése nehéz időben érkezett Isaac számára, aki azt állítja, hogy továbbra is helytelennek érzi magát Koreában, bár a TikTok-fiókjának létrehozása óta a dolgok felnéztek.szeptemberben. Ezen kívül felhívja a húszas éveinek korai idolképzését, hogy táncos borítókat készítsen és aranyos videókat készítsen üzlete körül. Azt mondja, hogy a TikTok-ot Koreában „gyermekeknek szóló cringey alkalmazásnak” tekintik, ám a platform nemzetközi közösségétől kapott támogatás segített neki érezni, hogy „a dolgok valóban kibomlik és kinyílnak” számára. Egy barátom nemrégiben tréfált, hogy Isaac személyiségére adott válasz annyira különbözik a koreai és a nyugati közönség között, hogy neki az államokban kellett volna születnie. Jelenleg Isaac „tömöríti” angol nyelvtanulását, így jobban kommunikálhat a rajongókkal és álmodozhat azon, hogy külföldi projektekkel foglalkozzon.

A bizonytalanság közepén a BTS együttműködés megerősítette Izsák számára, hogy a helyes úton halad. A csoport (és a több mint 120 000 ember, aki a sugárzott epizód óta követi az Instagram-ot ) értéket látott abban, ami őt különböztette, és ez reményt adott a jövőjére. "Folytatom azt, amit boldoggá teszek" - mondja -, és a boldogság nem jár kompromisszummal. "

Amikor azt kérdezik, miért olyan szenvedélyes a munkája iránt, Isaac elmagyarázza: „A virágoknak mágikus ereje van, hogy valakit sírni vagy nevetni; akár bonyolult érzéseket is kiválthatnak. Virágokkal dolgozva képesek vagyok olyan világot létrehozni, amelyet elképzeltem, ezért mindig azt mondom a hallgatóimnak: „Ez a [virág] elrendezés ott, ahol létezik a fantáziád.” Remélem, hogy sok ember megtapasztalhatja ezt, és virágon keresztül érezheti az igaz boldogságot. Nem tudok segíteni, de szeretlek. ”

https://www.teenvogue.com/story/bts-florist-isaac-interview-run-bts

https://www.vlive.tv/video/182663?channelCode=FE619
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 10. - 18:30:29 10/10
(118778/120443)
A BTS bejelentette, hogy az ARMY Bomb Light Stick szinkronizálódik a „BANG BANG CON” online koncerttel a saját otthonából
Most úgy érzi, mint egy * igazi * BTS koncert.

A lélek térképének túra dátumainak elhalasztásával a világ minden tájáról az ARMY-k aggódnak, hogy hosszú ideje lehet, hogy megkapják a lehetőséget, hogy megvilágítsák könnyű botjukat - nem is beszélve azokról a ARMY-okról, akik nem engedhetik meg maguknak a jegyeket. De most, amikor megjelenik a BTS online koncerthétvége, a BANG BANG CON , végre végre tudod használni az ARMY bombáját.

Április 10-én a Big Hit Entertainment bejelentette, hogy nem egy, nem kettő, hanem nyolc BTS koncertet fognak közvetíteni ingyen a jövő hétvégén. A BANG BANG CON online koncertesemény április 18-án és április 19-én indult, amelynek célja az ARMY-k szellemének fenntartása a koronavírus (COVID-19) elszigetelése során.

bangbangconarmybomb_5
Egy új frissítésben a BTS hivatalos szociális média-fiókjai megerősítették a BANG BANG CON streaming felállását, és egy izgalmas apró nyomtatványt jelentettek be, amelyet valószínűleg hiányozott: az ARMY Bomb könnyű botját szinkronizálni fogja mind a 8 koncerttel!

Általában, ha egy BTS koncerten vesz részt, az ARMY bombát összekapcsolják a helyszín Bluetooth rendszerével. Ez lehetővé teszi a koncertszemélyzet számára, hogy megváltoztassa a fényszóró színét és villogási sebességét az egyes előadásokhoz igazítva. Évek óta használják nagyon hihetetlen eredményekkel, beleértve a félelmetes ülés-szinkronizálást.

Most ugyanazt a tapasztalatot élvezheti saját otthonának kényelméből. A BANG BANG CON nézésekor a könnyű bot kapcsolódik az okostelefonhoz, amely valós időben vezérelheti a fényhatásokat.

Aktiválásához mindössze annyit kell tennie, hogy a BANG BANG CON nézetet nézze meg a Weverse alkalmazás Média fülén . Ne aggódjon, ha a koncert streamingjét a YouTube-ról tervezi laptopján vagy TV-jén - csak párosítsa a könnyű botot a telefonon a Weverse segítségével.

Természetesen, még ha nincs ARMY Bombja is, a koncert mégis rengeteg élményt nyújt Önnek. Az egyik hozzáértő rajongó még egy olyan telefonos alkalmazást is ajánlott, amely megismétli a könnyű botot (természetesen azt hitte, hogy nem szinkronizál a Weverse-szel).

https://www.koreaboo.com/news/army-bomb-will-sync-online-concert-bang-bang-con/?fbclid=IwAR0XnuCdTvSShtcAJAVaGN_9jkdbUJhRayTcGpMTTjiwGcCh6TsUOYNK2JE
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 10. - 18:05:23 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(118777/120443)
Én is ezt töltöttem le, és gondoltam megpróbálom, remélem nekem is tetszeni fog..

Most néztem meg egy régebbi sorit, a Rádió Romancét.
Hát nagyon gagyi kis sori, megtűzdelve kevéske érdekesebb résszel.
Tényleg nem értem, hogy a nők hogy tudják eszméletlenre inni magukat.
Ebben is a főszereplő nem tudta hogy ébredt a pasi lakásában.
Igaz hogy a pasi tudta hol lakik a lány, még is őhozzá vitte.
Majd mikor egymásba szerelmesedtek, akkor többször is egy ágyban aludtak, de szigorúan csak egymás kezét fogták..
Annyira nem életszerű.
Ja és majd 30 évesen egyik sem csókolózott még..
Tele van álszent dolgokkal, mint a legtöbb sori.
Ja és mostoha anya, alkoholista apa, gyerekkori trauma, és természetesen az első szerelme, akivel ismét össze hozza az élet.
Nem kell sokat törni a fejüket a forgatókönyv íróknak..
Egy kaptafa már vagy a 100.-ik..
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 10. - 17:49:56 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(118776/120443)
Rég jártál erre, én jövök nemsokára...
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 10. - 17:48:58 10/10
(118775/120443)
A BH a YT-n és a Weversén "élő" koncertet ad a karanténba szorult világnak.
Ápr 18-19.-én déltől estig közvetíti a BTS koncerteket.

Elég érdekes lesz, mert nem tudom hogyan, de a lipstikek működni fognak mindenki szobájában az egész világon.
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 10. - 16:58:55 10/10
(118774/120443)
10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 09. - 22:23:02 10/10 Előzmény Min-Rin
(118773/120443)
Én kissé lenézőnek éreztem az egész cikket, de elég jó összefoglaló. Tökéletesen igazad van az idősebb színészekkel énekesekkel kapcsolatban. Hiába briliánsan tehetséges, ha nem engedik meg, hogy játszanak is. Olyan szerepeket adnak nekik sok esetben, amiben csak kínlódnak. Pedig pont akkorra érne be a játékuk, szereznének tapasztatot. De nekik mindig az új kell és a fiatal, illetve még az öreg színész. Mintha nem is létezének középkorúak.

Én a magam részéről imádtam YooChunt a Missing you-ban. A legjobb szerepe volt. De a többiek is igazán jók voltak. Az a sori tényleg a legjobbak közé tartozik. Rettenetesen sajnálom YooChunt.

A fiú biztosan nem önszántából virágzott ki. Ez megint csak a tini rajongók igényét elégíti ki. Pont úgy, minthogy a színpadon is fogdossák egymást a fiúk. Azt sem jószántukból teszik, hanem az érzékeny lelkű tinilányok kedvéért. Ők a pénzes célcsoport.
10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 09. - 21:19:01 10/10 Előzmény JYJ.3
(118772/120443)
Szerintem is elég jól összeszedett a cikk. Látni, hogy foglalkozott, utána nézett a témának. Nekem mégis olyan gúnyosnak tűnik, mintha lenézné, lekezelné őket. Ő egy magasabb rendű fajt képvisel.
10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 09. - 20:14:09 10/10 Előzmény JYJ.3
(118771/120443)
Nemrégen lett kész a fordítása. Nekem nagyon tetszett. Nem friss ez sem, de nagyon jó. https://azsiaekkovei.hu/kdorama/my-golden-life Nagyon köszönöm Lintkának a fordítást.
10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 09. - 20:06:10 10/10 Előzmény hanguktaekwondoo
(118770/120443)
Köszönöm az érdeklődést, keresést. Sok problémánk volt, de többek között kikapcsolódásból nézem ezeket sorikat, járok a fórumra. Sőt én is szoktam ismételni. Hát tényleg nem vagyunk egyformák, szerencsére. De én rendre el szoktam csodálkozni a kommenteket olvasva, hogy ugyanaz a sorozat mennyire mást mozgat meg a különféle emberekben. Mintha nem is ugyanazt a filmet néztük volna. Én azért szerettem a kibeszéléseket is régen. Nagyon sok olyan rész van amin simán átsiklottam és csak akkor döbbentem rá amikor itt megbeszéltük. De az sem mindegy, hogy milyen passzban van éppen aki nézi, vagy mi után. Amikor valamelyik nem tetszik, később még meg szoktam vele próbálkozni, mert lehet hogy csak az időzítésem volt rossz, például egy igen jó után néztem és azért nem kötött le az új. De ennyi sok sorozat megnézése után van elvárása az embernek. Már túl vagyunk az első varázson, már azért kellene jó történet, élvezetes színészi játék is.
10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 09. - 19:31:38 10/10 Előzmény JYJ.3
(118769/120443)
Mostanában nekem is szokott ilyen csömöröm lenni az ázsiai sorozatoktól. Besokallok néha. Akkor 2-3 hétig is mást nézek. De aztán újra visszatérek. Most is épp ilyenem volt, ezért nem jártam erre sem.
10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 09. - 19:12:20 10/10 Előzmény hanguktaekwondoo
(118768/120443)
Köszönöm szépen. Nagyon szép volt. Neked is hasonló szépet és jókat kívánok. Elnézést, mostanában én is ennyire ritkán járok erre.
10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 09. - 17:50:58 10/10 Előzmény JYJ.3
(118767/120443)
Hát ez a többiekkel is így volt. Ők sem kapták ingyen a sikert, mindegyik megküzdött érte. Azért gondolom már csurran a zsebükbe is, ha már ekkora százalékban járulnak a GDP-hez. Katonának kénytelenek menni, a közvélemény szétszedné őket, ha nem vonulnának be.
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 07. - 19:28:48 10/10
(118766/120443)


Április 7-én TVXQ 's Changmin meg mint vendég MBC FM4U rádióműsor' Good Morning FM, Jang Sung Kyu „!

Ezen a közvetítésen Changmin bemutatta a hallgatókat az első, a ' Chocolate ' mini-albumukról , amelyet 17 évvel adtak ki, miután debütált a TVXQ tagjaként. Changmin elmondta, hogy az szólóalbum olyan sokáig tart, mert a TVXQ mindkét tagja elsőbbséget élvez a csapata promóciója felett az egyéni tevékenységeik felett, és így csak tavaly tették közzé Yunho szólóversenyét.

Ezután Changmin bevallotta, hogy magányosnak érzi magát, miközben felkészül a szólóalbumára. "Nagyon észrevettem Yunho -hyung hiányzó helyét. Felvétel közben és a színpadon is észrevettem, és rájöttem, hogy jobban támaszkodom rá, mint gondoltam" - osztotta meg a bálvány. Ehhez DJ Jang Sung Kyu megkérdezte: "Mit jelent Yunho Changminnak?" Changmin válaszolt: "Ez talán általánosnak tűnik, de családias. Mindig a közelben van, de ez nem azt jelenti, hogy mindig egymás mellett szórakozunk. Időnként harcolunk, de különbségeink ellenére bízunk egymásban és szeretni egymást, mint a család. "

Később DJ Jang Sung Kyu felvetette a házasság témáját. A rajongók tudják, hogy ez év elején Changmin beismerte, hogy kapcsolatba lépett egy nem hírességű barátnővel. Changmin óvatosan válaszolt: "A rajongók, akik szeretnek engem, nem akarnak hallani [a házasságról beszélgetni]. Általában véve mindenkinek van saját ideje a dolgokra, ezért szeretnék házasodni, amikor a megfelelő idő eljön, és nem késő."

https://www.allkpop.com/article/2020/04/tvxqs-changmin-calls-yunho-his-family-discusses-marriage
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 07. - 19:24:48 10/10
(118765/120443)


A BTS V tükrözi vitathatatlan befolyását, mivel Kína mindhárom legnagyobb platformján a BTS tagjai között a legmagasabb rangot szerezte.

A márciusban összegyűjtött adatok szerint a BTS V biztosított a BTS tagjai között a három legnagyobb kínai platformon az első helyek, megmutatva páratlan népszerűségét, hatását és márkaerejét.

1) AIMan China index:

Az AIMan lista a kínai összes terület hírességeinek leghatalmasabb kereskedelmi érték-elemzési indexe (nagyon hasonló a koreai márkanév hírnevéhez).

◕ szerint a Aiman Kína Entertainment Index , március 2020 ~

BTS V - az első hely az összes tag között (összesen # 4 )

2) WeChat index:

A Wechat a legnépszerűbb üzenetküldő alkalmazás Kínában.

◕ március adatok ~

BTS V - # 1 a BTS tagjai között

3) Baidu index:

A Baidu a legnépszerűbb keresőmotor Kínában.

10/10
JYJ.3 2020 ápr. 04. - 16:26:43 10/10
(118764/120443)