10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 13. - 17:27:54 10/10 Előzmény JYJ.3
(116743/120443)
Hát a hosszú évek masszív ivászata senkinek nem tesz jót. Anyu öccse az élő példa volt. Sikeresen elitta az agyát, pedig rendkívüli volt. 2 évig nálunk lakott gyerekkoromban. Addig nem nagyon ivott, de azután szinte nem is józanodott ki. A feleségével evés helyett is ittak, pár év elég volt nekik. Azóta nagyon érzékeny vagyok a részegekre, undorodom tőlük. Később egy unokatesóm is a család helyett a poharat választotta. Ő nő volt. Ez még undorítóbb, neki is pár év elég volt, sajnos.((((
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 13. - 17:15:48 10/10 Előzmény JYJ.3
(116742/120443)
Tényleg jól néz ki, ez tagadhatatlan. Viszont nem szokták így dicsérni egymást a fiúk.
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 13. - 17:13:18 10/10 Előzmény JYJ.3
(116741/120443)
Biztosan jó volt a koncert. Jó sokat beszélt. Jó hosszú volt. Viszont nincsenek a fellépőruhái kimosva előtte? Mi minden ruhát kimosunk. Némelyik nagyon piszkos. Nehogy valami bőrbaja legyen tőle, ahogy izzad benne.
Min-Rin 2019 ápr. 13. - 15:04:17 Előzmény hanguktaekwondoo
(116740/120443)
Milyen kár, hogy a gyerekkorban meglévő szabad szárnyalást kiírtja az oktatási rendszer annak érdekében, hogy az előírt tananyagot lenyomja a gyerekek torkán! Sokáig azt gondoltam, a legeklatánsabb példa erre a rajzolás kérdése. Az óvodások nagyszerű rajzokat készítenek, majd az iskolában elkezdődik fantáziájuk módszeres megnyirbálása. Felejthetetlen számomra, hogy mennyit sulykolták a kúp, henger, kocka és társai helyes rajzolását, árnyékolását, s eközben elveszett az egyéni látásmód értékelése. Ünnepi pillanatok voltak azok, mikor szabadkézi rajz volt az óra anyaga. És akkor még nem beszéltem a legfőbb mumusról, a redisztollal való kínlódásról. Mondom ezt úgy, hogy soha más osztályzatom nem volt rajzból, mint ötös.
A két videóban a kis ürgéket még nem béklyózza semmi. Ezt lenne jó megőrizni. Nem tudom, van-e olyan nemzet, amelynek oktatási rendszerébe ezt a szempontot beemelték, de hogy Korea nem tartozik közéjük, az nyilvánvaló. Náluk a kreativitás helyett a szorgalmas másolás és az igazodás a szempont. Pocsék dolga lehet azoknak a koreaiaknak, akikben ettől eltérő vágy van.

A kutya valószínűleg ott van elásva, hogy a japán magyar szakosok szívük szerint választották a szakot, míg a koreai legények-leányok jobb híján érkeztek a magyar szakra.

A Korea Herald egyik tegnapi cikke a koreai nyelv iránti növekvő érdeklődésről ír. Az utóbbi években a nyelvtanulás indítója sok esetben a kpop által felkeltett kíváncsiság. Úgy tűnik, még ez a populáris műfaj is képes hasznot hajtani, de ahogy a cikkíró is megfogalmazza, egy idő után tovább kell lépni. A kpop rajongók először csak azzal a szándékkal csapnak a tanulásba, hogy megértsék, miről danol kedvencük, aztán magasabb célokat kell kitűzniük. Igazi érdeklődés és cél nélkül a dolog nem megy.
http://www.koreaherald.com/view.php?ud=20190328000785

Meg persze kellenek ehhez a megfelelően képzett és elhivatott tanárok is. A koreai központban és az eltén erre is gondolhatnának. Rendszeresen hallom az egyik ismerősömet panaszkodni, hogy a központ egyik "tanára" milyen reménytelenül rossz módszerrel tanít. A szorgalmas hölgyben sokévi tanulás után egyre erősödik a meggyőződés: abba kell hagyni a tanulást.
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 12. - 19:16:52 10/10
(116739/120443)
Junsuka is Japánban koncertezik,(ma)ő is 8 ezres csarnokban lép fel, 2 nap egymás után Kobéban.
Jae is szintén 8 ezres csarnokban tartott 2 koncertet Nagoyában, egyformán szeretik őket- ez jó hír..
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 12. - 19:14:35 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(116738/120443)
Ezeket nem értem. Nincs ott egy jó ügyvéd, hogy ne engedné hülyeségeket beszélni a nőt?
Ez neki sem jó, hiteltelenné válik.
Y már gyakorlott.. (remélem) megvédik, CJEs most tegye oda magát..
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 12. - 19:11:48 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(116737/120443)
Nem épül talán le, mert mindig is ivott, ez nem újkeletű nála, de a depi gyógyszer meg a pia nem tudom jóban vannak-e(( Bár nem büntetendő))
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 12. - 19:10:13 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(116736/120443)
Ízléseken nem vitázunk, mint hogy Min Rin is írta nemrég.
Nekem tetszik, nekem lágyabb, mint a koreai.
Igaz már elég sokat hallottam, hozzászoktam.
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 12. - 19:08:08 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(116735/120443)
Attól hogy ez a véleménye, és így fejezte ki, nem jelenti azt hogy homokos.
Bár a művészvilágban sok van.
Ennek a fotósnak megnéztem az IG jét, hát nem hiszem hogy ettől a mondattól így lenne.
Vegyük csak símán nagy dícséretnek- megérdemli.
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 12. - 19:04:57 10/10 Előzmény hanguktaekwondoo
(116734/120443)
Érdekesek a videók!!!
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 12. - 17:30:07 10/10
(116733/120443)

{COMPILATION} 10 ~ 11.04.2019 Kim JaeJoong Aréna túra less Flawless Love a Nagoyában ????

>>> Tweetek összeállítása [2. nap]:
-JJ: Jó estét ~ JeJung vagyok! (majd félénken nevetett)

- A tegnapi eső miatt aggódott, de a mai időjárás jó ♡

-JJ: víz kérjük ~~ Tomi víz hirdetést ~~ köszönöm Tomi ???? ❤
JJ: ah finom

-Yesterday azt mondta, hogy nem fog megváltozni a színpadon, hanem Tomi van neki egy inget és ő változik a színpadon ????

- A rajongók hűvösnek hívták,
de azt mondta, mi? 'Kedves'? "Arashi-vihar?
(Ezek ugyanazok a JP same-ban )

- Az első zakó után virágos kék színű ing volt, virágmintás. A vicces dolog az, hogy megmutatta a rajongóknak, hogy az árcédulát még mindig csatolták, amikor Tomi adta neki a pólót és ugrott szegény Tomi. Továbbá azt mondta, hogy ,000 40 000 ing van? ????

-A teljes szekrényváltás JJ által. A mai este egyik jelmeze sem a múlt éjszaka koncertjéből származik.

-JJ megemlítette, hogy a jelenlegi albumában sok műfaj volt. Megkérdezte tőlünk, hogy melyik a legjobb:
- ballad: A rajongók felemelték az LS & cheers-
rockot: ismét LS & cheers
- tánc: nem csak felemelték, hanem intették, mint az őrült plusz az éljenzés.
-JJ feladta !!

- A táncos JJ hangos hangját látva továbbra is megpróbálta elriasztani a rajongókat, és azt mondta, hogy annyira nehéz váltani a balladától a táncra. De továbbra is fennmaradtak, akik Jae-t akarták táncolni, és végül térdelt és fejét érintette a padlóra, mintha elrejtené.

-JaeJoong: Nehéz napom van a csomagolt menetrend miatt, de boldogabb, mint tavaly februárban, amikor nem volt munkám, a koreai fél továbbra is kérte, hogy jöjjek vissza, de kitartóan hittem, hogy hamarosan jobb lesz, aztán Sukatto megkérdezte megjelenni, ami mindent elindított.

-JaeJoong azt mondta, hogy a filmjei 2 ~ 3 egy napot mutatnak. Április 9-én reggel KinKi Kids Bububung-t forgatott, és délután próbált / filmezett NHK Utacont.
A TV-állomások megkérdezik tőle, hogy van-e ideje (hogy jelenjen meg a showjukon).

-JJ beszélt rajongók arcáról, amikor tegnap énekelt balladákat.

-Fans akarom, hogy beszélj többet ???? ő panaszkodik idő ????

- Beszélgetés a szeretetről, párok keresése és szeretete az okusan felesége / anyja számára
- kérdezte az okusan-tól, hogy mit mondtak a szerelmük, JEJUNG! ???? ???? ????????

-JJ egy párnak: Ismerkedsz?
A férfi: igen,
JJ: Mennyi ideig?
A férfi: 7 évig !!
JJ: Tényleg? 7 év!?

- JJ koncertjében minden korosztályban több és több férfi van. Tehát a kamera megmutatta azokat a férfiakat a közönségben, majd Jae azt mondta, hogy kedveli az embereket. Aztán hozzátette, hogy szereti a Yamada ????-t (Yamada a JJ-sávból)

-Azután a kamera egy nagyon jóképű srácra verekedett, aki „JJ szeretlek”, majd Jae csak azt mondta: „De nem szeretlek” egyenes arccal, de aztán nevetett ????

- Egy másik fickó aztán kiáltotta: „Marry me”. JJ-t megdöbbentették, de arra vezettek egy vitát, hogy férjhez kell mennie; mikor kell feleségül vennie? hogyan lehet gyermekeket, ha nem akartuk, hogy férjhez jusson, és aztán hosszú magyarázatot adjon arra, hogy miért nem akar házasodni.

- A mai beszélgetésben JaeJoong beszélt a házasságról, azt mondta, hogy hosszú ideig el akarja halasztani. A rajongókat „biztosan akarod” ugratta. A koncertet 3 órára és 15 percre meghosszabbították.

-JJ: Ma sokáig élveztem a beszélgetést.
Fiatal Johnny tinédzserekkel és húszas éveivel a TV-n leszek, amikor látom őket, nagyon aranyosak.
De jól nézek ki. 33 éves vagyok!

-Fanboys kiabálva szeretik őt him
JJ: Szeretsz engem?
FANBOY: Szeretlek

- Most, azt mondta: "A rajongóim nem hülyék".
Úgy tűnik, hogy a hétköznapi próbákon időben teszi. Mindenki várja a DADADANCIN-t!
(Valószínűleg azt akarja mondani, hogy rajongói olyan okosak, hogy táncolni tudnak vele) ???? )

- Kempingcsapat everything ???? mindent lát.
-Fanaccount: Egy férfi sétált, és azt mondta: „Ismerek egyet, de nem ismerem a másikat.” Majdnem ömlöttem ???? (a Nagoya promóciós bannereiről) (Trans by: @ cloudnine0919)
Nagoya koncertnapján JaeJoong azt mondta, hogy látta ezt a Tweet ???? <3
twitter.com/naomibot1/status/1115870468463104000

-JJ mondott valamit a Nagoya állomás promóciós szalagjairól. Azt mondta, hogy Jae a Rocker és Jae a Balladeer.

-JaeJoong először énekelt meg, mint a vers, mint a narráció, majd erőteljes narráció lett az operatív dalszövegek <3
Videó: facebook.com/KIMJAEJOONG.JAEFANS/videos/823501221352361/

- A TV-megjelenésekről
JaeJoong: Ha a közönség értékelése alacsony, nem fogok megjelenni, de sok nézni, így sok kérés van. Köszönöm mindenkinek. Csak annyira értelmetlen, hogy a számok fontosabbak az állomások számára. Köszönöm. Köszönöm

-JJ: Nagoya koncertek véget ért, de még jön még!
-JJ: A forró támogatása a végéig!
-JJ: Köszönöm mindenkinek!
-JJ: véget ért. A Nagoya koncertjei véget értek ???? de még több! Köszönöm és hamarosan látlak!
Köszönöm !!!!

- A 2. nap fordulója: @ crystalmoon0213
@STRAWBERRYJAE @dhang__madam @Jaefans_Global @koenyilz

>>> Tweetek összeállítása [1. nap]:

-JJ: Jó estét mindenki ~ ~ jól csinálod? Ma az első japán szólóalbumom, release
szintén eső, eső vagyok of

- Megette egy csésze ramen és csak 2 órát aludt a tegnapi teljesítmény napján

- A személyzet tagja azt mondta JaeJoongnak, hogy rangsorolja az 1. helyet az Oricon-nál:
JJ: mi? Istenem! Igazán? Ez az 1-es? Nem hiszem el! Nagyon köszönöm mindenkinek. Ez nagyon jó érzés.

-JaeJoong annyira boldog volt, hogy körbejárta a színpadot, amikor a személyzet azt mondta neki, hogy ő a # 1-es az oricon napi diagramjain.

-
Nem hagyhatja abba az "Arigatou" mondását. Ha csak azt mondhatja a rajongóinak egyenként, meg fogja csinálni.

- "A szereteted" ❤ Azt mondta, hogy a dal jól érzi magát a hírek után

-JJ: Szeretlek ~ ~ Nagyon szeretlek ~ ~ ez jó érzés ❤ > _ <Azt mondta, ennyire szelíden ????

- Azt mondta, hogy a Tour T-shirt aranyos ???? ❤

-JJ: Mostanában egészséges életet élek. A szabadnapom előtt iszom, de még így is 8-kor vagy 9-kor kelek fel. Ételem van kétszer vagy háromszor. Élő túrára izomképzést végezek. Foglalkoztam keményen dolgozva, de aztán emlékszem arra az időre, amikor semmi köze (2018. február) volt.

- JJ: Szomorú dolgok történnek, ami szerintem rendben van, de azt hiszem, jobb, ha nem történik meg. Szeretném megosztani az összes érzést, amit az emberek éreznek magukkal mindannyiunk életében. Ha a kapcsolat véget ér, nem tudjuk megosztani, így ha lehetséges, éljünk tovább együtt.

-JJ: Utacon éles és kemény volt. Az NHK-nak hosszú próbái voltak. A Kinki Kids-nak reggel is volt egy lövés. Nem ismerek néhány vendéget, így ideges vagyok. Ma körülbelül 2 körül aludtam, és felálltam 4.-ben. Nem vagyok ideges, most már mindenki barát.

- Az énekhang nagyon hangos volt. Azt gondoltam újra, hogy olyan hangos volt. Azt mondta, hogy a kulcsok magasak és kemények a torok számára, ők magasak, hogy kifejezzék érzéseiket. De a torka túl erős. Azt mondták, hogy a Run Away alacsony volt és könnyebben énekelhető.

- Jó reggelt éjszaka rövid volt ma este. Elmondta, hogy nem fog a közönséghez hasonlóan szórakozni, mint amit a múltban tett (koncertek / élő). Ehelyett lesz móka táncol és énekel a közönség ????

-Jaejoong azt mondta, hogy megjelenik a Fuji TV NONSTOP-ján! jövő héten.

-JaeJoong azt mondta, hogy van egy küldetés, amit nem kell sírni minden alkalommal, amikor énekel "Keshou (smink)", de újra felkiáltott, mert nem tudott segíteni, amikor látta, hogy rajongók is sírnak.

-JJ: Ami a dalt szeretném megvédeni, biztosan el akarom énekelni az élő műsorokban! Még ha mindenki elfáradt volna, meg akarom énekelni.
Ez azért van, mert mindenki számára fontos ilyen dal.

-JJ: Holnap is keményen fog dolgozni ~ köszönöm! Viszlát!! Köszönöm! Jól szórakoztam!! Köszönöm

- Rajongók: JaeJoong mosolyában már nem látunk kétségbeesést. ✨

- Az 1. nap fordítása: @dhang__madam
@STRAWBERRYJAE @ cloudnine0919

Előnézet a Nagoya Concert Day 1-ből:
▶ ️ youtu.be/_qORogTTh48

TV Hírek: facebook.com/KIMJAEJOONG.JAEFANS/videos/416704898890106/

--Audio élő közvetítések Nagoyából:
> 1. nap koncert:
mixcloud.com/…/20190410- ジ ェ ジ ュ ン -jaejoong-arena-tour-2019-fla… /
> 2. nap koncert:
mixlr.com/connie-wang/showreel/connie -wang-on-mixlr-46 /
mixlr.com/nang-kham-…/showreel/2019-flawless-love-in-nagoya/
Élő közvetítések: @iJaeFans

> Élő audio DL a 2. napon Koncert:
mediafire.com/…/190411+Jaejoong+FLAWLESS+LOVE+Arena+Tour+Da…

DL: @AmuJaeJoongie

- Flawless Love iTunes-on ▶ unes itunes.apple.com/jp/album/flawless-love/1455461487

--Credit Fotók: A Tagged és a jogos tulajdonosok számára.

❄️ "lehetetlen" PV ▶ ️ Youtu.Be/AVOm6PyyXGo
???? "Édes Love" PV ▶ ️ Youtu.Be/DiPvtChwA1c
# KIMJAEJOONG # Jaejoong # JJ # Gimjaejung # JAEJUNG # arany távollétében # JJ # JAEFANS # Hallyu # király # VisualShock # FlawlessLove # SweetestLove # Mielőtt elkezdené # Impossible # NowPlaying # Nagoya # Nagoya
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 12. - 17:08:39 10/10 Előzmény hanguktaekwondoo
(116732/120443)
Hát valóban a japánok sokkal jobban beszéltek magyarul. A mi nyelvoktatásunk sem híres. Nálunk sem tanulnak meg a tanórákon a gyerekek többsége. Annak nagyon jó nyelvérzékének kell lenni. A legtöbbnek a nyelvvizsgához különóra és tanár kell.
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 12. - 17:03:42 10/10 Előzmény Min-Rin
(116731/120443)
Köszönjük szépen. Figyelmesek, kedvesek voltak.
hanguktaekwondoo 2019 ápr. 11. - 18:44:19 Előzmény Min-Rin
(116730/120443)
Meglehetősen kritikus vagyok.
Ismerve az oszakai magyar szakosok pompás eredményeit, egészen fantasztikusnak találom, hogy a koreai magyar szakosoknak csak ennyire futotta.
El nem tudom képzelni, mi folyik az órákon, ha csak annyira voltak képesek, hogy láthatólag alig érezve, mit mondanak, csak soronként, sok -sok vágással voltak képesek elselypegni -összehozni ezt a verset.
kevés.
fejétől büdösödik a hal. Valamit nagyon nem jól csinálnak a tanárok, ha a diákok ennyire nem tudnak magyarul. még többedik évfolyamon is csak hebegnek, sokszor a magán- és mássalhangzók kiejtésével is gond van! /ide most nem teszem be az ominózus videót, mindenki keressen rá, ha akar/
Figyelem: nem az akcentusról beszélek, azzal, semmi gond. Létezik. kevesen beszélnek idegen nyelvet anélkül, valahol természetes. a rettenetes nyelvtani hibákról és hiányosságokról nem is szólva.

De az már abszurd, hogy a zs, z vagy az ü. stb. hangot képtelenek kiartikulálni.
Ez még akkor is blama, ha nulla tudással indulnak neki a szaknak, mert 1 -2. évfolyam fonetika -hangtan -kiejtésgyakorlati óráin a hiányosságokat és hibákat lehet pótolni -korrigálni. Sőt, ezek az órák
-tök érdekes-
erre valók.
lennének..

Mi a túró folyik ott magyar nyelv oktatásának egzotik címén..?
ismételten hüledezem.
eszembe is jutott gyorsan a budapesti és persze dicsőséges Koreai Kult.Központ.
a csináljuk a semmit -center

Tessék ebbe belenézni. Ez, kérem, színvonal!
Nagyjából ez lenne a viszonyítási alap.
Ne meséljen nekem senki arról, hogy milyen nehéz a magyar nyelv a koreaiaknak. Unalmas lózung.
A japán se csángó, neki is erőfeszítéseket kell tennie az ügy érdekében.
Legyen jó a tanár, tudjon magyarul rendesen -ahahahaaa..!- , a diákok pedig tanuljanak és érdeklődjenek.
A különbség fényévnyi lesz

https://www.youtube.com/watch?v=zJytuRdUHWE

Javaslom az érintett koreai intézmény illetékes tagjainak, iratkozzanak be ezekhez a magyar gyerekekhez némi kreativitást tanulni, mert rájuk fér. közben talán magyarul is megtanulnak, csodák márpedig vannak

https://www.youtube.com/watch?v=8uCyuL31qlo

https://www.youtube.com/watch?v=ELEZ-1rAWsI&t=6s
Min-Rin 2019 ápr. 11. - 16:31:45
(116729/120443)
A Költészet Napja alkalmából küldtek verses üdvözletet a Hankuk Egyetem magyar szakos diákjai.

https://www.youtube.com/watch?v=MGhiCuBU7MY

Kedves gesztus a magyar nyelvvel hadakozó fiataloktól, akiknek Weöres feltehetően legrövidebb versét sem volt kis munka elmondani. :)
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 11. - 14:12:41 10/10 Előzmény JYJ.3
(116728/120443)
Nyilván az ottani rajongók gondolják ezt. Náluk bevett szokás, hogy nem állnak ki nyiltan a bajbajutott mellett, mert ők is bajba kerülnének. Más kultúra, mások a szokások. Én gerinctelenségnek tartom.
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 11. - 14:03:51 10/10 Előzmény JYJ.3
(116727/120443)
Hát ezt férfiak nem igazán szokták mondani egymásról. Ott a fotóssal nem stimmel valami. Az természetes, hogy a nők nagy része így gondolja. Ezzel mélységesen egyet is értek.
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 11. - 13:59:55 10/10 Előzmény JYJ.3
(116726/120443)
Én nem szeretem, ha japánul énekelnek. Valahogy nem tetszenek azok a számok. Honggiék és a Beastos fiúk is szoktak, egészen más hangzása van. Legalábbis én tőlük hallottam. Nekem maga a nyelv nem tetszik. Olyan kemény.
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 11. - 13:55:47 10/10 Előzmény JYJ.3
(116725/120443)
Én is szoktam így járni. Olyankor amikor elfelejtettem bejelentkezni.((((
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 11. - 13:54:00 10/10 Előzmény JYJ.3
(116724/120443)
Szépecske.)))