1/10
jracing 2012 júl. 31. - 22:55:40 1/10
(218/258)
Ekkora szart rég nem láttam már! :)
cometzjeah 2012 jún. 19. - 13:34:47
(217/258)
Szerintem meg zseniális!
Jägermeister 2012 máj. 15. - 16:31:15
(216/258)
Az embereket sok mindennel lehet rijogatni szellemekkel, mutánsokkal, zombikkal, de csak 1 faszt mutasson nekem valaki, aki a boszorkányoktól fél!! Ez egy kegyetlenül unalmas, izgalom és minden fajta feszültséget, vagy félelmet nélkülözõ film, amin én személy szerint bealudtam. Gyerekek nevetését hallják erre pánikszerû menekülésbe kezdenek??? Mi van??? MI VAN??? Ennyi barmot egy rakáson! Hogy nincs annyi eszük, hogy kövessék a folyót???
Ez a film szánalmas volt és egyáltalán mi a tököm az az ideglelés???
3/10
Heisenberg 2012 febr. 12. - 12:10:21 3/10
(215/258)
Szerintem erõltetett és idegesítõ volt a csaj szövegelése és hisztizése és ez ment szinte végig. Sajnos az elsõ pár éjszakán amikor mondták hogy valamiféle hangokat hallanak én nem hallottam semmit pedig, nem vagyok süket, legalább egy jó hangeffektet betehettek volna, sajna nem volt sem félelmetes sem ijesztõ a a film, talán ha egyszer beugrott volna a képbe a boszorkány hogy HUÚHHH!! :)
Az egyetlen valóban félelmetes a filmben az hogy mennyit kaszáltak rajta :)
3 pont
7/10
cellasto 2012 febr. 05. - 22:11:39 7/10
(214/258)
anno jó kis mozi volt ez :D
fõleg,hogy olyan reklámkampány elõzte meg,hogy a feléig el is hittem,hogy ez tényleg egy megtörtént dolog élesben filmezve :d
jó-jó,akkor huszonévesen könnyebben bevesz az ember ilyeneket..ráadásul még nem volt minden sarkon internet,hogy utánanézhetett volna az emberfia :)
alapvetõen jó sötétre sikerült a film hangulata.és ha azt még idevesszük,hogy a forgatás hogy zajlott....
nem is olyan negatív osztályzatos..szerintem :)
1/10
agarik 2012 febr. 05. - 21:16:18 1/10
(213/258)
Gyöngyöm, hajnal 1-kor én -10-ben már nem mászkálok.

A földet venni áldoksi-stílusban valóban lehet, DE NEM HA KÉPZETT FILMES VISZI A KAMERÁT ÉS ÉPP NINCS OKA PÁNIKOLNI.

Még egyszer mondom, mert ÉN néztem a "filmet", úgy látszik TE nem:
- A film elején elhangzik, hogy HÉTVÉGÉRE, KÉT NAPRA szándékoznak elmenni
- A film közben kiderül, hogy TERV SZERINT HÁROM NAPRA mentek, ÉS MÉG A NEGYEDIK SEM BAJ. A harmadik napon MÉG NINCSENEK ELTÉVEDVE (filmben a karakterek saját közlése alapján), sõt, ütemerv szerint haladnak legfeljebb 0.5 napos csúszással, mert az út a valóságban hosszabb / nehezebb / a térkép alapjául szolgáló leírás nem kellõen pontos.

Sz'al a sok kisköcsög mint Te egyszerûen érdeketelen, max. fél szemmel nézi a mûsorokat, miközben úgy be van állva a drogoktól, mint a filmbeli kis csapat.
1/10
agarik 2012 febr. 05. - 01:30:21 1/10
(212/258)
Inkább a Holtak Naplóját nézd meg. Ez itt értékelhetetlen, a Cloverfield szintén.
1/10
agarik 2012 febr. 05. - 01:29:31 1/10
(211/258)
Mekkora ez a ház? És ha a csaj kint picsog, most épp ki ment a házba?

És most ezzel vége? Pfff... Akkor most Josh nyírt ki mindenkit. Hûûû.
1/10
agarik 2012 febr. 05. - 01:27:27 1/10
(210/258)
No, a csaj asztmás rohamot kapott egy köteg gally láttán. Én megértem hogy fura az egy erdõben, de ennyire azért talán nem.

És íme a NAGYJELENET: a csaj orrluka belülrõl!!!!!!!! Full képernyõn! Fépzelem milyen lehetett ez moziban! Akkorák lehettek, befért volna egy egész embör! Na EZ félelmetes :P


A jelenetek amúgy nem lennének koncepciószinten rosszak, és akamerarántgatás is meggyõzõ lehetne, de könyörgöm: aki minimálisan ért a filmezéshez, az nem veszi a földet a lába elõtt! A kameratartás elsõ szabálya vízszintesen tartani a készüléket! (De ezzel legalább 0/10-rõl felküzdötte magát az "alkotás" 1/10-re.)
1/10
agarik 2012 febr. 05. - 01:16:05 1/10
(209/258)
Cigi? Ja, fû.

"Ez itt amerika! Már majdnem minden erdõt kiírtottunk!" - gzz :D

Ja, és fejtsük meg a "jelenségeket": a sátrat vmi állat túrhatta fel, a mindenféle hangok szintén állatok. A pálcikaemberek akármióta ott lehetnek, táborozók vagy helyiek is csinálhatták. A kis kõrakásokat a pszichopata csaj csinálhatta, vagy egyszerûen nem vették észre õket a sötétben. Az iránytû bekrepálhat ha a Koporsó Szikla (amit a filmben nem láttunk) mágneses.

Amúgy érdekelne, hol töltik fel a kamerák aksijait? És a helyesírásellenõrzõm miért nem jelez az "aksi" szóra, de a "helyesírásellenõrzõ"-re miért igen xD

(itt reklám 2 perc)

Kezdek kíváncsi lenni arra, ezek tulajdonképpen mikor alusznak?
1/10
agarik 2012 febr. 05. - 01:01:29 1/10
(208/258)
Hm, ilyen embernagyságú szalmabábúk a lomberdõ közepén nekem eddig nem rémlett (se a 2. filmbõl, se a játékból).

(itt 3 perc reklám)

No, gyökérkéim szétlõtt aggyal beromboltak az erdõbe sötét éjszaka. Tanulság: nem kéne annyi füvet szívni. Azért árulja már el valaki, hogy találnak vissza egy ilyen run után a sátorhoz?

De ez tetszik: "A kamera csak egy szûrt valóság. Úgy tehetsz mintha minden másként lenne" - azaz mintha ez egy film lenne, és nem csak egy rakás SZAR.
1/10
agarik 2012 febr. 05. - 00:50:11 1/10
(207/258)
A szereplõk nyafogása iszonyat idegesítõ.

Az meg, hogy NINCS SEMMI A KÉPERNYÕN, elképesztõ.

Jut eszembe: mobil? GPS? És hová lett az iránytû? Ki nem szarja le a térkép elvesztését, ha légvonalban már elindultunk a cél felé? Csak az irányt kell tartani, hogymá'!
De ha végképp elveszve érzik magukat, valóban követhetnék a folyót is...
1/10
agarik 2012 febr. 05. - 00:40:36 1/10
(206/258)
Az elõbb nem mondtam, de a kocsit csak úgy otthagyták valami út mellett. Nem valószínû egy olyan országban, ahol ha otthagyod a kocsit, azt elõbb-utóbb hatóságilag bevontatják az elsõ lakott településre.

Na, végre megvolt a temetõgyalázás. Bár abban a Southpark verhetetlen, és nem tudom mit keresne egy ILYEN temetõ ráadásul a semmi közepén.

(itt volt 4 perc reklám)

"Mi volt az a múlt éjjel" - elárulom: A NAGY BÜDÖS SEMMI! Annyira minimálköltségvetésû ez a szar, hogy még valami szar hangeffektre se tellett?

Ezeknek van iránytûjük. És miért kételkedsz valakiben, aki egyszer már odatalált ahova kellet, és csak visszafelé vezet???
És ezeknél 4 napos a hétvége?????


Szerintem a csaj pszichopata, és õ fog megölni mindnekit.
Duccs 2012 febr. 05. - 00:29:41
(205/258)
Ha elvonatkoztatunk attól, hogy tényleg egy nagy hülyeség és csak élvezzük szerintem egész jó kis film és megvan a hatása :)
1/10
agarik 2012 febr. 05. - 00:28:28 1/10
(204/258)
"Fing, fos, szar" - íme a "film" szókészlete. Ami annyira minimálköltségvetésû, hogy a "koporsó sziklás" jelenethez még sziklára sem telt!

Amúgy ez már a 3. nap, ami ahhoz képest hogy 2 napra jöttek, és ez is az eredeti tervükhöz tartozik, hát a forgatókönyvrõl megvan a véleményem. Mert ezek az önellentmondó részeletek mint a gleccseromlás özönlenek.
pcujsag 2012 febr. 05. - 00:25:07
(203/258)
Ez nagyon nagy film !

Hogy ezt bárki is komolyan vette :XD
Na, kb ennyire hiszékenyek az emberek, ezt jól mutatja ez a film is. Mindent be lehet adni az embereknek sajnos, ha bármi folklor vagy legenda vonzata van, akkor mindjárt készpéznek veszik az egészet. Hogy az olyan képtelenségekrõl ne is beszéljek mint, a boszorkány tette õket a fa mellé vissza miután egész nap kóboróltak egy irányban.
1/10
agarik 2012 febr. 05. - 00:18:30 1/10
(202/258)
A koncepció teljesen zavaros: "a valóságot akarjuk felvenni" vs. "Haloweenkor megyünk az erdõbbe, és jól összevérezzük az ujjunkat, eh, eh, eh!" Vagy "réges-réges-régen történt ez" vs. "40 éve, 1940ben volt" (1940-ben amúgy hogy keletkezett vóna boszorkánylegenda?)

Meg hogy fognak ezek eltévedni? "Egy hétvégre" mentek, és egy nap máris lemet. Pfff. Nem is lehet annyit menni egy nap hogy egy akkora város mellett el lehessen tévedni.

"Van füvünk?"
Duccs 2012 febr. 05. - 00:10:10
(201/258)
Megkezdte:) én bírom az ilyen típusú filmeket sokkal jobban beletudom élni magam. Cloverfield is nagyon bejött vár az erõ krónikáját.
1/10
agarik 2012 febr. 05. - 00:04:53 1/10
(200/258)
Nah, minnyá kezdõdik. Izzítom a billentyûzetet.
9/10
Naphinel 2012 febr. 04. - 22:30:20 9/10
(199/258)
Tegnap a film után: hát, eléggé hümm-hümm, nem a legjobb, sõt, egyáltalán mi értelme volt?

Ma viszont, ahogy visszagondolok rá, valami különös nyugtalanság fog el. Kellemetlen érzés, nem parás, de nyomasztó. Belegondoltam, mi lenne, ha én kerülnék ilyen helyzetbe, és valszeg ugyanúgy reagálnék, mint a skacok. Még úgy is belehülyülnék, ha egy ártatlan erdõ lenne, de ha "története" is lenne (gyilkos, boszi, farkas), tuti az agybaj. Minden zajt fenyegetésnek vennék, stb.

Szóval így utólag: kellemes csalódás, tuti helyszín, jó megvalósítás, hiteles alakítás.

A csaj pattogásától néha agyf.szt kaptam, de ezt leszámítva tetszett, 10/9.