Téma: Igazgyöngy

malvinkicska 2014 máj. 15. - 19:30:22
(734/2414)
A Tiltott szerelem beindul nekem tetszett, igaz embere válogatja, ízlések között van különbség, ami természetes is, Kivanc adja a formáját nagy nõcsábász. Mankos ha nézed jó szórakozást hozzá.
malvinkicska 2014 máj. 15. - 18:11:21
(733/2414)
Biztosan igazad van Mankos sok rész van még hátra abban, belefér, jó is rossz is ennél a családnál sok minden megtörténhet, látjuk az újabb epizódokat még mindig megtudnak lepni. A mi azt illeti jól megírt eseménydús felépített élvezhetõ sorozat.
9/10
Érsekvári 2014 máj. 15. - 14:33:47 9/10
(732/2414)
A mai rész sem volt eseménytelen . Nilüfer nem tudni mire játszik , neki Berg tetszik és most csak játszadozik Onurral ,de közben megint csak eltaszítja egymástól a házaspárt. Mehmet és Gyöngy "átmenetileg " kibékült , de olyan vihar elötti csendet sejteni . Valoszínü ha elhagyják a szigetet újabb külsõ befolyásoló tényezõk jöhetnek ( Engin ) és Gyöngy semmire nem tud nemet mondani , sajnos ! Vajon a szép együtt töltött napok után mit lép , hogyan képzeli a életét Mehmettel...?
9/10
napraforgó 2014 máj. 15. - 13:26:46 9/10
(731/2414)
Onurral meg Nilüferrel most ugyanazt játszák, amit régebben Mehmettel és Beryllel.
Mindketten adják a dolgos, szorgalmas férfit. Na de miért kell lakásra feljárni, dolgozni? Nagyon igaza volt Pinárnak, miért nem az irodában intézitek ezt?
Én Onur helyében, amikor Nilüfer megmutatta neki a terített asztalt, meg említette a meccset azt mondtam volna, hogy dolgozni jöttem, akkor dolgozzunk. Minden más csak utána jöhet. A meló után meg azt mondtam volna, hogy elszaladt az idõ, már nem érek rá enni, meg egyáltalán, sietek a családomhoz. És nyomatékosítanám, hogy most jöttem föl elõször és egyben utoljára, nem fáradozzon a jövõben.
Szép udvariasan is meg lehet mondani, hogy kopj le kisanyám.
Habár ettõl a Nilüfertõl kitelik, hogy akkor meg megvádolja, hogy visszaélt a helyzettel.... Még ha nem is igaz, annyit elérne a csaj, hogy Pinár kirúgja a férjét.
malvinkicska 2014 máj. 15. - 10:55:02
(730/2414)
Tudod a szerelem jön a rózsaszín köd elborította Nilüfer szemét, és õ ezt találja jónak az életébe, nem gondolkodik ennek mi lesz a vége, ebben a sorozatban a nõi szereplõk vagy túl naivak, vagy rámenõsek, de nagyon ésszerûen nem gondolkodnak, esetleg Bahar.
9/10
napraforgó 2014 máj. 15. - 09:34:50 9/10
(729/2414)
Én sem nézem elõre, minek is, úgysem értek törökül. Engin szerintem sem százas, de eddig mégcsak kevés jelet lehet látni. Az meg, ha Gyöngy olvasatlanul aláírkál akármit, bizony az õ hibája. És az is, hogy hagyja magát mindenre rábszélni. Sajnos, hogy nem a családjával beszéli meg a dolgait, hanem Enginnel. Még a magánügyeit is. Közben õ meg semmit sem tud Enginrõl! Nyilván azt hiszi, hogy a férfi özvegy, azért neveli egyedül a lányát.

Nilüfer meg jogász, nem egy tanulatlan liba. Hogy nem talált magának pasit ennyi idõs koráig? Vagy mindenkit elriasztott a nyomulással? akkor meg már kellene elég tapasztalatának lenni, hogy finobabban csinálja... De egy okos nõ miért nem a munkában akar érvényesülni? Miféle karrier az, hogy moshatja a férje szaros gatyáját, meg a büdös zokniját?
malvinkicska 2014 máj. 15. - 09:24:47
(728/2414)
Napraforgó elfogadom a te érveidet, de senki sem tudja miket irat alá Engim Gyönggyel, és most már túlzás amit csinál, kikapja a telefont a gyerek kezébõl, az szeretett volna beszélni az anyjával, és nem hagyta. Látszik a meg nyilvánulásain mennyire oda van Gy-ért, továbbra is kitartok mellette nem százas ez a véleményem. Azt is láttam mikor Nilüfer hogy nézett Onura tudtam ebbõl lesz valami, van tapasztalatom sok nõi beosztottam volt, és hogyan érik el amit akarnak a kiszemeltnél, és nem néztem elõre, semmit sok a dolgom, nem volt idõm tájékozódni.
9/10
napraforgó 2014 máj. 15. - 09:04:49 9/10
(727/2414)
A közös fénykép kitétele még nem utal a dilijére. Miért ne tehetne ki bárki otthon egy fényképet a saját és üzlettársa közös sikerérõl? Ez még nem utal elmebajra.
Azt viszont nem tudom, hogy Gyöngy és Engin milyen arányban tulajdonolják azt a céget. Fifty-fifty, vagy ha nem, hát ki a többségi tulajdonos? Mert most úgy tûnik, hogy Engin intézi a dolgok nagyját, õ szerzi az üzleteket, a vevõket, õ szervez mindent, Gyöngy meg jobbára csak rábólint. Van joga Enginnek ennyire kisajátítani a döntés jogát?

Nilüfer is aggasztó, ahogy ez a nõ rámászik egy férfira! Berkkel beszélt keveset, talán még el is mentek egyszer valahová, aztán már azt hitte, hogy a férfi rögtön meg is kéri a kezét. Mikor Berk gyorsnak találta a tempót és visszakozott, akkor megsértõdött és új áldozat után nézett. Megtudta, hogy Onuréknak párkapcsolati problémái vannak, nosza, igyekszik befurakodni a résbe és tágítani azt. Milyen lenne ez a nõ feleségként? Egy hárpia. Ami furcsa, mert Gökhánnak egész más a természete.
malvinkicska 2014 máj. 15. - 08:43:00
(726/2414)
Engin úgy hülye ahogy van, kitette a képet ahol együtt vannak neki az is elég, innen is látszik nem százas a pali, csak Gyöngy nem jött még rá, reméljük nem kell végig hallgatni a hülyeségét.
malvinkicska 2014 máj. 15. - 08:05:17
(725/2414)
Érdekes volt a mai epizód is, mikor Mehmed kinyitotta az ajtót Gyöngy elõtt fontolóra vette a dolgot maradt, az elõzmények utaltak rá, hogy Nilüfernek tetszik Onur, de itt nem akármilyen nõvel lesz dolga. Pinár ha kell még hajba is kap vele én ezért el ítélem N egyszer házi nyúlra nem vadászunk, másodszor nõs gyerekkel aki imádva szereti az apját. Az egyik pár dolga kezd megoldódni jön a másik, itt aztán igazán zajlik az élet. Seref kialakuló románca abból vajon mi lesz, drukkolok, hogy az Orhanék gyereke egészséges legyen.
9/10
napraforgó 2014 máj. 15. - 07:51:20 9/10
(724/2414)
Gyöngy megpróbálja kilopni a kulcsota szendergõ Mehmet zsebébõl, de a férfi felébred. Veszekedni kezdenek. M azt állítja, hogy összezavarodott Nihán és a fia feltûntekor. Gy azzal vádolja, hogy ha igazán szeretné, nem zavarodott volna össze. (micsoda nyakatekert logika!). Mehmet úgy dönt, kinyitja az ajtót Gy-nek. A veszekedésük csókolózással folytatódik, majd az ágyban végzõdik. (hah, meglesz az a gyerek, már látom!)
Az orvosnõ közli Rukiyéval és Orhánnal, magzatvíz vizsgálat kell, mert lehet, hogy a baba Down kóros. Seref is megdöbben, de biztatja õket, csináltassák meg a vizsgálatot.
Nilüfer látványosan nyomul Onurra. Berk meghívását visszautasítja, majd kétszer is felhívja Onurt, akinek ezzel megzavarja a szombati családi programját. Estére meghívja a férfit dolgozni, mert úgymond problémák adódnak. Aztán vacsorát készít, meccset néz a férfival.... Pinár féltékenykedik, de Onur megnyugtatja, csak barátok Nilüferrel. Közben Nilüfer a férfi nála felejtett sálját szagolgatja átszellemülten...
Rukiye és Orhán aggódnak a vizsgálat eredménye miatt.
Mehmet és Gyöngy viháncolva, jókedvûen töltik a hétvégét. Bicikliznek, hintóval furikáznak.
Özge lépten-nyomon elalszik, Gülszün már aggódik és persze gyanakszik is. Özge ezért lemond a következõ éjszakai programról.
Engin felesége telefonál, a kislányával akar beszélni, de Engin kikapja a telefont a gyerek kezébõl. Nagyon elutasítóan beszél az asszonnyal, ne jelentkezzen többet. A nõ arra hivatkozik, hogy "akkor megint megversz"? A férfi a kislányának is megtiltja, hogy beszéljen az anyjával, majd azt ígéri, szerez neki másik, jobb anyukát....
Nilüfer a bátyjánál áskálódik Bahar ellen is.
M és Gy együtt vacsoráznak a szigeten (ez valami isztambuli Margitsziget, különféle pihenési, szórakozási lehetõségekkel). egy cigányasszony odajön és jósolni akar Gyöngynek. Amikor belenéz a tenyerébe, elkomorodik és csak annyit mond, nagyon vigyázzon, közben jelentõségteljesen Mehmetre néz. Mehmet megnyugtatja Gy-öt, úgyse hiszel az egészben.
9/10
napraforgó 2014 máj. 15. - 07:11:07 9/10
(723/2414)
Gyöngy már megint truccol, bámulja a vizet az ablakból a szigeten és nem fogadja el a Mehmet által készített reggelit sem.
Rukiye engedélyt kér Sereftõl, hogy elmehessenek a nõgyógyászához, de a nõ gorombán megtagadja. Aztán megkapja az udvarlója küldeményét, egy koncertre hívja. Eleinte szabadkozik, nem mehet, még félreértenék..., de a férfi megnyugtatja, hogy egy kis társaságot hívott, szeretné velük összeismeretetni. Orhán isbeszél Sereffel, muszáj elmenniük az orvoshoz, mert akár baj is lehet a babával. Seref most tüsténtkedni kezd, persze ez így mindjárt más, ha gond van, elviszi az orvoshoz a fiatalokat, igyekezzenek. Mit tesz egy találka meghívás....?
Pinár is beszélni próbaál Onurral, a nagyapa már nehezményezte az õ se veled, se nélküled kapcsolatukat...
9/10
napraforgó 2014 máj. 14. - 12:41:02 9/10
(722/2414)
Persze, hogy szereti, ezt mindenki tudja. Csak valami rosszul értelmezett tisztességbõl akar lemondani a férfiról, hogy az visszamehessen a régi szeretõjéhez. Apa, anya, gyerek, éljen együtt, stb, stb.

Persze, ez marhaság, mert most így mind a hárman boldogtalanok. Gyöngy és Mehmet egymás nélkül nem boldogok. Nihán sem boldog Mehmet nélkül, ez igaz. De mennyivel rosszabb most, hogy Gyöngy erõvel eltépi a kapcsolatot. Ha õk együtt maradnának, csak szegény Nihán szenvedne, így viszont mindannyian.
Gyöngy nemcsak naív, de végtelenül ostoba is, hogy ezt nem látja át.
malvinkicska 2014 máj. 14. - 08:34:40
(721/2414)
Édesmaya szerintem szereti Gyöngy Mehmetet, csak valami olyan van benne ami még nem került felszínre, mikor a gyûrût vissza adta akkor látszott az arcán csak mégse akarja elhinni tényleg annyira szereti Mehmed az oka rejtély.
10/10
édesmaya 2014 máj. 14. - 08:14:58 10/10
(720/2414)
Sziasztok, szép reggelt!

Izgalmas volt a mai rész is! Az a gyönyörû szerelmes levél, amit Mehmet írt Gyöngynek! Hát még a kõsziklából is könnyeket fakasztana, de Gyöngybõl nem! Már igazán felnyílhatna a szeme, hogy mennyire szereti õt Mehmet! Nem értem, mért nem fogja fel. Hogy képes ennyire ellenállni Mehmetnek, ez túl magas nekem. Még mivel kellene Mehmetnek bizonyítani, hogy TÉNYLEG nem kell neki már Nihan, mert csak õt szereti! Már a szívem szakad meg, hogy ennyire nem indítják meg a férje gyönyörû vallomásai! Valaki már jól megrázhatná Gyöngyöt, hogy térjen eszére!

Azért nem volt jó gondolat Mehmettõl, hogy azt kérte Nihantól,segítsen visszaszerezni neki a feleségét, ez butaság volt. Nihan nõvére meg a történtek után hogy képzeli, hogy Mehmet újra együtt akarna lenni Nihannal?! Mehmet új élete, felesége csak félresöpörhetõ tárgy lenne? Amikor megjátszották Nihan halálát, temetését,az felejtõs lenne? Meredek az a nõ!
Hát Özge kisasszony, hihetetlen hogy 16 évesen ilyen fineszes! Így átverni szegény Gülsünt! Mi lesz vele idõsebb korában, ha már most ilyesmire képes a kiscsaj?! És az az éjszakai autóversenyzés, a srác jogsi nélkül! Iszonyúan izgultam, nehogy szörnyû baleset legyen a vége! A srác hangja valóban rettentõ pocsék szinkronhang, bicskanyitogató. A gyerekek meg szerintem ekkora korban, mint Pinar kislánya, nem is beszélnek ilyen felnõttes stílusban.
9/10
napraforgó 2014 máj. 14. - 08:00:02 9/10
(719/2414)
Pinár elhívja Gyöngyöt, de a kávézóban, vagy bárban (?) Nihánnal találkoznak, aki Pináron keresztül kért találkát tõle. Nihán megint erõszakot tett magán, rájött, hogy Mehmet Gyöngyöt szereti, neki csak õ számít, így megpróbálja rábeszélni a nõt arra, hogy maradjon a férfival. Tudja, hogy õ már csak a férfi múltjához tartozik, habár barátként mindig számíthat rá.
Nem nagyon tudtam rájönni, hogy Gyöngy mit érez, mert szokás szerint konokul hallgat.
Mehmet közben várja a feleségét, beszélni akar vele. Majd ír egy szép szerelmes levelet neki, amit becsúsztat az ajtó alatt, de Gyöngy nincs otthon, hogy olvashatná. Gyöngy hazaér, Mehmet beszélne vele, de a nõ elutasítja, fáradt, majd késõbb beszélnek.
Engin telefonál, jövõ hét szerdán Párizsba kell utazniuk. Gyöngy igent mond.
Mehmet beront Gyöngy szobájába és úgy hálóingben a vállára dobja és elrabolja. Az odarendelt yachttal a szigetre viszi, hogy együtt legyenek.
Özgének éppcsakhogy sikerül beosonnia az éjszakai programjáról, mert Gülszün felébred. De a kislány addigra már bebújt az ágyba.
malvinkicska 2014 máj. 14. - 07:58:16
(718/2414)
Elmentek a szigetre Gyöngy bezárkózott a szobába elmenni úgy sem tud, mert Mehmednél a lakáskulcs, szerintem kibékülnek, most már elmondta Nihán is a véleményét. Meglepõ volt Seref kijelentése, Gyöngy nélkül nem olyan lesz a ház és azt látja gyerekei boldogtalanok, mivel Pinár is válófélben.
9/10
napraforgó 2014 máj. 14. - 07:31:55 9/10
(717/2414)
Gyöngy aláírja Enginnel a párizsi szerzõdést.
Özge szervezi az éjszakai versenyt az iskola legmenõbb fiújával (nohisz, baromi randa a fiú, kappanhanggal), altatja Gülszün éberségét.
Rukiye és Orhán megtudja,hogy lányuk lesz, Orhán már most aggódik a mocskos férfiak miatta, akik majd szemet vetnek az õ kislányára....
Gyöngy rájön, hogy a nagyi csak szimulálta a betegséget, és úgy dönt, elmennek. Nagyapa egy utolsó közös vacsorához invitálja õket. Mehmet viszont dühösen elrohan a vacsoráról. A kocsijából felhívja Nihánt, beszélni akar vele. Mehmet az kéri Nihántól, hogy segítsen neki visszaszerezni Gyöngyöt, hogy ne hagyja õt el, mert azt nem élné túl.
Jó nagy fajankó a pasi, az egyik szerelmes nõtõl, aki a jövõbeli közös életükrõl ábrándozik, azt kéri, hogy segítsen a másiknál. Nihán nem is vállalja. Mehmet hazamegy és újra rimánkodik Gyöngynek, ne hagyja el. (A hosszú, tarkóra nyalt haja így késõ este hirtelen 5-6 cm-rel rövidebb lett, de még mindig nem rövid a frizurája).
9/10
Érsekvári 2014 máj. 13. - 20:34:07 9/10
(716/2414)
A mai részben nagyon szép volt az a zene és egész hosszan szólt , amikor Gyöngy a fényképeket nézegette . Valóban elég veszélyes nõszemély ez a Nilüfer , mint aki kettõig se tud számolni , közben meg lecsap a kiszemelt férfire. Onur nem könnyû préda ,tudjuk Pinár "lakat alatt tartja " szinte. Ebbõl az Õzge kiscsaj ügybõl sejteni valami nagy balhé kerekedik . Gyöngy amikor beviszi a gyûrût az alvó Mehmethez a szobába ,akkor látszik ahogy közeledik felé szereti még, de abban a percben ahogy felébred Mehmet , eltitkolja elõtte az érzéseit.Sajnos így írták meg egyenlõre a forgatókönyv írok .
A török sorozatoknak nagyon szép a zenéjük. A legtöbbnek Toygar Isikli a zeneszerzõje. (Ezel , Tiltott szerelem ,Karadayi). A Gümüsnek még nem sikerült utána néznem.
malvinkicska 2014 máj. 13. - 08:04:26
(715/2414)
Nilüfer sosem néz az emberek szemébe mikor beszélgetnek ravasz, szemét nõ hol egyikre, hol a másik férfira hajt, de Pinár kimarja a szemét, ha arról lenne szó, hogy Onurt bolondítja. A fiatalok évõdnek a nagy problémán, tovább ami a gyerek, mikor ölbe vette Gyöngy a gyerek érzett valamit sírni kezdett. Az állásfoglalásom nehéz, mert mind két félnek nehéz a dolga ilyen szituba, remélem megoldódik. Engin folytatja a kis mocskos játékát, Özge jól becsapta a hiszékeny Gülsünt itt is szemléltetve van, mennyire kell a serdülõ fiatalokra oda figyelni, mert a barát is kihasználja a szülõk elfoglaltságát, és éjszakai versenyt beszélnek meg. A gyûrû témán a mama is csak nézett, igaz Gyöngy õszintén megmondta, miért hordja. Az erõs nagyapa egy lágy szívû jóság lett, megszerette a kis Mehmetet is, Seref sem gonoszkodik mostanság annyit.