Téma: Igazgyöngy

9/10
napraforgó 2014 szept. 05. - 06:23:55 9/10
(2194/2414)
M az intenzíven. gy szeretne bemenni hozzá, de nem lehet.
A rendõrség még nem tud semmit a támadásról, sajnos Onur sem tud semmit mondani, ami elõrevinné a nyomozást. A rendõrség most a térfigyelõkamerák adatait akarja lekérni.
Pinár Orhán rukiyérõl kérdezgeti, de õt a családja sajnos elvitte Afyonba a kislányával együtt. P megdöbben, menj és hozd vissza õket, nem hagyhatja félbe a kezelést. Majd ha m jobban lesz, mondja Orhán.
Gy csak bejut M-hez, beszél hozzá, ne hagyja el. A nõvér bejön, gyorsan jöjjön, mert lebukunk. (titokban engedter be, pedig tilos volt)
Szelim is a kórházban maradt, Onurral beszélget, tud-e segíteni? Onur közli, néha jobb elmenni, tudd a helyed. kenan bilúrral beszél, menjünk, ajánljuk fela segítségünket, adjunk vért. Bilúr K-t gyanúsítja, biztos te béreltél fel valakit, K tagad mindent.
Seref Ahmet után kérdezõsködik, miért nem jön afiához. Nagyapát is el kellene érni.
Seref hangosan hisztizik. Próbálják nyugtatni. Onur gy-t keresi, nem látták, ugyen nem csinál magával valamit? keressük meg azonnal!
Gy az újszülöttosztályon a babákat nézegeti az üveg mögött. Onur bejárja a kórházat, de ott nemigen keresi. Gökhán találja meg. a nõ nem reagál a megszólításra, majd a babákról beszél, még csak most kezdõdik az életük...
9/10
napraforgó 2014 szept. 05. - 06:08:59 9/10
(2193/2414)
Seref nagyon sír, a többiek hallgatnak, folyik a mûtét. senki nem tud semmit. Gy még a menyasszonyi ruhában magába roskadva. Szelim is bemegy a kórházba. Onur Ujgárral, az ügyvéddel beszél, nyomozzon, ki tehette. megjelenik Kenan is, álnokul a segítségét ajánlja. berk félrehívja kenant.
Onur szól Gy-nek, a nyomozók vele is akarnak beszélni. Gy nincs magánál, így inkább a család nõi tagjaival kezdenek.
Dídem aggódva keresi berket, nem látja sehol. berk felhurcolja kenant a tetõre és azt kérdi, van ehhez valami közöd? azt mondtad, elintézed, hát így gondoltad? Ha bármi közöd van ehhez, kicsinállak, ordítja. Még kicsit ki is nyommja a tetõrõl, hogy megijessze. k síránkozik, ne bánts, gyerekeim vannak. Mehmetnek is, mondja berk.
Kijön egy orvos, még nincs vége a mûtétnek, de azért jelentést tesz az állapotáról. megsérült egy fõartéria, ezért sok vért vesztett, megsérült a jobb veséje, de a bal sem ép. seef megint rázendít. A nõk vígasztalják, ekkor gy hisztérikusan felordít: elég volt! fejezzétek be! Mége nem halt meg, ne síránkozzatok! M túl fogja élni.
A rendõrség rögtönzött sajtótájékoztatót tart. nincs maffia a háûttérben. talán családi ügy? kérdik. majd M Fikri valóban megváltoztatta a végrendeletét? ez lehet az ok? Onur kéri, ne bocsátkozzanak találgatásokba.
A mûtét végetért, megmentették, de még felléphetnek szövõdmények... Altatásban tartják, ezért még nem látogatható. az orvos azt mondja a cirkuszoló serefnek, õk megtettek mindent, ami rajtuk múlt, most már csak imádkozni lehet.
M az intenzíven, csövek lógnak ki belõle. Gy és pinár az üvegablakon át nézi. P pihenni küldené gy-t. Öltözzön át, de gy nem akar.
Onur Ujgárt kérdi, van-e valami haladás? de az ügyvéd nem tusd semmi biztatót mondani.
Kenan egy hajóra megy a megbízott merénylõit keresi, a rosszarcú fickók, akiktõl érdeklõdik, nem tudnak semmit... Üzenetet hagy a 2 pasinak.
9/10
napraforgó 2014 szept. 05. - 05:48:01 9/10
(2192/2414)
09.05.
Nagy a készülõdés a cégnél, mindjárt kezdõdik a bemutató és M még nincs itt! Az asszisztens sürgeti Gy-t kezdeni kell!.
A két támadó egyike azt mondja, túl messzire mentünk, csak meg kellett volna ijesztenünk... a másik erre letorkolja.
Folyik a bemutató, vonulnak a manökenek a sok piros ruhában, Gy még mindig M-t keresi. A telefonja ki van kapcsolva, nem éri el sehogy.
M az úton fekszik, megáll egy autó, az utasai hívják a mentõket.
a menyasszonyi ruhát mégis gy mutatja be. taps. Épp kijön, amikor m telefonja szól, valaki jelenti a kórházból, a telefon gazdáját most hozták be súlyos állapotban. Gy -t visszahívják a kifutóra, ahol elájul.
kenan egy bárban van, amikor a híradóban bejelentik M. sadoglut megtámadták, sebesülten találták meg egy autópályán.
A család a kórházba csõdül, seref hisztérikusan sír, berk is bemegy a kórházba, kérdi mi van, Dídem is sajnálkozik gy-nek. A rendõrség onur vallomását veszi fel épp, aki nem tud semmit. Fenyegetõ hívásokról, ellenségrõl, haragosról faggatják. Orhán is bemegy a kórházba, majd jön Gökhán. csak a családtagokat engedik be.
malvinkicska 2014 szept. 04. - 19:00:08
(2191/2414)
A fórumtársak szinte mindenki egyformán látja dolgokat, csak más kifejezést használunk, ritka jó társaság komolyan mondom nagyon , sajnálom nem sok van hátra, a sorozatból egymást nem sértegettük, tudomásul vettük egyet nézzünk de más szemszögbõl világítottuk meg egyes történéseket volt összhang. Remélem valami normális új sorozat megvitatásán találkozunk, addig is várjuk a M és Gy történetének a végét.
khajni87 2014 szept. 04. - 18:35:36
(2190/2414)
Nekem tetszik hogy Mehmet és Gyöngy most ilyen jeleneteket kaptak, ilyen egy normálisan müködõ szerelem.

Berken ki vagyok akadva hogy tehet ilyet Gyöngy ellne meg a saját családja ellen????Hisz nem Mehmet-Gyöngy-Pinár-Bahar-Onur túrták ki a végrendeletbõl amennyire emlékszem nem is kértek ilyet a nagypapától( minthogy akkor tudták meg a végrendelet tartalmát amikor Berk is ) tehát miért is áll rajtuk bosszút Berk????Egyáltalán nem veszik semmibe, de ezek után mégis õ miért Onurt nézi le, meg bírálja????Onur magán kivül még senkinek nem tartott be a szerencsejátékkal, az hogy kölcsönkért tölük nahát nagy ügy....

Kenánon meg aztán még jobban le vagyok döbbenve mert neki végképp semmi oka-joga nincs sem erre a ténykedésre, hisz õ végképp csak a kedvességet kapta...befogadta nagypapa a villába, kipucolták a mocsokból, a pereputtyával, a neveletlen kölykeivel együtt akik kis vadállatként törtek -zúztak a villában, õ meg kapott egy komoly állást és most hogy kiderült mit tett megkapta a végkielégitést ( ami szerintem túlzás) Mehmet még lakhatást is biztositott neki és a Bilúrkájának, a kölyköknek meg a vén banyának ehhez képest õ meg leszúratja Mehmetet meg õ üzenget neki hogy hagyja õt békén?????? Mehmet azt akarja hogy elmenjenek és ne is lássa õket többet , tehát Mehmet aztán békén akarja õket hagyni....Úgy fejezi be hogy még többet árt nekik és bántja õket a kedvességért cserébe amit kapott a sikkasztás után is???Naggyon vastag bõr van a pofáján nem mondom.....
sorozatkedvelõ 2014 szept. 04. - 16:30:45
(2189/2414)
Dilruba elõkerül még? Fikri a végrendelet átírja ,Kenan megbûnhõdik,Berk jó útra tér? Ezekre vajon kapunk választ vagy csak a kórházat látogatjuk.
Darkrose 2014 szept. 04. - 15:12:50
(2188/2414)
Nagyon durva rész volt a mai, amikor Mehmetet úgy megszurkálták, komolyan majdnem elsírtam magam...Kíváncsi leszek, hogy "Berk haver" ezek után is úgy áll-e a dolgokhoz meg Kenanhoz. Egyébként a Mehmetes résznél azért volt néhány érdekes dolog, pl. hogy Mehmet mi a francért állt meg a kocsival, mikor mindenhol azt mondják, hogy így rabolhatnak ki a legkönnyebben? A másik: Mehmetnek se kellett volna elkezdnie vergõdni, mert ahogy én elnéztem, ezek a bunkó csövesek csak meg akarták fenyegetni (mondjuk nagy fenyegetés volt: "valaki azt mondta hogy szállj le róla...") Mehmet meg persze hõsködött, szokásához híven, azért egy kicsi gondolkozhatott volna, fõleg mikor látta hogy kés van mindkettõnél.
Bahart én nagyon megkedveltem a végére, nagyon tetszik a hozzáállása a dolgokhoz és a munkában is egy igazi kemény személyiség. Gyöngy továbbra is adja a mártírt, nagyon irritált amikor Rukiye családja ott szidja a fejét, õ meg csak néz nagy bárgyún, meg se nyikkan. Jó, hogy nagy pofájúak, de azért csak egy falusi lány volt õ is, és a falusi lányok azért annál jóval tûzrõlpattantabbak, talpraesettebbek, hogy csak nézzenek ki a fejükbõl miközben egy alja népség a fejüket szidja...De hát már megszokhattuk, Gyöngyrõl van szó
malvinkicska 2014 szept. 04. - 13:14:45
(2187/2414)
A sorozatokban minden lehetséges, itt nem veszik figyelembe az élet fontosságú szerveket, igaz a páros szerveknél átveszi a másik, a mûködést, õ olyan életet fog élni, nem lesz gondja oda figyel majd magára. A sorozatokban már nem tud meglepni semmi, itt a betegségek hamar gyógyulnak. Fikri a példa a mûtét után soha nem volt ellenõrzésen sem vérvétel, csak él semmi baja azon felül milyen döntést hozott öregségére, tönkretette a hõn imádott családját.
9/10
napraforgó 2014 szept. 04. - 12:43:46 9/10
(2186/2414)
Aztán fél vesével hord ki még egy gyereket? Szabad ezt? A terhesség még két ép vesével is megterheli az anyai szervezetet...
malvinkicska 2014 szept. 04. - 12:09:17
(2185/2414)
A vége fele elég gyászos részek lesznek, ahogy írod, biztos epekednek M-ért aztán majd Gy szerintem ez a szép sorozat, sokkal szebb 3-ik évadot érdemelt volna, az írója vihette volna Gülsün vonalat, aztán a szeretõ mami is eltûnt, Ahmed balesetet szenvedett, haza látogathatott volna, aztán az öregek eltûntek, mint szürke szamár a ködben. A téma adott volt nem sírás rívást, kellett volna hallgatni, majd napokon keresztül, de annyi vigaszom van , nem ez az elsõ olyan vég amire a nézõ gondol.
malvinkicska 2014 szept. 04. - 08:52:12
(2184/2414)
Hallottam már így is ahogy írtad de én ezt használom, M még ház kulcsot adott annak a szemét gyilkosnak, remélem bûnhõdik azzal a hatalom éhes B-vel együtt börtönbe a helyük, szegény Gy mennyit dolgozott, és ez lett a vége.
10/10
édesmaya 2014 szept. 04. - 07:44:28 10/10
(2183/2414)
Képzeld, szegény megboldogult anyukám így emlegette ezt a szitut: Adj a tótnak szállást, kiver a házadból! Jó régi mondás. Itt most épp ennek iskolapéldáját láthatjuk a Kenan családdal!
malvinkicska 2014 szept. 04. - 07:25:57
(2182/2414)
A szemét K jól megcsinálta fogadj lakót és kitúr a házból cím szó alatt, ennek az okozója Fikri, vajon mit fog szólni, ha megtudja mit tettek az imádott unokájával megkéselték. A b keze is elég vastagon benne van, a hatalom éhség elveszi az emberek józan eszét, ölni képesek vagy öletni. Az idõzítés is jó volt nem ért a divat bemutatóra, azok várhatták. Bahar egy jég szívû valaki, nagyon komiszan bánik, a férfiakkal, szerintem jobb lett volna, ha ezt a szálat viszik tovább, mint kórház jelenetek, lesznek, míg felépül M. R most hazament, ott van az az alpári családja 0 aggyal, vajon mit vált ki belõle, a jelenlétük. Kenan úgy csinál, mint egy vérbeli profi gyilkos igaz õ csak elvégezteti a piszkos munkát. M és Gy szerelme most feltûnõen nagy lángon ég, ez így a vége felé kicsit sok, néha az jön le mesterkélt.
10/10
édesmaya 2014 szept. 04. - 07:25:44 10/10
(2181/2414)
Szia Napraforgó, tényleg ez igaz. Vajon mit csinált Bilúr, amikor még az elõzõ városban laktak, ha egyszer olyan tróger volt már ott is Kenan? Szó nem volt róla, hogy valaha is dolgozott volna, pedig ahogy elnézem, semmi akadálya nem volt ennek. Egészséges, fiatal nõ. Szerintem ez is csak egy léhûtõ, haszonlesõ, az anyja mindig kisegítette õket.
- Jaja, Mehmet biztos Berk miatt nem gondolt a rendõrségre. De akkor is túlzó gesztus lakást adni az ilyennek!
10/10
édesmaya 2014 szept. 04. - 07:21:13 10/10
(2180/2414)
Na ezt a õserdõbõl szalajtott eszetlen falusi családot is de ki tudnám oktatni! Az az állandó hõbörgésük, nagyokosságuk felháborító! Ez a szegény szelíd Orhan, hogy nem fogy ki már a béketûrésbõl, amikor ott hõzöngenek, kígyót-békát ordibálnak, szórnak szegény fejére! Micsoda unitellingens banda! Egyáltalán honnan veszik a bátorságot, hogy mindenhol osztják az észt, ellentmondást nem tûrõ hangnemben ?! Hát kik õk egyáltalán, mitõl érzik úgy, hogy senkinek a világon nincs igaza, csak nekik?! Abból a kis faluból, Afyonból, csak ilyen emberek jönnek?! Amikor váratlanul beállítottak régebbi részekben másik rokonok (amikor nyertek a lottón Orhan és Rukiye), hát azok is aztán micsoda pofátlan népség voltak!
9/10
napraforgó 2014 szept. 04. - 07:16:32 9/10
(2179/2414)
Mehmet helyében én biztos nem Kenannak adtam volna annak a lakásnak a kulcsait, hanem Bilúrnak, hogy legyen hová vinnie a neveletlen kölykeit. Aztán az már legyen az õ dolga, hogy mibõl élnek meg. Nem annyira kicsik a gyerekek, mellettük már akár õ is elmehetne dolgozni.

Kenan ellen nyilván azért nem hívta ki a rendõrséget, mert akkor az Berkre vallott volna és Mehmet nem akarta az unokaöccsét besározni. Gondolom ezt õ maga akarta elintézni. Hát most a késelés miatt ez kicsit odébb került.
10/10
édesmaya 2014 szept. 04. - 07:11:07 10/10
(2178/2414)
Sziasztok, jó reggelt!

Hát aki tegnap arra panaszkodott, hogy uncsi a sorozat tegnapi része, az aztán ma duplán kaphat izgalmakat!
Kenan! Hihetetlen, mekkora maffiózó! Huhh de szemét állat! Berk meg a barom, hogy ilyennel szövetkezett! A saját családja ellen! Mit képzel ez a féleszû, így talán majd feljebb léphet a ranglétrán?! Nem találok szavakat, mivé lett ez az ember! A mérhetetlen hatalomvágyával, meg a sunyi- piszkos Kenan-haverjával, és még ráadásul a nagyravágyó, pénzéhes Didemmel! Szegény Gyöngy mennyire készült a bemutatóra, hogy hiányolja Mehmetet!

- Jeges rémület markolt a szívembe, amikor elkezdték azok a rohadékok késelni Mehmetet! Így felfordul a világ egyetlen szempillantás alatt! Kenan ez a rohadék kötelet érdemelne! Befogadták a léhûtõt a Sadogluk a csodás kis családjával együtt, úri életük lett egy perc alatt, Kenan jó állást kapott a cégnél, és ez a hála?! Ennek aztán lelkiismerete egy deka sincs, az biztos! Öreganyám is hova a fenébe tûnt el? Lelépett a süllyedõ hajóról? Bilurban legalább némi szikrája van a tisztességnek, hányszor mondta az anyjának, hogy le kellene lépniük még idõben, vagy hogy valljon be mindent Fikri papának. Mehmettõl igazán rendes dolog volt - bár én biztos magasból tettem volna rá, hogy hova költöznek! - hogy lakást adott nekik, pedig fõbenjárõ bûnt követett el Gyöngy ellen a szemét Kenan! Inkább rendõröket kellett volna hívnia, és elvitetni a sunyi gazembert!
9/10
napraforgó 2014 szept. 04. - 07:08:15 9/10
(2177/2414)
Nem igazán értem, hogy hol a francban volt Mehmet? A bemutató elõtt egy órával még Gyöngyöt ölelgette az irodában, hát hová a bánatba kellett pont akkor elmenie???
És azok a felbérelt hajléktalanok is honnan tudták, hogy épp honnan megy és hová, hogy pont azon az úton követték és állították le??? Ezek annyira hihetetlen dolgok...

A merénylet nyilván felülmúlja a bemutató dolgát, ami szerintem szemétség, miért nem lehet a nap csak Gyöngyé??? Mert a család nyilván megint a kórházba csõdül jajongva.
Majd jönnek Mehmet kórházjelenetei megint, aztán meg még nyilván Gyöngyöt is megmûtik a melldaganatával, mert mintha õ is kórházi hálóingben lett volna az egyik utolsó részben.

Kíváncsi vagyok, legalább Rukiye helyrejön-e valahogy...
9/10
napraforgó 2014 szept. 04. - 06:59:26 9/10
(2176/2414)
Mehmet az utolsó két részben többet nyájaskodott, meg enyelgett Gyönngyel, mint az elõzõ 160 részben...
(ez nem lenne baj, csak a jelenetek annyira beállítottak, szinte hallom a rendezõ utasításait: most odamész hozzá, megfogod a derekát, érzékien ráhajolsz és megcsókolod... igen, és, ennyi! kamera leáll!)

-----
na végre, Mehmet legalább kenánt, bilúrt és a kölykeiket kirúgta a villából!
De mi lesz Dilruba nénivel?
sorozatkedvelõ 2014 szept. 04. - 06:51:11
(2175/2414)
Fikrinek most kellene látnia,hogy kiket fogadott be a családjába.Most gondolom 1 hetes kórházi jelenetek lesznek.Berk is teljesen becsavarodott,annyira szretne fõnök lenni.