Téma: Igazgyöngy

Darkrose 2014 szept. 08. - 06:10:00
(2214/2414)
Hát igen, egyszer kelek fel korán, hogy megnézzem és akkor is török szinkronnal játsszák...És közben a viasatosok még csak észre sem veszik!
9/10
napraforgó 2014 szept. 08. - 06:09:11 9/10
(2213/2414)
mehmet gépekhez kötve. Valami sipolni kezd, az orvosok berohannak, kiabálnak, kiütik. Gy sír és idegeskedik odakinn.
Seref a telefonját nézegeti, siránkozó ének közben. Defne az anyjához bújik. bahar a tetõn a városképet nézi, közben szól a szomorú ének. A gyerekkori emlékképek tûnnek fel. A 4 gyereket látjuk sereffel.
Orhán is szomorú, a kórházi folyosón a telefonját nézegeti.
Berk és didem a kávézõban várakoznak. Kenan megint beszél valakivel.
Az orvosok közben küzdenek Mehmet életéért. Gy most letargiában, könnye folyik.
Bir haffta sondra felírat, ki tudja mit jelent.
Orvos kijön, jót jelenthet, mindenki megkönnyebbül. De azért van valami baj, mert megint gondterheltek lesznek.
gy a kórterem elõtt tölti az idejét. Múlik az idõ....Egyszer csak behozza a kislányát a férfi betegágyához. Nyilván azt reméli, hogy a gyerek hangjár magához tér a férje.
Onur az ügyvéddel egy lmezt néz a számítógépen, amin látni, hogy kenan a híd alatt tárgyal két pasival. (Valakinek volt esze és figyeltette kenant)
Bahar bemegy dolgozni, az asszisztensnõjével tárgyal.
gy a kórházban m-t törölgeti nedves kendõvel. a férfi szakálla nagyon megnõtt. Pinár jön a bátyjához.
Didem és berk az orvosnál. valamit tárgyalnak. az orvos mond a családnak valamit a folyosón, seref megint sírni kezd.
9/10
napraforgó 2014 szept. 08. - 05:51:22 9/10
(2212/2414)
09.08.
Szent egek, a mai részt törökül adják!
Hát ezt vajon hogy találták ki? Éjszaka megtanultunk volna törökül?

Azt látni, hogy a család a kórházban aggódik, beszélgetnek egymással, nyilván arról, hogy mi is történhetett. Gyöngyöt beengedik mehmethez, beszél hozzá. M eszméletlenül fekszik az ágyon.
Dilruba is kinn ül az aggódó családtagok között!
Onur az ügyvéddel beszél, gondolom a tettest keresteti vele.
kenan megint lemegy a híd alá a hajócskához. valamit beszél az egyik merénylõvel. Pénzt ad neki. Vigyorog. valamivel megint megbízta a pasit.
Onur idegesen telefonálgat. az ügyvéd jelent neki valamit.
Az orvos Mehmet állapotáról tájékoztatja gyöngyöt. Gy bizakodónak tûnik.
Seref, bahar, pinár beszélgetnek a kórházi folyosón, de nem tudom kitalálni mirõl. Bahar telefont kap.
Berk, Didem és mások is a folyosón üldögélnek, gökhán és Szelim ott vitatkozgatnak. Jön gy és bejelent valamit a várakozóknak. Úgy látom, még néhány munkatárs is ott van a várakozók között.
malvinkicska 2014 szept. 07. - 16:22:48
(2211/2414)
Nagyon jó ide kattintottam, mert van aki szerette volna nézni, de neki nincs net, akkor minek írják ki a jövõ hétre is egyértelmûvé kellene tenni nem lesz ismétlés és kész.
Cameron007 2014 szept. 07. - 08:25:43
(2210/2414)
Most pótolom a részeket, még nem értem a végére.

Hát Rukiye családja borzasztó népség, azt hiszem a továbbiakban inkább áttekerem a jeleneteiket. Orhan helyében családtagok vagy sem, kidobom õket 5 perc után.

Most tartok ott, hogy kiderült a sikkasztás. Bahar is úgy megy Mehmethez, hogy a felesége sikkaszt, na ne már, hogy ezt elhiszi Gyöngyrõl, akár csak egy pillanatra is!?? Hiába õ intézte a számlákat, még csak meg sem fordult volna a fejemben a helyében, hogy köze lehet hozzá.
(Na jó a következõ jelenetben, már mondja B. hogy természetesen tudja, hogy nem Gy volt..)

Úgy tûnik Dilruba valóban megszerette az öreget, de akkor sem tudom sajnálni, és igazából Fikrit sem, amilyen szemét módon bánt mostanában a családjával, Serefet is simán kidobta volna a házából, a jött-ment bagázs miatt. Maradjon is ott, bárhová ment. Talán rájött, hogy öreg õ már az intézkedésekhez.

Komolyan felüdülés nézni Mehmetet és Gyöngyöt, egyáltalán nem sok és nyálas a viselkedésük. Inkább ez, mint a falusi bagázs ordibálása. Vagy Kenan keverése, akinek semmi nem elég.

Na nézem tovább
Cemal Ay 2014 szept. 07. - 00:29:17
(2209/2414)
Reggel van, Bahar intézkedik az irodában. Szelim jön, új ötletekkel. B meghallgatná, de Sz egy vacsora közben akarná. Gökhán jön, a titkárnõ visszatartja, a fõnöknõ értekezik. G. az ajtó mögött halgatózik, mérges lesz, de a mosdóban adja ki a dühét.
M bemegy Gy irodájába, a másnapi bemutató elõtt nyálaskodik. Gy ideges, fél a másnapi bemutatótól.
Orhán a felesége családjával, a telefon csöng, a sógornõje felveszi. Az orvos keresi Orhánt, menjen be a kórházba.
M és O értekezik, a titkárnõ egy iratot hoz.

http://www.emanetdizisi.net/
10/10
iriszke1 2014 szept. 06. - 22:57:36 10/10
(2208/2414)
Sziasztok!

De igen, amint befejezik, következõ nap már kezdik is az ismétlést.

De jó ha már vége lesz, tényleg nem kellett volna eddig húzni.
8/10
Máriácska 2014 szept. 05. - 17:14:45 8/10
(2207/2414)
Régen volt egy remek kórházas sorozat a TV3 csatornán, közvetlenül akkor, mielõtt megszüntették a sugárzást. Sajnos nem emlékszem már a címére. Jó lenne tudni, hátha valahol meg lehetne nézni a folytatást. Nem emlékszel véletlenül?
9/10
napraforgó 2014 szept. 05. - 17:03:36 9/10
(2206/2414)
Volt egy jó kis sorozat a sok szemét között, de nem ezt fogják megismételni, hanem nyilván egy harmatgyengét a 12 egy tucatból.
9/10
offtopic
napraforgó 2014 szept. 05. - 13:50:08 9/10
(2205/2414)
OFF
Köszönöm, pedig annyira sok sorozatot nem is nézek. Latin-amerikaiból egyszerre általában csak egyet, aztán ott vannak a kanadai családi sorozatok kevin Sullivantõl, egy-egy más nemzetiségû, török, vagy koreai, de lehet akár hottentotta is, nem a nemzetiség a döntõ, hanem maga a történet.
Manapság már kerülöm a krimiket, meg a kórházas sorozatokat, ezek már a könyökömön jönnek ki. Meg annyira durvák, hogy már csak emiatt is nézhetetlenek számomra.
kisbalaton 2014 szept. 05. - 13:35:14
(2204/2414)
Kedves Napraforgó!
"....egy edzettebb zorozatnézõ..."
Gratulálok a humorodért! És köszönöm! Csak így tovább!
9/10
napraforgó 2014 szept. 05. - 13:29:12 9/10
(2203/2414)
Én alapvetõen nem vagyok ellene, ha egy pár közötti gyengédség megnyilvánul valahol, de ha lehet, ne a munkahelyi folyosókon, meg a közlekedési eszközökön!
Számtalanszor láttam már olyat, hogy a tini pár a buszon ölelkezett, csókolózott, a fiú keze a lány fenekén, a lány keze a fiú nadrágjában (!) és hosszú percekig csókban forrtak össze. A dolog szépséghibája, hogy egymás válla felett mindketten azt lesték, hogy az utazóközönség kellõképp felháborodott-e már....

Nekem az ilyesmi nem a szerelem megynyilvánulása, de hát én már öreg vagyok és ehhez túl konzervatív.
9/10
napraforgó 2014 szept. 05. - 13:24:39 9/10
(2202/2414)
Ennyi síró pasit, mint a török sorozatokban én még nem láttam.----> mert nem láttad az Árva angyalt. :-))) William Levy, a latinok Brad Pittje végigzokogta a sorozat felét, miközben a földön fetrengett. Akkoriban ezzel volt tele az RTL klub reklám ajánlója...

Ebben jószerével nem is sírnak a pasik. Egy edzettebb sorozatnézõnek fel se tûnik.
10/10
feketeagi 2014 szept. 05. - 12:48:25 10/10
(2201/2414)
Sikerült tegnap este végig néznem az elmaradt részeket, hát ezek szerint én kilógok a sorból, nekem tetszettek ezek a részek is, az hogy Gyöngy és Mehmet ennyire szerelmesek, fõleg Mehmet, hát az pedig kimondottan nagyon tetszett, nem éreztem egyáltalán erõltetettnek. Igazi család lettek, Mehmet viccelõdése a fürdõruhával a picinek csak, hogy megnevettesse Gyöngyöt, kimondottan megmosolyogtatott, aranyos volt.
Nálam még mindig ez a nyerõ török sorozat, mondjuk nem is néztem végig csak a Seherezádét, na annak az utolsó évada, az szörnyû volt, ott a fõszereplõ csaj már idegesített, sõt agyon lett csapva a vége, tulajdonképen nekem olyan volt, mintha nem is lett volna vége........
A többi török sorozatot nem tudtam végig nézni bevallom õszintén untattak.....
De ebbe az is közrejátszhat, hogy én nem vagyok egy nagy sorozat nézõ, a dél amerikaikat nem nézem kettõvel próbálkoztam, az egyikre emlékszem Rozalinda volt a címe, ott a pasi miatt kezdtem el, hát kb 10 részig jutottam, a másik egy vak lányról szólt, nem tudom a címét, hát ezt sem néztem túl sokáig.

Az jutott még eszembe, hogy talán az, hogy én egybe nézek meg több részt, ez is lendíthet azon, hogy jobban kedvelem nálatok......
9/10
Érsekvári 2014 szept. 05. - 10:14:06 9/10
(2200/2414)
Dráma dráma hegyek ! Már megfigyeltem ( van tapasztalatom jó sok török sorozatot láttam ) mindegyikben kimaradhatatlan a szenvedés ,kórház ,börtön , kivétel nélkül ez van .
Túl szép talán unalmas is lett volna , ha minden sikerül a bemutatón , utána elhajóznak és élnek boldogan... hát nem így lett.
Az is túlzás , hogy fényes nappal órák telnek el mire valaki odamegy a földönfekvõ M-hez .
Kenan vajon megfizet a sok szemétségért? Remélem a rácsmögött tölti a hátralévõ éveit .
Berk most már látja (talán , de már elég késõ) kivel kezdett , sajnos rossz emberismerõ és õt is a bosszú vezérelte , ami tragédiához vezetett .
Eddig se néztem elõre a sorozatot ,de ahogy írtátok a végére nem lesz drámai befejezés.
malvinkicska 2014 szept. 05. - 10:11:32
(2199/2414)
Köszönjük pár napig emészteni kell a történteket, amit nem így képzeltünk a végére, igaz a Tiltott szerelem vége is tragikus volt, szóval ezek már csak ilyenek, reméljük a következõ jobb lesz.
9/10
napraforgó 2014 szept. 05. - 09:54:55 9/10
(2198/2414)
Köszi!
Én az elejét a neten póbáltam nézni, de nálam a Viasat Play valami miatt nem jön rendesen, úgyhogy valószínûleg pótolni fogom.
9/10
napraforgó 2014 szept. 05. - 09:43:02 9/10
(2197/2414)
Bizony, sok mindent elrontottak a végére. Orhán miért engedte, hogy Rukiyét elvigye a primitív családja?? lehet persze, hogy pont a vidéki életmód fogja visszazökkenteni szerencsétlent, bár ezt nem annyira hiszem. Az orvosa csak két napra engedte el a nõt, ha Orhán nem bízott a családban, miért vitte ki egyáltalán?? Azok meg nyilván nem is kérték az engedélyét, csak fölpakolták a nõt a gyerekkel...
Fikri hová tûnt, rejtély, valószínûleg a színész nem állt kötélnek további részekhez. De akkor meg a karaktere is halhatott volna, ha nem rögtön, akkor valahol a távolban és persze akkor lehet volna civakodni az örökségen is...
Gyöngy mániája, hogy nem veszi le a bemutatott menyasszonyi ruhát, hogy majd Mehmet ebben lássa, ha magához tér, elég érthetetlen. felvehetné neki akármikor... Most napokig ott téblábol a kórházban talpig menyasszonyi díszben, ez azért elég fura. Mi van, ha Mehmet hetekig kómában van?
Még Onur és Pinár a legnormálisabb. Úgy tûnik, hogy Pinár a hétköznapokban elég dilis, de ha baj van, helyén van a szíve és az esze.
Seref visítozása egy mexikói szappanoperára emlékeztetett, jobban örültem volna, ha csendben magába roskad.... Én ezeket a látványos kitöréseket egyáltalán nem bírom elviselni....
Kíváncsi vagyok, Berk megemberli-e magát most, vagy végleg átáll a "sötét oldalra". Õneki már volt kis kábítószer szállítási ügye, a szobatársát meg is ölték, na szóval õ azért sohasem volt az a kimondott jófiú...
Bilúr milyen jól ismeri a férjét, rögtön rá gyanakodott. Kenán szemrebbenés nélkül tagad, de látni, Bilúr nem hisz neki.
És milyen álszent dolog, hogy a támadás megszervezése után oda eszi a fene a kórházba, hogy esetleg vért adjon...
Cameron007 2014 szept. 05. - 08:43:08
(2196/2414)
Nem nézem a részeket már két hete, csak itt olvasgatok, de az is épp elég, a végére ezek szerint nagyon elcseszték az egészet.

Nem értem ezt, Fikri eltûnik, aztán utána Dilruba is aztán ezzel lezárva az ügyük. Kíváncsi leszek most, hogy Mehmet közel a halálhoz ,elõjön-e Fikri, vagy már az unokája is hidegen hagyja.
Szerintem jobb lett volna, ha egyszerûen meghalasztják a végrendelet átírása után, és ott lett volna a bonyodalom az öröklés körül. Mert ez így szánalmas, hogy eltûnt, mint szürke szamár a ködben, és nem érdekli senki a családjából. Ezzel jól szembe köpték a karakterét. Most már azt várom hogy kiderül, hogy Dilrubával együtt vannak valahol.
malvinkicska 2014 szept. 05. - 08:16:27
(2195/2414)
Eljött az rész amire lehetett számítani sajnos, olyan lehangolóvá tették, jobb volt a sok vidámság meg egyebek, most már gondolom a végéig ezt a szánalmas kórház jeleneteket fogjuk nézni. A rendõrség itt is olyan nagyon a toppon van, mint általában a többi sorozatban, igaz azért lehetett hallani érdekes kérdéseket is az üggyel kapcsolatban. Az a szemét K még oda ment de B gondolta benne van a keze. Érdekes senkit nem érnek el telefonon, ez olyan hihetetlen, egyedül a beteg apját. Bilur egybõl tudta a mocskos férje tehet ilyet, hiába tagadja neki. Nagyon csalódott leszek ha úgy lesz vége, sok mindenre nem fog fény derülni, Fikri a végrendelet , K leleplezése, D ügye, aztán Bahar kapcsolata jó, hogy most beszélnek, mert baj van a családban. R-t meg elvitte az a nem normális családja, vajon visszatér, milyen állapotban.