Téma: Igazgyöngy

9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 08:18:07 9/10
(1194/2414)
Ez a gond a meglepetésekkel. Én jobb szeretek elõre tervezni, és azt is jobb szeretem, ha nem állítanak meglepetések elé.
Gyöngy is inkább ment volna el a céges rendezvényre és bûvölte volna el Mehmetet, meg a kollégákat. akkor Nihán nem tud annyira képbe kerülni.
Az pech, hogy Nihán a kollégával töltött vacsoránál az irodában hagyta a mobilját - remélem ez nem csak egy trükk tõle, hogy ha a bébyszitter nem tudja elérni, akkor muszáj legyen neki Mehmetet hívni. Már betettétek a bogarat a fülembe, én is gyanakszom a nõre. (lehet, hogy az a mobil a táskájában volt lehalkítva, vagy kikapcsolva...) A bébicsõsznek meg pl.azt mondta, hogy X idõre hazaér, közben meg azon túl maradt el...

Gyöngy idegrohamait viszont nem tudom tolerálni sehogyse. Nekem nem szimpatikus az az ember, aki sokáig csak nyel, nyel, aztán meg váratlanul kitör, mint a vulkán. Miért nem tud folyamatosan kommunikálni? Ez vastagon az õ hibája. Számtalanszor fordított már hátat mehmetnek, csak úgy csendben, némán, anélkül, hogy megpróbált volna az agyára hatni. Nem tudja, hogy a férfiak nem úgy mûködnek, mint a nõk, Mi nõk értünk a jelekbõl, a testbeszédbõl, de egy férfinak meg kell mondani, mit gondolok, mit érzek, mert magától sohasem jön rá!
9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 08:01:05 9/10
(1193/2414)
Én biztos nem. Máskor a moderátoroknál az övénél keményebb bírálatok is átcsúsznak símán.
10/10
édesmaya 2014 jún. 30. - 08:00:35 10/10
(1192/2414)
Bahar jól tette, hogy megpróbálta felnyitni egy kicsit Gyöngy szemét, én még nyíltabban mondtam volna meg, hogy baj van. Na de nála mg elmentek otthonról, hogy egybõl válni akar! Azért itt még tényleg nincs komoly, valódi ok a válásra! Gökhan alaposan meglepõdött, de azért nem kellett volna egybõl rábólintani a válási szándékra. Még gyûrût is vett engesztelésül, amit szépen leejtett meglepetésében Bahar szavaira. Béküljenek ki, meg kell újra próbálni, nincs még komoly vész náluk!
- Mehmet a végén, hát felháborító, micsoda féltékeny szemeket- arcot vágott, amikor meglátta Nihant a kollégájával a lakása elõtt! Mit képzel, mi köze van hozzá?! Azt a mindenit, de felbosszantott!
- Gyöngy most aztán alaposan kiborult, ilyennek még sosem láttuk, felborította a megterített asztalt, amikor megtudta, hogy Mehmet Nihánnál van. Persze, az meg el sem mondta hirtelenjében, hogy miért! Pedig kellett volna!
10/10
édesmaya 2014 jún. 30. - 07:53:36 10/10
(1191/2414)
Sziasztok, jó reggelt!

Na a mai rész sem volt cseppet sem unalmas! A családtagok nem nagyon öltöztek ki nagyapáék esküvõjére! Gyöngy fõleg nem, csak egy barna hétköznapi szvetter volt az otthoni ruhája felett, csak lestem, ez neki a rendes öltözék ilyen alkalomra. Dilruba nem szívbajos, úgy hazudik, mint a vízfolyás, még hogy megbeszélte a nagyapával a szoba cserét! Én azért csodálom, hogy Seref el is hitte neki, és nem ment oda berzenkedni nagyapához. Lehet, ki is derült volna, hogy nem így volt az egész ügy!
Na Mehmetbõl is elegem van, milyen kimeresztett szemeket vág az estélyen Nihanra, mintha az õ szerelme lenne! Mi a fenének kell annyira szembe dicsérnie, talán kötelezõ?! Olyan pipa voltam rá! Gyöngy meg süsü, hogy nem ment el az estélyre, mit képzel, meddig lehet húzni a férje idegeit! A sötétpiros ruha szinte olyan volt, amit Mehmet küldött neki, mint Nihané. Még az is megfordult a fejemben, nem lehet, hogy Mehmet küldte neki?
9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 07:46:20 9/10
(1190/2414)
Mehmet megtudja Orhántól, hogy a mûtétre szánt pénz nem az övéké. Segítséget ígér és azt, hogy titokban tartja, hogy õ fizeti a kicsi mûtétjét.
Másnap reggel Seref kényszeredetten veszi tudomásul, hogy dilruba készítette a reggelit, ami a többieknek ízlik.
Bahar nem megy haza Gökhánnal. Másnap reggel megpróbálja kiszedni az ágyból Dídemet. Gökhán megkeresi bahart a munkahelyén, aki közli vele, hogy el akar válni. Gökhán ezen meglepõdik.
Dídem késve érkezik a munkahelyére. Az irodáját zárva találja. egy kolléga közli vele, hogy Bahar kirúgta.
Orhán bemegy a rendõrségre, hogy bejelentést tegyen a talált táskáról.
Mehmet egy csini ruhát küld az anyjával Gyöngynek, vegye fel az esti céges rendezvényre. Seref vállalja, hogy vigyáz az unokájára. De Gyöngy nem megy el, mert Angyal nyûgös. Nihán viszont ott van és remekül néz ki. Baharnak nem tetszik, ahogy mehmet bókol Nihánnak. A végén M viszi haza Nihánt, Bahar rosszallón szalad a kocsi után.
Reggel íabahar beszél gyönggyel. Elmondja neki, hogy Nihán ott volt a bulin, és hogy gyöngy el fogja veszíteni a férjét, ha nem törõdik vele!
Eközben nihán kollégája nagyon csapja a szelet a nõnek. Vacsorázni hívja a nõt, aki el is fogadja.
Dilruba meg átrendezi a nappalit, Seref meg nyeli a mérgét.
Gyöngy a nagyira bízza a lányát, hogy legyen egy szabad estéje. Vacsorát készít M-nek az egyik földszínti szobában.
Kismehmet bébiszittere hívja mehmetet, jöjjön a gyerekért, mert nem tudja elérni Nihánt. Gyöngy rátelefonál M-re, miért nem jön már. M közli, hogy Nihánnál van, erre Gy leteszi a telefont.
Gy meg hisztérikusan lerombolja a vacsoraasztalt.
9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 07:15:13 9/10
(1189/2414)
Bahar és Gökhán házassága egy év után zátonyra futott. A kisbaba ezek szerint nem idõsebb 3 hónapnál...

Haha - Dilruba éppoly sárkány, mint Seref! (lesz itt még csihi-puhi, háború!)
Elérte, hogy Seref földszinti szobáját elcseréljék a nagyapa emeleti szobájával (a reumája miatt...). Serefet persze meg se kérdezte, nem is tájékoztatta, csak kipakolta a szobáját. seref meg dühöng az új szobában, ahová berakták.
Nagyapa megtartja az esküvõjét Dilrubával, amikor mentautó érkezik szirénázva. mindenki kirohan, Rukiyéék kislánya rosszul lesz, kórházba viszik. Gyöny és mehmet ott aggódnak a szülõkkel. késõbb kiderül, a mûtét sikerült.
Gökhán az esküvõ alatt toppan be, Bahar hazudik a családnak, nem mondta el, hogy összevesztek. Gökhán hazahívja a feleségét, hajlandó megbeszélni a problémákat. De most már Bahar haragszik rá.
9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 06:23:41 9/10
(1188/2414)
Most nézve az ismétlést, tényleg fura, hogy gyöngy kiteszi Mehmetet a nagy családi ágyból, mondván, hogy ott nem férnek el hárman a gyerekkel, aztán másnap reggel átmegy M-hez a gyerekszobába, és az ottani keskeny heverõn melléteszi az alvó babát. Ott elférnek rendesen? azutzán meg ott csókolóznak és a picire nem ügyelnek, pedig könnyen legurulhat az ágy szélérõl.

seref milyen keserûen mondtta a fiának, hogy az õ boldogsága nem számított neki - mikor arra hivatkozik, hogy nem teheti tönkre a nagyapáét.
9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 04:44:54 9/10
(1187/2414)
Nekem úgy tûnt, hogy Mehmet nem közvetlenül maga mellé vette föl Nihánt, hanem amellé a pasi mellé, akinek "olyan sok a munkája", segítségül. Azt a pasit még soha nem láttuk Mehmet közelében, tehát nem volt közvetlen munkatárs. Így furcsa is volt, hogy Nihán rögtön az elsõ nap berontott Mehmet irodájába, ráadásul pont akkor, amikor Gyöngy is ott volt. Ha rosszindulatúan nézem, talán még tudta is ezt, és épp hogy meg akarta mutatni a vetélytársának, hogy "én is itt vagyok".
9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 04:40:07 9/10
(1186/2414)
Ha Nihán olyan álszent, mint ahogy gondolod, akkor õ Engin nõi párja. Engin is olyan ártalmatlannak tûnt eleinte, õ volt a segítõkész barát, üzlettárs, aztán csak kibújt a szög a zsákból.

Lehet, hogy Nihán is ilyen, és vissza akraja kapni Mehmetet, de eddig ebbõl nem sok látszik. lehet, hogy csak jól palástolja?
malvinkicska 2014 jún. 29. - 20:29:54
(1185/2414)
Napraforgo szépen leírtad igazad, is van de azokból a tekintetekbõl amikor a nem tetszését nyilvánította, z magáért beszélt, szerintem Nihan csak a megfelelõ alkalomra vár, hogy M karjaiban lelje magát ne legyen igazam, de szerintem meg éri a pénzét a csaj.
9/10
napraforgó 2014 jún. 29. - 20:18:52 9/10
(1184/2414)
Az lehet, hogy Gyöngy túlságosan csüng a gyerekén - bár szerintem természetes az, hogy egy anya az újszülöttjével tölti minden percét - de hát láthattuk, hogy Seref anyu már valami saját kotyvalékkal hozzátáplálta az egyébként jól szopó csecsemõt, na ilyen körülmények közt én se hagynám rá a gyerekemet. Akkor meg ki másra hagyhatná? Rukiyére nem, mert megvan annak is a maga baja. A nagyapa új barátnõjére? Hát azt meg csak kétszer látta futólag, ki tudja meg lehet-e bízni benne. Ott lenne még Dídem, de az a nõ egyáltalán nem érdeklõdik a babák iránt még egy-két óra erejéig sem, inkább mulatni jár munka után. Marad a fizetett baby sitter. Na az meg vagy beválik, vagy sem.

Sajnos Mehmetnek kéne megértõbbnek, türelmesebbnek lenni. Amúgy is van 6 hét szextilalom a szülés után, sõt én még emlékszem, hogy utána is kb. 2 hónapig nagy fájdalmakkal járt a házastársi kötelezettség teljesítése.

Most már csak az hiányozna, hogy Gyöngy szülés utáni depresszióba essen, szülés elõttibe már volt úgyis.
9/10
napraforgó 2014 jún. 29. - 20:04:54 9/10
(1183/2414)
A Sadoglu cég egy családi vállalkozás. Kicsiben indult, aztán terjeszkedett. Kinõtte magát, több üzletágban vannak érdekeltségei. Miért meglepõ az, hogy a családtagok a családi cégnél dolgoznak és nem a konkurrenciánál? Teljesen érthetõ, hogy a bizalmi poziciókba a rokonokat, barátokat nevezik ki. Szerintem nincs ezzel semmi baj sem.
Mondjuk Nihán próbálkozhatott volna még pár helyen állást találni, hiszen csak egy helyen volt, amikor oda nem vették föl, máris jött Mehmet fölajánlása, dolgozz nálunk. Megpóbálhatott volna neki máshol állást szerezni. Talán van más barátja is, nemcsak ez az Onur. Talán van olyan üzleti partnere, aki a lekötelezettje. Vagy õ tehetne szívességet másnak, cserébe hogy alkalmazza Nihánt. Az valóban nem túl szerencsés, hogy a nõ mindig a szeme elõtt van. És ha Gyöngy elhanyagolja, mint férfit, akkor a csaj épp kéznél van. Igen sok szerelem, meg viszony szövõdik a munkahelyeken is....
malvinkicska 2014 jún. 29. - 19:50:47
(1182/2414)
Mankos ugye neked is meg másnak is feltûnt ez, az, egy munkahely létezik Isztambulba. Gyöngy egy ápolt naiv sokat tûrõ nõ remélem egyszer kitálal nem fogja hagyni magát. Mehmet önzõ nem akarok kérkedni meg okoskodni ,de ismertem olyan párt a gyerek születése után nem volt testi kapcsolat sokáig, míg végül rendezõdött a dolog, szóval ez elõfordul ritkán , a mindennapi életben is. Gyöngy nagyon félti, mikor mennyire akarták ezt a babát, lehetne M türelmesebb is vele.
malvinkicska 2014 jún. 29. - 18:44:05
(1181/2414)
Feketeagi nekem az nem tetszik a Nihanos ügyben, miért pont ott kell neki dolgozni , csak van valami terve vele M-nek, már mind egy rakáson vannak az nem szokott jót eredményezni. Nagyon várom a fejleményeket, mi jön ki belõle. Különben nekem nem szimpatikus a kis csaj elég rafinált is.
10/10
feketeagi 2014 jún. 29. - 18:26:26 10/10
(1180/2414)
Hú már jövõhéten, én már egyszer végig pörgettem, de mivel nem értettem, csak közös jeleneteket próbáltam megnézni.....tehát vannak kimaradt részek, de most nem akarom elõre nézni.
Tegnap este én is elkezdtem nézni elõröl és tényleg piszok bunkó volt Mehmet, Gyöngy viszonyt sokat fejlõdött, nagyon el volt nyomva szegény, de egyre határozottabb és magabiztosabb lesz, van még mit fejlõdnie, de jó úton halad.

Nekem az nem tetszik, hogy mindig történik valami ami miatt Mehmetnek vagy Nihánnak magyarázkodnia kell Gyöngy felé és igaza volt Gyöngynek, hogy amikor kiderült, hogy Nihán a cégnél dolgozik és azt mondta talán nem ártott volna errõl engem is tájékoztatni.
Mehmet nálam kiverte a biztosítékot amikor Nihánnal beszélgetett a játszótéren és elfelejtette az óráját nézni és Gyöngy hiába várta, hogy együtt menjenek az ultrahangra, én ezt nem bocsátottam volna meg ilyen hamar.
Telik a pohár aztán egyszer csak kicsordul.....
10/10
feketeagi 2014 jún. 29. - 18:11:56 10/10
(1179/2414)
Mehemet részérõ én nem látom, hogy bármit is érezne Nihán iránt, fordítva már ez nem igaz, ezért tartom hibás lépésnek Nihán részérõl, hogy elfogadta az állást. Nekem úgy tûnt Mehmet nem nézi jó szemmel a kialakuló kapcsolatot, de ez tényleg lehet a meglepõdés is. Majd kiderül a következõ részekbe, hogy Mehmet mit fogad el és mit nem.

Volt egy felmérés, teszt, hogy a párok általában kivel csalják meg leginkább a párjukat és a teszt eredménye az lett, hogy a volt baráttal, barátnõvel........... egy pszichológus nyilatkozott is errõl, hogy nem egészséges és problémát okozhat az új kapcsolatba, hogy a régi partner közel marad, képbe marad barátilag. Persze ha van közös gyerek az más, de ezt is úgy kell kezelni, hogy megfelelõ távolsággal.
10/10
feketeagi 2014 jún. 29. - 17:47:15 10/10
(1178/2414)
Cameron szerintem ezt csak az tudja igazán megérteni, aki hasonlón ment keresztül, mint Gyöngy, elveszti az elsõ babáját, felmerül, hogy soha nem lehet gyereke és megtörténik a csoda, ott egy pici baba, ilyenkor a baba mocorgására is ott terem az ember, ez egy teljesen más szituáció mint, ha tervezed a babát és mindenféle probléma nélkül meg is születik. Gyöngy részérõl én ezt maximálisan megértem.....
Mehmet ezt nem érti, mert szerintem önzõ, de ha ez megingatja a kapcsolatukat akkor ott bajok vannak, akkor annak a kapcsolatnak véget kell vetni!
malvinkicska 2014 jún. 29. - 15:44:14
(1177/2414)
Ildimix ha már így benne vagyunk, megírom õszintém nem nézem elõre, próbáltam de mivel nem tudom a nyelvet ídõ pazarlás, a párbeszéd fontos, csak azt szoktam nézni nem e hagynak ki, vagy hogy vágják meg, mivel tudjuk a részek különbözõ idõ tartamúak. Az utolsó vérig nézem, a múlt héten egy részt nem láttam, de pótolom mihelyt felrakják. A gonosz álarca nagyon érdekes igazi Telemundos, egy a szépség hibája éjjel adják, azt is követem. Szép hetet kívánik neked.
offtopic
ildimix 2014 jún. 29. - 14:53:42
(1176/2414)
Mankos köszi a gyors választ.

of: Malvin örülök, hogy jól sikerült a kirándulás. Jó 1 kicsit kikapcsolódni a hétköznapok után. Nézed még az utolsó vérig sorozatot? Szerintem nagyon izgalmas.

On.

A nagypapát elvakította a szerelem nem lát tovább az orránál. Kíváncsi leszek a sorozat végéig benne lesz az új asszony vagy hamarabb átlátnak a cselszövésen? Tuti, hogy a családjának kell a pénz azért férkõzött közel az öreghez.
Cameron007 2014 jún. 29. - 14:42:35
(1175/2414)
Mint mindig most is másképp látom, Gyöngy semmibe veszi a férjét, nem foglalkozik vele, igazán hagyhatná egy órára másra azt a gyereket, aztán persze megint Mehmet lesz a hibás, ha máshol keres törõdést. Igen egy újszülöttel mindenképp átrendezõdnek a viszonyok, de nagy hiba a férjet hanyagolni... Náluk még az sem lehet kifogás, hogy nincs ki vigyázzon a gyerekre, amíg õk romantikáznak egy picit.

Azt sem látom, hogy olyan eszeveszetten féltékeny lenne Nihanra, kb. annyi történt, hogy nem gondolt rá, hogy Nihannak is lehet valakije, és meglepõdött, hogy akár a nõ is új életet kezdhet mással.

Viszont Fikri nõje nekem sem szimpatikus, teljesen igaza volt Serefnek a házassági szerzõdéssel, bármelyik pillanatban meghalhat a nagypapa, és nehogy már egy alig pár hetes ismertség miatt teljesen idegenekkel kelljen osztozkodni az örökségen