brrrrrrrrrr 2011 júl. 17. - 18:44:53 Előzmény Móni Póni
(69/169)
***SPOILER***

Egyébként ez azért is hiba, mert a film közepefelé volt egy nagy üldözésijelenet és a mi kis tudósunk elég ügyesen bánt a kormánykerékkel, vajon miért?:O

Egyébként nekem nagy hiba az volt, amikor a csaj taxival üldözte a reptéren megrázott dokit és amikor elvesztette a nyomukat, csak felnézett egy parkolóházba és egybõl meglátta a tök sötétben ácsorgó férfiakat, nah hát az ilyen logikamentes izéktõl ki tudok akadni:S

***SPOILER VÉGE***
brrrrrrrrrr 2011 júl. 17. - 18:40:53
(68/169)
Az utolsó 5kép, ami fel van téve port galériájára a film leírása után, nem ebbõl a filmbõl van...nem igazán értem, miért nem figyelnek oda az ilyesmire...
brrrrrrrrrr 2011 júl. 17. - 18:39:20 Előzmény mizuki
(67/169)
***SPOILER***

Azért ölte meg magát, mert tudta, h meg fogja ölni a fickó, a neve ismerõs volt neki és már korábban rájött arra, h a soktor, aki elmesélte neki a sztorit ennek a régi gyilkos csoportnak a tagja, egyszerûen nem akarta, h bármi infót is kiszedjen belõle az öreghapsi és fájdalmas halált okozzon neki, inkább magával tette meg.

***SPOILER VÉGE***

Érdekesek, akik azt állítják, hogy már a film elején tudták mi lesz a vége, ugyanis teljesen váratlan dolgok jöttek a képbe, amire nyílván senki sem gondolt, így hát marhaság nagyképûsködni ezen.

Nekem az elsõ fele izgalmas volt a második fele kissé vontatott, nem érzem indokoltnak a 116 vagy hány percet, bõven elég lett volna a 90 is.
8/10
sawyerx 2011 júl. 16. - 20:52:57 8/10 Előzmény mizuki
(66/169)
én kétszer láttam a filmet, de erre én sem jöttem rá : )
mizuki 2011 júl. 12. - 14:59:41
(65/169)
Spoiler

Tud nekem valaki válaszolni arra,hogy miért ölte meg magát Jürgen, mi volt a kapcsolata Kohn-nal? Ez kicsit lemaradt és nincs kedvem visszanézni a filmet!!! Volt vmi titkos bérgyilkos társaság, ez megvan... de a többi??
10/10
RockerMartin 2011 júl. 11. - 09:24:45 10/10
(64/169)
Hát ez egy qrva jó film! 10/10
Igaz, már szinte az elejétõl tudtam, hogy mi a helyzet, de attól még ugyanúgy izgalmas volt...
10/10
mushi 2011 júl. 10. - 18:11:14 10/10
(63/169)
nagyon tetszett a film, nem csak egyszer nézhetõ, ajánlom mindenkinek. liam neeson miatt ültem le megnézni, mert imádom, zseniális színész, és itt se csalódtam. a filmtõl nem vártam semmit, teljesen semlegesen kezdtem nézni, csak mivel többen írták, hogy õk többet vártak... és bevallom, egészen a végéig nem jöttem rá a dolgokra, sõt talán majdnem a legutolsó pillanatig úgy voltam, hogy "mivan??" aztán minden összerakódott a fejemben, helyükre kerültek a részletek, és máris világos volt az egész film. tetszett, jó volt nagyon. aki nem hatalmas elvárásokkal és 'tapasztalatokkal' ül le megnézni, annak nagyon kellemes film lehet. és nem kell azon agyalni, tényleg martin harris e martin harris, vagy kicsoda is valójában, nem kell kitalálni a dolgokat, úgy élvezhetõ igazán. nekem megérte ez a 113 perc, és a 10-es értékelést is.

ja és egy érdekesség: martin harris útlevelében a születési dátum június 7. liam neeson is június 7-én született, csak az évszám nem egyezett a filmben ;)
8/10
sawyerx 2011 júl. 06. - 17:49:11 8/10
(62/169)
===lehet benn spoiler===

bírom Liam Neesont, ez a filmje is a mai szennyekhez képest jó lett, de én is úgy vagyok vele, hogy az elsõ fele nagyon élvezetes -"vajon ki ez a f*szi?"-, de miután lehull a lepel, kicsit sablonossá válik, az akcióknál alig van vér vagy zúzódás, illetve a legvégén hogy is van az, csak úgy simán kisétálnak a hotelbõl és vonatra szállnak?!
ami nagyon bejött a végén, hogy a bombát a csaj nem tudta hatástalanítani, és a válaszom arra, hogy miért nem tudott verekedni egészen addig, míg vissza nem jöttek az emlékei: mert addig a személyisége egy teszefosza doki volt, és nem egy képzett bérgyilkos, az ösztönei is arra voltak beállva.
7/10
indienemesh 2011 júl. 02. - 17:30:10 7/10
(61/169)
Tetszett a film, elõttem már kifejtették az erényeit, és a hiányosságait. 10/7
Oshi80 2011 júl. 01. - 23:17:38
(60/169)
csak nekem tûnik úgy hogy sokban hasonlít ez a film a BOURNE REJTÉLYRE???????
SPOILER!!!
egy emlékeit elvesztett bérgyilkos akit egy lány segít ... karakterek jellemvonásait azért módosították...

amúgy nem lenne rossz, csak végig ott volt hogy ezt a sztorit már ismerem..
6,5/10
1/10
p1979 2011 jún. 30. - 23:48:42 1/10
(59/169)
Ez a film nagyon túl van értékelve. Izgalmas, mert kíváncsi vagy a végére, de amikor összeáll a kép, akkor rájössz, hogy a sztori komolytalan. Liam Neeson jól játszik benne, a film felcsigázza az érdeklõdést - és ebben ki is merültek a pozitív dolgok. Nézhetõ kategória, nem unalmas, nálam 5/10. Egy nagy 1/10-t adtam rá, mert viccesen túl van értékelve.
8/10
sanderb 2011 jún. 29. - 20:02:51 8/10
(58/169)
Szörnyû lehet az amnézia, mostanában egyre több filmes fantáziáját mozdítja meg e kérdéskör. Kevés hibája ellenére beillik a sorba ez a film is: jól leköt, enged teret, hogy kattogj, majd egész jól megold. A vége kicsit mézes-mázos halivúdi hepiend ugyan, de összességében jó film volt.10/8
Móni Póni 2011 jún. 26. - 20:48:47
(57/169)
Biztos nemcsak én vettem észre, de nem olvastam a korábbi hozzászólásokat. Esetleges SPOILER: úgy indult ugyebár, h õ "csak" egy tudós, folyton péppé verték, de miután kiderült, h ki is õ valójában, egybõl tudott verekedni. Sztem ez volt a film legnagyobb hibája.
Itt vki említette a Bourne-t. Na, ott nem volt meg ez a baki, mert aki bérgyilkos, az tud verekedni, márpedig az reflexszerûen jön. Ezt az egyet nagyon sajnáltam, na meg nemigazán voltam elégedett a "magyarázattal", dehát ez van. Az Elrabolva pedig kultuszfilm!!! :)
tanhu 2011 jún. 26. - 20:09:20
(56/169)
Ja és valóban Jason Bourne koppintás, de attól még kellemes, többszörösen is élvezetese kis mozi ez.Az meg hogy emberünk miért állt át.Ennek két oka is van.Egyrészt megpróbáltak végezni vele,illetve azokkal akik segítették,másrészt meg felébredt a lelkiismerete is, igaz Gina kellett hozzá.Akkor dõlt el a dolog,mikor azt mondta neki:"Nem az a fontos hogy eddig,mit tettél, hanem az amit ezután szándékozol tenni" vagy valami ilyesmit mondott a csaj.Szerintem ez rendesen át is jön a filmen.Rosszabb színészekkel nem ütött volna ekkorát a film, de ez így ahogy van remek darab.Igaz nem egy Ronin,de hát még egy olyan remek akciófilm kevés akad mint az!!!
tanhu 2011 jún. 26. - 20:02:32 Előzmény vlad90
(55/169)
Kiszámítható, semmi eredetiség, de attól még élvezetes kis mozi volt ez.Egyetlen hibával ami viszont elviselhetetlen,nem tudnak anélkül akciófilmet gyártani hogy az operatõr ne rejszolna közben a kamerával, ez a rángatás teljesen megöli a filmet.Személy szerint fejbe lõném azt aki ezt kitalálta!Állítólag így feszültebb az egész,és hatásosabb, valóban feszültebb lesz tõle az ember,az igazat megvallva sík ideg,és gyilkos hangulatba kerül, mert semmit nem lehet látni, ami egy akciófilmben végzetes, a fasznak kelljen már kockázni,lassítani ha az ember látni kívánja mi is történik,lévén ez nem valami nyálas köcsögség ahol a smacizik egy párocska, ami a kutyát sem érdekel ha egy eksönmúviról van szó, ahol a mozdulatok,ütések, rúgások, fegyvertechnika viszont valóban fontos amibõl sajnos e miatt az idegbeteg kamerakezelés miatt semmi se látszik,ideje lenne már errõl leszokni.A dominot pl ezért nem voltam hajlandó megnézni meg még annyi minden mást sem, mert ez megöli a filmet a jó ká anyjukat...
vlad90 2011 jún. 26. - 10:26:33
(54/169)
Mindig magas elvárásokkal ülök be egy Liam Neeson filmre, de most alulteljesített magához képest. Ettõl a film még nem rossz, de nem kaptam meg azt, amit vártam. Egyszerû amnéziás kémes, bérgyilkosos mozi, amibõl tizenkettõ egy tucat.
7/10
Teknocc 2011 jún. 26. - 10:14:47 7/10
(53/169)
Ez valami vicc, de komolyan. Fõleg akkor, amikor egyszerre beszélnek, na azon besírtam!
Ford Mustang 2011 jún. 24. - 22:45:42
(52/169)
Na igen. ;)
izom 2011 jún. 24. - 22:41:20 Előzmény csibu
(51/169)
(swarczi se nagyon akart gonosz lenni emlékmásban)
ffiiaa 2011 jún. 22. - 20:52:08
(50/169)
Nekem tetszett.