Téma: Jason X

Android666X 2008 okt. 13. - 21:00:14
(29/69)
Ez a film egy vicc, de annak is gyenge. XDDD
1/10
madcows 2008 okt. 13. - 20:50:07 1/10
(28/69)
egy filmhez nem kell szakertonek lenni, vkinek v tetszik, v nem, te ezen nem tudsz valtoztatni, amugy szerintem is egy mar mar viccesen szar film, en mar rohogtem a vege fele, de ugyanakkor elfogadom, h van olyan elvetemult, akinek tetszett...ha belegondolok tetszett, nagyon jo vigjatek, igazabol ha jo horrort akarok, akkor fordulok francia barataimhoz, legfokeppen alexandre aja-hoz, amugy attol, h vki egy filmet szarnak tart, az meg nem azt jelenti, h egybol uwe boll a kedvence, ez a tipikus akadekoskodo hulyeseg, pl nekem a kedvencem a ponyvaregeny, de van akinek nem tetszik,megse dofom torkon, max csak ha nagyon hulyeseget mond...
odaátgolyó 2008 okt. 13. - 20:08:12
(27/69)
:(((de kár h ilyen késõn van és nem tudom megnézni!!!!
pont az utolsó 2 részét nem láttam a péntek 13-nak!!!
bár nekem a többi rész nem igazán tetszett mert már túlzás h folyton feléled meg nem hal meg....de volt pár jó rész!!!
ja amúgy meg lesz majd egy új Péntek 13 film amiben Jared Padalecki az Odaátból ,is játszik benne!!
Todd 2008 okt. 13. - 20:02:39 Előzmény nachito
(26/69)
Ha nem vagy nagy horror rajongó,akkor minek szólsz bele???
-Fõleg ha ennyire nem értesz hozzá...
Csatlakozok Asys véleményéhez.Ha láttál volna már elcseszett Uwe Boll filmet,akkor nem beszélnél ilyen sületlenségeket!Bár lehet,hogy neked meg az Uwe Boll filmek volnának az IQMAXIMUMOK!Kinézem belõled amekkora szakértõ vagy...
10/10
bercesnagy 2008 okt. 13. - 19:45:42 10/10
(25/69)
Király ez a film, én imádtam ! Hahó Jason !
Benedek Petra 2008 okt. 12. - 16:55:54 Előzmény nachito
(24/69)
nachito 2008 szept. 24. - 13:39:37
(23/69)
Ez a film annyira pocsék,hogy már röhögtem rajta!Mi ez?Mint valami 'zs' kategóriás iqlight moslék.Borzasztó!Pedig nem vagyok egy horror rajongó...
Asys 2008 márc. 02. - 16:39:22 Előzmény goodboy
(22/69)
Uwe Boll filmeket láttál már?:)
goodboy 2008 febr. 25. - 14:18:49
(21/69)
Na ez a film a Péntek 13 sorozat kiherélése. Ilyen gagyi horrorfilmet még nem láttam, sõt horrornak nevezni is bûn. Akik ebben a filmben részt vállaltak örökéletre eltiltanám a filmezéstõl.
M.Shadows 2007 aug. 26. - 20:36:51 Előzmény Dzshonny
(20/69)
hát ez nagyonkész erre a filmre aztmondani hogy jó hogylehet?:D már nemazért de ez hogy nevezheti magát horrornak hogyha levágnak 1 fejet benne akkor nem kezd el beszélni hogy game over a másikfele meg az hogy nem az a baj hogy régi filmek minek van ennyi része????szerintem hülyeség az öszes mert ugyatták ki hogy kb 5 ödiket kiatták aztán a 7 ediket aztán van belõle 10 rész ez szentem szar mért nem lehet hogy megosztani hogy értsenek is belõle valamit feltámad sokértelmevanXD mint pl a fûrész 1,2,3 azt is ellehetne huzni 10 részbe de õk legalább jol megcsinálják...
Dzshonny 2007 aug. 05. - 21:18:00
(19/69)
Õszintén, ez most valami vicc?
sipka 2007 júl. 31. - 21:36:40
(18/69)
Hát én nem tudom, de ez a film elég furára sikeredett. Pedig a film kezdõképsora egy nagyon jó kis agyatlan, a sorozatot valami pozitivummal megújító horrort sejtett. (Ahogy Jason ott lóg megláncolva, mint egy elmebeteg állat, azzal a rideg embergyülölõ tekintetével, amely a maszk mögött megbújva figyel, szerintem a legjobban sikerült képsorok a filmben.) De aztán jön ez a Zûrös Ûrös marhaság! Nem is tudom minek kellett egy horror filmbõl, sci-fit csinálni! Remélem a többi horror karakter nem esik át eféle "modernizáláson": Például elképzelem hogy egy olyan "Rémálom az Elm utcában" részt csinálnak ahol Freddy Kruger kikerül az Ûrbe, és az ott lévõ Alienek és Predatorok álmaiban vájkál illetve gyilkolászik. Vagy például Chucky bekerül a Star Wars univerzumába, és a Naboo-n kisebb droidokat illetve jediket öldös. :) Pedig Jasonnek megvan az a bizonyos filmtörténeti múltja, amely okot ad arra hogy valami nagyszerû, és hátborzongató filmet készitsenek a fõszereplésével. Mondjuk kezdhetnék azzal a modernizálást, hogy egy kicsit felgyorsítják Jason lépteit. Mivel egy maratoni futó már rég Kínába van, mire Jason odatipeg a kristály-tavi tó körüli helyekre. Ez ebben a filmben is észrevehetõ milyen csiga lassú. De a film legeslegrosszabb momentuma, illetve szereplõje azaz idétlen robotcsaj. (Hogy az minek kellett bele?!) De az is elég kiábránditó jelenet, amikor a végén Jason átalakul! Amikor megláttam a "begyulladt" vörös szemeit, majd elröhögtem magam :) Ha egy kis bolyhot helyeztek volna az ülepére, akkor azt hinném hogy egy nyuszivá változott :) De azért, vannak ennél rosszabb filmek is: "Maszk fia", "Bloodrayne", "Dumb és Dumberer 2" stb. S van egy filmbeli példám is, miért rossz egy "földhöz ragadt" filmet az Ûrbe helyezni: ez pedig a Csupasz Pisztoly a (z)ûrben. NA, AZT A FILMET SENKINEK SEM AJÁNLOM!!!!!!!!
Redfield 2007 márc. 24. - 15:17:31
(17/69)
Hogy mit hiszel, az más kérdés. de azért ne szórakozz itt velem. Ki vagy te?
soma200 2007 márc. 24. - 14:50:56
(16/69)
Pedig már azt hittem :-)
Redfield 2007 márc. 24. - 14:42:36
(15/69)
Csodás. Örülök, hogy egyet értesz velem, de azért nem vagyok hülye, jó? :) És téged honnan ismerlek egészen pontosan?
soma200 2007 márc. 24. - 14:36:36
(14/69)
Ahogy mondod Ricsi :-)
Redfield 2007 márc. 24. - 13:02:10
(13/69)
Mi tetszett benne? Mert erre nem tudok rájönni. Tényleg érdekel, lehet, hogy én vagyok a hülye, meg még páran itt, de fogalmam sincs, hogy mi volt ebben a jó...
soma200 2007 márc. 24. - 12:58:11
(12/69)
Nekem tetszett ez a film.
Newcastle United 2007 márc. 24. - 12:47:06
(11/69)
A felsorolt filmekhez annyit, hogy az elsõ részük mind kiemeledõ a maga nemében, de ez igaz a Péntek 13-ra is. A folytatásokat baltázták el és ez talán erre a sorozatra illik leginkább.
9/10
King Diamond 2007 márc. 24. - 12:29:45 9/10
(10/69)
Az, hogy neked nem tetszik, nem jelenti azt, hogy másnak sem...és nem kéne le 'szemetezni' egy filmet, mert én sem ócsárolom azokat a filmeket amik neked tetszenek...
Az meg, hogy komolytalan, ennyi erõvel bármelyik régi horror-ra elmondható, mert kivétel nélkül mind az, A rémálom az elm utcában, halloween, kukorica gyermekei, hellraiser, ez, ómen vagy akár a Texasi láncfûrészes, bár az igaz történeten alapul. De ezek közül nekem az egyik kedvencem a Péntek 13 sorozat, a többi sem rossz, a Texasi meg a Hellraiser is állat.