Téma: Jean Reno

norton15 2007 aug. 08. - 19:52:17
(6/46)
Pl még Jack Nicholson. Nõk bomlanak érte, legalábbis ezt hallottam. Közben a nagyanyám kifejezetten rondának tartja, mióta megnézte a Ragyogást. Pacino kellemes személyiség lehet, de ha nem a Keresztapát, hanem a Sebhelyesarcút láttam volna elõbb, akkor valószínûleg, nem kedvelném annyira. Edward Norton pedig hihetetlenül agyas, elég megnézi hol tanult, és néhány interjúját (egy kérdésre 8 oldalnyival válaszolt, egyébként a Yalen diplomázott a töri-szakon)...:)
wysiwyg 2007 aug. 08. - 19:31:03
(5/46)
Ismerõs..még az anyám is azt hiszi, hogy leszbi vagyok (nem vagyok az). De teljes mértékben osztom a véleményed. Nem az ember külseje számít. Van, hogy a leg"rondább" emberek a legkedveltebbek. A külsõt egy jó természet, szép hang vagy az õ esetében tehetség simán a háttérbe szoríthatja.
norton15 2007 aug. 08. - 18:42:04
(4/46)
Nagyon jó kisugárzása van. Nézz rá: lószemû, görbe orrú, borostás, de amikor színészkedik, olyan Al Pacino, teljesen megváltozik, komolyan mondom, tisztára "vonzó" (férfiként nézve). Ja és nem vagyok meleg, de az ismeretségi körömben mindenki ezt gondolja..:)
wysiwyg 2007 aug. 08. - 18:00:30
(3/46)
Ja....bocs az kimaradt:)
norton15 2007 aug. 08. - 16:26:37
(2/46)
Ez igen, ezek nekem is tetszettek... Fõleg a jöttünk láttunk, visszamennénk...XD Hihetetlen volt. Nem említetted meg a Nikitát, ahol a takarítót játszotta, ott zseniális volt...
wysiwyg 2007 aug. 08. - 12:46:13
(1/46)
Nagyon jó színész. Tetszik ahogy játszik. Mind vígjátékokban mind dráma, thriller, akció ... filmekben szépen szerepel. Nagyon tetszik, hogy egyáltalán nem játsza túl magát, nem vág hülye pofákat...mégis nagyon vicces Pl.: a Jöttünk, láttunk filmekben, a Wasabiban vagy a Pofa be! c. francia akció-vígjátékban. De a kedvenc filmem még amiben szerepel a Ronin és a Leon, a profit még meg sem említettem.