Téma: Jessica Alba

10/10
convar 2012 nov. 08. - 15:09:03 10/10
(738/1138)
.
10/10
convar 2012 nov. 08. - 15:08:00 10/10
(737/1138)
.
10/10
offtopic
convar 2012 nov. 08. - 15:06:18 10/10 Előzmény duckshoot
(736/1138)
Én ahogy vesszük. Társaságba én sem járok már annyit, legalábbis kocsma meg diszkó szinten, de épp a múlt héten pl. Quimby koncerten voltam. Bár ott sem ittam, mivel ez a Mûvelõdési központban volt, amolyan csendesülõs koncert :) (am ezeknek is egyre nagyobb a divatja, észrevetted?)

Másrészt meg nekem azért zajlik az élet, barátok, csajok (alkalom adtán, a szó szoros értelmében :D), munka, szimulátorversenyek, sportmûsorok, sõt, fórumozás, én ezt is a "hasznos" tevékenységek közé sorolom. Szal nekem nemigen van olyan pillanat amikor ne tudnék mit kezdeni magammal, sõt, sokx épp az a baj hogy egy nap csak 24 óra és nem gyõzök mindenre idõt szakítani.

De épp jövõ héttõl talán már vmivel szellõsebbek lesznek a napjaim, mert vasárnap a motogp, hétfõn pedig a tenisz szezonnak is vége, úgyhogy valszeg kicsit gyakrabban is tudok majd jönni a portra :)
10/10
convar 2012 nov. 08. - 14:51:25 10/10 Előzmény duckshoot
(735/1138)
"Ja mutogatni a (z épp aktuális)csajnak, el tudom képzelni."

Á, nagyon könnyen ki tudnám dumálni magam belõle: azt mondanám, hogy eredetileg Marv kabátját akartam megvenni, csak az már elkelt :D


"Aztán egyszer csak nem találnád mert pont barátnõdön lenne, Te meg :O mit csinálsz!?! felkiáltással kirángatnád belõle, persze csak úgy hogy a melltartónak ne legyen baja..."

Dehogy. Inkább én meg "cserébe" felvenném a bugyit, arra lépjen vmit :D (Errõl jut eszembe egy vicc, nemtom hallottad-e már: 2 rendõr beszélget, aszongya az egyik: - Ahogy hazaérek az elsõ dolgom az lesz hogy letépem a feleségem bugyiját. A másik: - Miért, annyira kanos vagy? - Nem. Annyira szorít. :DDD)


"Pedig nem olyan borzasztóak a kis soklábúak. Akkor vajon mi lenne ha a lábadon szaladna át miközben épp elaludni készül az ágyban? Nõi sikoly?"

Méghozzá velõtrázó + ijedtemben az is lehet hogy még a szelep is elengedne :D Am tényleg irtózóm tõlük, pl. azt is nagyon utálom amikor érzem hogy beleszaladtam egy pókhálóba.


"Na hát ha ilyen ruciban táncikálna körülöttem miközben a fõztjét eszem biztos, hogy nem érdekelne mennyire jó az amit fõzött. Meg félre is nyelnék, lehet."

Én meg azt hiszem még nyelni is elfelejtenék :D
10/10
offtopic
convar 2012 nov. 08. - 14:37:53 10/10 Előzmény duckshoot
(734/1138)
1x nem kizárt az sem, bár a Dollhouse után Ashley Judd sorozatát tervezem végre megnézni, a Missing-et. Állítólag olyasmi mint a Taken (tudod, Liam Neesonnal), csak ez sorozat :) Úgyhogy feltételezem tetszeni fog.

Ezzel megleptél :O Mármint hogy én nézem végig hamarabb a Dollhouse-t.


A képhez: hamár sorozatok, szegrõl-végrõl... :)
10/10
convar 2012 nov. 08. - 14:18:10 10/10 Előzmény nikato
(733/1138)
Nem te vagy az elsõ aki ezzel jön itt (2009. jan. 22. 14:05 | 83/737), éshát ja, tényleg össze lehet hozni olyan képpárt amin hasonlítanak egymásra, lásd most ezt is amit betettem.

De azért ha megnézük õket más képeken is, fõleg amin "civilben" vannak azért kitûnik hogy eléggé eltérõek az arcvonásaik. Itt van Marlene Faveláról egy csomó fotó:
https://www.google.hu/search?hl=hu&client=firefox-a&hs=Jhn&rls=org.mozilla:hu:official&biw=1440&bih=727&q=marlene+favela&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=Za2bUPn3EMTltQbb2oDoDA

Na ezeken én már egy pillanatra sem aggódnék hogy véletlen összekeverem õket :D

Ettõl függetlenül am Favela kisasszony is nagyon szemrevaló teremtés, õ is megérne egy-két ajtócsapkodást :D Mellben am még picit erõsebb is Jessicánál, bár nem tudom igaziak-e.
10/10
offtopic
duckshoot 2012 nov. 06. - 19:21:11 10/10
(732/1138)
Hogy milyen gyorsan elment ez a 4 hónap :( Én meg nem is élem meg az életem.
10/10
duckshoot 2012 nov. 06. - 19:17:06 10/10
(731/1138)
Ja mutogatni a (z épp aktuális)csajnak, el tudom képzelni. Meg persze a haveroknak :D Õk azért több rációt látnának benne :)))
Aztán egyszer csak nem találnád mert pont barátnõdön lenne, Te meg :O mit csinálsz!?! felkiáltással kirángatnád belõle, persze csak úgy hogy a melltartónak ne legyen baja...
Érdekes élethelyzet tisztára valós, én és a meglódult fantáziám.

De am én ezt az ötletet az egyik Tuning-ból vettem ott volt egy átalakítot Golf-ban ez a bugyi ötlet. Kicsit továbbfejlesztettem :)

Pedig nem olyan borzasztóak a kis soklábúak. Akkor vajon mi lenne ha a lábadon szaladna át miközben épp elaludni készül az ágyban? Nõi sikoly?

Na hát ha ilyen ruciban táncikálna körülöttem miközben a fõztjét eszem biztos, hogy nem érdekelne mennyire jó az amit fõzött. Meg félre is nyelnék, lehet.
10/10
duckshoot 2012 nov. 06. - 19:06:36 10/10
(730/1138)
Mert egyébként? :D Ha akarod azt is megnézheted! :)))

Nem tudom milyen a babaház 2. évada, megvan már nem is tudom mióta blu-ray-en, de mivel még felirat sincs rajta nem néztem meg eddig.

No ott van pl Natalie is közben meg alig tudok róla vlmit :D
De egyikõjüket sem lehet már a mostani karrierrel Eliza-hoz hasonlítani. Mivel még kb ott tart most is mint pár évvel ezelõtt :(
10/10
offtopic
convar 2012 nov. 06. - 15:12:11 10/10 Előzmény duckshoot
(729/1138)
"Most megnéztem és elég sokkoló, hogy ez már 4 hónapja volt téma, megdöbbentõ."

Sokkoló, mármint hogy annyira régen vagy épp ellenkezõleg, azt hitted régebben volt?
10/10
convar 2012 nov. 06. - 15:08:43 10/10 Előzmény duckshoot
(728/1138)
"Vajon mit csinálnál azzal a melltatóval? Büszkélkednél vele?"

Simán. Miért, akkor mire valók az ereklyék? :)

Sõt, még a bugyiját is megvenném :D (mondjuk arról nem volt szó, szal az lehet hogy nem is volt eladó) És igen, azzal is :D


"Egyébként meg semmi furcsa nincs benne. Én nagyon akarok majd az Opelem-be hátra a kalaptartóra két egyforma bugyit.
Egyiknek az eleje látszódna az Opel jelvénnyel a másiknak a hátulja az Opel felirattal. Érdekes mi?"

Nem volna rossz sztem :)


"Mindegy most már fogdosom puszta kézzel a pókokat nincs probléma."

Én nem, én tényleg arachnofóbiás vagyok, szal nekem az a film tényleg a legkeményebb horrorral ért fel...


A képhez: hamár szó volt róla... :D
10/10
convar 2012 nov. 06. - 14:20:28 10/10 Előzmény duckshoot
(727/1138)
"A Tru Calling-ot szeretem tõle,..."

Na bammeg, akkor ménem azt ajánlottad? (bár mondom, am nagyon jól elvagyok a Babaházzal, a 2. évad a tetejébe még sokkal jobb mint az elsõ).


"Kétségkívül fájdalmas dolog látni az etalonodat aki nem igazán tud befutni mert egy ország bánik vele mostohán :(
Lehetett volna Fekete özvegy is a Vasember 2-ben és a Bosszúállók-ban. Az azért már lendített volna egy szépet a karrierjén. Nem így törtnét a többi már történelem."

Mondjuk ha azt vesszük azért Jess karrierjét sem lehet összehasonlítani mondjuk Natalie Portmanével, merthát azért az övé sem éppen úgy alakult ahogy az elején kinézett... De errõl már volt szó. Mondjuk Jessnek legalább megvoltak a lehetõségei (más kérdés hogy élni velük nemigen tudott), így hát azért egy-két nagy film kapcsán mégiscsak emlékezhetünk rá, mi is és az utókor is :)
5/10
nikato 2012 nov. 04. - 16:45:02 5/10
(726/1138)
Nekem mindig eszembe jut róla Marlene Favela Dél-Amerikai színésznõ. :)
10/10
duckshoot 2012 okt. 30. - 21:00:34 10/10 Előzmény convar
(725/1138)
Most megnéztem és elég sokkoló, hogy ez már 4 hónapja volt téma, megdöbbentõ.
Am miért? Én elég ragaszkodó vagyok, nem szeretem a gyakori változást.
Vagy, hogy Jess? Mondtam olyan gyönyörû a képen.
Nem is szeretem ha zsúfolt már évek óta ilyen, volt hogy minden ikont eltûntettem róla.
Ó, vágom én. El sem tudnám már felejteni.
10/10
offtopic
duckshoot 2012 okt. 30. - 20:53:22 10/10 Előzmény convar
(724/1138)
De elemnnék én is golfozni!

Mindegy ha éppen ehetõ már bõven megteszi és evés közben meg nézegtem a testét meg az arcát.

A mocikat nem szeretem.

Vajon mit csinálnál azzal a melltatóval? Büszkélkednél vele?
Egyébként meg semmi furcsa nincs benne. Én nagyon akarok majd az Opelem-be hátra a kalaptartóra két egyforma bugyit.
Egyiknek az eleje látszódna az Opel jelvénnyel a másiknak a hátulja az Opel felirattal. Érdekes mi?

Fú de paráztam az Arachnofóbiá-tól. 8 éves koromban.
Azért most is tudja paráztatni az embert egyes jelenetei. Mindegy most már fogdosom puszta kézzel a pókokat nincs probléma. Mondjuk egy nagy tarantulát nem szívesen vennék kézbe, nem a félelem, hanem mert biztos megharapna, gondolkodjunk reálisan...
10/10
offtopic
duckshoot 2012 okt. 30. - 20:41:48 10/10 Előzmény convar
(723/1138)
Igazából csak úgy megfogott. A Tru Calling-ot szeretem tõle, néztem is mikor a Tv-ben volt, még akkor is mikor kórházban voltam. És hát ott volt még a Hajrá csajok! is. Azt is többször néztem, volt hogy ráhangolódtam és vártam mikor ismétli megint a TV2 akkor örültem, hogy annyit ismételnek.
De ebben pl mutogat is. Erre már gondoltam, hogy kiszedem képbe és ha újra aktiválódom itt a porton és vlmi nem tetszik ezzel a kis képrészlettel fejezem ki a gondolatomat az aktuális témában.
Kétségkívül fájdalmas dolog látni az etalonodat aki nem igazán tud befutni mert egy ország bánik vele mostohán :(
Lehetett volna Fekete özvegy is a Vasember 2-ben és a Bosszúállók-ban. Az azért már lendített volna egy szépet a karrierjén. Nem így törtnét a többi már történelem.
10/10
offtopic
convar 2012 okt. 29. - 21:30:33 10/10
(722/1138)
Ezzel azért megleptél egy picit :D

Am elég "letisztult" azt asztalod, nincs agyoncsúfolva parancsikonokkal :)

Az enyém am most ilyen, és mostmár elég régóta "leragadtam" ennél:

Gondolom vágod mibõl van.
10/10
convar 2012 okt. 29. - 21:14:18 10/10
(721/1138)
ON S02e03

Pár érdekesség:

- Szeret golfozni. (ez minden gazdagnak egyfajta sznobsági mánia? :D)

- Már öt évesen színésznõ akart lenni. (jó neki, én még 15 évesen sem tudtam, sõt, ha jobban belegondolok még most se :D)

- Szeret fõzni. A specialitása csirke enchilada és otthoni készítésû tortilla. (én mondjuk más forrásból meg úgy tudom hogy nem egy konyhatündér, na mind1 :D)

- Szereti a Harley Davidson motorokat. (ez viszont pirospont egyértelmûen :) )

- Rendszeresen jár az NBA játékos Baron Davis meccseire, aki Cash Warren közeli barátja.

- A melltartó, amit a Sin Cityben viselt, az eBay aukción 1025 dollárért kelt el. (sztem túl olcsón - az végülis "csak" kb. 225000 Ft -, mert annyit még nekem is megért volna :D)

- A The Eyeban játszott karaktere miatt megtanult hegedûn játszani. (de gondolom azért nem Edvin Marton szinten :D)

- Fél a repülõ madaraktól. (akkor neki Hitchcock Madarak-ja vmi olyasmi lehet mint nekem az Arachnophobia :) )
10/10
convar 2012 okt. 29. - 20:35:00 10/10 Előzmény duckshoot
(720/1138)
"Nem igazán szoktam sorrendet állítani színésznõk között. Addig van, hogy Eliza aztán a légüres tér."

Na nálam kb. u.ez, csak nekem Jessicával :) Bár nekem azért van egy konkrét névsorom akik utána jönnek... az pedig (tudom, nem kérdezted, de nem baj :) ) Charlize Theron, Ashley Judd, Kate Winslet, Salma Hayek, Summer Glau. Csak itt már nincs sorrend. Ja, meg a legújabb üdvöském, Odette Annable, bár õ inkább csak eyecandy számomra, mintsem színésznõ.

Kate Beckinsale nálam nagyon elvágta magát a cicikorrekciós mûtétjével... mert nem volt rá semmi szüksége. Persze az õ teste, azt csinál vele amit akar, tõlem akár Frankensteint is csináltathat magából, engem már úgysem érdekel.

Énekesnõknél nekem nincs "szívszerelmem". Persze vannak kedvenc énekesnõim (Sheryl Crow, Dani Klein a Vaya Con Diosból, Shirley Manson a Garbageból, Dolores O'Riordan a The Cranberriesbõl, Katie Melua, Alanis Morissette, Tracy Chapman, Suzanne Vega, stb. most akik hirtelen eszembe jutottak), de érzelmileg nem vonzódom hozzájuk, nem érdekel mi van velük, csak szeretem hallgatni õket, ennyi.

Ha sport, akkor meg Ana Ivanovic. Na neki még kitüntetett helye van a szívemben :D Persze azért neki is csak Jessica után :D


Am neked miért pont Eliza? Ne érts félre, nem értetlenkedni akarok, tényleg érdekel. Am nekem is szimpatikus, és nagyon jó a Dollhouseban (egyébként direkt ezért akartam megnézni, Eliza miatt, pontosabban miattad - hamár õ a kedvenced akkor mondom megnézem már hogy kiért rajongasz annyira :) ), dehát ez csak egy sorozatszerep... jó tudom, elõtte volt már több is, nade ez az, hogy azok is sorozatok, az igazi filmes áttörés (legalábbis eddig) nem sikerült neki. Ezt csak azért mondom mert nem tudom hogy ha Jessnek is csak a Dark Angel volna akkor tudnék-e u.olyan szinten rajongani érte... tényleg nem tudom.

Vagy van más is?

De mondom, nem kekeckedni akarok, nem akarom hogy úgy érezd hogy most mintha azt mondtam volna ezzel hogy "elég cinkes vagy azzal hogy egy sorozatszínésznõért rajongsz", tényleg kíváncsi vagyok ;)
10/10
duckshoot 2012 okt. 29. - 20:11:04 10/10
(719/1138)
Nekem pedig ez.
Mikor múltkor betettem, hogy mennyire tetszik nem sokkal késõbb háttérként landolt.
Azóta nem változtattam