Téma: Jessica Alba

jessica alba fan girl 2009 jan. 21. - 21:58:37
(78/1138)
annyira szép csaj mit meg nem adnék ha ilyen lehetnék...
jessica alba fan girl 2009 jan. 21. - 21:49:35 Előzmény Petrapetrus
(77/1138)
- Milyen kihívásokkal találja szemben magát a karaktered, Sue A Fantasztikus Négyes és az Ezüst Utazó címû filmben?

- Éppen házasodni készül, és azon morfondírozik, hogy a Fantasztikus Négyes tagjaként hogyan egyezteti majd össze magánéletét a népszerûséggel. Családot szeretne alapítani, jó feleség és anya szeretne lenni, ezért figyelmét igyekszik befelé, az otthon felé fordítani. Nem biztos benne, hogy hírességként igazán boldog lehet, de amikor kiderül, hogy a világot megint katasztrófa fenyegeti, és csak a Fantasztikus Négyes tudja elejét venni a bajnak, természetesen csatába száll. Mert tudja, hogy más nem képes elvégezni a feladatot.

- Mennyiben változott meg Sue az elõzõ rész óta?

- Korábban mérges volt, mert senki sem értette meg õt, és nem figyeltek rá eléggé. Most humánusabb, finomabb és átgondoltabb jellem. És érzékenyebb is, ami egyfajta törékenységet von maga után.

- Ezek szerint színészként nagyobb kihívás volt ez a szerep?

- Igen, hiszen ebben a filmben több egész jelenetem is van. Az elõzõben összesen egy kerek jelenetem volt, mert általában csak átrohantam a színen, és jajveszékeltem. Most egy kapcsolatban vagyok, kiállok a választott férfi mellett, még akkor is, ha közben összeomolni készül körülöttem a világ. Sokkal mélyebb dolog ez, olyan, mint a való életben.

- Mennyiben más a jelmezed?

- Mindkét filmben kontaktlencsét viselek, de most nem kellett szõkére festenem a hajam - szõke


parókát viselek. Egyébként a ruhám is kicsit más: beépített izmok vannak benne, hogy még inkább úgy fessek, mint egy szuperhõs, bár erre nem sok szükség van, mert sokat kondiztam forgatás elõtt.

- Szeretsz kondizni?

- Nem mondhatnám. Igazából rettenetesen unom, ezért mindet megteszek, hogy ne haljak meg az unalomtól: maxi hangerõn hallgatom a zenéket, tévét nézek közben, vagy dumcsizok a mellettem edzõvel. Igyekszem öt perceket eltölteni a lépcsõzéssel, a bicajozással, a futással és súlyzókkal, így fél óra múlva túl vagyok mindenen, és mehetek haza!

- A Fantasztikus Négyes mennyiben változtatta meg az életedet?

- Sok ajtót kinyitott számomra a szakmában. Ugyanakkor fontos az is, hogy nagyon élveztem a forgatást, és tudom, hogy a nézõk is nagyon jól szórakoznak a mozikban. A legjobban pedig azt szeretem, amikor a gyerekek megszólítanak és gratulálnak, mert egyenesen rajonganak ezekért a figurákért. Van, hogy õk maguk is szuperhõsnek öltöznek...



- Milyen egyéb mûfajokban próbálnád ki magad szívesen?

- Régi álmom volt egy vérbeli vígjáték és egy horror forgatása. Szerencsére mindkettõ valóra vált: a Good Luck Chuck igazi komédiázás, a The Eye ( a 2002-es hongkongi A szem remake-je - a szerk.) pedig egyszerûen félelmetes. Éppen ellenkezõje a Fantasztikus Négyes-beli szerepemnek, mert itt nem szépséges és csinos vagyok, hanem csupa seb a szemem környéke, ráadásul vérzik is. Egy kórházi köpenyben játszom, és mindenféle rémálmok, látomások és más mókás dolgok gyötörnek (nevet). Nagyon tanulságos szerep...

- Mit üzensz a magyar nézõknek?

- Kívánom nekik, hogy õk is komolyodjanak meg, törekedjenek arra, hogy teljes jeleneteket játszhassanak az élet filmjében! Álljanak ki a családjuk mellett, de gondoljanak a tágabb értelemben vett emberiségre is! És vegyék meg az elsõ Fantasztikus Négyes bõvített DVD-kiadását!
Petrapetrus 2009 jan. 21. - 07:19:59
(76/1138)
Hát akkor sem ismerek senkit. A Bond filmeket sem ismerem, úgyhogy semmit nem mond a nõci még így sem. :-)

Az, hogy valaki egyetemet végzett, az egyébként nagyon nem jelent semmit. Nálunk van egy csomó bunkó, meg sík hülye, akit átrugdosnak kettesekkel, csak hogy megszabaduljanak tõle végre. :-)

Úgyhogy attól, hogy valaki diplomás, még nem jelenti azt, hogy okos is. Persze nem azt mondom, hogy Jess nem okos, de azt sem, hogy az! Ebbõl még nem lesz az, hogy egyetemet végzett. :-)
Funika 2009 jan. 21. - 01:19:39 Előzmény Petrapetrus
(75/1138)
:) Én sem ismerem a többit. Majd tegyenek le valamit az asztalra, után megjegyzem a nevüket is. :)
jessica alba fan girl 2009 jan. 18. - 17:56:13 Előzmény Gabrielle Solis
(74/1138)
pontosan nagyon jól leírtad!
de sajnos mások mást látnak benne, de nem tudják, hogy egyetemet is végzett!!!

férje van és egy édes kisbabája :)
jessica alba fan girl 2009 jan. 18. - 17:53:53
(73/1138)
bajod van?
2/10
mimihopps 2009 jan. 18. - 17:37:46 2/10
(72/1138)
üres fejû liba, ám a szépségével mindent eltud érni...
jessica alba fan girl 2009 jan. 18. - 15:34:28
(71/1138)
Summer Glau mostanában fog befutni Magyarországon mert az RTL megvette a sorozatát (nem õ rendezte csak szereplõ) de Amerikában már befutott.

Eva Green-t biztos ismered mert Õ még Bond lányt is játszott csak lehet hogy hirtelen nem ugrott be.

Natalie Dormer is nagyon fiatal és õ leginkább történelmi filmekben szerepel (eddig: Tudorok, Casanova) de most is készül egy történelmi sorozata.

Leonor Varela-t lehet hogy ismered mert Õ is rengeteg világhírû filmben szerepelt.
Petrapetrus 2009 jan. 18. - 11:22:58 Előzmény jessica alba fan girl
(70/1138)
Ebbõl a listából egyedül Jess-t (Alba) ismerem, a többiekrõl gõzöm nincs, hogy kicsodák. :-D Ettõl még lehetnek szépek, viszont a tehetséget már inkább vitatnám, mert ha annyira nagyon tehetségesek lennének, biztos hallottam volna már róluk. X-)
jessica alba fan girl 2009 jan. 18. - 09:59:30
(69/1138)
Szépség:
1.Jessica Alba
2.Leonor Varela
3.Eva Green
4.Summer Glau
5.Natalie Dormer

Tehetség:
1.Jessica Alba
2.Summer Glau
3.Eva Greer
4.Leonor Varela
5.Eve Green
Petrapetrus 2009 jan. 18. - 09:31:17 Előzmény jessica alba fan girl
(68/1138)
Abban viszont igazad van, hogy ízlések és pofonok! :-)
Petrapetrus 2009 jan. 18. - 09:30:54 Előzmény jessica alba fan girl
(67/1138)
Dehogynem, kapásból tudok vagy 10 nõt, aki szerintem sokkal szebb. :-)
jessica alba fan girl 2009 jan. 17. - 12:07:49
(66/1138)
inkább gyönyörû keresve se találnál szebbet de ízlések és pofonok
Petrapetrus 2009 jan. 17. - 11:59:56
(65/1138)
Szerintem nem különösebben szép. Átlagos lány.
jessica alba fan girl 2009 jan. 16. - 18:16:53 Előzmény jessica alba fan girl
(64/1138)
igen nekem is az éberség a kedvencem de nálam még a tenger vadjai
Crush 2009 jan. 13. - 10:42:28
(63/1138)
Eladó Jessica Alba poszterek, cikkek. Ha érdekel, írj!
justolder@freemail.hu
Funika 2009 jan. 10. - 00:30:24
(62/1138)
Szerintem az Awake volt a legjobb filmje, a sin city-ben meg a legszebb. (2010-ben második rész!) A Sleeping Dictionary-ben is aranyos.
jessica alba fan girl 2008 dec. 23. - 14:14:50 Előzmény susan88
(61/1138)
én nem láttam minden filmjét de ezt sem!

kiváncsi vagyok...
Funika 2008 dec. 17. - 23:13:15
(60/1138)
Ez a meet bill ritka sz*r volt. Jessica is pocsék benne (addig az összességében öt percben amikor szerepel), pedig jó színészek vannak benne. Az egész olyan ááá...ne nézzétek meg...
erroris 2008 aug. 23. - 17:16:53
(59/1138)
Jó alakú hírességbõl viszonylag sok van,szép arcúból már kevesebb.Alba kisasszony ezen kisebbséghez tartozik...nálam!A színészi teljesítményérõl nem tudok mit mondani,nem értek a kritikához!A filmek amikben játszott tetszenek és szerintem ügyes!Ami még szimpatikus,hogy nem nagyon hallok róla negatív dolgokat!
A fogaival kapcsolatban pedig annyit,hogy emlékeim szerint a Flipperben fogszabályozós volt...de most újra játszás és utána nézek!Ha tévedtem elnézést:D