Téma: Ji Chang Wook

döncimama 2014 júl. 03. - 08:21:21
(259/1399)
Te kis mohó...
9/10
Rhubarb 2014 júl. 03. - 08:15:31 9/10 Előzmény döncimama
(258/1399)
Így, szépen sorban mindegyikük :)
döncimama 2014 júl. 02. - 20:05:47
(257/1399)
.
döncimama 2014 júl. 02. - 20:05:20
(256/1399)
.
döncimama 2014 júl. 02. - 20:03:18
(255/1399)
Ji Chang Wook "Confession" VIP Premiere 2 July 2014
döncimama 2014 júl. 01. - 10:00:31
(254/1399)
.
döncimama 2014 júl. 01. - 10:00:08
(253/1399)
.
döncimama 2014 júl. 01. - 09:59:29
(252/1399)
.
döncimama 2014 júl. 01. - 09:59:00
(251/1399)
Thai magazine "Asta" issue July 2014
döncimama 2014 jún. 30. - 21:15:16
(250/1399)
.
döncimama 2014 jún. 30. - 21:14:51
(249/1399)
Five Fingers
Making 07

https://www.youtube.com/watch?v=TDp26-7r9wE
3:10'
döncimama 2014 jún. 30. - 21:03:44
(248/1399)
(Eng trans) JCW Special interview - Thai magazine "Asta" issue July 2014

Q: This series Empress Ki ending with ratings of 28.7 and also ranked No. 1 of the most popular series.How does you feel?
A: I think this is because of many senior actors in this series . If only myself may be ratings just only 3% only.
Kérdés: Ez a sorozat Empress Ki végzõdõ értékelés 28,7 és rangsorolt No. 1 a legnépszerûbb series.How nem érzi magát?
Válasz: Azt hiszem, ez azért van, mert sok vezetõ szereplõ ebben a sorozatban. Ha csak magam, lehet, értékelés, csak mindössze 3% csak. (ez aranyos, milyen szerény!!)

Q : To the role an emperor of the Yuan Dynasty. How do you prepare yourself?
A: Well, I read quite a lot even I have no time to sleep time. However, I read and analyze to understand it. I hardly thing that how Ta Hwan growing up. however,he grew up without love and terror. So when he is in love. He can do everything for his love. Over time, he started like a crazy man. I have a duty to tryto do to make the audience understand the reason for it. What he turned to alcohol. Why his mind has changed. What he wanted to convey?I need to analyze the role of this and show it out.As Emperor I started to try many things such as sitting cross-leggedor sit on the throne. Although it is far from myself. It’s just like we go to school by many bus. Every time the audience can see a gradual change.And as a driving force draw attention from a long series.
Kérdés: A szerepe a császár a Yuan-dinasztia. Hogyan készülj fel a legrosszabbra?
Válasz: Hát, én olvastam elég sokat, még nincs idõm aludni idõben. Én azonban olvasni és elemezni megérteni. Alig dolog, hogy hogyan Ta Hwan felnõni. de õ nõtt fel anélkül, hogy a szeretet és a terror. Tehát, ha õ szerelmes. Õ mindent tud az õ szeretete. Idõvel kezdett, mint egy õrült. Nekem van egy kötelessége tryto tenni, hogy a közönség megértse az oka. Amit fordult az alkohol. Miért elméje megváltozott. Mit akart közvetíteni? Azt kell elemezni a szerepe ennek, és mutasd meg out.As császár elkezdtem próbálni sok mindent, mint ülve cross-leggedor ül a trónon. Bár messze magam. Olyan ez, mint megyünk az iskolába sok busz. Minden alkalommal, amikor a közönség láthatja a fokozatos change.And motorjává felhívni a figyelmet egy hosszú sorozat.

Q: As I know, in fact that the role of “Ta Hwan” belong to other actors. Then it becomes a part of you. Not only men only view Even the teams involved with this series.They were not confident of you. But after the past several episodes. You can make the situation any better. And you can prove to everyone that. This role really suits you.
During in that awkward situations like that, how come you can passing it?
A: I am not casting for the role of Tara Hall in the first day, like any other actor. .I casted slower The filming is finished to paint scenes of hot days. But still, no one plays it. It was filmed using actors instead. Actors and all the staff really look forward to that."Who will play this role". And then I went through the casting. The situation has not knowingly It became a huge pressure. It would not have been confident from the beginning. Even the writer and director I still wonder "An actor named" Ji Chang Wook "shows this is good or not. But I tried to ignore it. If these ideas are cutaway. Charter of the Town Hall the day it came out very good.
The filming location Everyone to work together.Sure, I worry all the time. "What I do is correct it. But the seniors actors around help me a lot.
After broadcast, the response to the series.It was not so bad Then one day the writer had phone to talk to me. "It's fun to watch the series.Thank you for making this come out well. Despite concerns and comments are very opposite. But it came out really good, thanks so much ". When I hear that it made me better mood. After that everyone believes and trust me.Then, I can I fully express it.

Kérdés: én tudom, az a tény, hogy a szerepe a "Ta Hwan" tartoznak más szereplõk. Akkor lesz részed. Nem csak a férfiak csak a kilátás is a csapat ezzel a series.They nem bízik meg. De miután az elmúlt néhány epizód. Tudod, hogy a helyzet jobb. És tudod bizonyítani mindenkinek, hogy. Ez a szerep nagyon illik hozzád.
Válasz: Én nem casting szerepére Tara Hall az elsõ napon, mint a többi színész. . Én öntött lassabb a forgatás befejezõdött festeni jelenetek forró days.But még senki sem játszik rá. Ez volt filmre szereplõk helyett. Szereplõk és a személyzet nagyon várom, hogy. "Ki fog játszani ezt a szerepet." Aztán átment a casting. A helyzet nem tudatosan lett a hatalmas nyomást. Ez nem lett volna abban a kezdetektõl fogva. Még az író és a rendezõ még mindig csoda "Egy színész neve" Ji Chang Wook "azt mutatja, hogy ez jó-e vagy sem. De megpróbáltam figyelmen kívül hagyni azt. Ha ezek a gondolatok kivágott. Charta Városháza a nap jött ki nagyon jó.
A forgatás helyszín Mindenki dolgozni together. Sure, aggódom minden alkalommal. Amit én csinálok, az helyes is. De az idõs színészek körül segítsen nekem egy csomó.
Miután adás, a az series.It nem volt olyan rossz, akkor egy napon az író volt, telefont, hogy beszéljen velem. "Ez szórakoztató nézni a series.Thank Önt ez jön ki jól. Aggályok ellenére és megjegyzések nagyon ellentétes. De jött ki igazán jó, nagyon köszönöm." Amikor azt hallom, hogy ez engem jobb hangulatban. Ezután mindenki hisz és bízik me. Then, én tudom teljesen kifejezni azt.

Q “Ta Hwan” has a various of feeling. It's not an easy role. How do you pay attention to ?
A : “Ta Hwan” has only one thing in his life. It is the love for Seung Yang. Even in the beginning have the resentment for her father. The overall the lover that he has for Seung Yang is the greatest. I also love towards his very great. And the story in the second half. He was thinking about his love. It is a love story that emphasizes clear from the start. He was not distracted with other matters
He began appearing in the story. He was exiled, chased and assassinated several times. No one beside him. He grew up without love and lonely child . When he met Seung Yang. He want to do everything for his love. But it is a wrong way, then everything down with his hand. It is a role that requires just love only for Seung Yang even he died.

Kérdés: "Ta Hwan" van a különbözõ érzés. Ez nem könnyû szerep. Hogyan figyelni?
Válasz: "Ta Hwan" csak egy dolog az életében. Ez a szeretet Seung Yang. Még az elején, hogy a haragot az apja. Az általános a szeretõ, hogy õ a Seung Yang a legnagyobb. Én is szeretem felé, õ nagyon nagy. És a történet a második félidõben. Arra gondolt, az õ szeretetét. Ez egy szerelmi történet, amely hangsúlyozza világosan a kezdetektõl fogva. Nem volt zaklatott egyéb kérdések
Kezdte megjelenõ történet. Számûzték, üldözték és megölték többször is. Senki sem mellette. Úgy nõtt fel, anélkül, hogy a szeretet és a magányos gyerek. Amikor találkozott Seung Yang. Azt akarja, hogy tegyen meg mindent az õ szeretete. De ez egy rossz út, akkor mindent le a kezével. Ez egy olyan szerep, amely elõírja, csak a szeretet csak Seung Yang is meghalt.

Q: This seriesis has about topic about history, Do you and any comment about this?
A :It is my first experience about this , So I confused and too worried. Even the opening day press conference series. I still think too much and is in very serious atmosphere. I try to think again In this situation I'll have to play it. And to leave a comment about how the distortion of history. I think over for a while. At that time I was asked. "As a public person, how you be responsible for the distortion of history? I answer “ if for responsible, I have nothing to say . I am really sorry. But the layout original of this story that we focus on the love triangle. So, just thinking that it’s a fiction or fantasy drama must be better. At the heart of it, I really think so, unless an apology then. I would not say The main function was to Audiences see the series is enjoyable and fun.
Always pay attention about the script. Fortunately, since the drama aired until the end. The audience responded well. Because the senior actors together do the best for this series. They have many responsibilities.

Kérdés: Ez seriesis mintegy téma a történelem, a Te és a véleményét errõl?
Válasz: Ez az én elsõ tapasztalatok ezt, Szóval zavaros és nagyon aggódik. Még a megnyitó napján sajtótájékoztatón sorozat. Még mindig hiszem, túl sokat, és nagyon komoly hangulatot. Próbálok arra gondolni, újra ebben a helyzetben azt kell majd játszani. És hagyott megjegyzést arról, hogy a torzítás a történelem. Azt hiszem, hogy egy darabig. Abban az idõben én kérdeztem. "A közfeladatot ellátó személyre, hogy hogyan lehet felelõs a torzítás a történelem? Azt Válaszolom:" Ha a felelõs, nincs mit mondanom. Igazán sajnálom. De az elrendezés eredeti ez a történet, hogy nagy hangsúlyt fektetünk a szerelmi háromszög. Így , csak arra gondoltam, hogy ez egy fikció, vagy fantasy-dráma jobban kell. a szíve, azt hiszem, igen, hacsak a bocsánatkérés, akkor. nem mondanám, hogy a fõ feladata az volt, hogy közönség látni a sorozat élvezetes és szórakoztató.
Mindig figyelni a forgatókönyvet. Szerencsére, hiszen a dráma sugárzott végéig. A közönség jól reagált. Mivel a vezetõ színészek együtt nem a legjobb ez a sorozat. Nekik van sok felelõsséget.

Q: You have joined with “Ha Ji Won” in this series and she is senior thanyou. Do you get any influenced by her ?
A : Yes, I have been influenced by her. In memory of my She is very optimistic and very bright.She is very good actress. I have always felt brightness from her. Because she had been cast as the main character of this drama. She had to filming almost every day. Filming the night of 3-4 days, I think that the actress will not put up with much toil. But she was very Although tired, but still bright and always laughing. And the cast and crew. Work with peace of mind As an actor, the younger generation I think she is a very good actor. I tried to learn those things from her.
Válasz: Igen, én is befolyásolta õt. A memória az én Õ nagyon optimista, és nagyon ragyogó. Õ nagyon jó színésznõ. Mindig úgy éreztem, fényerõ tõle. Mert már leadott a fõszereplõ a dráma. Volt, hogy a forgatás szinte minden nap. A forgatás az éjszaka 3-4 nap, azt hiszem, hogy a színésznõ nem hozzák fel sok fáradságos. De õ nagyon. Bár fáradt, de még mindig erõs, és mindig nevetett. És a szereplõk és a stáb. Munka nyugalmat Mint színész, a fiatalabb generáció azt hiszem, õ egy nagyon jó színész. Próbáltam tanulni ezeket a dolgokat tõle.

Q : How about “JuJin Mo”?
A: This series is about Ta Hwan & Wang Yu’s relationship and love triangle. We also as a rival and enemy of love. But Filming the same scene not often. When had opportunity to meet him at film location. I would ask "How was the filming?" because I want to work with him more . I feel so pity.

Kérdés: Mi a helyzet "Jujin Mo"?
VÁLASZ Ez a sorozat arról szól, Ta Hwan & Wang Yu a kapcsolat és a szerelmi háromszög. Mi is, mint a rivális, és ellensége a szeretet. De a forgatás ugyanez a jelenet nem gyakran. Amikor volt lehetõsége, hogy találkozzon vele a film helye. Megkérdezném: "Milyen volt a forgatás?" mert azt akarom, hogy mûködjön vele többet. Úgy érzem, hogy kár.

Q : After role of "Ta Hwan" who love SuengYang only one. Do you have a view of love and any change for the concept oflove?
A : I always think “That kind of love is doesn’t work” . “Ta Hwan” is unknown the love actually and expression. I talked with “Ha Ji Won” nuna a lot. “Ta Hwan” look like a child. So, I want the audience look at him with love and kindness. The lover in the series like the fantasy. But basically it is a drama. But …how many people to have this kind of love? I want to know…

Kérdés: Miután szerepe "Ta Hwan" akik szeretik SuengYang egyetlen. Van kilátás a szeretet, és minden változást a koncepció oflove?
Válasz: Én mindig azt gondolom: "Ez a fajta szeretet nem mûködik." "Ta Hwan" ismeretlen az Igazából szerelem és a kifejezés. Beszéltem "Ha Ji Won" nuna sokat. "Ta Hwan" néz ki, mint egy gyerek. Szóval, azt szeretné, hogy a közönség nézett rá szeretettel és kedvességgel. A szeretõ a sorozat, mint a fantázia. De alapvetõen ez egy dráma. De ... hány ember, hogy ez a fajta szeretet? Azt akarom tudni ...
döncimama 2014 jún. 30. - 09:19:54
(247/1399)
döncimama 2014 jún. 29. - 20:30:42
(246/1399)
.
döncimama 2014 jún. 28. - 16:38:42 Előzmény Rhubarb
(245/1399)
Ha valakivel megindul a szekér, akkor nem engedik megállni. Azért remélem egy kicsit nyaralhat majd.
9/10
Rhubarb 2014 jún. 28. - 13:57:54 9/10
(244/1399)
Szegénynek még a szülinapján is dolgoznia kell.
Remélem, azért tényleg élvezi,bár úgy tûnik, EK óta nem áll meg.
döncimama 2014 jún. 28. - 10:48:16
(243/1399)
JCW néhány nap múlva (július 5) szülinapi partit tart.
Irigylem a sok szerencsést, aki ott lehet!
döncimama 2014 jún. 27. - 21:19:16
(242/1399)
döncimama 2014 jún. 27. - 13:49:31
(241/1399)
.
döncimama 2014 jún. 27. - 13:49:08
(240/1399)
Két kocka a filmbõl.