filmimádóó 2013 júl. 01. - 19:51:37
(7784/8584)
Igen, nyaralni mentek, pénteken volt az évadzáró (amirõl lemaradtam) és úgy augusztus végén kezdik újra vetiteni.
2/10
fo.ma 2013 júl. 01. - 18:07:33 2/10
(7783/8584)
Most mi van? Ezek is nyaralni mentek? És meddig tart a szünet, augusztus végéig? Tudja valaki?
1/10
bleedingsky 2013 jún. 29. - 20:48:12 1/10 Előzmény Klmn
(7782/8584)
Igazad van, de valamit nézni kell :) Úgy vagyok vele (szerintem nem csak én), hogy a Bûnök és szerelmek, Éjjel nappal Budapest, Családi titkok, A gyanú árnyékában és Barátok közt magyar gyártású napi sorozatok közül, amelyek a 2 rivális kereskedelmi csatornán futnak esti mûsorsávban, még a Jóban rosszban számít "jónak", amit ált. mindig megnézek. (Az évadzáró engem sem hengerelt le)
ida555 2013 jún. 29. - 00:12:15
(7781/8584)
Csodálkozom, hogy ennyire kiborultál :-) Ez a sorozat úgy rossz, ahogy van. Tele képtelenséggel, nem életszerû helyzetekkel, a pocsék dramaturgiát nem is említve. Jellemábrázolás semmi, papírfigurák. És a rendezõ vehetné a fáradságot, hogy szakértõkkel beszélje meg az orvosi kifejezéseket, meg a rendõrségi dolgokat, mert így nevetséges. Pl. Balázs mûtétje elõtt egyfolytában "arcátültetésrõl" beszéltek :-) Azt már meg sem említem, hogy képtelenség így átoperálni valakit. De ezt elnézném, ha nem beszéltetnének butaságokat a szerencsétlen színészekkel. Na, igen, a színészek! Kevés tud játszani közülük. Aki meg tudna, nem tud mit kezdeni egy rosszul megírt szereppel. Szóval, kár elemezni, bosszankodni, ez ilyen :-)
10/10
babi78 2013 jún. 29. - 00:07:16 10/10
(7780/8584)
Igen, igazad van, minden mondatoddal egyetértek. Anna halála tényleg nagyon gáz volt, nagyon elrontották, azt hittem mikor láttam hogy csak egy vicc. Szilárd meg sem próbálta megmenteni, csak állt ott, utána meg neki volt lelkiismeret furdalása. Az egész évadban az volt a legrosszabb jelenet. Amatõr munka.
Az évadzáró nekem csalódás volt, túl kiszámítható a sztori folytatása. Balázs dutyiba kerül, Bettyke sír, de persze majd kiengedik. Szilvia és Isti tovább veszekednek, vagy szakítanak, Andrea beteg lesz, Vera valahogy elõkerül (vagy nem) nekem mindegy, az sem hoz lázba. Tavaly vagy tavaly elõtt sokkal jobb volt az évadzáró. Nem rágom le a körmömet augusztusig az biztos.
vondermonarchi 2013 jún. 28. - 22:09:38
(7779/8584)
Mondtam én, hogy Istvánt és Zsanettet össze boronálgatják :)
Klmn 2013 jún. 28. - 21:47:17
(7778/8584)
Na itt aztán tényleg volt minden...
Ez már annyira nem életszerû,hogy már minden második jelentnél fogom a fejem.Szilvia van kiakadva Istvánra? Meg ilyeneket mondd hogy már nem tud benne megbízni ezek után? Õ b*szta félre a Jenõvel,sõt urána ott is akarta hagyni miatta,mikor István rákos lett.Ez István hogyhogy nem hozza fel neki egyszer sem? Mondjuk én már minimum leb*sztam volna Szilviának egyet,de ez most mindegy.Aztán felszedi Zsanettet.Ez már azért tényleg morbid.Mert ha egy vígjátékot néznék,és ott lenne ez a sztori,hogy a családapa összejön a fia csajával,azt mondanám oké.Na de így hogy ezt komolyan is gondolják? Nem bírom felfogni egyszerûen.Mondjuk nekem már az is betett,csak eddig nem írtam meg,hogy májusban térdig érõ hóban mennek érettségizni.Ez mi? Vagy Anna halála.Szilárd tudta mire készül,de meg se próbálta elrángatni onnan,vagy valami.Állt ott mint egy f*sz és nézte,ahogy beleugrik a tûzbe.De utána se rohant segítségért meg semmi,csak nézte nagy ijedten ahogy elég.És akkor még ott vannak ezek a rémes dialektusok.A mai fiatalok tökre nem így beszélnek,meg viselkednek,ahogy itt elõ van adva.Annyira gázak ezek a párbeszédek,hogy én érzem magam hülyén.Ez a kórház meg...lehet velem van a baj,de egyszerûen nem bírom elképzelni,hogy egy olyan kórházba még mindig járnak emberek.ahol a kollégák hetente összeverik egymást,ahol kiszabadul egy halálos járvány,ami a fél személyzetet kinyírja és ahol évadonként legalább 2 túszdrámát/valamilyen robbantást rendeznek.Ahogy Kiss Ádám is mondta,már csak azt várom mikor csapódik a klinika egy jéghegynek.
Szörnyû mennyire ellaposodott ez a sorozat...
ida555 2013 jún. 28. - 21:09:40
(7777/8584)
Köszi! De így viszont furcsa, hogy egy szó sem esik Józsi szüleirõl, ha élnek és virulnak Kanadában...
8/10
zolee65 2013 jún. 27. - 23:16:41 8/10 Előzmény ida555
(7776/8584)
Károly bácsi lánya hozzáment egy fekete fiatalemberhez és Kanadában élnek. De amíg a magyar rezidensek Angliába mennek, addig a kanadaiak Csillagkútra jönnek kalandvágyból:)
ida555 2013 jún. 27. - 21:40:39
(7775/8584)
Nagyon köszönöm a felvilágosítást! Csak még azt szeretném tudni, hogy Józsi miért "Kalem" és színesbõrû, ha a nagypapája magyar. És mintha több résszel ezelõtt olyasmi hangzott volna el, hogy nem tudtak egymásról, de valahogy találkoztak. Igérem, több kérdésem nem lesz :-)
8/10
zolee65 2013 jún. 27. - 17:09:38 8/10 Előzmény ida555
(7774/8584)
Pongrácz doki annak idején egy röv9d ideig az USA-ban dolgozott, ahol közeli kapcsolatba került Helen Tanakis-szal (aki egyébként magyar emigráns, csak a férje görög;)... de Prongrácz már a terhességrõl se tudott, mert addigra már hazajött. A dolog akkor derült ki, mikor az õssejt-labor indulásakor a próbaüzemben a dolgozók DNS-ét határozták meg és Józsi szórakozásból összehasonlította az eredményeket...;)

Orsi idén szintemelõ érettségit tett (ha minden igaz, matekból), hogy több pontja legyen a felvételin és államilag finanszírozott helyre kerüljön, ne költségtérítésesre. De Márti is már bejelentette, hogy jövõre ismétlõ érettségit fog tenni, mivel az idei eredménye kevés a felvételihez. Ilyen most a rendszer...

Halászék azért laknak Attilánál, mert mikor Csillagkútra jöttek, Isti kivett egy házat, csak éppen nem a tulajdonostól... Attila (aki Isti unokatestvére) pedig ideiglenesen befogadta a pénz és fedél nélkül maradt családot... aztán ez az "ideiglenesség" olyan lett, mint a szovjet csapatoknál...:)
2/10
Bob19 2013 jún. 27. - 11:20:04 2/10 Előzmény ida555
(7773/8584)
Bettyrõl kiderült, hogy Pongrácz az igazi apja (a részletekre már nem emlékszem). Orsit én sem értem, hogy miért most érettségizik és azt sem, hogy akkor most hány éves, mert úgy bánnak vele a szülei mint egy kamasz lánnyal, pedig már gyereket is várt, egyetemre is készült már.
ida555 2013 jún. 26. - 21:32:08
(7772/8584)
Én csak tavaly kapcsolódtam bele ebbe az õrületbe :-) Ezért kérek szépen valakit, akinek van ideje, világosítson fel arról, hogy Betty miért Tanakis, ha Pongrácz az apja is meg a testvére is, és hogy lehet, hogy Orsi most érettségizik, hiszen tavaly már amerikai ösztöndíjat kapott egy egyetemre. (Gondolom, oda sem lehet érettségi nélkül menni.) És hogy Füredi Attiláék miért laknak együtt a Halász családdal. Már rákerestem az elõzményekre a neten, de ezekre nem kaptam választ. Elõre is köszi :-)
10/10
babi78 2013 jún. 25. - 22:52:21 10/10
(7771/8584)
A végén Barbi annyit pattog hogy Roland kinyíratja. Andreának biztos valami baja lesz, kiváncsi vagyok mit akarnak kihozni belõle, szerintem valamilyen betegsége lesz.
1/10
bleedingsky 2013 jún. 25. - 18:02:52 1/10
(7770/8584)
A héten én is megnézem, utána attól függ, hogy mennyire fognak agyalni a forgatókönyvírók a sorozat felpörgetésén. Mindenesetre a bûnök és szerelmek annyira nem jön be, mint a jóban rosszban (rtl-es bk-t és éjjel-nappal bp-t nem nézek). Mai részt már megnéztem supertv2-n, nem volt rossz, látszik, hogy a nagy leállás elõtt még jó pár csavart belevisznek.
10/10
babi78 2013 jún. 25. - 13:47:56 10/10
(7769/8584)
Remélem Gergõt és Barbarát nem ezzel az olaszországi fotózással akarják kiírni a sorozatól és hogy utána visszajönnek. Mondjuk Gergõ mindegy, de Barbit csípem.
filmimádóó 2013 jún. 24. - 22:29:16
(7768/8584)
Akkor én lemaradok az évadzáróról, hisz az egész heti részekrõl lemaradok.
vondermonarchi 2013 jún. 24. - 22:11:37 Előzmény Alexx77
(7767/8584)
:)))
vondermonarchi 2013 jún. 24. - 22:10:52
(7766/8584)
Az Anna Karenina-ban játssza Vronszkijt, gondolom ezért ilyen a fizimiskája.
1/10
bleedingsky 2013 jún. 24. - 21:39:53 1/10
(7765/8584)
Most pénteken lesz az évadzáró, hétfõtõl a bûnök és szerelmek lesz 9-tõl.

Remélem a nyári szünetben elkezdenek gondolkodni a forgatókönyvírók, mert dögunalmas lett a sorozat, sõt nem is unalmas, inkább idegesítõ, luca ocsmány pofájával, kiabáló böbével, nonstop vera után síró józsival és ezzel a szépségversenyes, modelles dologgal. Verát se hozzák vissza szülésrõl, lapos, unalmas, béna karakter volt, egyáltalán nem hiányzik. Gergõ remélem dobni fogja mártikát míg kint lesz olaszban, rossz nézni azt a hordófejû csajt.