filoszemitabélus 2014 febr. 19. - 10:15:11
(8024/8584)
Zámory Euthanázia doktornõ kinyírta szegény Ullman Maunikát, aki angyallá változva átlényegült az éterbe.
A nyakamat rá, hogy most ezen foga a fõorvos rugózni. Talán még le is tartóztatják Zámory Euthanáziát.
Liptait meg a nyuggerek megtépik majd a piacon, mert megölte azt szegény kislányt, aki olyan aranyosan énekelte, hogy "Írtam a bátyámnak egy dalt"
Brühühü, ajvé, ajvé!
ida555 2014 febr. 19. - 00:39:20 Előzmény babi78
(8023/8584)
Milyen anyagi okra gondolsz? Ugye, nem arra, hogy Ullmann Mónika több gázsit szeretett volna? Ezt nem nagyon tudom elképzelni. Vagy az, hogy Liptai Claudia gázsiját is és Ullmann Mónikáét is már nem tudták kigazdálkodni? Ha az utóbbi, akkor kár volt visszahozni Liptait!!!
10/10
babi78 2014 febr. 18. - 23:13:10 10/10
(8022/8584)
Megkérdezhetem hogy miért? Amúgy én is így vagyok vele, csak kiváncsi vagyok mi váltotta ezt ki belõled.
Ropovand 2014 febr. 18. - 22:56:00
(8021/8584)
Hányingerem van a ma esti résztõl. Befejeztem.
10/10
babi78 2014 febr. 18. - 12:55:23 10/10
(8020/8584)
A kozonsegszolgalat@tv2.hu-ra kell írni hogy tegyék vissza a régi idõpontba, minél többen írunk annál jobb. A facebook-n is rengetegen panaszkodnak emiatt, de szerintem az ottani kommenteket el sem olvassák.
De amúgy azért van ebben az idõpontban a sorozat, mert a tv2-nek már nem ez a vezetõ mûsora, hanem az Édes élet, Az élet show-ja, azoknak sokkal nagyobb a nézettsége, azért vannak azok fõmûsoridõben.
zorro62 2014 febr. 18. - 08:38:17 Előzmény wpanni
(8019/8584)
Szeretnék csatlakozni ehhez a hozzászóláshoz. Nem tudom, hogy kinek volt az agyafurt ötlete, hogy ilyen késõre tegyék a sorozat kezdését.Miért kell egymásután tenni azt az átkozott valóságshokat, ráadásul majdnem ugyanaz mindkettõ, néhány szereplõ kivételével. Remélem olvassa a mûsor szerkesztõje is, hogy egy jópár éve futó sorozatot, miért kell majd éfjélre tenni, ráadásul 12-es karikával? Azt nem tudom kinek kedveznek ezzel, mert a nyugdíjasok már ilyenkor régen elalszanak, akik pedig dolgoznak, azok már a munka után, ill.az otthoni teendõk után rég elalszanak a fáradtságtól. Hátha ez kell a szerkesztõségnek, hogy ne nézzék, inkább más csatornát keressenek, akkor tessék!
Jó lenne, ha mások is csatlakoznának, hogy állítsák vissza a régi idõpontra a kezdést!!!!
Egyébként az Andreával való téma már egy kicsit norbid, elég baj, hogy nagyon sok embert érinthet ilyen betegség, de nem így kellene napvilágra hozni.
10/10
babi78 2014 febr. 17. - 23:53:20 10/10
(8018/8584)
"Azért jöttem föl, hátha megtudom valami bennfentestõl, hogy szegény Andreát tényleg kinyírják a sorozatból, hogy Liptai mûvésznõ gázsiját ki tudják fizetni, vagy valami csoda folytán meggyógyítják?!"
Tényleg kiírták, már nem is forgat, a holnapi(keddi) részben fog meghalni. Valószínû anyagi okai lehetnek a kiírásának, másra nem tudok gondolni.
szklarissz 2014 febr. 17. - 23:16:07
(8017/8584)
De szerintem rajtunk kívül senki nem olvassa, amit az is bizonyít, hogy Létai Dóra mosolyog ránk a belépéskor, és a volt Polgármester asszony, meg Margit, ha belépünk a fórumba. KÖNYÖRGÖM!!! Na de az Info sáv se rossz a tv-ben: Jánosi Dávid?! Hol vannak már?!
szklarissz 2014 febr. 17. - 23:14:15
(8016/8584)
Egy baj van! Fórumozgatunk itt össze vissza, és kutyaugatás, szamár ordítás...
A sztori egyre silányabb és siralmasabb, ugyanazt a csontot rágják, majd elássák és újra elõkaparják (Böbe meg a vállalkozási ötletei, hogy egyet említsek).
Érthetõ, hogy késõre rakják, ugyanis lassan nem fér bele már a 16-os karikába se! Pedig ez csak egy könnyed családi szappanoperának indult.
Visszahozták nekünk "Tamás atyát", mert szimpatizáltunk a karakterrel meg a színésszel, és lett belõle egy unszimpatikus, nõverõ maffiabérenc. Szerintem a nénik, akik tollat ragadtak az érdekében, szidják a rendezõt apástól-anyástól. Bár nem tudom, mire számítottak.
Azért jöttem föl, hátha megtudom valami bennfentestõl, hogy szegény Andreát tényleg kinyírják a sorozatból, hogy Liptai mûvésznõ gázsiját ki tudják fizetni, vagy valami csoda folytán meggyógyítják?!
Eldönthetnék már!!!
10/10
Milibindi 2014 febr. 17. - 21:22:24 10/10 Előzmény noecska
(8015/8584)
Én azt nem értem hogy kérhet ilyet Andrea a szerelmétõl! Legyen Attilának élete végéig lelkiismeret furdalása, hogy megölte élete szerelmét? Éljen ezzel a bûntudattal jó esetben szabadlábon,mert ha kiderül akkor még gyilkosságért börtönbe is juttatja Attilát! Láttam sajnos végstádiumos rákost , pár éve ,mikor még Újpesten laktam a földszinti asszonyt ápolta a lánya . Pelenkázni kellett már a végén az is fájdalmat okozott neki , elhiszem, hogy nem akar így élni. Fura pl, hogy arra nem gondol ,-tudom, hogy ez sem jó megoldás- , hogy inkább önkezûleg vetne véget szenvedésének. Ezzel is hatalmas fájdalmat okozna a családjának, fõleg Mártinak , de legalább másból nem csinálna gyilkost. Hangsúlyozom ez sem jó megoldás.
Azt sem értem, hogy miért problémáznak azon, hogy Márti próbál alternatív megoldást keresni. Oké hogy csodák nincsenek , de azzal nem veszítenek semmit, ha kipróbálják. Mi van , ha valamelyik új módszer még is használ? Már az is sokat segíthet, hogy a beteg hisz benne! Gyerekkoromban anyu egyik barátnõje mellrákos volt, 6 hetet "jósoltak" az orvosok és lett belõle 5 és fél év. Õ is mindent kipróbált hitt benne és egészen biztos, hogy ennek köszönheti, hogy 6 hét helyet 5 és fél évet élt még.
noecska 2014 febr. 17. - 17:49:23
(8014/8584)
Egyrészt nem teszi, mert Mo. eutanáziaellenes. Nem sugallhatja az ellenkezõjét a média. Másrészt nem teheted meg velünk, a sorstársaiddal, hogy nem nézed tovább. Ekkora csapást nem bírnánk már elviselni! Kérlek, gondold át még egyszer, mielõtt erre a tettre szánnád el magadat. Humánus döntésedben bízva maradok üdvözlettel.........
2/10
fo.ma 2014 febr. 17. - 17:30:49 2/10
(8013/8584)
Most szólok: ha Attila halálba segíti Andreát, akkor nem nézem tovább!!!
5/10
kazsagx 2014 febr. 15. - 01:20:05 5/10
(8012/8584)
Sajnos a Barátok közt-ben is ez a téma mostanában,nagyon nagy hasonlóságok vannak...amit nem is nagyon tudok hová tenni,mindegy!
Ez a téma nagyon sok embert felkavar...én is fõleg azokra gondoltam az elmúlt napokban, akik betegek és nézik kikapcsolódás céljából,hát szerintem nem szereznek ezzel kellemes pillanatokat az embereknek.
Nem azt mondom,hogy el kell ezt a témát felejteni vagy ilyesmi,de szerintem a Jóban rosszban nagyon eltúlozta ezt a dolgot....Remélem,hogy a Peti karakterét nem ölik meg,mint itt az Andiét. Szenvednek a szereplõk és talán a nézõ is egy picit. Mondjuk el kell ismernem,hogy a jeleneteket nagyon hitelesen elõadják Gesztesi és Mónika.
offtopic
noecska 2014 febr. 14. - 21:25:22
(8011/8584)
Mindenkinek igaza van. Van aki meggyógyul, van aki meghal. De nem ilyen gusztustalan teátrális módon mint ebben a sorozatban. Komolyan mondom, hogy tisztességtelen, antiszociális viselkedés azokkal szemben, akik ilyen betegséggel küzdenek. Mert feltételezem, nézik ilyen állapotban élõk is a sorozatot. Mégpedig azért nézik, mert mással akarnak foglalkozni, mint a betegségük. De nem hagyják õket szórakozni, kikapcsolódni, nyomják a képükbe a hazug túljátszott borzalmat. Végtelenül cinikusnak tartom a készítõket. Villámok sebességével véget kéne vetni ennek a rétestésztának. Az lenne a tisztességes.
offtopic
angel0 2014 febr. 14. - 20:09:34
(8010/8584)
Miért ne létezne? Én sem a levegõbõl szedtem a dolgokat, pláne nem megálmodtam ezeket. Igenis vannak csodák, hallottam olyan esetekrõl, mikor az orvosok is lemondtak egy emberrõl, még is meggyógyult. Én sem azt mondom hogy ez mindig minden körülmények között így van, de bizony vannak esetek, amikor még is meggyógyul az illetõ. És miért ne reménykedhetne egy rákos ember? Tán bûn lenne?
De ezzel nem akarok vitát.
2/10
offtopic
fo.ma 2014 febr. 14. - 20:04:37 2/10
(8009/8584)
Olyan nem létezik, h meg akarok gyógyulni és akkor meg is gyógyulok!!!! Mint ahogy nincsen olyan ember sem, aki rákban akar meghalni! Biztosan van aki meggyógyul, de a többség az sajnos meghal, fõleg ha már súlyos áttétei, vagy agresszíven növekedõ daganatai vannak. Felejtsd el a csodálatos gyógyulásokról és csodaszerekrõl szóló történeteket, ilyenek csak a mesében vannak! A kegyetlen igazság az, h egy utolsó stádiumban lévõ daganatos beteg aki hetek óta nem tud enni, a WC-re sem tudja magát kivonszolni úgy le van gyengülve, már csak egyet akar: megszabadulni az állandó és szinte elviselhetetlen fájdalomtól és a kiszolgáltatottságtól!
Hidd el, tudom mirõl beszélek!
angel0 2014 febr. 14. - 19:46:42
(8008/8584)
Kezd egyre értelmetlen lenni ez a sorozat. Én mondjuk akkor akadtam még ki, mikor Klaudia azt magyarázta Mártinak, hogy nincs is annál rosszabb mikor egy beteget azzal áltatják, hogy majd meggyógyul. Nem kell ehhez különösebb ész, agykontrollosok fõként, de még azok is akik nem ismerik, tudják, hogy meglehet gyógyulni rákból. Hogy pont egy orvos mondjon ilyet..
10/10
Milibindi 2014 febr. 13. - 22:30:14 10/10
(8007/8584)
Félre ne értsd én nem nézem azt borzalmat, anyám nézi. Talán azért,mert a Jóban rosszban elõtt van. Szóval az egyetlen értelmes van benne Csicsi a malacka! Jó pár napja kiabált nekem, úgyhogy gondolom egy ideje már nincs benne.
Adeeka 2014 febr. 13. - 22:00:54
(8006/8584)
Ja, teljesen egyetértek. Seggberúgnám azt a semmirekellõt, aki felelõs azért, hogy mikor milyen mûsor menjen le. Teljesen alkalmatlan a feladatra, miért nem rúgják ki? Ki kíváncsi arra a baromságra, ami elõtte megy? Adják azt a hülyeséget éjjel 3kor! De az egész csatornára jellemzõ ez a színvonal.
2/10
wpanni 2014 febr. 13. - 18:42:24 2/10 Előzmény filmimádóó
(8005/8584)
(-ami nem valóságos)Amit nem való ide leírni!