10/10
babi78 2014 ápr. 17. - 14:32:36 10/10
(8144/8584)
Egyetértek veled, igazad van, tényleg nagyon lent van a színvonal. Azt olvastam, hogy õsszel menesztenek néhány színészt a sorozatból. Gondolom a költségcsökkentés is szerepet játszik benne, mert az írták hogy az is volt a baj, hogy Grande sok színészt foglalkoztatott. Hátha javulna a sorozat minõsége, mert most pocsék az egész.
NewZoo 2014 ápr. 17. - 14:06:51
(8143/8584)
Ja, és az ellenszenves kis kölök se hiányozna, a Luca! Hogy képzeli a hálátlan kis ebihal, hogy nem akarja látni azt, akinek az életét köszönheti, és hogy nem ezzel érvel a sok üresfejû felnõtt? Már 12 lassan, de olyan visszamaradott, mint egy 8 éves és úgy is bánnak vele, ami megintcsak nagyon reális... Ennyire sötét népeket kell mutogatni? Nem elég az édeséletvalóvilágnapisz@r, stb., az igénytekenséget erõltetõ csatornák a csatornatöltelékekkel?!
NewZoo 2014 ápr. 17. - 13:52:29
(8142/8584)
Nna... ezt a lassan nézhetetlen ...ex crementum-ot valszeg 10 éves kis hülyék írják, mert nemcsak a logikát nélkülözik a sztorik, hanem az erkölcsi vonatkozásokat. Ennek a kis Orsi-lánynak azonnak ki kellett volna lépnie, amikor az unokanõvére elõkerült a sok rettenetes megpróbáltatás utan. Az idióta férjének is azonnal érte kellene kiállnia, nem egy szinte gyerek-jánnnyal esküvõt szervezni, amikor még egy éve se tûnt el a szerelme. (-) Az is gusztustalan, ahogy Alexa ráfolyik a friss-özvegy exére és nyávog,hogy keveset foglalkozik vele. Tyûûû... Az, meg tényleg kiveri a biztosítékot, hogy mindenki csontig benyal a bárcás ex-prostinak, aki egy ostoba, önzõ ordítógép... és a gerinc-donorra váró Istitõl kb. rókáznom kell. Nem az efféle ribik érdemelnek ekkora figyelmet és toleranciát. Ezen a színvonalat nélkülözõ összecsaptt alkotáson sajnos meglátszik, mennyire etikai nullák már az alkotók. Ami szomorú, mert a világ így lesz egyre betegebb - ez pont mégjobban rákeni a sz@rt az általánosan is lealacsonyodott etikai szintre. (-)
10/10
SZOTYl 2014 ápr. 09. - 23:13:14
(8140/8584)
Ó hogy Vera mennyire idegesítõen beszél... mintha gombóc lenne a torkában... minden egyes szavánál köszörülöm a torkom, mintha attól ennek nem lenne ilyen undormány a beszéde
tricia 2014 ápr. 08. - 06:48:57
(8139/8584)
Egyre inkább tetszik ez a Szentfalvy Zsolt-féle szál. Én mondjuk simán azt hittem, hogy szélhámos és lelépett Csillagkútról, de túl okosnak hittem õt. Még azt hiszem, lesz egy kis kavarás benne (ahogy elõre olvastam a tartalmat), gondolom, a felesége is tudott a csalásokról, csak azt nem tudom, hogy az udvarlásokat, együttjárásokat is tudja-e.
8/10
zolee65 2014 ápr. 05. - 10:30:56 8/10
(8138/8584)
Akkor jó, már azt hittem, hogy problémát jelent, hogy néhány kérdésben eltér a véleményem a többségétõl:)
(Szerintem az okozza az "ellenprókátor"-i látszatot, hogy én legtöbbször csak akkor kommentelek, ha új, az addig elhangzottaktól eltérõ észrevételem van...;)
3/10
Semprini 2014 ápr. 05. - 01:02:43 3/10
(8137/8584)
Tisztában vagyok vele, hogy a saját véleményedet írod, és azt hittem, számodra is nyilvánvaló, hogy én is azt teszem, és már csak azért SEM képviselhetem a "közízlést", mert nekem cseppet se hiányozna Tamás atya karaktere, sem a színész, ha kiírnák. A pozitív karakterek viszont igenis hiányoznak és egyre kevesebben vannak.
Konrád jól eltalált, ambivalensen negatív figura, és már nem is annyira egysíkúan gonosz és ellenszenves mint mikor bekerült a karaktere a sorozatba. Viszont aki kicsit is rokonszenvesebb, azt vagy elrontják, vagy háttérbe szorítják, majd elõbb-utóbb kiírják. Bezzeg Szilvia vagy Böbe még mindig ott rontják a levegõt, pedig értük aztán igazán nem lenne kár.
8/10
zolee65 2014 ápr. 05. - 00:24:32 8/10
(8136/8584)
Ennek szerintem pénzügyi oka volt...;)
(Ahogy Mártinak is mennie kellett Vera érkeztével.)
És lehet, hogy a szezon végén megint "vérengzés" lesz, mivel "rezsicsökkentés" van...
8/10
zolee65 2014 ápr. 05. - 00:15:48 8/10
(8135/8584)
Bocs, én csak a saját véleményemet tudom leírni - ahogy egy fórumban szokás - és nem érdekel, hogy ez egyezik-e az általad "képviselt" "közízlés"-sel.
De az se zavar, hogy Tamás atya Neked se hiányzik...XD
(És az se jelent semmit, hogy Vera-ügyben - itt a fórumon - a Te véleményed lett kisebbségben...;)

Brózik Klári maga döntött úgy, hogy elmegy Amerikába nyelvet tanulni... aminek én se örültem, mert kedveltem... na még egy egyezés köztünk, most mi lesz???...;)
(Nekem Létay Dóra és Vándor Éva hiányzik leginkább...;)

Egyébként a sorozat egyik legnépszerûbb karaktere: Konrád, aki egy negatív, ellenszenves figura...;)
10/10
babi78 2014 ápr. 04. - 23:43:57 10/10
(8134/8584)
De Liptai Claudia meg Ullmann Mónika miért nem lehettek egyszerre ugyanabban a sorozatban? Ok hogy visszahozták Alexát, de Andit ezért miért kellett kivenni? Ezt valahogy nem értem.
3/10
Semprini 2014 ápr. 04. - 20:23:06 3/10
(8133/8584)
Remek "ellenprókátor" vagy: a rossz fordulatokról bebizonyítod, hogy nagyon is jók, és természetesek, a sokak által kedvelt szereplõkre meg azt mondod, hogy nem hiányoznak. Tehát pont a közízlés ellentettjét képviseled.
Tamás atya-fan én se voltam, de ettõl még tény, hogy a nézõk nem minden áron a Száraz Dénes nevû színészt akarták vissza bármilyen szerepben, hanem a katolikus pap tiltott (mellesleg a Tövismadarakból vett) szerelmét tovább nézni. Ehelyett kapták a külsõre Tamás atyának kinézõ bûnözõ, azaz negatív figurát. Ha ez szerinted jó csere, akkor írd azt de ettõl a nézõk még nem hiszem, hogy elégedettek lennének a cserével. Szerintem egyenesen borzalmas ez a maffiózós szál, bár Tamás atya sem hiányzik abszolút.
Liptai Claudiáról szinte csak negatív megjegyzéseket olvastam a fórumon, mindenki fel van háborodva, hogy minek kellett visszahozni, fõleg úgy hogy Andreát meg kiírták. Még egy rossz csere. Annak idején Bánhidi Vivien vagy Brózik Klári karakterének kiírása is hasonlóan nem tetszett. Megfigyelhetõ, hogy folyamatosan megszabadulnak a legrokonszenvesebb karakterektõl, míg negatív, ellenszenves figurákkal telis-tele van a sorozat és ki se lehet õket irtani, annyian vannak. Hát ennyit errõl.
8/10
zolee65 2014 ápr. 04. - 19:29:54 8/10 Előzmény Milibindi
(8132/8584)
Azért az szerintem természetes, hogy Orsit leginkább a saját jövõje foglalkoztatja. Ahogy Mónika se tudott szívbõl örülni Alexa megjelenésének. És ilyenkor az unokatestvérség nem sokat számít.

Azért igazi tehességet ritkán szoktak napi sorozatba belevenni, mivel a színésznõk már terhesen se szeretnek forgatni, a baba születése után meg természetesen otthon akarnak maradni. (Zsófi is csak anyagi okokból jött vissza ilyen hamar.)
A Tamás-Betty nyüglõdés nekem nem hiányzik. Tamás atyából többet már nem lehetett kihozni. Ha meg már nem pap, akkor mitõl lett volna érdekes a szerelmük? Nekem Balázs karaktere érdekesebb, de mondom én nem voltam "atya-fan":)
(És az én nem-ezoterikus gondolkodásom szerint Tamás szelleme az Betty tudatalattija volt...;)
Andrea akkor lett sokaknál kedvenc, mikor kiderült, hogy kiírják... addig nem sok vizet zavart, pedig "sós kútba tették, onnan is kivették, kerék alá tették, onnan is kivették...";)
Claudia megosztó személyiség, de éppen ezért jobban el lehet vele adni a sorozatot...;)
filmimádóó 2014 ápr. 04. - 18:13:50
(8131/8584)
Igen, tényleg egy csaló volt.
gyorgye 2014 ápr. 04. - 18:04:35 Előzmény tricia
(8130/8584)
Kérdezni szeretném hogy tényleg szélhámos volt az ürge,mert mióta este 10 kor kezdik azóta nem nézem.
10/10
Milibindi 2014 ápr. 04. - 00:58:50 10/10
(8129/8584)
Mondjuk szerintem sokkal ütõsebb lett volna, ha az esküvõ után kerül elõ Vera! Én Biztos voltam benne, hogy elõ fog kerülni már akkor , amikor nem találták meg az õ és Lux holttestét! Végül is így is jól oldották meg, adódott egy bonyodalom! Azt hiányolom, hogy Orsit kb. csak az érdekli , hogy most akkor mi lesz az esküvõvel, azt nem igazán érzékeljük, hogy de jó él az unokatesóm! Mégis csak az unokatestvére, nem egy idegen nõ!

Annyiban igaza van Semprininek, hogy kéne egy kis boldogság happy and is a történetbe! Nem értem ,miért nem lehetett egy terhességet beleírni a történetbe? Pláne így, hogy pont Sorel a valódi párja! A kis fekete baba is rendben lenne történetileg is. Ha még Viktor lett volna a párja nyilván más lenne a helyzet... Na és ott van Tamás atya Betty dolog. Fél ország azt várta mikor hagyja már végre ott a reverendát a lányért. Erre kiírják ! Pont a nézõk legnagyob kedvencét! Konkrétan erre azt mondom ilyet még egy amatõr sem csinált volna! Aztán visszahozzák a színészt egy bûnözõ karakterrel. Abszolút nincs meg ugyanaz a hatás. Arról már ne is beszéljünk, hogy gyakorlatilag Tamás szelleme tukmálta rá Bettyre a pasit , ugye õ eleinte ügyet sem vetett rá. Szerette õszintén a lányt, erre egy egy olyan fickót küld neki karácsonyi ajándéknak,aki veri és drogozza???!!!! Andreát is szerették a nézõk erre õt is kiírták! Alexa eléggé megosztó személyiség, õt meg a "helyére teszik" Mónikát is szeretik , õ meg háttérbe került. Szóval vannak itt logikátlanságok valóban!
8/10
zolee65 2014 ápr. 03. - 16:46:56 8/10
(8128/8584)
OK, semmi gond:)

Én szeretem a váratlan fordulatokat (legalábbis a filmeken, mert az életben persze nem;), de sajnos a ker. tévék promóciós okokból mindig elõre lelövik õket, ezt a "meglepetést" is már januárban bejelentették...:(
3/10
Semprini 2014 ápr. 03. - 00:18:12 3/10
(8127/8584)
Részemrõl befejeztem ezt az értelmetlen vitát, szerintem érthetõen leírtam, miért nem jó ötlet pont most visszahozni Verát a sorozatba (annak ellenére, hogy az egyik kedvenc karakterem volt, de most már biztosan nem ugyanaz lesz mint volt). Semmi kedvem pusztán a vita kedvéért vitázni, az már elsõre is nyilvánvaló volt, hogy nem fogunk soha egyetérteni. Szerinted jó így a sztori, szerintem meg nem. Ennyi.
8/10
zolee65 2014 ápr. 02. - 23:55:40 8/10
(8126/8584)
Ha nem képzeltél el semmilyen sztorit. akkor honnan tudod, hogy a történések milyen irányba vezettek???
És hogy ez jó irány volt, míg ami most lesz, az teljesen rossz irány???

Semmilyen eseményt nem fognak meg nem történtté tenni, pont ez fogja a konfliktusokat okozni.

Azért van annál sokkal rosszabb is, mint hogy egy halottnak hitt ember élve elõkerül...;)
3/10
Semprini 2014 ápr. 02. - 22:49:25 3/10
(8125/8584)
Nem képzeltem el semmilyen sztorit, a hónapokon keresztül felépített sztorit viszik teljesen rossz irányba. persze van akinek mindent le lehet nyomni a torkán, bármilyen logikátlanság felett szemet hunynak, de én nem. Az elmúlt legalább fél év történései vezettek egy bizonyos irányba, amit most teljesen felrúgnak, kvázi meg nem történtté tesznek Vera visszahozásával. Túl azon, hogy alapvetõen logikátlan és valószerûtlen a fordulat, ami a szereplõk életére csupa negatív kihatással lesz. Ebbõl már nem tudnak jól kijönni, csak jó sok baromság fog megint kisülni belõle. Kíváncsi leszek, mit mûvelnek majd például Vera karakterével, de abban biztos vagyok hogy nem a régi Verát kapjuk vissza, és ráadásul, mintegy "bónuszként" Józsi és Orsi esküvõje is kútba esik. Kérdem én: ugyan mi lehetne ennél MÉG rosszabb? Én el sem tudom képzelni, de majd a forgatókönyvírók megmutatják, hogy mi.