Téma: Jóbarátok

10/10
offtopic
HáziSárki 2012 máj. 22. - 08:57:42 10/10 Előzmény greghouse
(1450/2190)
Köszi! Ha a tévémûsorért nem, a képeidért mindenképp benézek ide, amikor csak tudok. :))
10/10
greghouse 2012 máj. 21. - 14:01:51 10/10
(1449/2190)
A mai adag: "Zsarolás"
10/10
offtopic
HáziSárki 2012 máj. 21. - 10:02:49 10/10 Előzmény greghouse
(1448/2190)
Köszi! :)))

(Semmi gond, nem veszem magamra.) :))
10/10
greghouse 2012 máj. 18. - 17:01:22 10/10
(1447/2190)
Egy másik, amit igértem....




(képaláírás: "Women!"
(bocs)
10/10
offtopic
HáziSárki 2012 máj. 18. - 10:31:37 10/10 Előzmény greghouse
(1446/2190)
Köszi! :)))
10/10
greghouse 2012 máj. 17. - 16:10:49 10/10
(1445/2190)
Íme a mai adag...
(privátban nem tudok képet csatolni. Vagy hülye vagyok....:-)
10/10
offtopic
HáziSárki 2012 máj. 17. - 12:17:40 10/10 Előzmény greghouse
(1444/2190)
Én is megnyugodtam. :)) (Ha már kalóz, akkor Johnny Depp - benne tényleg van vmi...) :))
Sajna nem ismerem az általad említett képe(ke)t, pedig elég sokat kapok innen-onnan (szeretem a humort, lételemem a nevetés).
10/10
greghouse 2012 máj. 16. - 10:30:24 10/10
(1443/2190)
Megnyugodtam. Akkor lenne baj veled, ha rákattantál volna. Ez ugyan tényleg egy Disnaylandben elcsípett kép, tehát nem photoshopolt, nem valami szexmagazinban jelent meg, hanem valami oldalon a sok közül, már nem tudom hol, ahol ellesett vicces képek vannak (a kedvencem az, amit biztos ismersz, amikor egy autó a földalatti parkolót keresi és a metró aluljáróba hajt be...)...Hát vannak ilyenek. Egy másikban skót szoknyás (bocsánat, kilt-es zenekar menetel és felfújja a szél a szoknyájukat, az sem semmi, de megtörténik az ilyen.
10/10
offtopic
HáziSárki 2012 máj. 16. - 09:59:27 10/10
(1442/2190)
Tényleg vmi baj lehet velem, mert õrá sem kattantam rá. :))
10/10
greghouse 2012 máj. 15. - 16:52:32 10/10 Előzmény HáziSárki
(1441/2190)
Hmmm...itt egy érdekes "karib tengeri kalóz", már ha átmegy a Porton, necces.
A felirat alatta "Why mommies like to go to Disneyland, too", azaz amiért a mamák is szeretnek Disneylandbe járni.
..:-)
10/10
offtopic
HáziSárki 2012 máj. 15. - 13:43:57 10/10
(1440/2190)
Szerintem a nõk jó részére is hatással van egy szép férfitest/arc. Ha másból nem, abból le tudom szûrni, hány mélt kapok nõtársaimtól úszógatyás pasikkal. :))
No és persze én is meg tudok rogyni egy pasitól már az elsõ találkozás alkalmával (amikor a belsõ értékeit még nem ismerhetem, max. a fellépésével, kisugárzásával tud rám hatni a külsején kívül), legfeljebb annyi a különbség, hogy nekem fontosabb a férfiasság, erõ, határozottság (ami persze elsõ látásra módfelett csalóka benyomás lehet), mint a szépség. :))
10/10
greghouse 2012 máj. 15. - 10:37:12 10/10
(1439/2190)
Sajnos a pasik másként mûködnek. Vagy szerencsére, ki tudja. Minket igenis el tud csábítani egy jó nõ, egy szép arc, szép szem, szép száj, hogy a többirõl ne is beszéljek. a pasi valahogy úgy van vele, hogy "egy éjszaka? na bumm, akkor is több, mint a nulla."
Mondok egy humort. Egy nagyon csúf, kopasz, öreg, szemüveges, pocakos stb. pasit kérdeznek a társai, hogy van az, hogy õ mindig bombázó fiatal csajokkal megy el, mi a titka. Pasi. "Odamegyek hozzá, és megmondom neki, hogy nagyon szeretnék vele lefeküdni, nem jönne-e el velem." "Na és, nem vágnak rögtön pofon?" "De igen. Húszból tizenkilencszer igen. De az az egy, amelyik eljön, megéri a tizenkilenc pofont."
...Másik, ha már itt tartunk, aztán befejezem.
Strandon bombázó nõ falatnyi tangában sétál, minden pasi nyála csorog, megjegyzése, de meg...nám, stb. Egyszer a nõ visszafordul, és azt mondja a nyáladzó pasiknak: "Oké, fiúk, hallottam mi mindent csinálnátok velem. Rendben, ott az a kis házikó az öltözõm. Aki meg tudja csinálni, hogy egy órán belül ötször tényleg kielégít engem, az jöhet." Pasik morfondíroznak, homokba dugják a fejüket. Végül feláll egy kis köpcös, kopasz, szemüveges, stb., és "vállalom" kijelentéssel elmegy a nõvel.
Egy óra múlva visszajön, pasik izgatottan kérdezik: "Na, sikerült ötször? Hogy csináltad? Tényleg ötször?"
Köpcös: "Nem. Csak egyszer."
Többiek. ???? hát akkor mi???
Köpcös vállat von: "Pereljen be."
...Azért egy bombázó húszévessel nagyon nehéz versenyezni rövidtávon. A hosszútáv más témakör. A férfiak biológiailag olyanok, hogy a rövidtávnak nagyobb szerepe van. Ezért a Playboy a sikeresebb magazin, nem a Playgirl (ha van ilyen).
10/10
offtopic
HáziSárki 2012 máj. 15. - 09:09:32 10/10 Előzmény greghouse
(1438/2190)
Egy fiktív személyt is lehet szeretni vagy nem szeretni, nem? Szóval továbbra sem szeretem Don Juant. :)))

Egyébként igazad van, sokszor esünk a szívtipró macsók csapdájába (és nem tanulunk belõle), míg a kedves, rendes pasik parlagon hevernek. Esetleg az õ vállukon sírjuk ki magunkat...
A szívtipró macsónak viszont egyáltalán nem kell fehérnemûmodellnek lennie. Én biz tartom magam ahhoz, hogy az elõnyös külsõnél sokkal fontosabb a fellépés (határozottság, önbizalom, kedvesség, sárm, jó humor).
Hiszed vagy sem, ha vmelyik nõtársam pasis naptárt, ilyesmit küld, általában végig sem nézem. Nagyon kevés egy jóképû arc vagy egy izmos test (nem mondom, hogy hátrány, de az még csak egy üres héj).
10/10
greghouse 2012 máj. 14. - 20:39:03 10/10
(1437/2190)
..minden rész mindig új.
Ma felidézõdtek az egyetemista gondjaim, mikor nekünk is volt egy kis társaságunk (persze nem olyan zárt, mint a Jóbarátok, annyira zárt társaság csak filmeken van), de azért elég zárt volt, fiúk lányok. Mikor összejöttünk egy pillanat alatt egy lánnyal, akivel évek óta együtt jártunk nappal elõadásokra, este moziba, sörözni, buliba, színházba...nem ketten, hanem négyen, öten, hatan...és évek után egyetlen pillanat alatt kirobbant valami. Mint itt a Londoni színben. Nem az volt a gond, mint ma Joey és Rachel közt, hogy egymással hogy állunk a dolgokhoz, az csak néhány perc volt, aztán lesz ami lesz. Utána persze más, de inkább, ami hetekig megviselt, az, hogy a barátainknak hogy fogjuk ezt tálalni...csak most vettem észre, hogy a Friends mennyire rólunk is szólt, igaz, én akkor fiatalabb voltam mint a Friends harmincasai...de azért álmatlan éjszakák voltak. aztán egyszer megoldódott, de...
...de kit érdekel ez az egész, bocs.
Már megint dinoszauruszokról beszélek....:-))
10/10
greghouse 2012 máj. 12. - 00:15:56 10/10 Előzmény HáziSárki
(1436/2190)
Sárki, Don Juant senki nem szereti. Soha nem létezett.
Én azt sajnálom, hogy a mai napig nagyon sokan keverik Don Juant Casanova-val, holott teljesen ellentétei egymásnak, és most felejtsük el azt a tényt, hogy Don Juan (noha tényleg egy legendából származik az alakja, de semmi más írott formája nincs), tehát Don Juan gyûlölte a nõket. Az õ lényege az (szerintem Mozartnál ez nagyon jól jön ki), hogy élvezi, ha meghódít, kicsavar, és eldob egy nõt. Don Juan egy hadvezér, az általa felettes-én nek tartott férfiszépség hadvezére, akinek elve az, hogy senki ember fia nem lehet olyan tökéletes a világon, mint õ (ezért is lesz a kõszobor a legnagyobb ellenfele, de ez már más téma), tehát életét abban véli kiteljesedni, hogy nõket hódít meg, hiszen mivel "õ, don juan tökéletes", a nõk eleve nem lehetnek azok.
...egy nagyon finom aktuális vonulata azért van ennek.
....pszichológusok tömege mondja, hogy a veszélyes, bûnözõ, stb. férfiak vonzzák a szép, ártatlan nõk. Nem tudom.

Lapozzunk ("Ugorgyunk..")
Ellentétben Giacomo Casanova gróffal, aki imádta a nõket. Õ élõ ember volt, és naplója szerint "mindig szerelmes volt." Mindig éppen abba a nõbe, akibe éppen. Szóval mindig szerelmes volt. Az más kérdés, hogy hetente másba volt szerelmes, de õ mindig így érezte. Ellentétben Don (nemlétezõ, bár szerintem manapság igenis létezõ) Juannal, aki gyûöletbõl hódította szépségével a nõket, Casanova egy átlagos külsejû, viszont elképesztõ társasági léttel, beszéddel, humorral, vidámsággal, kedvességgel (saját állítása szerint potenciállal, de ezt soha senki nem igazolta, másrészt ki tudja, érdekes -e), megáldott férfiember volt, ahol a lényeg két ponton van.

..(hölgyeim, egyik sem a potenciál, szerintem, hanem)
1) az, hogy érti a nõket, tud beszélni a nyelvükön, tudja kinek mi hiányzik, meg tudja nevettetni õket, kedves, aranyos pasi, és (talán meglepõ)
2) ugyanakkor külsõleg átlagos, amin meglepõdtek a hölgyek, mert azt gondolták, hogy ilyen stílus csak szívtipró lehet. Következésképpen, egy ú.n. "önbeteljesítõ jóslat" vált valóra, mivel C. hitt önmagában, és a nõk elhitték, hogy C. egy hódító, egyszerûen sikerei voltak.
..Az megint más kérdés, hogy C. gróf mindenféle csalásokat követett el, ma valószínûleg csalásért, okirathamisításért, stb. ülne.

De melyik a rokonszenvesebb?
A hideg, számító, nõgyûlölõ, bosszúálló isteni szépség férfiú, vagy az átlagos, de kedves, humoros, szórakoztató?

Persze, elsõre mindenki az utóbbira, Casanovára szavaz.
De egy titkos szavazáson....
...a nõk jelentõs része a hideg számító gonosz- de férfiszépséget választotta. (Ez volt a kisebbség, kb. 30 százalék, de ez azért jelentõs.)

Ti csajok, látszólag mindig a "kisugárzást" említitek.
ha beszéltek, Casanova tipus kell. Sutherland.
De álmaitokban a hideg, számító, alsógatya reklám Brad Pitt jelenik meg.
Nem így van?
10/10
offtopic
HáziSárki 2012 máj. 10. - 09:44:05 10/10 Előzmény greghouse
(1435/2190)
Nem szeretem Don Juant. :)))
10/10
greghouse 2012 máj. 09. - 18:04:04 10/10
(1434/2190)
Hát én a pasikról nem tudok nyilatkozni, de Pitt és Jolika összeillenek. Olyanok, mint két fehérnemûreklám. (Megjegyzem, Brad Pitt az is volt fiatalkorában....) Mintha egy címlapfotó lennének. Angelina Jolie-t persze nem rugdosnám ki az ágyamból egy magányos tavaszi estén (pl. ma sem), aki azt tenné az vagy impotens, vagy totál részeg, vagy meleg. De hosszabb távra...ezerszer inkább Jennifer Aniston.
Donald S.hoz még annyit, hogy a leírások szerint Casanova sem volt különleges férfiszépség, de nagyon tudott a nõkre hatni, megtalálta a gyengéjüket, mit szeretnek, mire vágynak, és mindenkivel nagyon szórakoztató férfi volt (és persze elég gazdag is), viszont csirkefogósága még külön is érdekessé tette a nõk számára.
Ezen kívül minden nõt meg tudott nevettetni, és akkor azt hiszem, félig nyert ügye volt.
Don Juan meg fikció, de az õ alakja ellenállhatatlan férfiszépségként van megfogalmazva, aki felsõbbrendûnek érzi magát mindenkinél, és õ meg így vonzotta a nõket.
Állítólag.
10/10
HáziSárki 2012 máj. 09. - 14:24:58 10/10
(1433/2190)
Az biztos. Bár Chandler papája sem kutya. (Na igen, Kathleen Turner is fantasztikus.) :))
10/10
HáziSárki 2012 máj. 09. - 14:22:31 10/10
(1432/2190)
Örülök, hogy egyetértünk. Legfeljebb kiderül, hogy kettõnkkel van baj. :)) Egyébként nem Pitt az egyetlen hollywoodi szívtipró, aki nekem nem jön be. Látom, hogy tényleg jól - sõt, szuperül - néznek ki, de ennyi. Semmi szikra. :)
Nálam egyébként is Gary Oldman és Sean Penn a legjobb színészek (és ezzel még nagyon visszafogottan nyilatkoztam róluk) a vendégszereplõk közül. (Bár azért vmennyien nem jutnak most eszembe, sokan voltak szuperek.)
10/10
HáziSárki 2012 máj. 09. - 14:17:18 10/10
(1431/2190)
Nálam - ha az elõzõ hsz-embõl nem derült volna ki :))) - Donald Sutherland a numero uno. :)) Bármit, de bármit el tud játszani, ugyanolyan hitelesen. Akár Casanovát, akár a Tût, akár az Ûrcowboyok vaksi, nyugdíjas szívtipróját. Imádom és kész. :))
Kiefer szerintem is örökölte a tehetségét - bár neki eddig nem volt olyan szerencséje, hogy ennyire sokrétû szerepekben tündököljön.
Õrá mondjuk sosem használnám az elbûvölõ kifejezést, mint a papára, de azért van benne vmi. :))

A WC-témáról akkor nyilatkozom legközelebb, ha vmi frappáns jut eszembe. :))