Téma: Juno

Kaily 2008 júl. 16. - 12:55:57
(74/174)
Ja igen! Az eredeti film címe: "Jenny & Juno", és többek között megnézheti bárki a www.crunchyroll.com -on.
Kaily 2008 júl. 16. - 12:53:13
(73/174)
Ha tetszett nektek ez az amerikai remake, nézzétek meg majd az eredetit! Mostanában az amerikaiaknak abszolúte semmi ötletük nincs, ezért az ázsiaiak ötleteit lopkodják! A sok zseniális nyugatinak meg fogalma sincs persze minderrõl, mert õk csak nyugati filmeket néznek...
Ne is beszéljünk szegény spanyolokról. Szerintem sírva fakadtak, mikor megnézték az õ jó kis "Nyis ki a szemed" filmjük után a Vanília égboltot! Vagy a Rec spanyol változat után az amerikait! És még sorolhatnám!
Nem is folytatom, mert csak felhúzom magam... ^^
Még hogy oscarra jelölnek egy remaket!!! Ez nevetséges!
wirtha 2008 júl. 14. - 14:08:26
(72/174)
A film abszurd, poénos, meghökkentõ, a vége kicsit érzelmes. ötös.
muzsika kiváló.
kicsijyz 2008 júl. 13. - 19:00:29
(71/174)
Szerintem nagyon jó kis film, és teljesen illik hozzá a zenéje, mindenkinek ajánlom a soundtracket, nagyon jó. :)
Ez egy könnyed vígjáték, szóval szerintem nem érdemes veszekedni a színészi játékon és ilyeneken, inkább figyeljünk a poénokra... :)

"épp a hamburgertelefonomról hívom..." :)

10/10
nikoXXX 2008 júl. 12. - 07:56:17 Előzmény lilcso
(70/174)
a velemenyek jok letoltom,szeretem a szep lanyokat es ez nagyon is az!elegem van mar a horrorbol es thrillerbol,egy kicsi lazasag!
9/10
lilcso 2008 júl. 03. - 20:42:25 9/10
(69/174)
Nem értem, miért mondják azt azok, akiknek nem tetszett, hogy "nem értem, miért lett oscarra jelölve" meg "fel sem ér a Vérzõ olajhoz" - nem igaz, hogy képtelenek vagytok elvonatkoztatni a többi jelölttõl. Az Akadémiának amúgy is mindig megvoltak a kedvenc összetételei minden kategóriában, és egyáltalán nem baj, ha végre nyitnak egy kicsit. Senki nem mondta, hogy egy lapon kell említeni a nagy drámai eposzokkal, senki nem számított rá, hogy esetleg Ellen Page Oscart nyer, mert itt az újdonság a lényeg. (Amúgy se szoktak ennyire fiatal elsõ jelölteset díjazni, pláne ha vannak idõsebbek a kategóriában, akiket valóban díjazni kell...)
Az újdonságért pedig meg is kapta, ami megillette.
DeborahJane 2008 jún. 28. - 21:02:07 Előzmény Juventeeno
(68/174)
Teljesen egyetértek, és megértem, hogy miért jelölték annyi díjra. És a zenéje is isteni :D
Juventeeno 2008 jún. 19. - 15:48:29
(67/174)
Sokan mondják, hogy hiteltelen. Szerintem ez egyáltalán nem így van. Ebben az õrült világban szerintem simán megtörténhetne a film összes mozzanata. Ennyi erõvel a Hotel Rwanda vagy a Walk the Line is hiteltelen történetek, csakhogy megtörténtek. Ez a történet is igaz történet, szinte biztos, hogy már megtörtént valakivel, valahol, de ha mégsem, az 104 százalék, hogy meg fog.
Ami igazán tetszik, hogy ez a film a világ "másik" felérõl szól. Nem a kirakat arcokról (persze Page ettõl függetlenül gyönyörû), a világ divat felérõl, akikrõl már mindenki tud mindent, hanem az alterebb felérõl. Fõ példának a csaj zenei ízlését hoznám fel. Jack Black filmjein kívül nem is tudok példát mondani ilyenre. És nehogy valaki azt mondja, hogy össze akarom hasonlítani Jack Black bármelyik "alkotását" ezzel a filmmel! Isten ments!
Kíváncsi vagyok hány millió tinédzser srác lett szerelmes Junoba.
Vikke 2008 jún. 17. - 15:48:03
(66/174)
Az tetszett az egészben a legjobban, hogy olyan laza. Nem akarják túldramatizálni, felesleges érzelmi alûrökkel traktálni a nézõt.Amikor a fõszereplõk érzelmi mélypontra kerülnek az a nézõ is megérzi, de amúgy teljesen könnyed már persze a témához mérve. Az egész nagyon valóságszerû szinte átlagosnak mondható éppen a lazasága miatt. Ellen Page dob rajta a legnagyobbat. Erre a szerepre egy ilyen lány kell.
Bubbba 2008 jún. 16. - 13:01:22 Előzmény June87
(65/174)
NEkem is nagyon tetszett, érdemes megnézni. Szerintem a zenéje is iszonyat jó. Le is töltöttem.
June87 2008 jún. 10. - 13:49:24 Előzmény Noncsa
(64/174)
ne máááár! tényleg untad?:S
nekem nagyon tetszett! bár a kiscsaj reakcióit ne mindig éreztem túl reálisnak, de hát ez egy ilyen film, õ egy ilyen kiscsaj...én meg egy emilyen vagyok.
Noncsa 2008 jún. 05. - 11:46:29
(63/174)
Én is eléggé untam, a zenéje nagyon idegesített, és miért vígjáték?? A kiscsaj állandó beszólásai miatt? hát nem tom, szerintem is túl lett értekelve...
6/10
efes 2008 máj. 27. - 20:52:25 6/10
(62/174)
Kicsit megszaladt a kezük azon amerikai akadémiatagoknak, akik jelölnek az Oscarra, nincs egy súlycsoportban sem a Vérzõ olajjal, sem a Coen-filmmel. Ettõl fügetlenül kedves kis film, jó volt a kiscsaj, egészen viccesek a párbeszédek, és külön gratula, hogy tabutémához nyúlt: nem nagyon szokás gyereklányok terhességével foglalkozni, fõleg nem könnyedén, okosan. Jó pont Iggy papáért.
10/10
beo71 2008 máj. 22. - 14:57:42 10/10
(61/174)
10/10-es.36 éves hapsi vagyok(2 gyermekem is van)nem szégyellem bevallani,hogy ezta filmet végig sírtam és nevettem,kiemelkedõen jó film.Nem értek egyet azzal,hogy nem fogunk emlékezni rá,mert ott a helye a filmes legendák között.Ja mielõtt érzelgõsnek tûnnék a Család kicsi kincse egy gyenge életérzés utánzat volt.6/10.
10/10
nienna 2008 máj. 11. - 01:08:08 10/10
(60/174)
én meg úgy vagyok vele, h a család kicsi kincse óta nem láttam ilyen jó amerikai vígjátékot. vagy mit.
7/10
DJ Boss 2008 máj. 10. - 02:03:29 7/10 Előzmény lilcso
(59/174)
A felirat dologgal totál egyetértek... Ha jól sejtem, mindketten feliratokat fordítunk, és itt Lnoor munkája mondhatni alulról nyúlkál az elfogadható szint felé, de... -_-
A szinkront már meg se merem próbálni, az eredeti szöveg az igazi. God bless, mikor angolul kezdtem tanulni...
7/10
DJ Boss 2008 máj. 10. - 01:45:21 7/10
(58/174)
Tetszett, üdítõ volt, fõleg a Littel Miss Sunshine után. A filmzene nagyon érdekes, nagyszerû(en bugyuta:) szövegekkel, egyszerû hangzással (épp most hallgatom). A színészek mind jó választás, kicsit megerõszakolt befejezés, de belegondoltam, és jól van így.
1x mindenképp érdemes megnézni!
Pip 2008 ápr. 23. - 02:04:24
(57/174)
nagyon pöpec film, penge dumákkal és ezáltal folyamatosan ülõ poénokkal....jáj jájá nagyon tetszett :)
nem lesz toplistás, de arra tökéletesen megfelelt h jól érezzem magam közben :)
7.5/10
MissEBennet 2008 ápr. 21. - 01:03:58
(56/174)
Szerintem igazán jó alkotás. Az meg teljesen mindegy, hogy a rendezõ stripper volt vagy sem. Olvastam pár alternatív megoldást, amik a történet alakulása közben nekem is eszembe jutottak, de azt hiszem a legjobb lett kiválasztva. Nem lett "húúúú, de kiszámítható" és nem lett "fújj, a kiscsaj elhappolja a nõci férjét?" kategória.

Mindenkinek ajánlom!
Lery 2008 ápr. 08. - 13:17:34 Előzmény Deviator
(55/174)
egyáltalán nem ezért jó színésznõ, hanem mert többek között bámulatosan jól alakítja a tizenéves kiscsajt - huszonévesen, és ezt már tényleg csak az nem veszi észre, aki nem akarja..nemtudom miért fikázod, ez annyira tipikus magyar mentalitás:(