Téma: Kaméleon

10/10
Habru 2008 nov. 01. - 19:50:33 10/10 Előzmény Kitimi
(229/689)
"megveszi"
Nekem ez a szó tetszik, mert ha fizetett érte csak elõbb utóbb betolja valahová, ha már épp elfogynak az aktuális külföldi ötlet- koppintásos anyagai:
pl a síszezonban vagy nyáron amikor az egész tv stáb üdülni megy olyankor le tudják adni az ismétléseket is (meg az egyéb töltelék anyagokat(SÕT)remélhetõleg
susurrus 2008 okt. 22. - 00:26:32
(228/689)
Komolyan?? :-S
Nem hiszem el, hogy a népnek ez a sok szemét kell. Csak ezt nyomják le a torku(n)kon...
Remélem, a Viasat vagy valamlyik másik adó levetíti.
10/10
kisor 2008 okt. 21. - 23:21:49 10/10
(227/689)
Rossz hír:((( Valóban jön a Celebes marhaság 2. része, ami 3 hétig tart (amúgy úgy hallottam, hogy már a 4.-et szervezik, mint egy brazil szappanopera, sosincs vége:(). Majd ez után lesz ebben az idõpontban valami naggggyon színvonalas vetélkedõ IQ-fightereknek. Gondolom ezért tettek be egy éppen ide illõ szõke, 12 egy tucat plázacicát, aki, ki tudja, melyik RTL-es fejesnek a kicsodája. Én már sajnos semmiben nem reménykedek. Ennyi volt a Kaméleon. Egy kis ízelítõ, hogy volt egy ilyen JÓ sorozat is, amit (és ehhez hasonlókat)soha többé nem láthatunk TV-ben:-(((
7/10
tunde30 2008 okt. 20. - 08:31:36 7/10
(226/689)
Nem tudom ki írják ezek a cikkeket, menniyre bennfentesek? De ÁMEN, hogy csak pihen a dolog..
10/10
Kitimi 2008 okt. 20. - 02:00:37 10/10
(225/689)
Engem sem hagyott nyugodni, hogy csak így megszakították a kaméleont, ezért kutakodtam egy kicsit a neten és ezt találtam ( remélem nem moderálják ki :S )

http://www.sorozatjunkie.hu/2008/09/18/a-kameleon-jon-a-3-es-a-4-evad-is/

Ennek a 3. bekezdését ajánlanám figyelmetekbe->
http://www.sorozatjunkie.hu/2008/10/06/emlekezteto-celeb-vagyok-ments-ki-innen/

Ebben szerintem van igazság. A celeb vagyok... elsõ évadjának szerdán vége, aztán jön a második, szerintem az sem lesz hosszabb.
Remélhetõleg azután Jarod visszakapja a terepet, én még bízok az rtl-ben.

Elöl megy a cápa, utána a rája a remény hal meg utoljára :D
7/10
tunde30 2008 okt. 16. - 20:19:18 7/10 Előzmény Parker
(224/689)
Reagálva a házassági ajánlatra: Miss Parker sosem megy férjhez, nem az a típus. De tunde30 igen, tárgyalhatunk róla. :D
Pár éve kint párizsban már kerestem a dvd-t, és talán mintha láttam is volna, de nem esküszök meg rá. Ha volt is, biztos azér nem vettem meg, mer durva drága volt. Most nyáron viszont nem hagytam ott, és megvettem 2 dvd-t, az elsõ évad 9 része van rajta. Angol eredeti, francia szinkron. Nem olyan rossz. De nem tudom, afféle házi francia gyártmánynak tûnik, tuti nem az államokból jöttek a dvd-k.
Nem tudom, hgy megvenném-e idehaza, ha kiadnák... Én már annak is örülnék, ha egyáltalán leadnák az évadokat. A mozifilmeket meg megnézem a jútubon. :)
10/10
Habru 2008 okt. 14. - 06:53:42 10/10 Előzmény tunde30
(223/689)
ez az email cím nem akart levelet fogadni:

DNS Error: Domain name not found
Jano44 2008 okt. 13. - 23:41:30
(222/689)
Írjatok a Retek klub-nak meg a Tetû2-nek és majd biztos leszinkronozzák:-)
Ne csak email írjatok, mert azok a tuskók nem olvassák el õket. Rendszeresen kell õket b...ogatni!!!!!
Amúgy a háttér történet eléggé gagyi a buvárpalackos kopasz manussal meg a többiekkel (a Központ:-))))). Nekem is Miss Parker fogta meg a fantáziámat anno 10 éve -bár most már az én szememben sem menõ a sok bagózása, inkább szánmalmas. AMúgy sohasem azt adják, amit várnak az emberek, hanem mindegyik manager erölteti a saját sz..át...
10/10
Parker 2008 okt. 13. - 22:47:44 10/10
(221/689)
Jajj, Gyerekek! :(((((((

...sírjunk együtt...én direkt nem jöttem fel azóta, hogy nem megy...én hülye még reménykedtem, hogy ezt a Celeb fost átrakják máshová. De...ennek muszáj mennie délután és este is...hát k* jó :(

Van néhány ötletem, de ehhez kollektív összefogás kell, de...

Zene: Velton Ray Bunch - megannyi mozisiker és sorozat zenei anyagát készítette, a Kaméleonét is. Itt akár bele is tudtok hallgatni ebbe-abba:
http://www.veltonraybunch.com/

Aztán a Kaméleon filmzenéje. Szerintem egyszer már én is beraktam, hogy hol, merre található meg...de lehet, hogy az egy másik fórumon volt. De nesztek :)

http://www.mp3sparks.com/r2/The_Pretender/Soundtrack_By_Velton_Rat_Bunch/group_5201/album_1/mcatalog.shtml

Itt minden számba bele lehet kukkantani...az album fillérekért letölthetõ, ha végigmazsoláztál a regisztráció sûrû ösvényén :) én feladtam :(

Fordítgatom a Kaméleon "Behind the scene" honlapot...nem ez a neve, csak én ezt adtam neki. Majd igyekszem megosztani, de e-mailben küldök bárkinek, a címemet meg itt látjátok (thecentre@freemail.hu)

Nah...a nagy öregek, Mr Parker és Raines valamiiii...izé...titkos társaság alapítói vagy ilyesmi...még nem teljesen világos, de ez a magyarázat arra, hogy miért ilyen szövevényes és csavart az egész sztori, nomeg a mozifilmekbõl többet is meg lehet tudni (YouTube).

tunde30! Változz át Miss Parkerré és akkor feleségül veszlek :)... imádom azt a nõt, nagyon jól játszik. A megtestesült nõi dominancia...ebbõl rám tekintve légyszi ne vonjatok le elhamarkodott következtetést:) csak nagyon bejön, ennyi :)...nem vagyok szado-mazo kedvelõ :)

Jah, a nagy ötlet...bár sokan hülyének fognak tartani...én is magamat :)
Szóóóóval:) Ugye mint pl. az ALIAS esetében is, idõvel, de megjelent DVD-n. Több helyen meg lehet venni, még az ára se az a pokoli...bár nem sokkal van 10 ezer alatt :) Nem vagyok egy hozzáértõ, de mégis hol lehet, és persze kit ösztönözni arra - gondolom valami kiadóvállalatot kéne-, hogy jelentessék meg DVD-n? Elnézve a fórumot, ahová a Kaméleon rajongók csak bizonyos százaléka jut el...hát ezt alapul véve valamilyen kompromisszumos megállapodás csak születhetne. Vagy megvásárolni...bár arra a gatyánk is rámenne, vagy kiadatni...valahogy, én nem tudom, hogyan lehetne...mégha csak limitált példányban is. Mondjuk elõjegyezni rá és csak annyi példányban készülne el a DVD-bõl, amennyien mondjuk feliratkoztunk...meg kifizettük...stb.

Még írhatnék sok-sok pontot, de a lényeg remélem kivehetõ.
Hirdessétek az "igét" :) hátha valaki szert tesz egy olyan kapcsolatra a televíziós vagy terjesztõi/forgalmazói szférában, hogy végül akár megoldás (is) születhet.

Hmmm...biztos akartam még ezer dolgot, de majd legközelebb.

Jó éjt! :)
10/10
bree-gee 2008 okt. 12. - 21:07:20 10/10
(220/689)
:DD
7/10
tunde30 2008 okt. 12. - 20:37:51 7/10 Előzmény susurrus
(219/689)
Én ezt a teljes fórum oldalt elküldtem nekik. Utólagos mindenki engedelmével. De szerintem erre is baszni fognak. Jaj, kezd Miss Parker elõbújni belõlem. :) Ha kell minden nap elküldöm nekik ezt a fórumot...
Millagro 2008 okt. 12. - 20:26:07 Előzmény susurrus
(218/689)
Csak idõben vedd is észre, mikor adják! Tuti nem fogják elõre bejelenteni.
susurrus 2008 okt. 12. - 15:57:57 Előzmény Millagro
(217/689)
Igen, valaghogy mindig azok a legtájékozottabbak, akik a legjobban szidják :-))

Na mindegy. Az az érzésem, hogy bármennyi e-mailt is írunk, ránk se bagóznak. Talán ha leveszik egyszer a Rém rendes családot az éjjel 2 órás idõpontból, oda talán bekerülhet...
tituszka 2008 okt. 11. - 17:06:25
(216/689)
nekem is jó lenne másik idõsáv, de õk barmok és nem teszik máshová! még az éjfél is jó lenne! mert vki tuti fel tudja venni!
tituszka 2008 okt. 11. - 17:00:35
(215/689)
Szomorúan szembesültem a tudattal, hogy már nem adják a Kaméleont!:(
Egyetlen szabadnapomon, elõre készültem, hogy végre megnézhessek egy új részt, erre… semmi… azt a sz.r Celebes mûsort adták le!!!! Persze elõzõ héten még ment a sorozat, remek… ez az én szerencsém, pont akkor nem adják, amikor végre tudnám nézni!:(((((((((

Le kéne tölteni!!!! Ha az rtl-en múlik sosem látom újra ezt a sorozatot, pedig úgy örültem, hogy újra elkezdik leadni!:(
Nagyon szerettem régen!
Millagro 2008 okt. 11. - 09:54:49
(214/689)
Az is fura, hogy pl. a BK leszólói milyen jól tudják, éppen mi történik benne, ahogy sok Celeb stb. mûsor fikázó is nézni az adott mûsort. Nekem ha nem tetszik valami, nem nézem, ha nézem, nem szídom, hogy milyen sz.r.

Szvsz ez a mûsor csak hiánypótló volt, amig jön a másik. Ha jó lett volna a nézettsége, lehet mehetne egy másik idõsávban.
susurrus 2008 okt. 11. - 00:05:25 Előzmény Millagro
(213/689)
Na igen. Elég csak megnézni a hozzászólások számát a celebes mûsor topikjában... (akár szidják, akár nem, nézik)

Amúgy már én is írtam nekik e-mailt több ügyben, de válaszra se méltattak. Pedig igazán udvariasan fogalmaztam mindegyik esetben :-P (nehezemre is esett, meg kell, hogy mondjam :-))
Jano44 2008 okt. 10. - 23:16:01
(212/689)
Azért a Retek Klub meg a Tv2 kiérdemelné a sláger TV nevet. "A kilencvenes évek legnagyobb sorozatai" stb. Még a Maffiozókat sem tudák befejezni (6 ik évad),meg a szar reklámjuk volt mindig a végén.
7/10
tunde30 2008 okt. 10. - 14:10:15 7/10 Előzmény Habru
(211/689)
Banyeg, itthon fekszem lázas betegen, nézhetném nyugodtan... Hát, marad a dvd, amit még Páriban turkáltam, meg a menõ manó!
10/10
Habru 2008 okt. 09. - 20:08:34 10/10
(210/689)
Köszi már írok :-p is, remélem majd csak lesz valaki aki válaszol, ti se hagyjátok már :D