Téma: Karadayi

10/10
Érsekvári 2016 máj. 21. - 16:46:48 10/10
(1090/1350)
Üdv neked , valóban Orhan kivívta a hatalmát és fitogtatja is Serdar felett . Persze igaza van a többieknek is jót akar , õk kiálltak már mellette amikor bajba volt . El is érte a célját tudnak fûteni .
Az énekesnõ rafinált egy tyúk , egyenlõre vesztésre áll Aytennel szemben , de most trükközik az ájulással , hogy Necdet odamenjen
hozzá .
Mahir ahogy elolvassa a levelet rögtön a szokott módon bejut Feride szobájába és visszahúzza újára a gyûrût és magyarázatot vár tõle . Most az utcán várja , hogy megbeszéljék mi ez a fordulat . Remélem Feride elmondja ez a piszok Sinan mivel zsarolta meg és , hogy nála van a vallomás .
malvinkicska 2016 máj. 21. - 11:46:38
(1089/1350)
Köszöntelek ezen a szép napfényes szombaton, elég bonyolult a dolog, aza mocsok M S a lányának mekkora bánatot okoz, de az anyja is egy tetû. A levelet mikor elolvasta Mahir, még Yasinnak sem mondott semmit csak elviharzott, Feridéhez, és közölte nem engedi el harcol érte, mondta, hol legyen, hogy megbeszéljék. Orhan tekintélyt vívott ki a börtönbe, elérte, hogy hozzanak, tûzre valót, nagyon bírtam mikor Serdart kezdte vetkõztetni, az is egy mocsadék. Nagyon várom lesz e esküvõ.
10/10
Érsekvári 2016 máj. 20. - 11:37:44 10/10
(1088/1350)
Már amikor meglátom MS ocsmány képét hányingerem van , Sinantól szintén . Feride képes lenne feláldozni magát Nazifért , de lehet semmi nem lesz belõle , nem tudom . A búcsúlevelet Mahir nem tudja majd mire vélje és nem hinném , hogy annyiba hagyná .
Sinan papol Feridének , holott õ is érdekbõl akarja ezt a házasságot .
A család Nazifnál és Mahirtól a búcsúzás jelenete szomorú .
Mahir kár , hogy csak elveri Sinant , inkább agyon is verhetné ezt a görényt .
Végre derûs az idõ , szép napot neked .
malvinkicska 2016 máj. 20. - 10:24:58 Előzmény Érsekvári
(1087/1350)
Azt szeretném, ha Mehmet Saim a tûzön égne meg de élve, ekkora féreg, az már nincs talán a világon, mint ez az ember. Sinan is nagyon aljas lett, mindenre kapható, nem érti F nem szereti õt. A család elment meglátogatni, Nazif papát, de az nincs elszomorodva, tudja mi vár rá. Feride levelet ír Mahirnak, amiben biztosítja örökké tartó szerelmükrõl. Nagyon sok megható jelenet van benne, ami könnyeket csal emberek szemébe. Belenéztem M elfogja verni Sinant, amit nagyon jól tesz, csak a beszédet nem értettem, azt már tudom az öreg nem hal meg, de mi vagy ki által, kiderül. Ayten és Necdet nagy szerelemben vannak, most N kapott egy teljes bõrönd pénzt, amiért megölte azt a másik féreg T-t. Ma szebb az idõ kicsit melegebb van a szokottnál.
10/10
Érsekvári 2016 máj. 19. - 12:11:39 10/10
(1086/1350)
Még álmában sem képzelné Feride , hogy az apja áll mindezek mögött . Mahir sejti , hogy fejétõl bûzlik a hal , de MS lenne az "uraság" azt nem . Ayten most már a lelki terhétõl megszabadulva kezd odalenni Necdetért , persze a részleteket nem tudja , hogy gyilkossal bújik ágyba . Sinan zsarolással akarja Feridét , de az igazi célja érdekében használná fel , hogy a saját apjának eleget tegyen azzal MS -t kicsinálja . Ezekre az alakokra már nincsenek is jelzõk mifélék .
Nazif papát ki vagy mi menti meg a kötéltõl ez a kérdés .
malvinkicska 2016 máj. 19. - 11:02:30
(1085/1350)
Szia elég borzalmas volt a mai rész is, az lóféreg Feride apja mikre képes a saját lányával szemben az biztos, hülye is , mert normális szülõ a gyermekét nem teszi tönkre. Az a mocsok Sinan megmondta meg akarja kapni, mert másképp nincs papír, mekkora egy féreg az is. Közben meg arról álmodozik, hogy tegye el láb alól azt a vén férget. Mahir még nem tudja, mi van a háttérbe, ha az megtudja, vajon mit fog szólni hozzá. azt nem értem itt senki nem tud semmit, az õrök nem látnak hályogos ezeknek a szeme, vagy mi van, mert ezek csak ha Mahir Feride Yasin, akkor látnak hallanak, ez azért nagyon furcsa. A hírt vitte az öreg jóvá hagyták a kivégzést az öreggel kapcsolatban, biztos jön, most egy csavar, hogy nem végzik ki mégse. Az egész aggodalom fájdalom, nem szeretem Necdetett, de talán már jó volt látni olyat, szereti Aytent, és ágyba bújtak, de az is hazudik, mert nem csak A volt a tét, hanem egyéb is a sok mocsok ne tudódjon ki, ami a Feride apját illeti.
10/10
Érsekvári 2016 máj. 18. - 12:27:06 10/10
(1084/1350)
A visszaemlékezésben Necdet a fiatalkori parókában és Turgut csodás éneke, ezt látni kellett . Már akkoriban is lelõtt valakit T és Necdet azzal a lánccal amit T kapott fojtotta meg..........fogunk még meglepõdni !
Mahir azonban az Ahmet ügyésszel történteket nem tudja csak most Feridééktõl és azonnal a bíróságra mennek ahol hûlt helye a vallomásnak .
MS mûve persze aki most Sinannak átadja és remélve, hogy ezzel újra összehozza õket Feridével , amit el sem tudok képzelni . Ez az ember , még csak nem is nevezhetõ annak újra a lánya ellen dolgozik , maga az ördög kívül - belül .
malvinkicska 2016 máj. 18. - 09:10:04
(1083/1350)
Azt már elértem az a mocsok T meghalt, de mikor leplezik le Feride, apját az, hogy egy gengszter, az még gyenge jelzõ rá. Mahirék derítenek ki dolgokat õ meg learatja a sikert, ez valahogy nem jól van, ennyi aljasságot nem láttam mióta élek, ha még sorozat akkor is, igaz vannak benne túl kapások nagyon hiteltelen dolgok, mert azért nem mennek olyan gyorsan és olajozottan a dolgok , mint itt. A mocsok võlegény megint színre került, mosta saját apja fogja zsaroltatni az állítólag imádott lányát az ilyen szeretetbõl nem kérnék. Aztán gondolom az sem fog kitudódni, ki ölte, meg azt a férget, ez is sántít. Nekem már kezd fáradni ez a történet, mert csak aljassággal van tele, szép dolgok szinte nem is történek sajnos.
10/10
Érsekvári 2016 máj. 17. - 13:05:38 10/10
(1082/1350)
Szép hetet kívánok !
Jó izgalmas a rész . Ahmet ügyész hajlandó segíteni és beszélni T -al .
Necdetet hívatja MS nagyon értik egymást , fontos feladattal bízza meg , aki már estére ünnepelni akar .
Turgut vallomást tesz bevallja megölte Szulejman bírót , de a többi aljasságáról és a felsõ körökrõl nem beszél .
Feride maradhat bíró és ezt nagy részben Sunának köszönheti . Ez a süket Ahmet ügyész nem zárta el rendesen a bizonyítékot .
Várható volt , hogy történni fog valami vele , bizonyára a vallomás is elfog tûnni majd .
A parancs az Necdet ölje meg Turgutot , Mahir is indulna hozzá , de a börtön igazgató megállítja .
malvinkicska 2016 máj. 17. - 10:36:54 Előzmény Érsekvári
(1081/1350)
Szeretettel köszöntelek, újra itt vagyunk hála Gabusnak és Juditnak, a mai részben Turgut bevallotta, õ ölte meg a fõügyészt amit tudtunk, de most újra leadták, hogy történt. A Feride apja olyan nagy gazember nem találok rá szavakat, most is oda küldte Necdetet, hogy ölje meg T-t, gondolom nem fog bírni vele, jó erõben van az is. Necdet AYten miatt akar bosszút állni, az is jogos, eza T úgy alakítja a hidegvérû gyilkost, mintha minden nap kellene ilyeneket csinálni. Feride nagyon félti Mahirt és utána megy a börtönbe, de nem sikerült M-nek a terve mert az õr elkapta. A Feride sorsa is jól alakul azt mondta a bíró nem kell lemondania. Azt várom mi lesz ezek után T és N harca miként végzõdik, meg az a szemét F apja mikor bukik le, már ideje lenne, az is kapna valami büntetést.
malvinkicska 2016 máj. 10. - 12:07:30
(1080/1350)
Hálásan köszönöm a munkátokat nagyon jó és szép idõtöltést, pihenést kívánok nektek.
10/10
Érsekvári 2016 máj. 10. - 11:22:39 10/10
(1079/1350)
Kedves Gabus - Judit !
Köszönet a sok színvonalas munkátokért . Kívánok nektek jó pihenést , feltöltõdést .
erlal 2016 máj. 10. - 06:13:00
(1078/1350)
Én is köszönök mindent, nagyon hálás vagyok az eddig végzett munkáért. Váron a folytatást

Köszi. Jó pihenést!
martinedit@hotmail.com 2016 máj. 10. - 03:14:16
(1077/1350)
Szia Gabus! Nagyon szépen köszönöm. Továbbra is szeretettel várom a remek csapatod kiváló együttmûködését. Kellemes pihenést kívánok. Edit.
10/10
gabus53 2016 máj. 10. - 02:53:33 10/10
(1076/1350)
Szia Edit!

Igen, elmentünk 1 hét szabadságra, mert történtek bizonyos dolgok a hétfõi napon, és kicsit már túl sok volt nekünk. Nem a rajongókkal, hanem egy másik oldal adminjával voltak... finoman mondva, nézeteltéréseink.

A sorozatok fordítását sem Judit, sem a fordítók nem hagyják abba, emiatt nem kell aggódnotok, de csak úgy tudjuk átértékelni és rendbe rakni a gondolatainkat és helyzetünket, ha az oldalak üzemeltetését is szüneteltetjük, vagyis ki kell kapcsolnunk.
Ezt tartottuk a jobb megoldásnak ahelyett, hogy felállnánk, és mindenkit cserbenhagynánk.

1 hét múlva találkozunk!

További szép estét, reggelt... Gabus
martinedit@hotmail.com 2016 máj. 10. - 01:53:00
(1075/1350)
Kérlek segítsetek. Nem tudok belépni sem a Karadayi - Hungary, sem a Végtelen szerelem - Kara Sevda facebook oldalra. Én még ott tartok, hogy Judit és Gabus egy hétre szabadságra ment, de majd a fordításra továbbra is számíthatunk. Idézem a szöveget:"Sajnos ez a tartalom jelenleg nem érhetõ el. Elképzelhetõ, hogy a hivatkozás, amelyre kattintottál, már nem érvényes, vagy az oldal olyan célközösség számára látható csak, amelybe nem tartozol bele." Nagyon szépen köszönöm a várható információt.
10/10
Érsekvári 2016 máj. 09. - 13:27:43 10/10
(1074/1350)
Mahir látta Turgut vallomását kidobta a börtön ügyésze . Yasin megtalálta a fontos bizonyítékot T újlenyomatát . Feride és Yasin el is viszik neki , de kiderül újabb ügyészhez kell fordulniuk . El is jön ez az ember aki mindig is rendes volt az ügyben .
A házukban elõtte még Feride és Yasin beszélgetését kihallgatta MS , aki rögtön akcióba is lép . Magához hívatja Necdetet .
Songül kivan borulva apja miatt , Osman önt belé lelket . Ayten kézzel lábbal küzd Necdetért , nem sok sikerrel .
Mit akarhat ez a hétpróbás gazember miniszter Necdettel elvégeztetni .
malvinkicska 2016 máj. 09. - 12:14:56
(1073/1350)
Meg lett az új lenyomatos papír beindult a gépezet, Mahir és Feride a másik úton a Feride apja nagyon mocskos féreg egy ember, most Necdet után küldött. Ayten féltékeny , mert utána menta bárba, ahol énekel a csaj, még a húgát is vitte magával. Ezekben a részekben nem sok minden történik csak futkosnak, nem sokat érnek vele. Songül az iskolában , hogy kitört, hogy nincs igazság, Osman még mindig mellette van a kis buta, mert biztos szereti.
10/10
Érsekvári 2016 máj. 08. - 18:00:30 10/10
(1072/1350)
A mai rész nem volt túl eseménydús . Mahir Turguttal veszõdik az meg játszadozik vele , de valami széfet végre kinyög , hogy abban a bizonyíték . Yasin megy felderíteni . Feride nem ért egyet Mahirral , de nem tudja megakadályozni .
Ayten egyre közömbösebb Necdetnek , szinte észre sem veszi .
Holnap több mindent megtudunk .
malvinkicska 2016 máj. 08. - 10:29:42 Előzmény Érsekvári
(1071/1350)
Szép napot megnéztem Feride és Mahir együtt beszélgettek, nincs bizonyíték ezért nagyon félti, F M-t baja esik, nem hísz Turgutba, mert ismeri mekkora egy gazember. Mahir addig meddig húz ki infót T-bõl a szobájába van, valami bizonyíték gyorsan hívja Yasint menjen a T házába, és ha megtalálja adja át Feridének a papírt. A börtönben az öreget nem hagyja nyugodni a gondolat, miért élvez ekkora megbecsülést Orhan. Necdet külön szobában aludt Aytentõl, és hoztak, valami öltönyöket, annak a zsebeit nézte, majd látjuk talált e valamit, benne.