Steve777 2020 máj. 15. - 21:45:54 Előzmény ondok
(4/4)
Szia Ondok! Mi a helyzet azzal az elmebeteggel, aki mindenkire azt hiszi, hogy te vagy? Megint itt garázdálkodik, a századik nickjével, pedig mindig letiltják, de még sem adja fel.
1/10
ondok 2020 máj. 15. - 20:42:44 1/10
(3/4)
Szerintem Fiala nem komplett de jól megél belőle.
1/10
ondok 2020 márc. 21. - 20:27:24 1/10 Előzmény ondok
(2/4)
Helyesen:egyetlen találatuk az utóbbi időkben az R. E.,(bocs de nem vagyok jó gépíró)
1/10
ondok 2020 márc. 21. - 20:24:06 1/10
(1/4)
Borzalmas, egy vicc az egész egyik éjjel belenéztem,és elképedtem ez a kókler ott nyomogatta a telefonját kb 15 percig meg ecsetelte hogy kimegy pisilni ahogy szokott DE VISSZATÉR :) Ha csinált egy interjút végre annak veleje semmi nem volt csak hablatyolás a részéről a vendéggel,aki többször zavarba is jött de udvarias lévén nem szakította meg az interjút.Az okosabbak úgy tudom nem is állnak kötélnek vele.Nos az unalmon kívül még arrogánskodás is volt bőven ,nézők hallgatók kioktatása .pl aki nem azonnal kezdett beszélni azt egyből kinyomta,hogy arra nincs ideje miközben a semmire arra bőven volt ideje.Az ATV egyre lejebb adja a szintet,nem számít hogy ez a Fiala már megbukott a messziről jött ember c. műsorával is. Ez látszik a kiégett műmájer "sztárok " begyűjtögetéséből isegyeteln találatuk az utóbbi 8időknem az R. E. ,ő kifejezetten jól csinálja a dolgot ,jobb mint Kálmán Olga volt,aki ha nem olyan kapzsi még mindig a csatorna nyakán lenne de rossz lóra tett szegény.