Téma: Kés/alatt

lilcso 2007 aug. 26. - 17:43:45
(158/738)
na hát ezt most jól megaszontam... a helyes ragozást képzeljétek hozzá :)
lilcso 2007 aug. 26. - 17:42:24
(157/738)
sztem christiannek - akármikor is érjen véget a sorozat-, nem lesz belõle férj... volt neki egyáltalán hosszú távú kapcsolata? kimberen kívül, de hát vele se volt mindig együtt... (hosszú távút értem min. 1 évnek)
lilcso 2007 aug. 26. - 17:39:14
(156/738)
spolier

hát ott hiába várod...
Meadow 2007 aug. 26. - 17:28:17
(155/738)
christiannak abszolúte ilyen a karaktere,hogy mindenkinek a képébe végja azt amit gondol.Vártam már mikor lesz az, hogy ismét szerlems lesz,mert valljuk be a szereplõgárda 3/4ét már megdugta)éa kellett valami újítás.
Nagyon várom már az 5.ik évadot miamiban.
lilcso 2007 aug. 26. - 17:12:43
(154/738)
nem mintha ez felmentené, de christian nem azért beszélt így dawn (ugye ez a neve?) -nal, mert szegény volt és most gazdag, hanem mert szimplán... khmm... "egyszerû" ember :))))
mondom ez nem menti fel christiant, de hát ez õ... mindenkinek megmondja mit gondol, ami lehet h fáj, de legalább elsõkézbõl hallja mindenki a véleményét :)
Meadow 2007 aug. 26. - 14:08:01
(153/738)
szia.volt már az elsõ két évad,ezen a nyáron elõröl ismételték és a 4-ik évadból is már csak 8 rész van hátra,remélem még idén folytatják az 5-kel,de amerikában is csak szept.közepén lesz a premier,tehát ide mindenképp utána érkezik!
Buckaa 2007 aug. 26. - 02:04:23
(152/738)
Sziasztok.valaki meg tudná mondani hogy az elsõ két évad volt e régebben a viasaton?jó lenne megnézni.nagyon kiváncsi vagyok, mert a harmadik tetszett, a negyedik viszont annyira nem.de imádom a sorozatot.
10/10
csaysee 2007 aug. 25. - 20:20:26 10/10
(151/738)
phhppp Mar en is leirtam h Matt csak eszhez ter hat en sem iennek ismertem regebb masabb volt de sztm elege is lehet amennyit hueskedik mindenki korulotte.........

Nem ertettem fere amit mondal csak felvazoltam h mienek lennenek ha tokeletesek lennenek es tom h Sean szereti Juliat, kulonben nem kerte volna meg megint a kezet...de en nem egy kepet mondtam hanem egy rakast tele lenne tapetazva a szobaja, es soha senkivel nem csalta volna meg......

Elegge irigylesre melto az eletuk de hat ok sem tokeletesek es ha meg azok lennenek sem biztos h mind jol kijonnenek egymassal......

"Én nem rosszindulatúan, és gúnyosan, írom a hozzászólásaimat, tehát kérem a válaszokat is ekkép megírni"
Hat kedves Wyatt4ever en sem rosszindulatuan irtam a valaszomat, azt mondtam ha ient akarsz ne ezt nezd ha nem azt aminek nem szabadna meg emlitenem a nevet ******* ******

.............
balfiviz 2007 aug. 25. - 20:08:54
(150/738)
szóval 5. évadról még nem tudtok semmit?
youtubon láttam az 5. évados fõcímet abban teljesen más a zene és Bruno Campost is beletették a szereplõk közé..
de lehet valaki csak unatkozott és csak úgy összevágta...
de azért jó lenne tudni konkrét dolgokat...
Wyatt4ever 2007 aug. 25. - 11:49:05
(149/738)
Még mindig tartom a véleményem, amit Meadow is megerõsített, hogy Matt néha túlzásokba esett, ami viszont a készítõk hibája. Eleinte bírtam Mattet, de most már nem. Nem szabad, hogy egy fõszereplõt megutáltassanak a nézõkkel. Szerintem ez alap.

Nem mondtam azt, hogy Christian legyen jófiú, sõt ellenkezõleg. Éppen ez tetszik benne. Az elhatárolódásomat csak azért írtam bele, hogy nehogy rosszat gondoljatok rólam, de úgy látszik csaysee ezt nagyon félre érthette.

Bocs, de Julia most otthon üldögél a hintaszékben, és arról álmodik, hogy végre Matt is haza jöjjön.

Honnan veszed azt, hogy Sean nem szerette Julia-t, éppen ezért is ment vissza hozzá. És van/volt kép az asztalán a feleségétõl.

Miért az a gagyi sorozat mirõl szól, én még soha nem néztem, és nem is érdekel. Sztem még a nevét sem szabadna említeni ebben a topic-ban.

Én nem rosszindulatúan, és gúnyosan, írom a hozzászólásaimat, tehát kérem a válaszokat is ekkép megírni.
Meadow 2007 aug. 25. - 00:22:01
(148/738)
hûûû csaysee ezt aztán megmondtad,bevallom a csacska angyalos résznél elröhögtem magam))))
de valljuk be tényleg néha túlzás amit a matt karaktere mûvel,viszont egyetértek,hogy nem lenne izgi sorozat,ha nem csavarnák meg itt-ott.
ezt az évadot én már láttam és izgalmas csak a vége érdekes,na de majd az ötödik évadban nyilván újra megcsavarják
10/10
csaysee 2007 aug. 24. - 21:34:23 10/10
(147/738)
Mattnek csak megjon majd az esze, ha oan szentike kisfiucska lenne akkor nem lenne erdekeses az is kellett bele h sean jocce jojon azzal a csajjal, kell bele egy kis valtozatossag, hanem senki sem nezne...

Ez is csak azt mutatja h penzel nem lehet elreni mindent, a lottos not is otthagyta a ferje meg a lanya m agyara ment a gazdagsag, Matt is elhuzott m megakartak vesztegetni Seanek
El tudnad kepzelni Chrisriant jotekonykodni es templomban jarni minden vasarnap, amint otthon varaja a kis felesege ez a kis fia a kesz etellel....Mattet amint kituno tanulokent atveszi az elso tanulonak jaro diplomat es osztondijat nyer a Harvardra......v Juliat amint otthon uldogel a hintaszkben es kotoget es kozben egy ovodanyi gyerekre vigyaz....Sean egyetemi profeszor, szemuveges es mar kezd kopaszodni, egy rakas kepet tartogat az asztalan m csakis Juliat szereti es szerette mindig.....Sean es Julia boldogan unneplik 20. hazassagi evfordulojukat
....ezt akarod ugyan mar akkor nezzed meg a Csacska anyal utolso reszet, meg a tobbi ien gagyi sorozatot...... mert ez itt nem a tokeletes emberek tokeletes kis sosrozatkaja
Wyatt4ever 2007 aug. 24. - 11:38:54
(146/738)
Ez a Matt egy *mmoodderráállvvaa*:) Ilyet még nem pipáltam. Úgy rángatják szerencsétlent, mint egy bábút. Õ meg ahelyett, hogy magába nézne a szüleit okolja mindenért.

Elõször elköltözött a 10 évvel idõsebb pasinõjéhez, majd megüti a nevelõapját, megver egy transzit, majd beáll az apja volt csajával együtt a szcientológiai egyházba. Pici problémája van az agyával.

A készítõktõl nagyon nem volt jó húzás, hogy Sean a babysitterrel lefeküdt. Néhány évadon keresztül sztem egész jól megismertük a karakterét ahhoz, hogy tudjuk, hogy ilyet õ soha nem tenne, fõleg nem egy ilyen alakú nõvel. Ez a cselekedet inkább Christianhoz illõ.

Azt szeretem ebben a sorozatban, hogy olyan emberek mindennapjait mutatja be, akiknek nem gond, hogy vegyenek egy $ 250 000 - et érõ autót, majd egy $ 100 000 - et érõ Porshe-t a gyereknek, ja és végül egy gyémántgyûrût az asszonynak.
Az a jelenet volt érdekes, amikor az ékszerésznél voltak. Elõször túl drága volt a gyûrû Seannak, majd Christian egy mondatos rábeszélése után már meg is vette. Mennyi pénzük lehet az "OTP"-ben lekötve?

Az ilyenek csak egymás társaságában érzik jól magukat, és csakis egymással beszélgetnek. Az alacsonyabb társadalmi osztályt, pedig lenézik. Például a tegnapi részben Christian hogyan beszélt már a lottónyertes nõvel, mint egy rühes kutyával. - ezt a fajta viselkedést én mélységesen elutasítom, nehogy félreértés legyen belõle

Az ilyenek egyszerre taszítják, illetve vonzzák az embert.
10/10
csaysee 2007 aug. 24. - 09:57:43 10/10
(145/738)
Nem is gondoltam volna h Michelle is benne van ebben a vesev ugyben, de meg nem reg ota mukodhet hiszen mikor Lizzel tortent akkor valami rendorke azt mondta h mar jelentettek 4-5 esetet........
De nem ertem Michelle miert nem hadja h James elmondjon mindent a ferjenek hiszen akkor tobbet nem lenne amivel zsarolja igaz a ferje kirugna de akkor is ott lenne neki Christian es hat o is jol keres.... :DD
v olne meg a ferjet es akkor christiannal lenne s nem lenne megint mivel zsarolja James.........
de Jamesbol mindent kineznek talalna egyebet
azert fizette az egyetemi koltsegeket h aztan operaljon neki LOL
10/10
csaysee 2007 aug. 24. - 09:44:36 10/10
(144/738)
Kosz mindkettotoknek arra a reszre gondoltam amit Meli irt le de azert kosz neked is Meadow!!!!!!!!!!!!!!!!
bremat 2007 aug. 23. - 23:04:11
(143/738)
hali, gyorsan vki tudna részletes beszámolot a tegnapi részröl?:)
.. vagy nemtom, lehet volt több is.. a baba születéséig láttam..

jo lenne még a kezdés elött;)))
Meli 2007 aug. 23. - 19:44:05 Előzmény csaysee
(142/738)
Liz és Linda néznek egy videót Christianról és azt nevetik, hogy hájas az oldala.
Zsírleszívást szeretne, Sean nem veszi komolyan. Christian az edzõteremben beszélget egy kisportolt sráccal aki plasztikai sebész és a kora eredményeként nevezi Christian "úszógumiját", elvállalja a zsírleszívást.
Monica lenne a besegítõ a babához, de Sean szexbe bonyolódik vele. Aztán Sean ezért nem szeretné ha õ lenne a választott besegítõ. Cserébe megmûti Monica orrát, aki hazugsággal elutasítja az állást.
Michelle segít liznek a kávéfõzésben, és Liz barátkozik. Elmondja, hogy látta amikor Michelle mellét megsimogatta egy nõ és ha beszélgetni szeretne róla akkor vele megteheti. Erre Michelle ki akarja rúgni Lizt, nehogy szóbeszéddel rágalmazza. A fiúk megvédik, így próbaidõt kap.
Sean és Julia új meghallgatásokat intéz a besegítõ családtaghoz. Egy törpenövésû férfit hallgatnak akit szimpatikusnak találnak. Mikor elmegy, Juliánál megindul a szülés. Sean nem éri el Christiant mert éppen a mûtõasztalon fekszik titokban. Szülésnél Julia magához húzza Sean fejét, hogy ne nézze a születést, inkább egyszerre. Mutatják az újszülöttet és a szegényke torz kezeit. Julia öleli, puszilgatja, kisfejét, kezét. Aranyosak. Késõbb Sean, Matt és a kislány az üvegablakon át nézegetik a babát akit éppen pelenkáznak. Amikor látható lesz a baba keze, a kislány elszalad ijedtében. Matt azt mondja: -Hagyd apa, majd megszokja. Következõ pillanatban Christian is megjelenik az ablaknál. Beszélgetnek, majd felszisszent Christian és Sean felhúzza ingét, látja, hogy mi dolga volt ahelyett, hogy a szülésnél lett volna. Mérgesen néz és magára hagyja Christiant. Vége.
Meadow 2007 aug. 23. - 19:38:46 Előzmény csaysee
(141/738)
hát ha a reklámig láttad akkor kb láttad,hogy Christian elvitte Lindát csajozni,ahol felszedett a linda egy dögös csajt,akivel összejött,de reggel arra ébredt,hogy sajna kioperálta a veséjét,mert szervkereskedõ volt.
Sean örömmel ment haza hogy a feleségével legyen,de miután észrevette hogy antidepresszánst szed,méregbõl elment a monicához,hogy lefeküdjön vele,de aztán nem történt meg,
Christian elment a fönõkcsaj házába a férjéhez,hogy sarokba szorítsa,de a végén elkezdtek sexelni és ezzel lett vége a tegnapi résznek..remélem nem hagytam ki semmit
10/10
csaysee 2007 aug. 23. - 16:47:07 10/10 Előzmény lilcso
(140/738)
a kovetkezo csaja/pasija Mattnek Sandra lesz :PPPP
lilcso 2007 aug. 22. - 16:37:17
(139/738)
miért? famke janssen mit keresett a plasztikai sebésznél? vagy sanaa lathan? sztem meg fogják oldani, h mit keressen ott :))))