Téma: Kés/alatt

trillárom 2008 júl. 14. - 23:46:33
(358/738)
Nem láttam a végét:( Mi volt ilyen durva??
sushi 2008 júl. 14. - 23:02:50
(357/738)
neeeeeeeeeeeeeeeee!!!!Atya úristen....Jézus Mária...nem találok szavakat....hova tdják ezt még fokozni???
sushi 2008 júl. 14. - 22:46:43
(356/738)
atyavilág!!!...
sushi 2008 júl. 14. - 22:18:26
(355/738)
úúristen, már most nagyon izgi:)...
10/10
Katie Adair Cutter 2008 júl. 14. - 13:07:21 10/10
(354/738)
Hmmm...na mi lesz ma este?? 22.05 percet akarok!!!!!
blackman 2008 júl. 08. - 11:53:41
(353/738)
Amúgy a tegnapi részrõl lecsúsztam, csak az uccsó 10 percet kaptam el. Ilyenkor utálok utazni!!! Kicsit fárasztó, de ez van!
blackman 2008 júl. 08. - 11:53:10
(352/738)
Amúgy a tegnapi részrõl lecsúsztam, csak az uccsó 10 percet kaptam el. Ilyenkor utálok utazni!!! Kicsit fárasztó, de ez van!
blackman 2008 júl. 08. - 11:51:46 Előzmény Katie Adair Cutter
(351/738)
Szerintem az megoldás lenne egy részrõl, ha rácsot szerelnétek az ablakra! Tudom kicsit "rabszolgás", de így legalább nem tudna ki-be ugrálni az ablakon, és legalább a fõ "menekülési " útvonala megszünne!Amúgy nem mástól, hanem saját magától kellene megmenteni ezt a kislányt, de sajnos majd csak a saját kárán fogja megtanulni a dolgokat.Minnél jobban tilják majd, õ annál érdekesebbnek tartja ezt a dolgot. Nem tudom mennyire vagytok anyagilag eleresztve, de valakit rá is lehetne áûllítani, és utána szembesíteni azzal, hogy miker csinál, és hogy ti mindenrõl tudtok! Nálam ez nagyon bevált! A fényképet senki nem tudja letagadni!
10/10
Dóridodó 2008 júl. 08. - 10:53:45 10/10
(350/738)
Jaj ez a tegnapi reality-show szerû rész nem annyira jött be, olyan jó volt mikor vissza tértek az "életbe".
Olyan hamar vége van egy epizódnak!!!! :(
olyan 10-12-õt simán végig tudnék nézni! :)
10/10
Katie Adair Cutter 2008 júl. 08. - 08:58:12 10/10
(349/738)
Ez a rész kicsit szappanoperásra sikeredett, ez a leszbi hármas, meg a pasik...Eden-nel én sem tudom mi van. Néztem az arcát a csók után, de nem volt rajta ördögi vigyor, szval, hát nem tudom, h jó útra tért-e.
5/10
Sydneyke 2008 júl. 08. - 08:53:33 5/10
(348/738)
Én is ezen gondolkodtam, hogy õk most L.A.-ben vannak és Juliáék is odacuccoltak úgy fest.
Pedig eleinte csak odament bemutatni Olit.
:D

Amikor Christian felhívta Juliát hogy látta Lizt oliviával én azt hittem csak ilyen Gyõzike show féle csel volt.
De tényleg.

Mindenesetre ez az egész epizóp megint olyan volt mint egy rossz kabaré.

Az a csókjelenet meg...hát nem tudom.

Mellesleg Annie hány éves lehet hogy már ilyenekkel foglalkozik?
csak mert kb 9nek néz ki max.

Kimber meg teljesen bekattant.
Matt helyében jól megcsapkodnám, hogy térjen észhez...
sushi 2008 júl. 07. - 23:03:29
(347/738)
atyaviilááááág!!!!!!!!!Tudtam, hogy elõbb utóbb lesz valami Sean és Eden között, de most milyen jó fej volt Eden...vagy csak álca????elég volt a bántásból,bûntudat lehet azért...rájött, hogy sokkal többet ér el kedvességgel....de milyen érzéki csók volt:)...és mióta fantáziált róla a Sean...
öö...lenne egy kérdés...most Juliáék odaköltöztek???
10/10
Katie Adair Cutter 2008 júl. 06. - 09:43:45 10/10
(346/738)
Jajj, de jó, már csak egyet kell aludni és Christian...Remélem lesz valami nagy dobásas ebben a részben!
10/10
Dóridodó 2008 júl. 05. - 20:12:35 10/10 Előzmény Miracle
(345/738)
Sajnos ebben a dologban egy kicsit az internet is sáros, mert 12-13 éves fiatalok simán szörfözhetnek sex oldalakon, és úgy gondolják hogy az a szeretkezés, vagy ne adj Isten a szerelem, hogy a lány rögtön térdel. :(
Nekem is vannak gyerekeim, de korlátozom a hozzáférésüket, és csak a nekik való oldalakon játszhatnak.
Lenne megoldás, egy pici figyelemmel megoldható lenne.
10/10
Laci911 2008 júl. 05. - 20:08:10 10/10
(344/738)
Szerintem ha nincs sehol az elsõ két évad, akkor biztos lehet rendelni. Én mostanság mind a 4 évadot szoktam látni az üzletekben!
10/10
Dóridodó 2008 júl. 05. - 20:05:56 10/10
(343/738)
Sziasztok!
Jaaaj én is IMÁDOM ezt a sorozatot!
Szerintem is teljesen életszagú ez az 5. évad.
Sajnos ilyen világban élünk, ahol a fiataloknál trendi a hánytatás, és még pár száz dolog ami a filmben megtörténik.
A szinkron is ISTENI, alig várom a hétfõket!:) ... már csak 2-t kell aludni! :) :) :)
Szerintetek árúlják az elsõ két évadot DVD-n?
Mert én mindenhol csak a 3-4.-et látom.
10/10
offtopic
Katie Adair Cutter 2008 júl. 05. - 01:32:20 10/10
(342/738)
Ja és még valami. Én egy idõben elutasítottam minden piát. Nem azzal volt a bajom, h megiszok egy pohár pezsgõt és jaj, mi lesz akkor, hanem egyszerûen nem ízlett az alkohol. Most már "eljutottam" odáig, buliban mondjuk megiszok EGY cherry-almalevet, de semmi több. De pia nélkül is abszolút jól érzem magam. Én azért nem tudom megérteni azokat, akik már alapból totál részegek egy buli kezdetén, mert úgy vagyok vele, h ha buliba készülök és jó kedvem van, akkor nem kell már se pia, se drog, h jó kedvem legyen, ha meg punnyadt vagyok, akkor szépen otthon maradok. Úgy sosem indulnék el, h rossz kedvem van, de arra gondolok, h majd a buliban iszok pár pohárral és jobb lesz. Inkább otthon tv-zek vagy alszom egy jót.

Ami pedig a másik, h az sem szép látvány, ha egy pasi részeg, de egy ittas, rókázó nõnél gusztustalanabb nincs. Szerintem! Könyörgöm, egy nõben legyen már annyi tartás, h nem issza le magát a sárga földig. Elõfordul, h becsíp valaki, de azért e között és a részegség között van különbség.


Jajj, de jó volt ezt kiadni magamból, bocs, ha lefárasztottam valakit :-)
10/10
offtopic
Katie Adair Cutter 2008 júl. 05. - 01:20:45 10/10
(341/738)
Semmi baj, h hosszú lett, az ilyen témát szerintem nem is nagyon lehet röviden kifejteni.

Az a helyzet, h a barátai is hasonló cípõben járnak, mint Õ. Az elmúlt két hétben az a gyanú is felmerült bennünk, h lopkodnak innen-onnan. Feltûnõen sok az új ruhája, kiegészítõje, sminkcucca. Anyu ad neki pénzt, ha ilyesmire van szüksége, de ezekre most nem kapott és állítólag a barátnõitõl kapta a fölsõket, szempillaspirált, hajfestéket...Na már most, egy szintén 15 éves gyereknek honnan van lóvéja arra, h még a barátnõjét is pénzelje? A hajfesték elég komoly márkás volt, legalább 1500 ft, a szempillaspirál min. 2000....Ok, ruhákat néha cserélgetnek, meg kölcsönadnak egymásnak, de Õ azt mondta, h örökbe kapta. Vadi új cuccokat??? És nem egyet, legalább 5-10 új ruhája van. Na ne már, h csak úgy kapta?!?!
Az a baj, h tényleg nincs senki, akinek megfogadná a tanácsát, mert a normális barátnõit már elmarta maga mellõl a hülye viselkedésével. Kezdetben próbáltak neki segíteni, de csak a hazugságokat kapták vissza. Úgy ahogy mi is. Sajnos már képtelen vagyok hinni neki, mert már annyiszor a szemembe hazudott...

Nem érti meg, h ha kiszökik este és nem tudjuk merre van, baja is eshet (ok, fényes nappal is megtörténhet)és azt sem tudjuk, hol álljunk neki keresni, ha nem jönne haza reggel. Nem egyszer volt, már h hajnalig jártuk az utcákat, sírva kerestem, h hol lehet, hol él e még. És ez nagyon kétségbeejtõ, de nem akarom, h baja essen. Tök durva dolgok történnek, hallható tévében, rádióban. És lehet, h 10 éve az ember még nyuogdtam hazasétálhatott sötétedés után, de most már kissé más a helyzet. Olyna rohadt emberek vannak és nem szeretném, h aéppen Õt szemelnék ki maguknak (meg persze mást se bántsanak).

Jajj, tudod a másik dolog, h már kezdem is kicsit unni, h minden hétvégén azzal töltjük az estéket, h körbetelefonáljuk az össze ismerõsét és egy szemhunyásnyit sem tudunk pihenni. Õ meg reggel hazajön, és, ha megkérdezem, h miért szökött ki, akkor csak annyit felel, h nem tudja.
Nem érti meg, h anyu is elengedné buliba, mondjuk éjfélig,nem kellene ellógnia, csak bizonyítaná végre, h nem keveredik bajba, nem csinál hülyeséget. De nem bírja ki!!!
10/10
offtopic
sylas 2008 júl. 04. - 23:02:33 10/10
(340/738)
Sajna nem tok újat mondani - ilyen esetben lehet ollyannak kéne beszélnie vele akiben megbízik
általában a családtagok dumálnak vele akkor még makaccsabbak lessznek
ha esetleg van olyan barátnõje akivel nem ugyanez a szórakozásuk pl a barátnõje visszafogottabb de mégis jól megvannak 1mással lehet õ tudna beszélni a fejével de az is lehet hogy összeveszik ez miatt vele

Én sem voltam/vagyok nagy bulizós néha néha súlyos este :) de nem rendszeresen és nem 15évesen én késõbb érõ voltam mindenben már amióta megszülettem
Van olyan régi barátom aki néha néha kiüti magát 1-1 kemény rock punk fesztiválon pogóznak meg minden(1xer én is voltam hasonlón súlyos)
de mikor magához tér normális bme-n tanul résztszokott venni tanulmányi összejöveteleken magyarokkal külfödiekkel egyéb szal tud mértéket tartani a bulikkal

akkor van 1 másik haverom õ meg nem iszik 1kortyot sem de elszokott járni bulikba de pia nélkül õ olyan típus hogy pia nélkül és tud hülyülni - alapból laza még hétköznap is

de ismerek olyan ismit egyaránt srácot csajt aki mindenhétvégén buli buli ment és aztán hétközben dumálták ki kivel volt de másik héten másikkal õk kinõttek ebbõl - sztem azért is mert a hasonlókoruk ismerõseik már nem mûvelték ezt és cikinek számít ezért õk is leállnak - általában.suli után ki erre megy ki arra ahova meg kerül meg idõsebbek is nem divat ez bár vannak durva fõsulis és egyetemi bulik :)

hát igen tényleg egyre hamarabb próbálnak ki dolgokat fiatalok mint ahogy a sorozat is bemutatja és a média tényleg közrejátszik ebben ilyen kategóriájú filmek + sztárok szokásaik(pl paris hilton britney)+bulvársajtó+net - amit látnak azt csináljákmivel fontosnak akarják érzik magukat sztem - asszem a freiben is volt hasonló téma hogy már egészen kisgyerekként sztár akar lenni stb

már akkor is mikor mi kamaszok voltunk voltak olyan csajok a discokban akik teljesen bevoltak állva nah velük nem lehetett normálisan ismerkedni, de egyébként sztem discokban nem jó ismerkedni vagy sok a pia a csajokban +nagy hangerõtõl nem lehet dumálni - olyan kiülõs helyeken már oké

Bocsika ha hosszú lett
10/10
offtopic
Katie Adair Cutter 2008 júl. 04. - 19:16:03 10/10
(339/738)
Ha tudtok, légyszi segítsetek, adjatok tanácsot...

Én a 15 éves húgomom veszem észre, h mekkora gáz van a világgal. 22 éves vagyok, de mikor annyi idõs voltam mint Õ, nekünk az volt a menõ, ha félévente volt egy suli-disco és ott táncikáltunk. Hajfestés és még az sima csillámos körömlakk is tabu volt általánosban. Barátnõmet hazaküldték suli-buliból, mert ki volt kenve ilyennel a körme. Most meg színes fejjel, fekete körmökkel egy szál topban járnak suliba a gyerekek. Húgom elvárja, h anyu engedje el a legfelkapottabb szórakozóhelyekre, hajnalig lent mászkál az utcán, cigizik, piál és nem tudunk tenni semmit, mert kikapcsolja a telefont és nem tudjuk elérni. Persze anyu nem engedi el, mert tudja, h milyen arcok járnak az ilyen szórakozó helyekre, de neki ez sem probléma, földszinten lakunk, kb 1,5 m magasan, szóval simán kiugrik az ablakon. Reggel 8-kor hazasétál, mintha mi sem történt volna...Elég kiborító, mert már nem tudunk mit tenni vele. Összejár a nem tudom hányadik ex-pasijával kefélni, mert olyan kedve van...nagyon durva. Hiába büntetjük meg, simán kiszökik az ablakon, be meg nem szegelhetjük a 40 fokban. Hiába ülünk le vele beszélgetni, h próbáljon meg rendes emberekkel barátkozni, semmit sem ér.
Múltkor ott aludt egy barátnõjénél, akit mi nem is ismertünk (anyu beszélt telefonon a lány anyjával, amint késõbb kiderült, maga a lány volt, akivel beszélt) A tesóm 6 xanaxot vett be és rá alkoholt ivott. Olyan szinten kiütötte magát, h akivel csak lehetett ágyba bújt, védekezés nélkül. Ez az egész úgy derült ki, h egy másik barátnõjénk mesélte e történteket msn-en és elfelejette bezárni az kis ablakot, a tesómmal pedig megláttuk. Azt nem értem, h arra nem gondolt, h meghalhatott volna a gyógyszertõl? A többiek sem voltak olyan állapotban, h mentõt hívjanak, ha valaki rosszul lesz. Terhes lehetett volna 15 évesen és meg sem forgult a fejében, h legalább esemény utáni tablettát kéne vennie vagy ilyesmi. Hiába beszéltünk vele, pár napig úgy nézett ki, h Õt is megviselte a dolog, de következõ hétvégén megint kiszökött. Szerencsére ilyen horderejû dolog többször nem történt, de azért még mindig vannak érdekes húzásai. Hozzáteszem, h a banda, akikkel ez a dorbézolós buli zajlot, drogos, füves idióták, a legfiatalabb is elmúlt 18, szóval akár még le is csukhatnák õket, h kiskorúval voltak együtt. De beszélni nem merünk velük, feljelenteni szintén nem, mert nem szeretnénk, ha egyszer elkapnák valamelyikönket. Annak biztos nem lenne jó vége.


Bocsi, h ezt most így rátok zúdítottam, de már nem tudunk mit tenni és nagyon kétségbe vagyunk esve. És úgy vettem észre, h itt józan gondolkodású emberek vannak, akik hasonló véleménnyel rendelkeznek.

Ha esetleg lenne valakinek vakami ötlete, h mit tehetnénk még, kérem írjon.

Köszi