Jenny007 2013 jan. 10. - 13:37:41
(1492/1952)
Én sem tudom miért erõltették a folytatást Charlie kirúgása után. Valószínûleg Lorre annyira pipa volt rá, hogy így állt bosszút és nem akarta, hogy Sheen nélkül meghaljon a sorozat. Afféle "csakazértis" folytassuk szaga lett az egésznek...2011 februárjában álltak le a forgatással és márciusban rúgták ki Sheent. Szvsz várhattak volna nyárig, hátha Charlie kicsit helyrejön, aztán õsszel folytatni az egészet vele. Csak tényleg annyira elgurult a gyógyszere akkoriban, hogy nem tudom ki akart volna vele együtt dolgozni,pláne azok után amiket nyilatkozott. Ha jól emlékszem már 2 hónappal a kirúgása után normálisabb volt, mondta hogy vissza akarna jönni,csak már Kutchert szerzõdtették...
9/10
Iceman87 2013 jan. 10. - 13:27:37 9/10
(1491/1952)
milyen igazad van... ez a sorozat charlie miatt volt jó. kár hogy nem bírt a vérével :)
ezekben az új részekben egyedül alan ér valamit, na meg bertha, aztán kifújt. aston nem ugyanaz a kategória mint charlie... kár hogy itt nem lehet azt megoldani mint a dallasban, hogy egyszer csak alan felébred és ott van charlie :D:D
Jenny007 2013 jan. 10. - 13:23:09
(1490/1952)
pont tegnap volt, ma ismétlik
Sz Peter 2013 jan. 10. - 10:02:33
(1489/1952)
Melyik évad/epizód az mikor Charlie "nem tud" Chelsea-nél aludni? :)
10/10
Bannor 2013 jan. 10. - 00:04:13 10/10
(1488/1952)
az új évadban egyedül az ALT CTRL DEL feliatú párnák jók a kanapén :) amúgy Charlie Sheen nélkül nézhetetlen. Tényleg jobb lett volna inkább befejezni az egészet. pont 10 év után fejezték be a Jóbarátokat is: idõben. Úgy, hogy utána hiányoztak. Ha ez véget ér akkor is mindenki Charlie Sheen-hez fogja kötni és ezt az erõlködést jó esetben el is felejti.
10/10
-greghouse- 2013 jan. 08. - 18:18:49 10/10
(1487/1952)
OFF-ra OFF: ha észrevetted, én félórás "sitcom"-okról beszéltem. A Dallas "prime time drama" kategória, teljesen más.

Evelyn is hiányzik, valóban (el tudom képzelni, hogy a Charlie melletti kiállása miatt sem kap annyi szerepet, bár Marin "Judy" Hinkle, a másik Charlie-párti, szerencsére jelen van. Persze, mivel a teljesen elszürkült Jake karakterével (sem) tudnak mit kezdeni, ezért Judy is kevesebbet jár a társaságba. Rose meg fog jelenni, valamikor.
Nagyon egysíkú lett.
..Lehet, hogy Chuck Lorre azért erõlteti a 10 évadot, hogy õ is bekerüljön a "10-es körbe"... aztán gyorsan ejti.
a1b2c3d4 2013 jan. 08. - 15:53:10
(1486/1952)
Ez a sorozat meghalt.Kucher meg egy senki pöcs.Teljesen ellentét karaktere Charlinak.
Nem is tudom hogy gondolták hogy betesznek a helyére egy ilyen ripacsot.Ezt eddig nem a tinik nézték mégis megjött a tehetségtelen szépfiu.Abszolut nõi sorozatot csináltak belõle,párkapcsolati szenvedésekkel és cívódásokkal.
Jenny007 2013 jan. 08. - 14:48:49
(1485/1952)
OFF: A Dallas 14 évadot ért meg, de a Jump the shark már Bobby "halálával" eljött, a 9. évaddal.

Még nem olvastam sehol de szerintem a 10. az utolsó évad. Csökken a nézettség, Alan karakterét nagyon eltolják, már nem az a szeretnivaló szerencsétlen, hanem egy olcsó jános, élõsködõ.Tudom azelõtt is ez volt, de akkor legalább szimpatikus volt. (Ettõl függetlenül én nagyon bírom Jont, zseniális színész). Angus a nagy kérdõjel, ugye õ most lett hívõ keresztény és ellenkezik az elveivel, hogy ilyen mocskos sorozatban szerepeljen...Én Evelynt is hiányolom, lehetett volna olyan hogy Alannel közelebb kerülnek egymáshoz Charlie halála után vagy ilyesmi, de ehelyett eddig 2 részben ha szerepelt.
10/10
-greghouse- 2013 jan. 08. - 12:01:56 10/10 Előzmény Bavaria
(1484/1952)
Teljesen egyetértek. Charlie pontosan idõben szállt ki a süllyedõ hajóról, és még annyi esze is volt, hogy a csatorna legyen a hibás és õ kap százmilliót. Most a Kutcheres mentõcsónakkal még elevickélnek egy darabig, de a hajó süllyed. Tényleg ellaposodtak a szereplõk, és igaz, hogy nagyon kevés sorozat éli túl a tíz évet (a MASH volt ilyen, meg a Cheers, õk 11 évig éltek). Chuck Lorre, ha van egy kis esze, már rég egy másikat kezd forgatni.
Bavaria 2013 jan. 07. - 23:17:51
(1483/1952)
***SPOILER PÓTOLVA***

Az biztos, hogy 10 év minden sorozaton meglátszik már amelyik megéri azt. Charlieval is ellaposodott volna, már kezdett is mikor Roseal összejött, akirõl tudtuk hogy félõrült idegbeteg. Nem lehetett már sok mindent kezdeni Charlival sem. Jött a váltás Kutcher személyében és hát nem is tudom. Engem leginkább az zavar, hogy az összes szereplõt félre tették és görcsösen eröltetik Kutchert. Nincsenek ötletek, csak fingós, böfögõs, hányásos "poénok", de ez már a legalja. Meg lehet nézni a korábbi évadokat, és mindenki láthatja a különbséget. Jake felnõtt, nem tudnak vele mit kezdeni. Berta egy drogos ütõdött lett, Alan zsugorisága pedig már nem vicces, hanem idegesítõ. Nem tudom mi lesz ebbõl, de jó aligha. 10.évaddal be kéne fejezni, vagy lehet bele se kellett volna vágni a 9.-be. Charliet hiba volt kitenni, de az õ karakterének is kellett volna vér frissítés (zabigyerek, házasság, elszegényedés)
És mivel egyértelmûvé tették Charlie halálát, visszahozni sem tudják. Hacsak nem úgy, hogy évadokat átaludt, és álom volt minden. De ez már elcsépelt és szánalmas lenne. Le kell zárni ezt minél hamarabb, mert ami most zajlik az már csak erölködés, és eröltetése egy valaha ötlettel teli sorozatnak.
10/10
-greghouse- 2013 jan. 07. - 19:58:07 10/10 Előzmény samantha57
(1482/1952)
Nem az a baj Kutcherral hogy nem Charlie, nyilván más a karaktere, hanem, hogy a forgatókönyv laposodott el.
Mondok egy példát.
Képzeld el, hogy Alant kiveszed a C. korszakból. Mûködik? Nagyon is mûködött volna C-val és J-kel.
Most gondold el, hogy a post-charlie sorozatból kiveszed Alant ugyanúgy. Mûködne? Francokat. Kucsera és Jake alig tudnának elég poént összehozni, azon kívül hogy Jake kamasz kanos, Kucsera meg idióta kanos. De poén....
Szerintem nagy öngólt lõtt Chuck lorre, mikor hagyta Charliet elmenni. Oké, lehet, hogy még így is jobb, mint egy átlag délutáni komédia, de messze elmarad a C.-korszaktól.
Egyszerûen unalmas, mert lapos, ötletek nincsenek. Ez a sitcom halála.
samantha57 2013 jan. 07. - 16:10:34
(1481/1952)
Nekem nagyon tetszik Kutcherrel is!
Mert nem azt várom amit Sheen produkált.
Az is jó volt, csak már kicsit unalmas volt.
Most azért jó, mert frissebb, más a szitu.
10/10
dr.66 2013 jan. 07. - 02:28:51 10/10
(1480/1952)
" Még Jon Cryer is messze felülmúlja a teljesítményét színészileg"
Álljunk csak meg egy kicsit. A sorozatot már évek óta Jon Cryer viszi a hátán. A többiben igazad van.
1/10
Zsolt_ 2013 jan. 05. - 13:27:55 1/10
(1479/1952)
Szerettem ezt a sorozatot. Könnyû, poénos hülyeség volt amiben a gyilkos ösztönömet abban éltem ki, hogy miként verném agyon Alan-t. :-) Tudtam, hogy Charlie távozásával gyengébb lesz. De ez szar lett. Régebben ha este nézegettem a tévében a csatornákat ezen a sorozaton megálltam. Ma már simán átlépek máshova. Ez van. Szerintem Ashton Kutcher egy kis tehetségtelen izé. A tinifilmekben még elfért és gyaníthatóan a tini lányokra volt inkább hatással de mi a túrót keres ebben a filmben. Tegnap este megpróbáltam nézni. Próbálják a Charlie-s irányba elvinni és az õ poénjaival megszerettetni, de csak az derült ki a számomra, hogy a film szar lett és izzadság szagú.

Ég veled Two and a Half Men. Már Alant sem akarom agyonverni. :-) És egy okkal kevesebb, a tévézésre. :-)
Meklód fia 2013 jan. 04. - 10:14:21 Előzmény WayneGace
(1478/1952)
Talán igazad van. Szerintem Kucserral nagyot esett a színvonal, nagyon gyenge színész. Biztos megadta a rendezõnek Demi Moore számát, mást nem tudok elképzelni miért rakták be Alan mellé.
Jenny007 2013 jan. 03. - 21:47:21
(1477/1952)
Valóban eléggé szexközpontú a sorozat, de nem egysíkú. Mindegyik rész jól felépített, persze kellenek a jól bevált gegek.
Nekem a mostani az egyik kedvenc évadom, Jake háttérbe szorul(szerencsére, mert ahogy nõ úgy lesz egyre idegesítõbb karakter) és Charlie és Alan az abszolút fõszereplõ. Imádom az összes Charlie-s részt, és nagyon hiányzik a sorozatból. A Kutcheres részeket csak fél szemmel követem de csak Alan miatt.
WayneGace 2013 jan. 03. - 19:37:48 Előzmény Meklód fia
(1476/1952)
Régen se volt változatosabb. Csak már ezredjére ugyanaz unalmas. Míg korábban mosolygott az ember ugyanezeken a poénokon, már annyira megunta, hogy inkább elkapcsol és nem nézi.
10/10
-greghouse- 2013 jan. 03. - 19:29:05 10/10 Előzmény Meklód fia
(1475/1952)
"Egysíkú"....????????
Talán B.C (Charlie távozása elõtt) biztos, hogy nem volt az, talán Kutcher után az. De Charlie korában ez minden volt, csak nem egysíkú......Minden sitcom bizonyos karakterekre épül, itt ezek a karakterek bejöttek sokáig. Ilyen szempontból bármelyik sitcom lehetne "egysikú". De nem mindegy kik játszák, és kik milyen színt visznek a karakterbe, kik írják, stb.
....Én baromira sajnálom, hogy vége a Charlie korszaknak.
.És Jennyhez csatlakozva, boldog új évet, sok whiskyvel és csajjal .....hukk....:-)
Meklód fia 2012 dec. 29. - 10:05:12
(1474/1952)
Már egy ideje nagyon egysíkú a sorozat. Minden csak a szexrõl szól. Csárli vagy most ugye Kucser a jóképû, és ott van Alen a szerencsétlen akinek semmi nem jön össze. Az összes részt erre húzzák fel, régen változatosabb volt.
Jenny007 2012 dec. 24. - 18:11:14
(1473/1952)
Boldog Karácsonyt minden Két pasi meg egy kicsi rajongónak, nézõnek!:)