10/10
-greghouse- 2013 szept. 24. - 13:49:12 10/10
(1792/1952)
Ezzel így vagyok én is. Csak hobbiból böngészem néha (többek közt) kedvenceim lapjait. Egyébként félig mexikói, félíg ír, s mint ilyen katolikus (ami nem akadályozza meg a nõk halmozásában, de kit érdekel, õ megteheti.. :-)
...ami eszembe jut pl., most hirtelen (nem mintha érdekes lenne):
Aki félig orosz az Michael Douglas, akinek az apja Kirk Douglas eredeti neve Issaur Demszkij. Ott sem érdekel a származása.
...Charles Bronson litván bányász család sarja, eredetileg Bukovszkij (mint a Hair-ben a bevonuló srác, Claude Hooper Bukowski, csak a filmben az lengyel név).
...Hogy nõkrõl is legyen szó, kedvencem Sandra Bullock anyja német operaénekesnõ (Sandra most komolyan át akar költönzi állítólag Németországba, dehát Hollywoodban az, hogy "komolyan"...),
...a bombázó Jeri Ryan le sem tagadhatná német vonalait (Jeri Lynn Zimmermann, Münchenben született.)
Na jó, nem sorolom.
10/10
-greghouse- 2013 szept. 24. - 13:35:03 10/10
(1791/1952)
Charlie Sheen hivatalos neve ami a jogsijában, születési anyakönyvi kivonatában van, az Carlos Irving Estevez. Az apja Martin Sheen, igazi neve Ramón Antonio Gerardo Estevez. Mexikóiak apai ágon. (Nem mintha ez bármit vonna le az értékébõl... jó poénkodás, mikor megjön Chelsea rasszista anyja, ránéz Charliera, és azt mondja "Neked is olyan olajos a képed, nincs benned mexikói vér?".... :-)
10/10
-greghouse- 2013 szept. 24. - 00:50:05 10/10
(1790/1952)
Azért, férfitársak, ismerjük el, hogy a Charlie idõszakban sokkal, sokkal jobb nõk fordultak meg a Malibui házban (akiknek nagy részét szerintem Charlie "kézzel válogatta"), mint pl. (többek közt) a mostanában épp Chelseat játszó Jennifer Taylor (majdnem mind játszott több néven is), vagy Sheen akkori egykori felesége Denise Richards (és a kisbaba akit magával hoz tényleg az övék), vagy Jeri Ryan fénykorában (Hetes, Jessica Devlin ügyésznõ), aztán az õrült Frankie-t játszó Jenna Elfman ("fõállásban" Dharma a Dharma és Gregbõl, azelõtt balett táncos mint Marin "Judy" Hinkle), vagy Missy Pyle (a colos tanárnõ, Miss Pasternak elsõ megszemélyesítõje,) Alicia Witt (szintén Miss Pasternak, mikor bártáncosnõ lett), Heather Locklear (Alan ügyvédnõje aki berág Charliera és Alan mindenét odadobja Judynak), Megan Fox (Bertha unokája), Teri Hatcher (imádommmm... de nem a Lila akác közbõl, hanem még Loisként Superman sorozatból), Judy Greer, (Herb huga), Brooke Shields, a patologikus alkoholista szomszéd, vagy éppen a most megint feltûnõ "Mia", Emmanuelle Vaugier.... De szép idõket látott az a ház (is).
...De hogy a hölgyekhez is szóljak, azért olyan vendégszínészek is voltak, (fõleg magukat játszották, néha mást), mint pont ma Eddie Van Halen (a wcbõl kijõve gitározott), Emilio Estevez (C. Sheen való életbeli öccse, a teraszon meghaló jóbarátot játsza), Enrique Iglesias az ács, Sean Penn (önmaga), Steven Tyler (önmaga), Martin Sheen (Rose apját játsza, nagyon jó epizód), nagy nevek, bár nem "jóképûek" feltétlen, mint Jason Alexander, Jon Lovitz, Gary Busey, Harry Dean Stanton, Stacy Keach (Chelsea rasszistának gondolt apja akinek a szeretõje egy fekete férfi...), James Earl Jones (saját maga), Carl Reiner, Kevin Sorbo, Robert Wagner, és az egész ZZ Top....
...Persze lehet hogy még lesznek ekkora nevek és ilyen szép nõk, de egyelõre szép nõben nem bõvelkedik Ashton. :-(
xipehuz 2013 szept. 19. - 00:03:24 Előzmény xipehuz
(1789/1952)
A 9. és 10. részben azért van néhány jól nézhetõ epizód. Az is igaz, hogy néhány jól választott vendégszereplõ "vitte" a történetet, de ez a Charlis verziónál is fontos volt; és igen jó volt a szinkron!! Az új fiú nem annyira tragikus angolul, mostanra egy picit javult a szinkron, de nem az igazi, van hova fejlõdnie.
10/10
csakegyfocibolond 2013 szept. 17. - 16:25:38 10/10
(1788/1952)
Szerencsére a viasat3 is érzi, hogy mekkora trágya ez a kucsera gyerek, ezért csak péntekenként adják le. Abban biztos vagyok, ahogy vége a premiernek többet nem adnak az új részekbõl.
Két pasi meg egy kicsi 8 évadból áll, azt pedig szerencsére minden héten hétfõtõl csütörtökig láthatjuk. :)
zOli897 2013 szept. 11. - 21:01:39
(1787/1952)
Ezt a Lyndsey nevû undormányt nem akarják kiírni a sorozatból? Az sem világos, hogy egy épeszû nõ, hogy vállalhat el egy ilyen szerepet. Még a kölyök Jakenek sem volt ennyi "gond" a gyomrával.

Amúgy Charlie halálával megölték Alan karakterét is: az õ poénforrása az állandó szenvedés volt, most meg tökéletes, de humortalan az élete.
Jenny007 2013 szept. 03. - 19:50:04
(1786/1952)
Boldog Szülinapot mindenki kedvenc Charlie bácsikájának! :)
Jenny007 2013 szept. 02. - 20:51:07
(1785/1952)
Tudom, egyetértek én is. Mivel Alan és Walden között nincs rokoni kapcsolat, eléggé leszûkül a poénok lehetõsége. A Charlie-Alan párosra mennyi jó sztorit lehetett írni. Amikor Charlie hazaérkezik és beszól Alannek hogy "Drágám megjöttem. A gyerekek jól vannak?" ezen behaltam :D
Most már csak a meleg poénok mennek, vagy hogy Alan 24 órából 23-ban hokizik...
10/10
Novalis 2013 szept. 02. - 20:09:25 10/10 Előzmény Jenny007
(1784/1952)
Épp ez a különbség poén és poén között: lehet úgy tálalni, hogy guruljunk a röhögéstõl, és lehet úgy, hogy hányingerünk legyen.
Sajnos az új részektõl nekem már csak utóbbi van. Viszont a régi epizódokat most is minden nap örömmel nézem.
sznúp 2013 szept. 01. - 23:19:24 Előzmény Jenny007
(1783/1952)
Igaz, de ott azért más is volt, nem csak ilyen alsótáji poénok.
Jenny007 2013 szept. 01. - 20:25:44
(1782/1952)
A régebbi évadokban is voltak poénok, hogy Alant melegnek állítják be. A legendás rész amikor Charlie élettársát játssza meglehetõsen hitelesen, vagy összebarátkozik egy meleg férfival és a végén lesmárolja aztán meg csalódott hogy õ nem meleg. Az is jó volt amikor Charlieval berúgnak aztán meg együtt ébrednek az ágyban.
Charlie sokszor már élettársnak hívja Alant.
Azért remélem nem csinálnak belõle homokost(pláne nem Kucserral) hanem elveszi Lyndsyet
sznúp 2013 szept. 01. - 03:25:38
(1781/1952)
Eddig a Kutcher-ös részek másról sem szólnak, csak hogy Alan mennyire lúzer, hogyan és mennyit maszturbál, illetve, hogy már szinte mindenki volt mindenkivel a sorozatban. Ennek csúcsa, amikor Alan anyja és a csajának anyja együtt töltötte az éjszakát :D De a legújabb, miszerint legyenek melegek, legyenek 3asban, se semmi. Komolyan ennél még én is jobb forgatókönyvet írok.
10/10
Novalis 2013 aug. 30. - 21:46:15 10/10
(1780/1952)
Megint elkövettem azt a hibát, hogy belenéztem, mondván, hátha...
Na nem. Ez egy alpári, humortalan trágya. Még a címét sem érdemli meg, köszönõviszonyban nincs a régi sorozattal.
9/10
nikato 2013 aug. 28. - 15:35:32 9/10
(1779/1952)
Ashton nem jó egyáltalán. A rövid haj meg tiszta bili frizura neki.
notni 2013 aug. 28. - 07:52:46
(1778/1952)
A 9. is gyenge volt, de a 10. évad nézhetetlenül rossz. Alan ügyefogyott, de szimpatikus alakjából egy penetráns piócát csináltak. Kutcher pedig a negyedik x felé közeledve teljesen befogadhatatlanul adja a félautista infogurut.
Gyenge poénok, és ami még mûködne is, azt már láttuk….
„Kicsi” nagyon hiányzik. Azt írták, hogy nehéz vele dolgozni. Ez show biznisz, és nem ügyfélszolgálati iroda, vagy csomagoló részleg. Szakembereket tartanak arra, hogy a „nehéz embereket kordában tartsák”. Órákat várt rá a stáb… nagy ügy. Ahol dollár milliárdok röpködnek, ott erre magasról tesznek. Az csak dobott a marketingen, hogy Charlie önmagát adja.
Bármit is írnak/mondanak, vagy a pénzen, vagy a folytatás koncepcióján borult a bili.
Palex 2013 aug. 27. - 10:18:42
(1777/1952)
Ennek a sorozatnak vége.
Szó szerint szinte nézhetetlen a Charlie Sheen nélküli verzió. Egy részt láttam eddig, de semmi értelme nem volt, semmi igazi poén nem volt benne.
xipehuz 2013 aug. 26. - 18:19:42
(1776/1952)
Ez a nyávogó hang, borzasztó!!
xipehuz 2013 aug. 26. - 18:17:16
(1775/1952)
Helló
Walden magyar szinkronja, elképesztõen borzalmas, az angol eredeti sokkal jobban passzol a figurához. Nem tudom hogy lehetett ennyire elcseszni a szinkronhang választást!
fjrngrd 2013 aug. 26. - 15:50:42
(1774/1952)
Már az új sorozatából is kirúgatta a partnernõjét, szóval tuti nem egy leányálom vele dolgozni.
Egyébként meg nem pletyka. Nem véletlen írták ki a "kicsi"-t sem a sorozatból, õ meg tv-ben szólította fel az embereket hogy ne nézzék a sorozatot még évad közben (ha jól dereng) .. ennyi esze volt. Valakitõl biztos sikerült tanulnia ennyi év alatt, és az biztos nem Cryer volt ha õ simán képes folytatni a showt.
fjrngrd 2013 aug. 25. - 17:36:49
(1773/1952)
Charlie Sheen berúgva járt melózni, órákkal késõbb mint kellett volna. Rá várt az egész stáb. Összeveszett a vezetõséggel, merthogy õ a Nagy Charlie Sheen. Aztán megunták és kirúgták a sorozatból. De a nézettség nem romlott különösebben, így megy tovább a buli másik fõszereplõvel.
Ennyi a történet.