10/10
Alice946 2010 jan. 05. - 17:49:35 10/10
(248/988)
Youtube-on fent van az 2010es évad trailer.

SPOILER
A síró kõangyalok visszatérnek :)
10/10
Doctor Who 2010 jan. 05. - 17:45:24 10/10 Előzmény kovifeco
(247/988)
Nincs leszedve, csak még nincs feltöltve az összes rész.
10/10
Alice946 2010 jan. 05. - 17:45:11 10/10
(246/988)
Elment:'( most néztem meg az End of Time part 2-öt...
Õ volt a legjobb Doctor ilyen nem lesz több, az összes rész megvan (mármint 2005-tõl).
Mikor olyan hihetetlen gyorsan magyarázott istenem, de jók is voltak a részek... :(

Gyönyörû volt az egész utolsó rész:'(
Egy csomó kedvenc jelenetem van...
Mikor meglátogatta azokat akiket ismert... mondjuk számítani lehetett arra, hogy kikhez megy el ha teheti. Én csak azon a nõn lepõdtem meg, az 1913as ápolónõ dédunokáján, helyette valahogy mindig azt vártam, már a harmadik évad végétõl hogy találkozzon valamikor Jennyvel. Hát ez nem jött össze:/

És mien sokszor mondta, hogy õ nem akar elmenni (gondolom így is érezte, csak hát tovább kell lépni...) nekem ez az átváltozás elõtti rész sokkal jobban tetszett mint anno mikor a 9es Doctor változott át... ez tényleg drámaira sikerült, fõleg mikor azt hitte, még sem teljesedik be a prófécia... és akkor az öreg kopogott... istenem :(

Mondjuk az is igaz, hogy David szerettet Doctor lenni, több helyen olvastam, hogy már kiskölyökként is imádta a DW-t. Meg nem utolsó sorban imádták a nézõk is.
Ezért is lett igazán drámai, míg a 9es Doki majdhogynem egy vállrándítással intézi el az egészet (félre értés ne essék, nem mondom, hogy Chris nem volt jó, csak nem volt nagy felhajtás körülötte). Addig itt már a régóta érezhetõ feszültség volt, vegûlis majd 5 évet nem lehet kidobni az ablakon igazi búcsú nélkül.

Azért hiányozni fog nagyon is, bár már várom a Matt Smith-es részeket, de... nem lehet olyan jó úgysem mint David, jó lehet de olyan jó biztos, hogy nem.
10/10
lany_l-lel 2010 jan. 05. - 17:42:03 10/10
(245/988)
Van, december 18.-án mutatták be UK-ben, de hogy mikor ér el hozzánk - és egyáltalán elér-e valaha -, nem lehet tudni.

BAD WOLF: Mi a videó neve? Például: Doctor.Who.2009.Cristmas.Special.feltöltõ neve.minõség.stb.?
A név szerint keress rá! Ha így sem sikerül, próbáld meg átidõzíteni egy feliratkészítõ programmal, de a legtöbb lejátszónál is van ilyen funkció. Én például KMPlayer-t használok, ahol az Õ és Ú billentyûkkel lehet szabályozni a felirat idõzítését.
BAD WOLF 2010 jan. 05. - 17:10:21
(244/988)
Hello! Valaki tud a The next doctorhoz egy feliratot mert amit találtam az csúszik és úgy nem jó.
10/10
lany_l-lel 2010 jan. 04. - 19:53:21 10/10
(243/988)
És ha már skót, mi van a skót akcentusával? Már a vérfarkasos rész elején is megcsillogtatta, mire képes, de ha igazán kíváncsi vagy egy erõs, skót akcentusos Davidre, nézd meg a Chatrine Tate Show: Nan's Cristmas Carol címû adását, amiben David az egyik karácsonyi szellem. Youtube-on is fönt van.
girl1 2010 jan. 04. - 18:45:59
(242/988)
Kedvenc skót színész... Az a legjobb, ahogy elhadarja azt a sok idõvel, térrel, meg mittudoménmivel kapcsolatos, fontos mondaivalóját, amit Russel T. Davies ír neki. (People assume that time is a straight progression of cause to effect...Wibbly-wobbly, timey-wimey stuff.) A Blink c. részben különösen sokat magyaráz, de eszméletlen jó. Én miatta kezdtem el nézni a sorozatot.
Valaki tudna nekem olyan oldalt ajánlani, ahol vírusmentesen hozzájuthatnék, viszonylag jó képminõséggel a Doctor Who-hoz? Nem itt a fórumon, mert a moderátor tesz róla, hogy ne jelenjen meg, hanem üzenetben, kaphatnék egy címet? Elõre is köszönöm.
10/10
lany_l-lel 2010 jan. 04. - 18:00:22 10/10
(241/988)
Felirat már most van a Magyarországon még le nem adott részekhez, még a legutolsó epizódhoz is. Keress csak rá, kovifeco!

Petrapetrus, nem tudok veled egyetérteni Chrisszel kapcsolatban. A Doctor Who elõtt is ismertem õt, sõt nagyon kedveltem, remek színésznek tartottam - és mindezek igazak a jelenre is. Lehet, kicsit elfogult vagyok a kedvenc skót színészemmel kapcsolatban, de mikor a legelsõ DW epizódot megnéztem - Rose/Próbababák támadása -, azt mondtam ez szörnyûség, soha többet nem nézek belõle meg még egy részt. Még Chris volt a legjobb az egészben, de néhol még az õ bájvigyora is irritált.

Azért mégis adtam neki egy esélyt, de legközelebb a karácsonyi különrészt néztem meg Daviddel. Mindnyájan tudjuk, az a rész sem a legjobb, a Doki végigalussza, és csak a végén tér vissza, akkor is eléggé idegbetegen intézi el az ellenséget. Mégis, a forgatókönyv hiányosságai ellenére is Davidnek - és így a 10-es Dokinak - van egyfajta kisugárzása, ami, ha megfogja az embert, leszögezi a képernyõ elé, és nem engedi el onnan a stáblista végéig.

Persze, mondhatjuk, hogy Chris nem kapott lehetõséget kibontakoztatni a tehetségét - õ 13, David 48 részben szerepelt -, és több, mint valószínû, hogy a forgatókönyvek a ludasak, amiért 9-es néha kicsit durva, bunkó, és illembeli hiányosságokkal küzd. Amit ezzel mondani akarok, az az, hogy nem Chrisszel magával van bajom - hiszen õt nagyon kedvelem, rengeteg filmjét láttam már -, hanem csak 9-cel. 9-es kalandjait egyedül Chris miatt tudom végignézni - plusz John miatt, mert õ már az 1. évadban is remekelt.

Azért, remélem, nincs harag. És lehetne egy szavazást tartani, kinek ki a kedvenc Dokija - új és régi évadokból -, vagy arról, mi a kedvenc részetek. Na?
10/10
Petrapetrus 2010 jan. 04. - 17:45:28 10/10
(240/988)
Felirattal le tudod tölteni a netrõl. Szinkronizálni meg 1000%, hogy nem fogják. TALÁN, ESETLEG, ha kiadják nálunk is egyszer DVD-n, mint a Torchwood-ot, bár én ebben erõsen kételkedem.
10/10
kovifeco 2010 jan. 04. - 14:59:47 10/10
(239/988)
én leadásra gondoltam.maximum újakat meg valami ügyeskedõ feliratozza.azzal tán még jobban járnánk mint egy RTL szinkronnal.xD
10/10
Petrapetrus 2010 jan. 04. - 14:50:08 10/10 Előzmény girl1
(238/988)
NEM VESZIK MEG.

Sajna.
10/10
Petrapetrus 2010 jan. 04. - 14:49:24 10/10 Előzmény kovifeco
(237/988)
Nem fogják leadni, maximum valamikor megismétlik. Már más is kérdezte az RTL-tõl. Új részek már egyáltalán nem lesznek.
10/10
Petrapetrus 2010 jan. 04. - 14:48:06 10/10 Előzmény lany_l-lel
(236/988)
Chris Eccleston jobb volt. X-)
10/10
kovifeco 2010 jan. 04. - 14:42:53 10/10
(235/988)
Dr.Who!a film csak a 6. részig vann fenn.szerintem a késöbbieket már leszedték.nem tennéd fel máshova?mondjuk yourvideosra?mert a youtube úgy tûnik nem csípí a magyar dolgokat.
BAD WOLF 2010 jan. 03. - 20:15:55
(234/988)
vagy inkább nem tudnád 1 torrentes oldalra felrakni? de nem muszáj csak úgy egyszerûbb lenne megnézni.
BAD WOLF 2010 jan. 03. - 20:13:29
(233/988)
le tudnéd ide írni az összes linket és akkor letöltöm :D
10/10
lany_l-lel 2010 jan. 03. - 17:30:24 10/10
(232/988)
Az volt a leggyönyörûbb az egészben, az az egy, utolsó mondat... vagy legalábbis jobb volt, mint a 9. Doktor önméltatása, mennyire is fantasztikus volt. Nagyon látszott Daviden abban pár percben, mennyire maradni akar, és nem hiszem, hogy csak azért, mert annyira jó színész - az ilyet nem lehet csak úgy tettetni, érezni is kell hozzá. És ha még romantikusabb lennék, mint vagyok, azt mondanám, ezt az utolsó mondatot õ maga találta ki: mondjuk, egy felvételnél az elõírt szöveg helyett ezt mondta, és mindenkinek annyira tetszett - pont az õszinte hangvétele miatt -, hogy megtartották. Például azért is lehetne ez a mód helytálló, mert ha jól emlékszem, RTD azt nyilatkozta, David utolsó szava n-re fog végzõdni - márpedig most nem így történt.

Ami az RTL Klub vetítési terveit illeti, már tavaly nyilatkozták, hogy nem tûzik újra mûsorra a Doctor Who-t, és ha mégis megtennék, akkor sem folytatnák a 3. évaddal. De állítólag február-március környékén a BBC Entertainment újra ismétli az elsõ két évadot. Mondjuk én is örülnék, ha az RTL Klub újra leadná a sorozatot, és folytatnák, mivel már a karácsonyi rész is - a Donnás - annyira jó, hogy könnyedén a tévé elé kötheti az embereket, hát ha még utána a 3. évad is sorra kerül, végén a Mesterrel... Egyszóval petíciót az RTL-nek, talán akkor megkegyelmeznek:)

Spoiler!!!

BTW: Szerintem a legszomorúbb az egész utolsó résszel kapcsolatban az volt, amikor a Mester magával ragadta a halálba az Idõ Urakat (és Úrnõket), és Gallifrey is eltûnt az égrõl, a Doki meg ott maradt, sérülten, de legalább élt. És ha csak egy pillanatig is, de azt hitte, hogy nem lesz semmi baj, a prófécia tévedett, nincs már senki, aki négyszer kopoghatna... és akkor Wilfred elkezdett kopogni. Négyszer négyet, csak azért is, pedig tudta, hogy ha négyszer kopognak, az a Doki végét jelenti... De sebaj, mert jött a búcsúzkodás, mindenki újra megjelent, aki számított, és végén a Doki, bár nem akart menni, mégis ment - méghozzá egy új testbe:) David meg ki Amerikába, forgatni a Rex is not your lawyer-t:)

Spoiler vége!!!

Egyébként látta már valaki a St. Trinian's 2-t? David benne az új fõgonosz
girl1 2010 jan. 03. - 17:03:12
(231/988)
Egyébként ha az Rtl megveszi a további részeket, lehetne kérni, hogy CSAK a Doctor szövegét (vagy legalább azt) feliratozzák? A többi szereplõnek mindegy milyen hangot adnak, de azokhoz a poénokhoz nem lehet akármilyen szinkront választani!!
girl1 2010 jan. 03. - 16:56:33 Előzmény lany_l-lel
(230/988)
És David Tennant utolsó mondata, mielõtt "regenerálódott"? Ahogy kimondja! Vajon a forgatókönyvíró akarta így, esetleg a színész, vagy csak úgy jött?
10/10
kovifeco 2010 jan. 03. - 15:57:24 10/10
(229/988)
Írtam az RTL-nek.Megkérdeztem tõlük hogy mûsorra tûzik-e még a ki vagy dokit.remélem hamarosan válaszolnak(igennel xD).bár neten tudom nézni egy kis próbláma van.az elsõ kiborgos résznél a 10. dokinál nem jön be a videó.soha.esetleg ti tudtok ötletet adni?yv.hu-n nézem.