Neyah 2009 febr. 26. - 17:03:11 Előzmény Amadeus4
(68/988)
Egyetértek. Én biztos, hogy elfogult vagyok Daviddel szemben, de megértem azokat is, akik "már unját a fejét":). Meg szerintem már neki is kicsit elege lehet.

Amennyien lehurrogták, hogy nehogy már Russell Tovey legyen a következõ doki, merthogy túl fiatal (még ha ezt nem is gondolta Russell T. Davies komolyan), most fõleg odalehetnek, mert Matt még nála is fiatalabb. Így ránézésre valami nem tetszik a fején, de lehet, hogy azért jó lesz, én még nem láttam semmiben. Viszont szerintem Tovey nagyon jó doki lehetne...lehet, hogy 12.-nek még befuthat:D
Amadeus4 2009 febr. 15. - 20:41:29 Előzmény girl1
(67/988)
Felpörgessük? :)
girl1, köszi az ajánlót, én mindenképpen utánanézek a bandának. Kicsit elkapott a gépszíj Doctor Who-ügyileg, bár sokáig nem lesz új: kicsit csúsznak az eredetileg húsvétra tervezett résszel is.
Ti mit gondoltok a következõ Doktorról? Az elõzõ alakításait látva szerintem jó lesz Matt Smith, bár a Perfect Tent, azt hiszem, senki sem tudja majd überelni :)
girl1 2009 febr. 11. - 20:45:44
(66/988)
Kicsit lapos ez a fórum.
Nah, mindegy.
Ez a drága angol sorozat, ami már évtizedek óta megy (külföldön), szóval elérkezett oda, hogy néhány fiatal srác összeállt, alapított egy bandát, és dalokat írnak, ezek pedig kapcsolódnak a sorozat egyes részeihez. Csak gondoltam megkérdezem ki hallott már róluk, mert õszintén szólva nem hiszem, hogy olyan sok magyar rajongójuk lenne. A nevük Chameleon Circuit. Most már nem csak 45 perces filmek vannak, hanem Trock is ( azaz time lord rock).:))
8/10
GRIGOR2 2009 jan. 16. - 21:12:29 8/10
(65/988)
Ari elrabolja a doktor baratjat.

Nekronc az egbo zuhanva jon.

Egy idegen se nem novus se nem nekronc vagy zombi nem tudja ki lehet az az idegen aki teremtette a nagy semmit.

Egy urhajo leszall a foldre,de nem lehet tudni miert.

A doktor a holdon robotroncsokat talal.

a temetoben rejtoznek a zombik.

a doktor a harcok kozott amit a nekronc meg a novus kozott vadaszi arit.

A novus kiraly a robot elzelmeket erez.
8/10
offtopic
GRIGOR2 2009 jan. 16. - 21:07:11 8/10
(64/988)
Egy ember egy teglat hozza vag egy novus robothoz.

Novus tobb mnid 6 millarddan vannak csak nem jonneek egyszerre a foldre.

Ari lelovi a doktor utitarsat.
8/10
GRIGOR2 2009 jan. 16. - 21:04:17 8/10
(63/988)
Bar sokszor elojon ez a nev hogy ari csak annyit lehet tudni rola hogy az 5 doktor mar talakozott vele. reszlet.


-doktor mi ez itt? mi ez? nem teheted ez? tudni akarom mifolyik itt. mi lesz most? segits.

kozben a foldon.

miutan a hadsereg is teljesen megsemisult a fold megadta magat. es egy ismeros hany. tuuu tuu, -mindeki figyeljen,hamarosan mindenki meghall,-tudod ki ez? nem tracc.

kozben adoktornal.
-itt nnincs semmi. Csak a nagy semmi.-doktor eszt aszt jelenti? hogy mindneki megfoghalni? valamit csak tehetunk. kerlek.

asztan egy urhajoban egy szekben ullo eszt mnodja -Hamarosan akik a foldon vannak mind meghalnak. Semmi nem hathat lajuk se a fegyver se semmi.-Uran keszenallunk.-Remek gyerunk.
8/10
GRIGOR2 2009 jan. 12. - 16:01:21 8/10
(62/988)
En mar az 5 eveadrol is tudok egy kicsit. Bar olvastam az 5 evad utolso reszet.Szomoru,es kegyetlen,bar egyben izgalmas. Leirom amit talaltam, A doctor nem tud mit tenni hamarosan Nekronc kijon a sotetsegbol. Bar ezek koszt novus is megjelenik doctor elhatarozza hogy felkeresi regi baratjat hogy megtuggya mit kell tennie. 2 resz.

Miutan nekronc es novus is elojon doctor meglepetesere a nagy semmi is kezd eltunni,ezek kozul a doctor regi ellensege visszater.
5 resz, A halhatatlan komidias. A doktor most mar 3 ellenseggel is felkell venni a harcot nekronc,novus,zombik. Bar novus segiteni akar az embereken nagyon ugy latszik hogy maga az emberekkel akarja a nagy semmit ujra bezarni.

3 resz.Doctor megprobalja az utitarsaval vissza kuldeni novust ahonnan jon. Utitars,nem tudni ki lesz.
A doctorm rajon hogy hamarosan novus epuleteket talal mnidenhol ezen felul a fold olyan kek lesz hogy csak na. Nekronc ekozben a nagy semmibe akar hadsereget kepezni igy ell tudna mindent foglalni. a doctor rajon hogy az ido kapszulat bekell kapcsolni hogy minden idegen eltunjon. Bar miutan oda meggy rajon hogy tulsokk energia kell igy at kell valtoznia. a doctor a tardissdal az idokapszulat bekapcsolja ss maga ra tesszi a kezet, igy az egesz fold mozogni kezd egyenesen a nap ele. Az idegenek megborondulnak. De csak 2 faj,nekronc novus. miutan mniden idegen elment kivetel a zombik. A doctor visszaalitja igy a fold visszakerul a helyre ahol volt. Amikor a doctor visszafut egy bolt fele lat egy csomo embert akik zombit visznek ell. bar a zombik tudjak hogy nem tehetnek semmit igy elmennek. de van par ezer db egy intezetben ahol nezzek oket. es a doctor atvaltozik. es tudjuk hogy ki lesz mar. a kepen az 1-2-3-4 ember fog a doctor balszerencsere lenni. Bar az eved vegen is felmerul ooo.
10/10
Petrapetrus 2008 dec. 27. - 12:12:10 10/10
(61/988)
A BBC sem nagyon akarja leadni az új részeket... :-( Legalábbis az a BBC, ami nálunk is fogható... :-(
zerocool21 2008 dec. 18. - 23:48:38 Előzmény kol3
(60/988)
Úgy tudom elsõ 2.évadot adták le.
10/10
kol3 2008 dec. 13. - 22:09:40 10/10
(59/988)
Valaki tudja hol hagyta abba a rtl?? hanyadik évad hanyadik része:??
Wowbagger 2008 aug. 30. - 10:51:02
(58/988)
Nekem is nagyon bejött Donna! Eleinte féltem, hogy egy harsány, alsó-középosztálybeli, befoghatatlan szájú, agyvérzés-indukáló perszónát kapunk a személyében, de nagyon kellemesen csalódtam, de azért annyira nem, hogy elkezdjem nézni a Catherine Tate Show-t... Jót tett a karakterének, hogy végre nem volt semmilyen... szikrázás közte és a Doktor között.
Én is hallottam, hogy a special-öket még RTD írja... Hát, várjuk ki a végét, mielõtt bármi elhamarkodottat mondanánk, pl. olyat, hogy 'szerintem rossz lesz' (pedig, khm, mondanék hasonlót) - ez a Christmas special például elég jónak ígérkezik. Én bírom David Morrisseyt és ráadásul azt hiszem, lesz valami keverés az általa játszott imposztor-Doktorral, ami még akár érdekesen is elsülhet.
Wowbagger 2008 aug. 28. - 15:55:09
(57/988)
Én csak elvétve töltöttem le részeket (amikre nagyon kíváncsi voltam, a két Moffat-epizód, az megint hozta a szintet természetszerûleg, úgyhogy nagyon várom, mit fog kezdeni a szériával, ha átveszi RTD helyét a kormánykeréknél), de mondhatjuk úgy, hogy elvoltam ugyan a részekkel, de maradandó nyomot egyik sem hagyott bennem. Nem volt a legütõsebb évad, és az évadzáró pedig egy túlzsúfolt, adrenalin-szint-emelésre tervezett elfuserált forgatag volt, ami nagy ígéreteket tett (pl. mini-SPOILER a Doktort meglövik, még bármi lehet belõle), de nem váltotta be õket (pl. mini-SPOILER hirtelen lesz két David Tennant is). Hogy teljesen õszinte legyek, a második részét az évadzárónak nem is igazán láttam. Már az elsõ is lelombozott és amit aztán megtudtam a második részrõl, még jobban elkomorított..
Wowbagger 2008 aug. 28. - 10:55:09
(56/988)
Ez biztos? Szerintem az Agatha Christie-set nem Stephen Moffat írta! Viszont az tény, hogy õ a legzseniálisabb író a kreatív csapatba és hála istennek átveszi most Russell T. Davis helyét az írói gárda élén. Esküszöm, a fickó nevében a T. annak a rövidítése, hogy 'Telepakolom-Minden-Szarral-Az-Epizódjaimat-Majd-Nyakon-Öntöm-Õket-Giccsel'. Nem csoda, hogy nem használja a teljes nevét.
10/10
Petrapetrus 2008 júl. 21. - 14:39:41 10/10
(55/988)
És még mindig szeretem. :D
10/10
Petrapetrus 2008 júl. 07. - 18:05:07 10/10
(54/988)
Szereteeem! :)
10/10
Mcee 2008 jún. 30. - 22:32:20 10/10
(53/988)
Már csak egy rész van a 4. évadból! :( ez a zárás nagyon ütõsre sikeredett :D már várom a karácsonyi részt :)
gerhajdu 2008 jún. 05. - 18:27:07
(52/988)
ez ilyen kedvelt sorozat. én eddig csak Billie Piper miatt néztem. õt szeressük:)
10/10
Mcee 2008 máj. 27. - 11:00:21 10/10
(51/988)
Asszem a jövõhéten fog a BBC-n a 4. évad, de nálunk max jövõre a 3. évad.
cincin 2008 máj. 26. - 23:08:28
(50/988)
Hello!
Valaki nem tudja mikor folytatodik a Ki vagy doki?
8/10
pozsizsuzsi 2008 máj. 07. - 18:09:14 8/10
(49/988)
Bocs, ezt egy másik topicra szántam :DDDD