Téma: Kick-Ass 2

5/10
_Freddy_ 2013 szept. 08. - 01:25:08 5/10
(24/64)
Nekem az elsõ résszel nem volt semmi bajom, szerettem...na de ez? Gyengére sikeredett sajnos. Az elsõ résznek a nyomába se ér. Itt se sokat foglalkoztak a forgatókönyv-vel.

SPOILER!

Jim Carrey kaphatott volna több szerepet, végül is õ lett a banda vezetõje. De amikor meghalt, és az a Motherfucker (magyar fordítók: Muterbever xD) kegyetlenül kivégezte. Ez nem kellett volna. A vicc az, hogy kicsit se látszódott a jó bandán az, hogy elvesztették õt, és kegyetlenül kivégezték, mintha mi sem történt volna...:D A fõszereplõ kiscsaj jól játszott és aranyos, de mikor 200km/h-val a sírkõnek csapódik és kifekszik, aztán ezek után 1 perc múlva feltûnik a furgon tetején ami már a fõúton van, aztán látatlanban golyózáport ereszt a bennt lévõkre miközben ott volt Kick-ass is, ez nálam kiverte a biztosítékot, de csak nagyon picit. Na meg nem tudott semmibe se kapaszkodni, rég le kellett volna esnie. Ezt inkább a "nagyon MESE" jelzõvel illetném. Meg voltak még itt érdekes dolgok.

SPOILER VÉGE!

Értem én, hogy nem akartak olyan durva filmet csinálni, de kicsit mégis sok volt a halál.
Viszont a vége nem volt annyira rossz, és nyitvahagyták a folytatás lehetõségét, de ilyen 2. rész után én inkább elhatárolódok az egésztõl, az elsõ rész jó, ez borzalmas.

10/5
Doc Holliday 2013 szept. 03. - 16:17:39
(23/64)
Spoiler elemes

jó kis film ez. Viszont nem értem hogyan fogalmazódott meg benned az, hogy gyerekfilmnek erõs. Ez még csak nyomokban sem gyerekfilm, még ha látsz benne olyan maskarákat is. Sõt a humor illetve a gegek részét tekintve, jogos is a 16 éves besorolás. Az, hogy a Mutterbever magyar fordítás is kicsit mérsékelt lett (Angolul bevállalták az Anyabaxót...), még hagyján, de a gyilkolás, vér, sex, meztelenség, hányás,F*sás, illetve brutalitás végképp kilövi a pg13-as besorolást is. Viszont egy szatírikus komédia. Természetesen a fiatal felnõtt célközönségnek. Az hogy mennyire ment át neked az már a te dolgod természetesen. Szerintem frankó lett, bár az elsõ részt nem tudta ûberelni.
De azt hiszem azt nem is lehetett volna... Lejjebb írta még valaki, hogy hány bõrt húznak még re errõl!...Válasz.: Sehányat. Egyet se húztak le róla, mert egy rész volt idáig, és ha bõrlehúzást számolnánk, max ez lenne az elsõ, ami annak idején indokolt is volt mint folytatás az elsõ rész befejezését tekintve.
greeen 2013 szept. 03. - 15:29:22
(22/64)
Próbáld értelmezni mackó hozzászólását, mielõtt harci díszekbe öltözöl! (Ha meg nem sikerült , akkor olvasd el többször...:)) Az, hogy tetszik neki a film és milyen szinten, illetve mennyire nem tetszik az teljesen szubjektív dolog. Teljes mértékben igaz az a megállapítás, hogy egy idióta az olyan ember, aki úgy szavaz egy filmre elõre, hogy még csak nem is látta. Illetve még a premier sem volt a mozikban. Erre több példa is volt már. Remélhetõleg majd a Port ezt egyszer orvosolja mert az ilyen emberek úgysem változnak. És ugye a te neved sem ér semmivel sem többet mint bencimackóé és ugyanolyan személytelen senki vagy itt mint én vagy bárki más. Következésképp a személyed hitelessége matematikai nyelven konvergál a nullához , de majd ha úgy töltöd ki az ûrlapodat, hogy konkrétan megadod a lakhelyedet, korodat és valós teljes nevedet, akkor lenne minimális alapja a mondandódnak...
6/10
atisr 2013 szept. 02. - 23:40:17 6/10
(21/64)
Az elsõ rész nagyon szeretem ezért talán kicsit elfogultan ültem neki a második résznek. Talán ezért is lett számomra ilyen nagy csalódás:/ Olyan az egész mintha maguk a készítõk se tudták volna mit akarnak kezdeni a második résszel. A humor messze elmarad, és az elsõ részben érzett katarzis sincs sehol (pedig a lehetõség ott lett volna). Az akciójelenetek még megmenthetnék a középszerûségtõl, de azok se érnek nyomába az elõdnek.
tanhu 2013 szept. 02. - 20:41:22 Előzmény bencimackó
(20/64)
bencimackóknak tökéletes kikapcsolódás.A többi faszkalap nem érhet fel az ilyen árulkodó nagynak nem nevezhetõ nevekhez...Ennek semmi köze a személyeskedéshez hiszen ahhoz személy is kellene, aki a mackókat tízen felül már valamelyest kinõtte már nemhogy a nevében hordozza nem úgy mint a többi faszkalap...
tanhu 2013 szept. 02. - 20:35:44 Előzmény Noncika
(19/64)
Az elsõ is szar volt, ez még szarabb,egyszer megnézed az akció jeleneteket azt annyi.Gyerekfilmnek erõs, felnõttfilmnek gyerekes.Akkor mégis kinek készült ez a kalandfilmnek nemnevezhetõ, akciónak harmatoska,történetre meg mintha nem is lenne sótlanul erõlködni akaró önvalagbarúgós humortalan csinálmány?
7/10
filmbuzi89 2013 szept. 01. - 21:07:08 7/10
(18/64)
Maga az elsõ rész jobban bejött, de kicsit úgy éreztem sok bõrt akarnak errõl a filmrõl lehúzni. vártam hogy megnézem, nem mondom hogy csalódtam csak kicsivel többet vártam. nyilván nem kerül a legjobb filmek topikba, de szerintem egyszer meglehet nézni, kikapcsolodásnak megfelel.
SpencerBarnes 2013 aug. 28. - 19:44:05
(17/64)
Pont amiért az elsõt szeretni lehetett, annyira hiányzott ebbõl
Kaptunk az arcunkba egy véres "valamit", és ennyi. Az elsõ részben pont az volt a jó,
hogy az átlag ember azt mondhatta, na igen, ilyen ( vagy ilyen se ) lennék én is ha szuperhõs akarnék lenni.
Lehetett azonosulni a szereplõkkel, voltak benne jó poénok.
Chloe Grace Moretz "sajnos" megöregedett, már nem az a szerethetõ, mosolyogtató karakter mint az elején.
Az akció jelenetek 80%-a hihetetlen kategória...
Sajnálom mert amennyire bejött az elsõ, annyira nem jött be ez az "izé".
A poénok, a "szuperhõs" nevek egy gyenge mosolyt nem tudtak az arcomra csalni...
És ahogy írtam is, túl véres volt, ha darálós filmet akarok, akkor nem erre ülök be.
Ha az elsõ mondjuk 7/10 ( mert eredeti az ötlet ) akkor ez jóindulattal 4/10...
10/10
gatestar 2013 aug. 26. - 21:55:39 10/10 Előzmény gatestar
(16/64)
Ma én is megnéztem és sajnos beigazolódott: A Lurdy házas MiMozink-ban is szinkronosan játsszák, a mûsorban csak elírás volt a film feliratos mivolta.
Ennek ellenére én nagyon jól szórakoztam! A film valóban hozza az elsõ színvonalát és bár kicsit bántam, hogy a színészek nem eredeti nyelven szólaltak meg, a szinkron sem sikerült rosszul. Érdemes megnézni!
10/10
gandalf1 2013 aug. 26. - 15:20:13 10/10
(15/64)
Köszönöm, remélem nem fogok benne csalódni :)
Fantom 2 2013 aug. 26. - 11:55:32
(14/64)
Én már láttam a családi üzelmeket a családommal, és mi végig röhögtük az egészet! :D
Rohadt jó volt!
10/10
gandalf1 2013 aug. 26. - 00:44:05 10/10
(13/64)
Gondoltam írok valamit a sok fintorgónak, de aztán letettem róla.
Minek zúdítsak a nyakamba egy csomós fikázást.
Szerintem rohadt jó volt, ja hogy közben felnõtt a fõszereplõ csaj, hát kérem ez az élet rendje.
Ettõl még nagyon ott volt a csinos kis fintorjaival :) na azokat is rohadt jól csinálta.
Remélem csinálnak 3.-ik részt is és csakis a Chloé legyen a fõszereplõ.
Ja nem röhögtem végig a filmet, nem is azt vártam tõle, viszont roppant jól Szórakoztam és ez volt a cél.
Ma megnézem a családi üzelmeket, na attól azt várom hogy végig röhögjem a filmet, de két külön kategória :)
10/10
bencimackó 2013 aug. 26. - 00:19:36 10/10
(12/64)
Nekem nagyon bejött! Az elsõ rész színvonalát persze nem érte el,de attól még nagyon jól szórakoztam,a poénok oda voltak téve,az akciók szerintem parádésak voltak,a karakterfejlõdés egy picit eröltetett volt,de az új figurák nagyon rendben voltak.Pozitív meglepetés volt,hogy az itt-ott nyálaskodós,hollywoodyasított részek mellett volt egy-két olyan lépés amit nem várnánk egy ilyen filmtõl(mellékszereplõk halála).Kellemes meglepetés volt,azért adtam rá 10 pontot,hogy kicsit felhúzzam az átlagot,mert a sok faszkalap már 2 héttel a prömier elõtt szavazgatott a filmre.Egyébként 8/10,simán újranézhetõ korrekt kis film
Locomotive84 2013 aug. 25. - 16:25:28 Előzmény adamnagysweetmovie
(11/64)
:-DD
Mr. D 2013 aug. 23. - 22:17:55
(10/64)
Hát igen, nekem a Kick-Ass is olyan filmnek tûnt amibõl csak az elsõ rész lehet igazán ütõs. A másodikra elvész az újdonság varázsa és csak az önismétlés marad. Sajnos most is ez történt. Hit-Girl volt az elsõ rész legerõsebb karaktere, de így, hogy Chloe Grace Moretz már megnõtt, egybõl sablonkarakterré is vált a figura.
3/10
Noncika 2013 aug. 23. - 11:21:32 3/10
(9/64)
Én nagyot csalódtam a filmben, az elsõ rész nagyon tetszett, gondoltam ezt se tudják nagyon elrontani, tévedtem. Egy olyan poén se volt amin hangosan fel tudtam volna nevetni ( de az egész mozi teljes csöndben volt) pedig értettem, hogy miket szántak viccesnek, de nem jött össze nekik. Ebbõl is csináltak egy tipikus amerikai vígjátékot, amit hányás-fosás-recskázás poénokkal tûzdeltek tele. Az elsõ részben legerõsebb karakter (Hitgirl) sem annyira érdekes már, most hogy nagyobb lett (bár errõl nem õ tehet). A többi karakter olyan semmilyen, hogy egyáltalán nem érdekelt, hogy élnek vagy halnak. Egyedül The Mother Fucker volt valamennyire vicces, az õ szájából hangoztak el olyan mondatok, amik valamelyest megmosolyogtattak. És persze, hogy ide is bele kellett rakniuk a gonosz gimis csajokat, mintha nem láttuk volna már 1000 és 1 filmben. Az hogy totál kiszámítható a film, nem tudom hiba-e, de mindenesetre engem zavart. Sajnálom, sokkal többet vártam, az elsõ részt még mindig bármikor megnézem, de ezt többé nem kívánom látni.
futballu 2013 aug. 23. - 09:38:24
(8/64)
Tegnap láttam a filmet, és alapvetõen tetszett is, szerintem méltó az elsõ részhez, nem csalódtam benne - bár másoktól hallottam, hogy sokkal többet vártak a folytatástól.

Az volt idegesítõ, hogy az elsõ részben használt neveket máshogy fordították:
- Red Mist - Vörös Pára - Vörös Köd
- Big Daddy - Vérprofi - Fõfater
- és Hit Girl-t is az elsõ részben Kisdögnek hívták, most meg végig Hit Girlnek szólítják.
- plusz még Havernál is folyton váltják a Kick-Ass és a Haver megszólítást.

Ezektõl az apróságoktól eltekintve pörgõs, élvezetes, sokszor vicces film volt, továbbra is tartva az elsõ részre is jellemzõ bénázásokat, és jó dumákat.
A Ruszki Muter karakter pedig nagyon átjött!
7/10
adi223 2013 aug. 23. - 00:45:20 7/10
(7/64)
Azt hittem, hogy tuti jó lesz ez a film, de unalmas volt. Azt hittem más lesz a végére, de nem volt az. Nem tetszett a Kick-Ass 2 és azt kell, hogy mondjam, hogy az elsõ rész köröket ver erre a filmre :| bocsi
...azért egyszer smán meg lehet nézni:)
adamnagysweetmovie 2013 aug. 22. - 20:36:38
(6/64)
Már a rendezõ neve szuperhõst sejtet: Vadló.
Joco Wolf 2013 aug. 22. - 19:48:54 Előzmény hunga9
(5/64)
Láttad az elsõ részét, mert az nagyon nagy film? Én már alig várom, hogy lássam a második részt és szerintem ez se lesz rosszabb.