Téma: Kilenc

6/10
offtopic
Zempy 2009 aug. 03. - 20:43:27 6/10 Előzmény Caline
(6/146)
Nekem sem tetszett különösebben. De reménykedjünk! :)
Caline 2009 júl. 26. - 14:11:47 Előzmény Zempy
(5/146)
Ajjaj, nekem nagyon nem tetszett a Chicago! Gyanús ez a nagyon sok híres név a színészek közt.
6/10
offtopic
Zempy 2009 jún. 29. - 00:13:53 6/10 Előzmény fulcsy
(4/146)
Bírom, amikor óriási viták és anyázások mennek a fórumon, de a moderátor valahogy nem veszi észre, külön kell levelet írni! De most ezt pont észrevette, ráadásul nem is volt mit moderálnia! :)
fulcsy 2009 jún. 28. - 12:31:49 Előzmény Zempy
(3/146)
ezek a portos moderátorok iszonyat nagy ******. már elnézést.

most önmoderáltam.
6/10
offtopic
Zempy 2009 máj. 23. - 22:31:16 6/10 Előzmény Zempy
(2/146)
Na mindegy, megtekinthetõ az elõzetes a film honlapján is, gondolom, meg a szokásos helyeken. Azért linkeltem be a HD elõzetes fellehetõ helyét, hogy más is pazar minõségben nézhesse meg, ne csak kicsiben.

Egyébként teljesen ingyenesen és LEGÁLISAN letölthetõk a HD elõzetesek a kimoderált honlapról. Úgyhogy a moderátornak csak annyit üzennék, hogy elõbb nézzen utána, és aztán törölgesse ki a hozzászólásomat! Hálás köszönet!
6/10
Zempy 2009 máj. 22. - 21:44:41 6/10
(1/146)
Tipikusan az az álleejtõs film, legalábbis a stáblistát elnézve. Bár Rob Marshall véleményem szerint nem alkotott igazán nagyot a túlértékelt Chicago-val, én mégis várom ezt az újabb musicalt.

A történet végigkíséri a világhírû filmrendezõ, Contini életét, aki alkotói és személyes válságát éli, miközben nõk egész hada veszi közre. Continit a briliáns Daniel Day-Lewis játssza, a feleséget Marion Cotillard, a szeretõjét Penelope Cruz, múzsáját Nicole Kidman, bizalmasát és jelmeztervezõjét Judi Dench, ifjúkori szajháját Fergie, anyját Sophia Loren, az amerikai újságírónõt pedig Kate Hudson.

Az eredeti 1982-es Broadway darab 5 Tony díjat nyert, és azt hiszem, a film tömérdek jelölést fog begyûjteni minden díjátadón. Hacsak valamit nagyon el nem szúrtak. A színészek egyszerûen fantasztikusak, leszámítva Fergie-t és Kate Hudson-t számomra mindegyikük külön-külön is ragyogó, hát még így együtt! Ilyen stáblistát komolyan mondom, nem igazán láttam még!

Az amerikai bemutató dátuma november 25, gondolom sanszos, hogy Magyarországra szokás szerint már csak 2010-ben érkezik!

A HD elõzetes innen már letölthetõ:
http://www.MODERÁLVA.net/movie/nine/