Téma: Kis Vuk

3/10
efes 2008 ápr. 18. - 16:08:18 3/10
(69/589)
A színészeket felkérik, és általában elvállalják a felkérést. Nem elemeznek és nem ítélnek, végzik a dolgukat.
3/10
efes 2008 ápr. 18. - 16:06:19 3/10 Előzmény fraki
(68/589)
Nem vagyok néma, fõleg nem bûnös. 3-at adtam a 10-bõl, továbbá, ha elolvastad az írásomat, akkor láthatod, hogy egyáltalán nem rajongtam. Bár az is igaz, hogy nem is gyalázkodom úgy, mint pl. az indexen. Az egy másik stílus.

„külsõ fizimiskája, akit, amit viszont a látatlanban felháborodó tömegek túlnyomó többsége bizonyosan nem ismer, nem ismerhet. Így viszont ez az ellenkampány a múlt század harmincas-negyvenes-ötvenes éveinek legsötétebb pillanatait idézi fel”

Ilyen hülyeséget se olvastam régóta kritikában------> Ez arra vonatkozik, hogy mélységesen elítélem, sokkal jobban, mint a filmet, tehát sokkal jobba elítélem azt a minõsíthetetlen és fõleg tapasztalat nélküli, csak a brahiból történõ fikázódást, ami ezt a filmet BEMUTATÓ elõtt megelõzte, telistele rasszista elõítéletekkel. Még egyszer mondom, akik elõzetesen fikáztak, nem is látták a filmet, csupán Gát fizimiskája és ilyen-olyan pletykák alapján ítéltek. Ez botrány, nagyobb, mint amilyen szar a film. Ha ez neked hülyeség, akkor soha többet ne nézz filmet, csak vagdalkozzál látatlanban....

„Ajánlom:
...
akik elõítéletekkel mentesen szeretik a nem igazán tökéletes filmeket is megnézni,”

Ezt komolyan gondolta, aki írta? -> Komolyan gondolta.
Meg azt is, hogy annak ajánlja, aki nem látta a Vukot? -> ezt is.
Miért a Vukot ajánlja annak?- Gondolo, miért nem a Vukot, azért, mert nem a Vuk volt ezen írás tárgya.

Egyébként a kritika megállapításával egyetértek, miszerint ez egy vállalhatatlanul sz*r film, ---> Akkor meg mi bajod?

de ez az idétlen békítõ hangnem, hogy azért az a sok gyûlölködõ, meg az a sok elõítélet, meg azért nem is olyan rossz ez, ugyanakkor álszent módon bele-belecsempészi a mondataiba a lényeget, félig mondogatja ki a kimondandót, hát... ha itt ez jelenti a szakértelmet... ---> Na nekem meg azzal van a tököm tele, hogy az emberek csak hõzöngésbõl ítélkeznek, miközben nem is láttak, nem is tudnak semmit sem. Így megy ez.
eugénia22 2008 ápr. 18. - 15:42:13
(67/589)
Ja,hát azt nem tudtam,hogy rossz.De Gubás Gabi, nem adja olyanhoz a nevét.
Hesztia 2008 ápr. 18. - 15:28:36
(66/589)
Elég szomorú, hogy a nevét adta ehhez a szörnyszüleményhez. De ezt tudom mondani az egész szinkronstábról is.:S
eugénia22 2008 ápr. 18. - 13:46:27
(65/589)
Igaz,én még, nem láttam a filmet,de az egyik szinkronhang,Gubás Gabriella,aki az egyik kedvenc színésznõ,márcsak, ezért is megfogom nézni.
snakekiller 2008 ápr. 18. - 13:36:42
(64/589)
Dilettáns, majmoló borzalom. A Toy Story anno több mint egy évtízeddel ezelõtt jobban nézett ki. A valaha kitûnõ magyar rajzfilmgyártás sírkövére a halál dátumaként felvéshetjük a bemutató napját. Gálvölgyit, Reviczkit, Kulkát, Bodrogit, e még Ganxstát is értelmesebbnek és egyenesebbnek gondoltam annál, mint, hogy ilyen gyerekbutító, hullagyalázó közpénzlenyúldához adják a nevüket és még fel is vállalják! Ha az erre szánt adóforintokkal befûtöttek volna, akkor is jobban járunk.

Szégyellje magát mindenki aki részt vett az elkészítésében!
Redfield 2008 ápr. 18. - 11:06:38
(63/589)
Me oké, hogy az Ûrgammák lenyûgözõ látványvilágát már magunk mögött hagytuk, de azért ez nem Pixar, és nem is kéne, hogy az legyen. Komolyan nem értünk mi ehhez. A Macskafogó 2-t úgyis elk*rtuk, hogy nem tettük 3D-ssé, ezt meg valszeg pont azzal... egyébként mondhatják nekem, hogy ne ítéljek, amíg nem láttam, mert az említett Macskafogó 2-re kiadtam a pénzt, és akkor se nézném újra, ha nekem fizetnének érte. És akkor arról még azt hittem, hogy jó lesz, de ez már hírbõl is szörnyû.
yoyo444 2008 ápr. 18. - 10:51:22
(62/589)
Hú, akkor biztos te is találkoztál az s.o.s szerelem fórumján eugénia22-vel. Egyszerûen nem lehet egyesekkel megértetni, hogy egy egészséges értékrend nem az állampolgárságtól függ. És igenis a moziban kifizetett pénzért elvárom, hogy ne nézzenek hülyének és próbáljanak meg mindenféle ócskasággal megetetni...
Redfield 2008 ápr. 18. - 10:41:48
(61/589)
Vannak, akik csak azért bevédenek valamit, mert Magyar. "Még ha szar is, de a miénk, úgyhogy vágjunk hozzá jó képet"-elven.
yoyo444 2008 ápr. 18. - 10:35:28
(60/589)
Nem azt írtam, hogy semmi ne változzon, csak ez nem. Szerintem egyszerûen van olyan, amit már nem kell megpróbálni felülmúlni. Bár biztos így könnyebb volt, mint új ötlettel elõrukkolni.
1/10
fraki 2008 ápr. 18. - 10:04:14 1/10
(59/589)
izé, Miért _nem_ a Vukot ajánlja.
1/10
fraki 2008 ápr. 18. - 10:03:10 1/10
(58/589)
Hát, a Port kritika a bûnösök közt cinkos, aki néma esete... vagy nem is tudom...

„külsõ fizimiskája, akit, amit viszont a látatlanban felháborodó tömegek túlnyomó többsége bizonyosan nem ismer, nem ismerhet. Így viszont ez az ellenkampány a múlt század harmincas-negyvenes-ötvenes éveinek legsötétebb pillanatait idézi fel”

Ilyen hülyeséget se olvastam régóta kritikában.

„Ajánlom:
...
akik elõítéletekkel mentesen szeretik a nem igazán tökéletes filmeket is megnézni,”

Ezt komolyan gondolta, aki írta? Meg azt is, hogy annak ajánlja, aki nem látta a Vukot? Miért a Vukot ajánlja annak?

Egyébként a kritika megállapításával egyetértek, miszerint ez egy vállalhatatlanul szar film, de ez az idétlen békítõ hangnem, hogy azért az a sok gyûlölködõ, meg az a sok elõítélet, meg azért nem is olyan rossz ez, ugyanakkor álszent módon bele-belecsempészi a mondataiba a lényeget, félig mondogatja ki a kimondandót, hát... ha itt ez jelenti a szakértelmet...
zinaida 2008 ápr. 17. - 21:36:32
(57/589)
Az elõzetes alapján tényleg olyan mint valami számítógépes játék a komondoron. (És még én szidtam a Gyûrûk Urában, mikor Legolas lecsúszott az olifánt ormányán, mintha õ lenne Flinston Frédi...akkor még nem tudtam mi a gagyi!)

Biztos nem fogja kiálllni az idõk próbáját úgy, mint a Dargay Attila-féle rajzfilm.

Kérdés: Mindenki igényli ennyire az animációt? Vagy csak én vagyok régimódi, hogy sokkal jobban tetszenek a rajzfilmek?
norton15 2008 ápr. 17. - 21:27:15
(56/589)
Azért ez durva. Egyetlen jó vélemény sem a filmrõl, most így gyorsan végigpörgetve a commenteken... Mindent elmondtak már, de ez a grafika tényleg szánalmas, el sem tudom képzelni, hogy miért csinálták meg, vagy hogy hogyan gondolhatták, hogy siker lehet, esetleg hogy ezt a Vukot, ezt az iszonyat undorító valamit, képes-e valaki szeretni... "Ne becsüld le a hülyeség hatalmát". Az lenne a fájdalmas, ha folytatást csinálnának "Kis Vuk 2." címen, az elõzõ rész "sikerén" felbuzdulva... Csak ez ne legyen!
bloffke 2008 ápr. 17. - 21:11:11
(55/589)
nektek nem volt olyan érzésetek az elején, h a 3D-s szemüveget elfelejtették odaadni??? Tisztára olyan volt(közeli képek,elsuhanó levelek stb),mintha 3D-snek indították volna,de aztán megunták megcsinálni rendesen, ezért a szemüveg felesleges... vagy csak ezen a tenapi elõadáson nem adtak? na mindegy. Nekem nem tetszett. Nagyon gagyi az egész:az animáció úgy,mint a sztori, kidolgozatlannak hat az egész(legalábis én annak éreztem) Ma hallottam a tv-ben, h mennyibe került...meg hogy mennyi ideig dolgoztak rajta... szánalmas.... Jövõre talán a Mézga családot is újra-animálhatnák...:-)
3/10
efes 2008 ápr. 17. - 16:57:50 3/10
(54/589)
Így van. Ne változzon soha semmi sem...:)

Nem a francot. De ne így.
yoyo444 2008 ápr. 17. - 14:29:57
(53/589)
Miért kell minden jó régi filmbõl ócska utánzatot csinálni... Egyszer elkészítették, jó lett. Úgy volt jó ahogy volt. pont
kisGabi 2008 ápr. 17. - 12:56:05
(52/589)
pollux1-gyel és Kósa Andrással értek egyet. Iszonyú és fájdalmas. Örülök, hogy nem manapság vagyok gyerek.
mirigy 2008 ápr. 17. - 06:59:34
(51/589)
Az animáció egy szar olyan mint a 90-es évek közepén készült pc-s játékok átvezetõ animációjainak a színvonala! Az egon és dönci nyomába sem érhet mármint látványvilágban és tudásban.
1/10
Kósa András 2008 ápr. 16. - 21:25:06 1/10
(50/589)
nyertem rá jegyet,ezért elmentem megnézni.adtam neki egy esélyt.nem kellet volna.igaz csak kb. negyed órát néztem meg(lehet,hogy ezútán indult volna be, nem tudom)mindenestre óva intek tõle mindenkit.csak saját felelõségre.remélem csak pletyka,hogy másfél milliárdot emésztett fel ez a valami,mert nem érte meg.a gát meg mire fel íratja ki a nevét,hogy rendezte,õ nem animátor.azal sem tudom,hogy mi baja volt Dargay Attila elképzelésével,az tuti,hogy profi munka lett volna.szóval rendesen alulmúlta a 0%-on lévõ elvárásomat.-1000%.