10/10
real_madrid 2009 máj. 22. - 12:35:07 10/10 Előzmény Hellomoto
(18/58)
Noémi egy Istennõ, a mûsor is jó :))
Hellomoto 2009 máj. 11. - 11:38:48 Előzmény Debby
(17/58)
itt meg lehet nézni:
http://www.dunatv.hu/musor/videotar?vid=555171&pid=289498
pár nap múlva kikerül a mai adás is teljes hosszában!
Debby 2009 máj. 06. - 16:28:22
(16/58)
Bocsika... Valaki!
Ma lett volna a Jászság Népi Együttes szereplése a TV-ben, és én NEM láttam õket!!!! (Nem arra az 5 perces jelenetre gondolok! Ugyanis és is táncolok, és az én együttesembõl is ment 5 pár meg a JNE-bõl is ment 5 pár, és én meg akartam nézni õket!!!!!!! És nem tudom, hogy mikor voltak!!!!!!!!!!!! Légyszi valaki SEGÍTSEN! Köszönöm
offtopic
far vik 2009 febr. 02. - 18:58:49
(15/58)
:-) :-(
moderátor 2008 dec. 31. - 11:59:37
(14/58)
Kedves Felhasználó!

Kérését továbbítottam a mûsor szerkesztõinek a kivansagkosar@dunatv.hu email címre.
Kérem további kívánságait a megadott email címre írja meg, hogy a mûsor készítõihez eljusson.

Üdvözlettel:
A moderátor
10/10
galmihaly 2008 dec. 31. - 09:51:42 10/10
(13/58)
Romaniaba Sepsi Bukszadra legkedveseb apukanak,nagytatanak Jordan Janosnak kise meg kesve de annal nagyobb szeretetel kivan Boldog nevnapot lanya Edit es sok egeszseget es boldogsagot kivan neki.Es a testveremnek Fredinek a kozelgo szuletes napjara Boldog szulinapot kivanok uzenem hogy nagyon szeretem es kis hugonak Szidikenek uzenem hogy igy tovabb es ugyeskedjen az oviban ,tovaba meg ragadom az alkalmat es az egesz Jordan es Serban csaladnak Boldog uj evet kivanok.nagyon szepen koszonom hogy uzenhetek a duna televizion keresztul a csaladomnak.csodalatos a musoruk nem tudok be telni vele egesznap neznem,akarmilyen fontos munkam van abba hagyom csak kar hogy ilyen rovod vagy csak nekem tunik anak.koszonom a lehetoseget es ha lehetne tesenek fel olvasni a musorba.elore is koszonom es Boldog uj evet
kivanok a duna televizio osszes dolgozojanak
10/10
galmihaly 2008 dec. 31. - 07:49:19 10/10
(12/58)
Romaniaba Sepsi Bukszadra legkedveseb apukanak,nagytatanak Jordan Janosnak kise meg kesve de annal nagyobb szeretetel kivan Boldog nevnapot lanya Edit es sok egeszseget es boldogsagot kivan neki.Es a testveremnek Fredinek a kozelgo szuletes napjara Boldog szulinapot kivanok uzenem hogy nagyon szeretem es kis hugonak Szidikenek uzenem hogy igy tovabb es ugyeskedjen az oviban ,tovaba meg ragadom az alkalmat es az egesz Jordan es Serban csaladnak Boldog uj evet kivanok.nagyon szepen koszonom hogy uzenhetek a duna televizion keresztul a csaladomnak.csodalatos a musoruk nem tudok be telni vele egesznap neznem,akarmilyen fontos munkam van abba hagyom csak kar hogy ilyen rovod vagy csak nekem tunik anak.koszonom a lehetoseget es ha lehetne tesenek fel olvasni a musorba.elore is koszonom es Boldog uj evet
kivanok a duna televizio osszes dolgozojanak csaladnak csaladnak
10/10
galmihaly 2008 dec. 15. - 16:05:57 10/10
(11/58)
Romaniaba a legkedvesebb unokanak Sepsi Bukszadra Jordan Janosnak es edesanyanak kivanunk sok boldog szuletes napot es minden vagyaik teljesuljon.es uzenjuk nekik h varjuk haza mamaja Melinda tataja Geza es nenjei Eva es Lili .Kellewmes unepeket kivan nekik az egesz Jordan es Ilia csalad es kerjuk a keves edesanyat ha lata a musort legalabb telefonaljanak hogy jol vana,meg szeretnek a szuleimnek es nagyszuleimnek kellemes karacsony unnepeket es boldog uj evet nagyon szeretlek benneteket unokatok es lanyotok eva. tovabba koszonom a duna televizio osszes dolgozojanak ezt a fantasztikus musort.nagyon jo h kulfodrol is lehet uzeni a szereteinknek es a duna televizion keresztul veluk lehetunk.
KOSZONOM A LEHETOSEGET H IRHATOK A SZERETEIMNEK UNNEPEK ALKALMABOL.MEG KEREM A KEDVES MUSOR VEZETOKKET HA LEHET TESEK FEL OLVASNI A MUSORBAN.ELORE IS KOSZONOM
moffancs 2008 dec. 15. - 15:26:59
(10/58)
****************************************************
* A mûsorismertetõnél látható a szerkesztõség címe:
****************************************************
Kívánságaikat és mûsorainkkal kapcsolatos észrevételeiket a 061-489-1661-es telefonszámra, vagy a kivansagkosar@dunatv.hu e-mail címre várjuk.
10/10
galmihaly 2008 dec. 15. - 14:47:05 10/10
(9/58)
Romaniaba a legkedvesebb unokanak Sepsi Bukszadra Jordan Janosnak es edesanyanak kivanunk sok boldog szuletes napot es minden vagyaik teljesuljon.es uzenjuk nekik h varjuk haza mamaja Melinda tataja Geza es nenjei Eva es Lili .Kellewmes unepeket kivan nekik az egesz Jordan es Ilia csalad es kerjuk a keves edesanyat ha lata a musort legalabb telefonaljanak hogy jol vana,meg szeretnek a szuleimnek es nagyszuleimnek kellemes karacsony unnepeket es boldog uj evet nagyon szeretlek benneteket unokatok es lanyotok eva. tovabba koszonom a duna televizio osszes dolgozojanak ezt a fantasztikus musort.nagyon jo h kulfodrol is lehet uzeni a szereteinknek es a duna televizion keresztul veluk lehetunk.
KOSZONOM A LEHETOSEGET H IRHATOK A SZERETEIMNEK UNNEPEK ALKALMABOL.MEG KEREM A KEDVES MUSOR VEZETOKKET HA LEHET TESEK FEL OLVASNI A MUSORBAN.ELORE IS KOSZONOM
2/10
Zia 2008 júl. 10. - 22:01:07 2/10
(8/58)
Szörnyû, hogy fél 12-tõl 2-ig el lehet felejteni a Duna tévét. És még ráadásul mindig ugyanazok a zenék...
offtopic
kevinspéci 2008 júl. 08. - 13:39:28
(7/58)
Vazze, még mindig vannak olyanok, akik azt hiszik, itt kell leadni a kívánságukat... Hihihi. :)

NEM ITT KELL! :)
offtopic
kevinspéci 2008 júl. 08. - 13:37:59
(6/58)
Mi kéne? :)
2/10
Zia 2008 ápr. 17. - 10:56:23 2/10
(5/58)
Én is örülök, hogy van ez a mûsor, mert szükség van ilyenekre is. Viszont szerintem túl sok belõle. Minden nap közel 2,5 óra azért túlzás. Szerintem lehetne ritkábban, rövidebb idõre és helyette adhatnának természetfilmeket.
Krisztian5 2008 márc. 21. - 13:56:40
(4/58)
Nagyon öülök hogy van ez a müsor. Sajnos kevés az olyan müsor amelyben a magyar kultúrával, magyar népzenével foglalkoznának. Erdélyi vagyok és sokat nézem a magyar nyelvü adókat, és sajnos azt látom hogy több müsor foglalkozik a kisebséggel mint a magyarssággal és a magyar kultúrával. Nem kell félreérteni, én nem vagyok fajgyülölõ, sajnos a történelem úgy hozta hogy én is kissebség vagyok a saját hazámban, csak fájjó szivvel nézem hogy a Magyarok már nem ismerik a saját történelmüket, a saját kúlturájukat, a saját hagyományaikat, ezért is örülök mikor hasonló müsorokat látok amikben még elõbukkannak a magyarságra jellemzõ zenék, szokások, stb. Remélem lessz még olyan idõ mikor a Magyarok Magyarok lesznek, de nem úgy hogy másokat lenéznek vagy szidnak, hanem azáltal hogy tartják szokásaikat, hagyományaikat, és tudni fogják a saját történelmüket!
bambi13 2007 nov. 22. - 16:48:35 Előzmény peti637
(3/58)
Csini nagyon !
evegot 2007 jún. 21. - 14:49:14
(2/58)
Hallo!! Nekem lenne egy kérésem én Német országba élek és a héten elején néztem a kivánság kosarat és volt benne egy táncdal ami nagyon tetszett a "SEHEREZÁDÉ"-rol szolt sajnos nem tudom ki énekelte de hastáncos zene azt szeretném megtudni hogy mi a rendes cime és ki énekli mert ezt a CD szeretném valahogy megszerezni.
Minden jot kivánok Gotsch Eva
evagot@web.de
peti637 2006 dec. 07. - 19:16:38
(1/58)
Micsoda nõ ez a Morvai Noémi...