4/10
Teszka 2011 jan. 09. - 22:18:31 4/10 Előzmény rockerjutka
(40/120)
15 percet tudtam mindössze megnézni a filmbõl annyira rossz,és még az is szenvedés volt.Nagyon gyenge film.Alvásra tökéletes.
rockerjutka 2011 jan. 09. - 13:13:38
(39/120)
de most úgy õszintén mire számítottál? ha megnézed a vígjátékokat mindegyik ezt a vonalat koveti, egy darabig jól mennek a dolgok aztán össze kuszálódnak, összeveszés, meg kibékülés
Hopegirl 2011 jan. 08. - 22:49:38
(38/120)
Hmm, hát nekem igazából nagyon nagy csalódás volt a film. Itt írták többen, h milyen jó meg minden... de nekem igazából szánalmas :( A leányzó próbál segíteni mindenkinek, aztán meg mindenki cserben hagyja. Túllõ a célon, aztán meg kicsúsznak a dolgok a kezébõl...
Gáz az egész helyzet, ráadásul egy olyan jelenetre sem emlékszem, amin nevettem volna.
A csaj különben nagyon kis helyes, Cam Gigandetet imádom, Lisa Kudrow (nem tom h írják) engem idegesít, Amanda Bynes, bár szeretem, de itt nagyon irritáló volt néhányszor.
Nem tom mit írhatnék még, nekem olyan 3/10 (láttam már rosszabb filmet is, csak ezért a 3 pont)
annana 2011 jan. 08. - 18:15:19
(37/120)
Nekem tetszett a film :D
8/10
Carlo Abarth 2011 jan. 08. - 00:11:10 8/10
(36/120)
Igen ez tényleg a tiniknek szól,De azért van bent egy-két jó poén és beszólás.De nekem ami feltünt hogy Amanda Bynes milyen jól nézet ki pl a Mirõl álmodik a lány?,most meg rendesen olyan feje van mint egy pocoknak....
11messi87 2011 jan. 07. - 01:55:19
(35/120)
Újabb tinisz*r... és még azt hittem jó lesz...broáf
fisherman 2011 jan. 06. - 15:49:54
(34/120)
"worst song ever" :-)
Naggyon limonádé filmecske, amit kicsit túlértékeltek különbözõ szaklapok. Sztem...
Amúgy aranyos filmecske, de a mozijegyre valót sajnálom érte (nem az én választásom volt). Emma Stone-ból még lehet valaki.
1/10
magicvoice 2011 jan. 05. - 20:10:08 1/10
(33/120)
Kevés tinifilmet nézek, de nálam eddig ez volt az abszolút mélypont. Elképzelni is szörnyû, mi mindennel fertõzik a mai tizenévesek agyát.
vehement 2011 jan. 05. - 10:06:18
(32/120)
Üdv!

Nagyon nagyon tetszett a film, barátnõmmel néztük egyik este és teljesen szórakoztató volt, pedig ezek az amcsi tini luw filmek nem a kedvenceim, mégis kikapcsolt másfél órára. A legfõbb elem ami tetszett benne az a szülõk illetve a csajszi ironikus humora, jókat mosolyogtam rajta, mert a hasonló tréfákat kimondottan kedvelem, így ez is egy plusz pont^^

Összefoglalva szerintem a kategóriában az egyik legjobb film, azért merem kijelenteni ezt mert sok ilyen filmet szenvedtem már végig - hozzáteszem nem saját akaratból:D:D -. Szóval aki egy lightos mosolygós romantikus filmre vágyik, ez a darab elég jó választás.
1/10
courtneyy 2011 jan. 04. - 01:30:35 1/10
(31/120)
Egy filmet sem értékeltem még így, sõt szerintem hatosnál kapott rosszabbat egy sem.. de ez
10/1
Látom, sokaknak tetszett, nekem abszolút nem. Ha nem lettek volna olyan jelenetek, ahol kamerába magyaráz, és bella módra agyal, akkor kapott volna egy hármast. a film is gyenge, és emma is. a Skarlát betû ötlete viszont jó volt.
wrossi 2011 jan. 03. - 20:22:50
(30/120)
Emma Stone egy jelenség,etalon a kortársai számára.Van egyénisége,ami nagy szó a "barbik uralta" világban.Hány nõ mondhatja el magárõl,hogy szõkének születik,de vörösen hódítja meg a világot.
7/10
Rahar 2011 jan. 03. - 15:54:30 7/10
(29/120)
Nekem tetszik a film, 10 pontból 7 pontra értékeltem. Jó alaptörténet, még jobb cselekményvezetés, kiváló szinkron, megfelelõ színészi játék és képi megvalósítás jellemzi. A filmben jó a humor is, bár nincs sok benne, de az legalább számomra megfelelõ.
hoshiiz 2011 jan. 03. - 12:29:56
(28/120)
Nekem nagyon tetszett ez a film, végig röhögtem az egészet és nem értek egyet azzal, aki szerint emós twiligt fanoknak élvezetes csak. Én nem nézek twilighot és utálom és optimista vagyok, bí-bí-bí.
Nézze meg mindenki! :)
Wolfeinstein22 2011 jan. 03. - 04:17:16 Előzmény Seemann
(27/120)
Maximálisan egyetértek minden mondatoddal. Kicsit a Trumanshow-ra emlékeztetett, ahol ment a történet és a mellékszereplõk igyekeztek valami kis reklámot belecsempészni a mûsorba. A legfõbb szponzor biztosan a facebook volt. Nem sok "like"-olni való akadt azonban a filmben, hacsak nem férfiszemmel gyönyörködhettünk a fõszereplõhölgy kecses alakján, vagy esetleg azoknak a plázacicáknak tetszhetett, akik az Egy boltkóros naplóját is cuki filmként élték meg.
Engem nem kápráztatott el. 10/5
Seemann 2010 dec. 24. - 10:31:40
(26/120)
Nagyon Juno-s akart lenni ez a film, amolyan félintellektuális tinimozi, kurvajófej, aranyos, liberális szülõkkel, szplínnel, fiatal de hetykén kiégett kiscsajjal stb...
De kipukkadt. Az egésznek se füle se farka. Erõltetett álprobléma már maga az alapstory. Nehogymár a 2000-es években egy amerikai középiskolában olyan nagy cucc legyen, hogy valaki elvesztette. Az egész filmen ugyanezt érezni. Jelentéktelen, mellékes, abszolút nem átérezhetõ, ma már elég inadekvát problémára ráépíteni forgatókönyvet... abból jó nem sülhet ki. Ha vallási iskoláról lenne szó még megérteném, de az az egy túlbuzgó papgyerekek, a kis szõke picsa túl sablonos fõgonosz, egyszerûen kevés. Azt, hogy beszélnek róla, meg megszólják, azt is lehetett volna kicsivel jobban vázolni annál, mint hogy sokan összenéznek a háta mögött.
A fõszereplõ lány tündéri meg minden, de nem ilyen kappanhangú, mindjártszétesek, életunt csajról fogom elhinni, hogy mennyire zavarja az hogy rossz hírét keltik...
Olyan ez a film, mintha pár különbözõ formájú színû építõelemet összedobáltak volna. Önmagukban lehet hogy jól néznek ki, de egy koherens egészet nem lehet belõle kiizzadni. A szülõk önmagukban aranyosak, meg jófejek tényleg, csak ezt a dzsangával vígasztalom a kislányom mert annyira más és megértõ szülõ vagyok toposzt már 10szer lelõtték más filmekben, és igazából már idegesítõ mint jófej. A lány nehezen illik össze a szüleivel. Hiteltelen hogy õk a szülei, ahogy beszél a szüleivel, már önmagában az hogy bármilyen problémája van, az hiteltelen, a karakteréhez nem megy. A kedves tanár, abban a 10 percben amiben megszólal jó, de a karakterének nincs jövõje, semmi értelme az egész filmben. A szerelmi szál egyébként is halálra van ítélve, a maradék 5 perc ami jut rá ugyanis semmire sem elég, fõleg nem ezzel a lánnyal, akit max. a srác anyjának szerepére tudok elképzelni.
3/10
Viktor6665 2010 dec. 22. - 17:20:16 3/10
(25/120)
Végigszenvedtem ezt a szörnyûséget, a színészek tök bénák volták, a grimaszolást sokszor túlzásba vitték és a poénok se mindig jöttek át. Mániákus depressziós sátánista emóknak vagy twilight fanoknak ajánlom:)
10/3
9/10
dipeti 2010 dec. 20. - 14:02:41 9/10
(24/120)
A film nem rossz, akár többször is nézhetõ de csak Emma Stone, Stanley Tucci és Patricia Clarkson karaktere miatt.

Nem tudok mást elképzelni E.S. szerepére. Engem nagyon megfogott, bár már a 'Zombieland'-ben is imádtam.
6/10
stomachh 2010 dec. 20. - 12:17:29 6/10
(23/120)
Ez egy abszolút átlagos tinivígjáték, popcornmozi, de szórakoztató. Emma Stone, Stanley Tucci és Patricia Clarkson jól hozzák a figurát. Moziba ezért nem érdemes menni, de mondjuk 990 Ft-os DVD-re jó lesz. 6/10.
zsofiv 2010 dec. 19. - 20:54:05
(22/120)
Melyik az a film amit említ, amelyben Patrick Demspey játszik?
8/10
csodapok98 2010 dec. 04. - 12:55:31 8/10
(21/120)
Összességében jó film. A szülõk (Stanley Tucci és Patricia Clarkson) nagyon jók a szerepükben. Õk mindenképp megérdemlik a 10 pontot :)