malvinkicska 2014 nov. 27. - 16:47:54
(193/4273)
A mai részben kitudódott Kuzey elvette Simayt, de minek annak a családja, nagyon beteg szinte mind elme eset a nagy bátyának mi köze hozzá, ezt nem értem, pedig ez nem régen játszódik, és mégis ilyenek. Kuzey rendezett szállást és meg ígérte nem hagyja el a bajban csak nem mint férj és feleség, nem tudja megbocsátani, a gyereket elvetette, ez érthetõ, nem volt joga egyedül dönteni, nem Banuval meg a barátnõvel kellet volna megbeszélni és abortusz lett a vége. Az anyja egy nagyravágyó nem is tudom minek nevezem, annyira nem támogatja ezta gyerekét szerintem ez túl sarkos, nem akarom elhinni ilyen van. Az apja még sokkal jobban gondolkodik. Báris nem nagyon tudott magyarázatot adni a csalás miatt alá hamisította a nevet szemét, Ebru asszony nem buta, vajon rájönnek e kíváncsian várom, szeretném ha igen.
malvinkicska 2014 nov. 26. - 21:16:20
(192/4273)
Amelyik sorozatban játszik, mindbe modellt akarnak belõle szerintem csinálja is még, biztosan nem annyit mint régebben. Az a szemet Ferhat nem hagy neki békét szerintem már zsarolja remélhetõleg ez a bunyó dolog, nem lesz benne végig. Adnan asszony fura egy teremtés elég nagyra vágyó, most is azt akarja Kuzey járjon azzal a két pálcás lábú Zeyneppel, valahogy nekem most ezek a nõi szereplõk nem nagyon jönnek be. Az a Güney is annyi, mint egy kutya ülve, kis okoska, Banu tiszta csont abban az elõnytelen holmikban, már elnézést lehet vastagon fogalmaztam, de így látom most. Kuzey jól hozza itt is a formáját, de ebben a szerepben nem tud igazi lenni neki a negédes gyengéd dolgok jobban állnak, lehet, hogy most egy kicsit kemény vagyok, de abban jobban kedvelem, mert most sajnálom, ennyi rossz van számára.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 26. - 17:58:07 8/10
(191/4273)
Tegnapi és mai részrõl .
Szegény Kuzey mindig mindenkinek jót akar tenni , mégis õ látja ennek a következményeit . Handant megtudnám folytani az örökös sipákolásával és Güneyen való csüngésén . Mintha másik fia nem is létezne , azt ajnározza a másik kárára . Simay a másik utált nõszemély , meglátom a fejét kiakadok tõle .
Güney vajon mikor árulja el , hogy kikutatta a házassági iratot és tudja Kuzey titkát.
Megint bedobták a nem akar Kuzey modell lenni ? poént . Úgylátszik amiben Kivanc játszik elsütik majd mindig.
Simay õsei újra kezdik felkavarni az állóvizet . Nem nyugszanak , nagyon negatív emberek .
Cemre Zeynep óvatosan körbekérdezik egymást Kuzeyel kapcsolatban .
Ferhát sem hagy békét Kuzeynek , kitudja mit tervez ellene .
Sosem kerül sínre már az élete ennek a fiúnak ? Ahogy állnak a dolgok még egy darabig nem valószínü .
malvinkicska 2014 nov. 24. - 17:43:17
(190/4273)
Nekem is tetszett a két lány titokban kezdenek féltékenykedni, aztán ott a feleség igaz csak papíron, gondolom az sem fogja szó nélkül hagyni ha megtud dolgokat. Güney most vakon cselekedett, mert azt gondolta elrabolták a testvérét bekötött szemmel, aztán tetõzött a baj a drog miatt. Szegény Kuzey jót akar és mindig balul sül el a dolog , remélem lesz benne olyan rész is ahol nem szenved. Baris nagy keverõ gép járatta le Güneyt, hogy Ebru hagyjon békét az õ csajának, sok rossz indulatú ember van itt is.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 24. - 17:30:11 8/10
(189/4273)
Izgalmas nagyon jó rész volt. Engem nem zavar az ismétlés az elején , kis " emlékeztetõ " nem is árt azon a pár percen nem múlik .
Güney jószándéka kissé balul sült el , többet ártott Kuzeynek ezzel .
Természetesen ott izgult az egész familia a rendõrségen , ráadásul Banu és Simay is végig aszisztált . Elég zavaros lett a helyzet a kábítószerrel .
Ebru asszony is értesült a helyzetrõl , ami igazán nem volt rá nagy hatással , hogy Güney családját is elkell így fogadnia . Baris még pár keresetlen mondattal még jobban aláásta õket.
Cemre már kezd másképp érezni Kuzey iránt , de tudja , hogy Zeynep is ugyan így érez . Mindkét lány féltékenykedik másikra , ezt már érezni , bár egymás elött ezt titkolják .
A képbe még ott van Simay is , aki ugyan csak papiron , de a felesége Kuzeynek.
A másik a Holdingban most ezek szerint mindenki egyrakáson együtt fog dolgozni . Így naponta egymásba botlanak majd lépten nyomon .
Kiváncsi leszek Handen és Sami mikor szerez tudomást a frigyrõl és , hogy reagálnak majd.
malvinkicska 2014 nov. 24. - 07:24:24
(188/4273)
Igen ezt én is figyeltem már gondoltam aki most kapcsolódik be a nézésébe, de úgy sem úgy érti, mintha mindig nézné, avval is töltik az idõt, szerintem is nincs értelme az ismétlésnek.
malvinkicska 2014 nov. 23. - 14:12:41
(187/4273)
Az eredetiben is nagy hallgatások, és gondolom nehéz összevágni úgy, hogy értelmes legyen, ha még hagynak is ki belõle, ez nem egy pörgõs család, itt mindent fontolóra vesznek, van úgy 3p nincs semmi. Azért szeretjük, mert ilyenek.
malvinkicska 2014 nov. 23. - 10:44:52
(186/4273)
Nyertél van más is a kiket nem zavar a Spoiller, szerintem a török 13-as ha nem tévedek , mert ott egy rész ami 120-p, is az nálunk 3 rész sajna.
sorozatkedvelõ 2014 nov. 23. - 09:49:22
(185/4273)
A spoilereket én is nagyon szívesen olvasom!A török számozás szerint hanyadik résznél tartunk,valaki megírná? Elõre is köszönöm tegnap megnéztem a török 24. részt/azt hittem kb. ott járunk,de tévedtem/,abban is történt olyan sok dolog,hogy bár egy szót nem értettem,de az események képi megjelenítése 90 percre a monitor elé kötött.szívesen olvaslak benneteket . a spoiler akit zavar ne olvassa.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 22. - 16:20:28 8/10
(184/4273)
Oké betartom a játékszabályokat . Csak az aktuális részekrõl véleményezek , mert elõre nem mindenkit érdekel .
Megbeszélni sem tudom senkivel , így felesleges elõre szaladni .
Az biztos nagyon jó sorozat és sok izgalomban lesz részünk .
A pénteki részben Zeynep féltékeny meg túl kiváncsi .
Azt mondja Kuzeynek nem az esete , pedig nagyon is odavan érte , látni lehet .
Kuzey becsületes senkit nem vág át , még Simayt is csak felhívja.
Még az anyja ,apja nem is tudják a házasságot . Lehet , hogy itt is balhé lesz miatta ?
malvinkicska 2014 nov. 22. - 07:52:53
(183/4273)
Güney és Banu nagyon lelkesen készülnek, hogy bele fognak az édesség vállalkozásba, csak a pénzen van a vita, mert G apja elég konok nehezen tud dolgokon túl lépni, nagyravágyónak tartja G-t. Kuzey rosszul érzi magát amiért az apja vele akarja megosztani a vállalkozásukat. Zeynep egy beképzelt kis liba, honnan veszi, hogy bejön K-nak, nyomul nagyon, viselkedni sem tud, mikor Adnan asszony kávéra hívja járkál a K-szobájába és leteszi a kis tobozt, felhívás keringõre. Kuzey rendes felhívta Simayt nincs e valami baja valahol felelõsséget érez, iránta, habár nagyon becsapta.
malvinkicska 2014 nov. 21. - 08:14:16
(182/4273)
Engem nem zavar ha elõre tudok valamit a sorozattal kapcsolatban, csak vannak akik nem szeretik ezért nem szeretnélek kellemetlen helyzetbe hozni, köszönöm a szívességedet. A fórumokon sokan vagyunk és sokan szeretnek, kötekedni a másíkkal.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 20. - 20:23:30 8/10
(181/4273)
Nem tudom mennyire szereted elõre tudni a folytatást , ha érdekel esetleg , amit eddig láttam megírom.
A poént nem akarom lelõni , kell az izgalom. egy jó darabig majdnem 3/4 részt láttam , de a nyelv miatt sok minden nem úgy lehet ahogy gondolom . Jó hosszú ez a sorozat .
SPOILER
Azt nem tudom , hogy Ebru asszony hatására , de Baris már nem lesz võlegénye Vénusznak . Mindkettõnek lesz új párja és Baris megházasodik , méghozzá azzal akit nem is gondolunk . Számomra is rejtély ez . Handen anyu elég savanyú nõ , lesz olyan alkalom amikor kicsípi magát és egész modern kinézete lesz . Rá sem ismerni szinte / sokat jelent egy jó frizura /. Az öreg Sami apu is megéri a pénzét / valami nõ ügy /.
A vállalkozás elég döcögös lesz gyerekcipõben jár . Kb ennyi , de látni kell , mert jó lesz.
Spoiler vége
malvinkicska 2014 nov. 20. - 20:00:46
(180/4273)
Azt elfelejtettem, hogy Ebru asszony arra kért Barist húzzák le a gyûrût Venussal egybõl elment Baris, azt is várom, hogy fog sikerülni Güney vállalkozása Banuval, a pacák elég kis okos tojás, az anyja meg adja alá a lovat, mert csak azt szereti, ezért nagyon haragszom Handan asszonyra. Sami sem egy szív lélek ember de látja mit csinál a felesége, meg is mondta neki.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 20. - 17:16:58 8/10
(179/4273)
Az elõzõ is Neked ment , de mostanában csak másodszorra megy át a válaszom és úgy törli a nevet.
Ez nagyon jó , hogy - moslékba esett csirke - jót nevettem rajta. Hát tényleg az és még enyhe a jelzõ !
8/10
Érsekvári 2014 nov. 20. - 16:22:55 8/10
(178/4273)
Bizony , hogy az és egyre inkább izgalmasabb lesz .
Nagyon elvan rontva , hogy egy teljes 90 perces részt 3 részbe vágva adnak le , Sajnos ettõl ilyen vontatott nem haladunk . Ez van nem lehet semmit tenni ellene.
Kuzeyt nagyon sajnálom eddig nem sok jó történt vele . Ez a kisdög alaposan elinntézte . Kuzey jogosan õrjöng , ráadásul ez a familia mint Sziliában vérbosszúval fenyegeti. Nyakig benne van .
SPOILER
Ez a csaj mint a kullancs a sorozat utolsó részéig szinen van és majd meglátod mekkora szemét Kuzey családjának bekell fogadnia õt , ahogy a nagybátyja mondta nincs válás. Veszélyes emberek.
Valahogy csak sikerül tõle megszabadulnia a végeredmény azt mutatja , de hogyan ,mikor azt nem tudom én sem . Ez a csaj rengeteg bajnak okozója .
SPOILER VÉGE
Kivánc drámája folytatódik és nagyon hitelesen alakítja .
malvinkicska 2014 nov. 20. - 15:56:43
(177/4273)
A sorozat most már valahogy beindult azért történek dolgok. Kuzeyt sajnálom az a kis moslékba esett csirke így becsapta, de még a barátnõ is elfordult Simaytól, a szülei azok elmebetegek, mi lesz a vége S bátyja megfenyegette szinte halálosan K-t. Gülten asszony az megéri a pénzét, jól tudja forgatni az eszét elmegy a cipõ boltba és nem is cipõ kell neki, de Cemre apja is ott van a topon hazudni itt is tudnak rendesen. Cemre mintha vonzódna K-hoz állandóan hívogatja. Belenézek már egy kicsi a török részbe, de sajnos most nincs idõm, úgy, mint máskor. A történet egyre érdek feszítõbb számomra.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 20. - 13:51:35 8/10 Előzmény gabus53
(176/4273)
Szia Gabus ! Most láttam a G...e. com oldalon , hogy ma búcsúzik a Kurt Seyit sorozat .Képek is vannak , ott az egész stáb . Azért biztos jó és szép volt . Várom már , hogy nálunk is adásba kerüljön , ha másért nem is , de Kivancot érdekes lesz látni megint egy másik korban , más szerepkörben .
További szép napot !
malvinkicska 2014 nov. 20. - 08:31:15
(175/4273)
Fénykoromba nekem is a magas pasik jöttek be igaz a családomban is magas jó kiállású férfiak vannak, ehhez szoktam. Utána néztem akik játszanak a Szulejmanba, Mehmet Günsür, Okan Yalabik, Burak Özcivit, akik jól néznek ki, persze Kenan és Kivanc verhetetlen számomra is.
sorozatkedvelõ 2014 nov. 20. - 06:45:16
(174/4273)
Nagyon vicces volt számomra,amikor Kuzey és Simay a lépcsõn a házassági anyakönyvi kivonatot felmutatta a szülõknek,olyan volt ,mint egy útlevél-ellenõrzés ,csak nem nyertek bebocsátást.Soha nem gondoltam ,hogy a törökök ennyire vehemens emberek, fegyvert rántani,lõni kitagadni a saját gyermeket,mert nem a szülõk akarata szerint házasodott. Kuzeyt jól átverte Simay a gyerekkel,gondolom nehéz lesz a házasságból kilépni.