malvinkicska 2016 júl. 05. - 16:30:21
(16/36)
A mai rész már érdekesebb volt mivel a végrendeletet, felolvasták, nagy port kavart , mert Rafael nagyrészt kapott, Gabriella, most nagyon nagy pácban van, mivel ott a tesó a másik fiú, aztán a leendõ baba, aki mind örökös.
malvinkicska 2016 júl. 04. - 12:37:17
(15/36)
Ami azt illeti nem egy mozgalmas sztori, elég lassú szinte aludni lehet rajta, nagyon gagyi volt ahogy feltartották a fiát a végrendelet fel olvasásánál ne legyen jelen, szóval ez sem a jobb sorozatok közé tartozik, nagyon úgy néz ki, vontatott, sok felesleges szereplõ, egyszóval, nem egy ütõ képes.
offtopic
ildimix 2016 júl. 04. - 06:24:49
(14/36)
Remélem ha jövõhéten felolvassák a végrendeletet pár hónapot ugornak a sorozatban. Nem szeretem azokat a sorozatokat ahol egyhelyben állnak. Fogadjunk Gabriella férje amnéziás lesz ha magához tér. Ha a rákból meggyógyítják akkor nem fogom tovább nézni a sorozatot de akkor sem ha bevetik az amnéziát.
malvinkicska 2016 júl. 01. - 12:07:28
(13/36)
Igen azt a színészt én is felismertem, a többi eddig tök idegen. A sorozat pszichés zavarokkal küszködõ egyénekkel rendelkezik, mert Laura aztán a Gabi tesója is, egyre több sorozatban találhatóak ezek a dilis alakok. A búcsúztató meg volt, valaki meg ott élesztgeti Ignaciot, ez is olyan fura. Ami a vagyont illeti nagyon sokan vannak akik örökölni akarnak, Alicia a volt szeretõ nem szeretné, ha a fia részt venne a végrendelet felolvasásán, pedig az biztos nem halasztja el. Gabi tesója, még azt a nõt aki most várja Ignacio gyerekét biztatja vegyen részt a végrendelet felolvasásánál, és követelje a részt. az eddig látottak alapján ez egy kapzsi, pénz és vagyon hajhász népség.
Mia1234 2016 júl. 01. - 11:24:46
(12/36)
Végre egy ismerõs arc... :)))
A Lucia a sors üldözöttje egyik zsaru szereplõje - Evaristo (ha jól írom a nevét), aki Adrianának, Abel Durán nejének csinált gyereket és végül Marisela León rendõrnõt vette feleségül.
kikelet54 2016 jún. 30. - 14:56:05
(11/36)
A hisztis nõt Laurának hívják, és jól látod a helyzetet.
Gabriella és Rafael szerintem is össze fognak jönni, ami nem kis bonyodalmat fog okozni, végül is, ha úgy nézzük a mostoha anyja.
Én eddig még minden részt meg tudtam nézni, és lesznek benne érdekes kapcsolatok, helyzetek, nem akarom elkiabálni, de lehet, hogy jó kis sorozat lesz.
malvinkicska 2016 jún. 30. - 12:06:09
(10/36)
Ignacio halálával nagyon fog változni a helyzet ami a vagyonát illeti, mivel sokan tartanak rá igényt.
A testvére, Fia, a másik Rafaelre hagyatékozott, de az nem tudja mi közük egymáshoz, levelet is hagyott neki ne kezdjen ki a feleségével, Gabival. a történet elég szövevényes sok szereplõ, aztán ott aterhes csaj is biztos az is igényt tart majd az örökségre, elég nagy bonyodalmak vannak kilátásba, amíg ez ki fog bomlani.
offtopic
ildimix 2016 jún. 30. - 06:35:59
(9/36)
Én a sorozatnak még csak az 1. részét néztem meg de ez alapján tetszik a sorozat. Vajon miért került Gabriella huga a pszichiátriára? A férjébe csalódtam nem gondoltam, hogy szeretõje van. Van az a hisztis nõ még a nevét nem jegyeztem meg akinek 2 gyereke van. Szerintem a férj összejön Gabriellával de lehet tévedek. Az a nõ szemét módon bánt a cseléddel bár elnézést kért tõle. Szerintem kissebb rendûnek érzi magát, mert nem dolgozik sehol.

Ma remélem lesz idõm este és tudom folytatni a sorozat nézését.
kikelet54 2016 jún. 28. - 14:19:09
(8/36)
Számomra is teljesen ismeretlen a szereplõ gárda, egyedül Ignacio személye tûnt ki, mintha már láttam volna valahol. Ugyanazt a két sorozatot találtam, amit Te is írtál, láttam is, de egyáltalán nem emlékszem a karakterére.
Ezenkívül szerepelt még a Maria Mercedesben és a Señoraban, de ezeket a sorozatokat nem láttam.
Egyébként még meg sem szólalt, már akkor úgy gondoltam, hogy negatív karakter lesz. Valahogy az arcára van írva, és a szemei nagyon gonoszak.

A 2. részt is látva, úgy gondolom, hogy nem lesz egy rossz sorozat. Máris érdekes szituációk alakultak ki, apa és fia /amit õk még nem tudnak/ kapcsolata Gabrielaval, aztán Gabriela és Laura milyen jól megértik egymást, ami gondolom a késõbbiekben megváltozik.

Egyébként nagyon lehetetlen idõpontban vetítik, még szerencse, hogy 3 helyen is meg lehet nézni, elõnye, hogy ott legalább nincs reklám.
perezsoka 2016 jún. 28. - 09:41:29
(7/36)
Sziasztok!

Fernando Ciangherotti(Ignacio)nekem ismerõs szereplõ.
Anno "A kertész lánya" és az "Amíg tart az élet" c. sorozatot láttam vele, mindkettõben negatív!
malvinkicska 2016 jún. 28. - 08:44:10
(6/36)
Szia én megnéztem az elsõ részét sok a szereplõ elég követni ki kivel van azt látom Ignacio és Gabriella, a fõ száll, és férfinek sok gyereke van állítólag. A színészek ismeretlenek .
offtopic
ildimix 2016 jún. 28. - 07:41:03
(5/36)
Én ma este fogok visszanézni a sorozatból 2 részt úgyhogy még nincs véleményem. A történet aki látta az 1. részt érdekes?
Mia1234 2016 jún. 27. - 12:10:21
(4/36)
Érdekes ez a mexikói sori nekem.
Bár nem túl régóta nézek ilyen sorozatokat, de itt eddig mindegyik szereplõ teljesen ismeretlen, még a mellékszereplõk is. Eddig mindenben feltûnt egy-két ismerõs arc, de itt semmi.
offtopic
ildimix 2016 jún. 19. - 09:31:08
(3/36)
Kikelet köszi a választ akkor bele fogok nézni.

Nem szeretem ha a sorozatokat túl hosszúra nyújtják el.
kikelet54 2016 jún. 15. - 17:15:46
(2/36)
90 részes lesz, de hogy mennyire pörög azt nem tudom, mivel nem egy hosszú sorozat, talán nem húzzák el.
offtopic
ildimix 2016 jún. 15. - 08:05:18
(1/36)
Sziasztok!

Valaki tudja hány részes lesz ez a sorozat? Pörgõs film lesz vagy 1 helyben fognak állni benne?