kabala 2009 szept. 17. - 19:31:51
(41/221)
Ja! Végre! Annyira utáltam már azt a tudálékos faxt, nem is néztem a mûsort miatta, pedig érdekelt volna. Állandóan szerepelt, tiszta szerelmes volt saját magába. Undorító egy véglény!!!!
Zsocaaa 2009 szept. 17. - 19:25:37
(40/221)
Végre jó lesz ez a mûsör szemét Vágó nélkül...
Ezt érdemes elolvasni: http://www.hetivalasz.hu/cikk/0806/fabry_vago_vita
fapók 2009 szept. 17. - 19:19:21
(39/221)
Nem kell cikizni. Ugyanis nem moderátor, hanem mûsorvezetõ (sómen?!), teljesen nyilvánvaló politikai nézettel. Ebben a ronda, szegregáló világban egy megoldás létezhet: talk-show-t Orsoz Józsefnek!
bayswater 2009 szept. 17. - 19:03:54
(38/221)
Ha felháborítanak, hát ne nézd. Ilyen egyszerû.
musu77 2009 szept. 17. - 18:50:21
(37/221)
Vágót mûveltebb (és talán kicsit tisztelettudóbb) embernek tartom, mint Fábryt, de nem védeni akarom a "vén kecskét", Fábry amolyan lazább, polgárpukkasztós típus. Egyik sem a szívem csücske.
Mindketten megérik a pénzüket.
9/10
STIHL 2009 szept. 17. - 18:36:45 9/10
(36/221)
nagyon remélem, hogy e mûsor teljes mértékig mellõzi majd a politikát. A Fábry show-k politkai megjegyzései meglehetõsen egyoldalúak, esetenként felháborítóak. Ha az egyik oldalt "cikizem" illene a másik oldalt is pellengérre állítani, vagy ez Fábry úrnak nem smakkol?
bogyó
bayswater 2009 szept. 17. - 18:34:13
(35/221)
Adjak zsepit?
raptor. 2009 szept. 17. - 18:17:54
(34/221)
mindjárt elsírom magam
9/10
habeer 2009 szept. 17. - 17:46:47 9/10
(33/221)
Hogyan lehet értékelni anélkül, hogy láttátok már a mûsort? Vagy ezt úgy hívják elõítélet????
Gabibácsi 2009 szept. 17. - 17:32:40
(32/221)
Fábry is beszél nyelveket meg igencsak mûvelt. Más dolog hogy nem adja el magát "kvízprofesszorként", nem játsza az agyát, hanem bohóckodik, mert õ showman. Ne higyj ennyire a külsõségeknek.
khekkkkkk 2009 szept. 17. - 15:12:20
(31/221)
csak a felét ajánlják fel, a többi az övék
jani.ferenc3 2009 szept. 17. - 13:58:04
(30/221)
Vágót és fábryt 1 napon nem lehet együtt emlegetni!Vágó István nagy tudású, sok nyelvet beszélõ,igen intelligens EMBER. Az tény, hogy a TV2-ön a mostani mûsora nem egy telitalálat és lehet, hogy fábryt többen nézik majd- kiváncsiságból,de az igényesebb nézõk 1-2 adás után leveszik a palettájukról.Fábry is jó a maga mûfajában,trágár és bohóc- akinek ez kell megnézi.Sajnos mostanság tényleg a léha, meztelenkedõ,anti IQ-val rendelkezõ celebek és 30-40 évvel ezelõtti / Úgynevezett sztárok/ elõszedett õstörténetei uralják a mûsorokat,na meg a Józsi barát , Mónyika só, de van távirányító és kikapcsoló gomb.Olvasni, beszélgetni a családdal, barátokkal, felfedezzük újból a TV nélküli életet.1x csak elmúlik ez az õrület is.
1/10
tomaaa11 2009 szept. 17. - 10:54:54 1/10
(29/221)
Agree!
Nevetséges, hogy a bunkó énekeskék, repperek, meg rézb.szásból élõ 0 iqval rendelkezõ "celebek" klasszisokkal több pénzt keresnek, mint az igazi mûvészek, a színészek, az operaénekesek...
És baromi nagy képmutatás, amikor a mûsor végén felajánlják a megnyert pénz karitativ célokra. Azért, hogy celebecskék vállalják a szereplést ebben a mûsorban, a többszörösét kapják annak a pénznek amit nyertek volna. Ki az az ember aki ingyen vállalná azt, hogy 1 milllio nézõ elõtt derüljön ki róla, h mennyire olvasatlan és tahó.
Szánalom, 10/1
bayswater 2009 szept. 17. - 09:25:24
(28/221)
Lények, ez jóóóó!:-DDDDDDD
bayswater 2009 szept. 17. - 09:24:05
(27/221)
Híres vendégek? Ugyan kik? Sörkert Norbi meg a felesége? Röhögnöm kell. VANNAK magyar hírességek valóban. Azokat kellene meghívni, ha már így tönkrevágták a mûsort. Na de azok tudnak is. Az RTL valószínûleg anyagi csõdbe zuhanna. Amúgy az egész hírességes vetélkedõs masszát úgy tudom elképzelni, hogy a végén felajánlják valami egyesületnek vagy alapítványnak a megnyert összeget. Nem tudom itt mi a szitu mert nem láttam egy rsézt sem és nem is fogok, de ha már celebek, akkor így érezném korrektnek.

Mellesleg celeb és híresség az nem ugyanaz. A
Norbiék elmennek a celeb kategóriába. Fogjuk rá. Szomorú, de nem tagadhatjuk.

Szívesebben látnék olyan magyar hírességeket akiket ritkán látni. Az igazi színészeket, a régi nagy öregeket, akikkel azt sem tudjuk mi van. Akik pályájuk során ADTAK valamit nekünk. Vagy olyan üzletemberek akik követendõ példát mutatnak korrektségben, emberségben. Az ilyeneket kellene népszerûsíteni egy ilyen mûsor keretében.

De persze a legjobb az volt, amikor mezei emberek vetélkedtek.

Bocs ha hosszú voltam, de annyira elegem van ezekbõl a celeb mûsorokból, nem is nézek egyet se, de bosszantanak, mert értékes mûsoridõt foglalnak, a jó programok meg 10 után kezdõdnek.
(kár hogy itt nincsenek szmájlik)
1/10
intovon 2009 szept. 17. - 08:15:22 1/10
(26/221)
Szerettem ezt a mûsort régen, mert jó volt. Jobb volt, mint bármelyik másik kvízmûsor. De drága RTL-ünknek sikerült ezt is lezüllesztenie. No engem se a Fábry zavar, hanem a celebek. Mi a francért kell állandóan nyomatni ezt a sok nyomi embert? Olyan hülyék, hogy nem tudom leírni. Biztos nem fogok nézni semmilyen mûsort melybe ezek a negatív IQ-val rendelkezõ embernek kinézõ lények szerepelnek. 1/10
tomázia 2009 szept. 17. - 08:14:25 Előzmény anna.nagy
(25/221)
Én is örültem a mûsornak. Mikor láttam, hogy ez a bunkó lesz a mûsorvezetõ, na ez már több mindennél. Itt is pakolja magát, bedobja azt a rosszul sikerült formáját.
norton15 2009 szept. 16. - 21:33:21
(24/221)
Fábryt amúgy sem szeretem, a cím meg kiakaszt: híres vendégeivel. Totál értelmetlen lesz ez a mûsor így, a franc se kíváncsi, amikor Schoberték pénzéhségük miatt milliókat nyernek.
mengyan 2009 szept. 08. - 19:44:23 Előzmény anna.nagy
(23/221)
Szerintem Vágó intelligensebb annál, minthogy különösebben bosszankodjon ezen. Lehet, hogy rosszul fog esni neki, de én inkább olyan embernek ismertem meg a mûsorain keresztül, aki elõre tekint. Ott pedig nem a "Nosza, legyé' má' te is milijomos" van. Fábryval amúgy nincs gond, én csak attól félek, hogy itt is szerelmes lesz a hangjába, mint a "sóder"-ben
anna.nagy 2009 szept. 07. - 17:13:05
(22/221)
Elõször úgy örültem, hogy újrakezdték ezt a mûsort, de most nézem, hogy celebekkel lesz. Mintha már nem lenne elég mûsor róluk és pénzügyileg sem állnak rosszul. Én bírom Fábryt szóval engem az nem zavarna, hogy õ a mûsorvezetõ, viszont a celebekbõl elegem van. Ahelyett hogy intelligens emberek játékát néznénk, de ez így biztos komolytalan lesz. Ezt is azért csinálják csak, hogy Vágót bosszantsák vele, õ vezette tíz évig, biztos rosszul esik neki, hogy most Fábry és a hírességek bohóckodását adják le az õ színvonalas mûsora helyett. Bár azért egy-két celebet megnéznék, hogy állja meg a helyét egy ilyen játékban...