Miss Diane 2010 márc. 05. - 20:34:31
(79/259)
Fantasztikus színész. Megérdemelné már az Oscart.
Örök kedvenc.
10/10
Boleyn 2010 jan. 04. - 22:57:22 10/10 Előzmény mulao
(78/259)
A magyarhangját én is nagyon szeretem! Nagyon el lett találva, passzol hozzá.
mulao 2009 dec. 29. - 11:54:24
(77/259)
Elfelejtettem: Legalább általában Hevér Gabi a hangja, szerintem ez jó.:)))
mulao 2009 dec. 29. - 11:51:29
(76/259)
Nekem valamiért az az érzésem, hogy bár nem rossz színész, de mintha a régebbi filmjeiben jobban játszana, mint az újabbakban.A Romeó és Júliában nagyon tetszett, az Egy kosaras naplójában is, (elképesztõ, hogy 24 éves volt, 17-nek nézett ki), és talán az Ez a fiúk sorsában.Nekem a Véres gyémántban Jennifer Connely jobban tetszett, jobban állt neki a szerep, Leo nekem kicist túl játszott volt, és nem is igazán tudtam, hogy mi a szerepe, ettõl még kaphatott Oscar- jelölést, nyílván õk jobban értenek hozzá, mint én.Meg talán még a Kapj el, ha tudszban tetszett, meg az Aviátorban, bár a Titanicban se volt rossz.Pasinak se rossz, de azért szerintem vannak nála jobban kinézõ színészek.
10/10
Boleyn 2009 dec. 29. - 00:19:34 10/10 Előzmény Amane
(75/259)
Istenem, de jó is az a film! (Gilbert Grape) Egyik kedvencem...

Szerencséje van,hogy az isten megáldotta helyes pofival és még tehetséget is kapott mellé... :)

Szeressük! ;)
maya87 2009 dec. 05. - 15:47:12
(74/259)
Tény, hogy jó színész,de nekem nem jön be, mint pasi. Túl nõies, még szõr se nõ rajta.:P
10/10
Amane 2009 dec. 05. - 15:44:33 10/10
(73/259)
DiCaprio szerintem fantasztikus színész. Már egészen fiatalon bizonyította, hogy a legnehezebb szerepek eljátszására is képes (lásd Gilbert Grape). Rengeteg filmjét láttam és szinte mindegyikben lenyûgözött. Mint ember is szimpatikus, egyáltalán nincs elszállva magától.

10/10
10/10
NADALFAN 2009 nov. 05. - 17:59:51 10/10 Előzmény MooviemakerGirl
(72/259)
Csipem a palit annak ellenére hogy vannak benne feminista vonások.De nagy szinész!!
MooviemakerGirl 2009 júl. 08. - 13:15:53 Előzmény ooklil
(71/259)
Hát nagyon-nagyon-nagyon nem! xD <3
És megérdemelte volna a Titanicért azt az Oscart!!!! :):)::::)))))))))
zero00 2009 júl. 02. - 18:15:18
(70/259)
Én a Kapj el ha tudszba láttam elõször. A Vasálarcos Arany Málna díjat kapott. :O Tényleg voltak és vannak ennél gyengébb filmek....
kaaslover 2009 jún. 28. - 10:49:12 Előzmény ooklil
(69/259)
Talán az Ez a fiúk sorsában láttam elõször. Ott figyeltem fel rá és már elkönyveltem hogy õ egy "jó színész".

Az említett filmben a szinkronhang sztem elmegy ehhez a karakter-szerephez. Ez a film a kedvencem De Niro miatt is, õ is alakít rendesen benne :)
Más kérdés én a mostani (állandó) magyar hangját rühelem. Olyan tenyérbemászó stílust kölcsönöz, de ez Di Caprio kvalitásából nem von le semmit.

Az Aviátor is szenzációs volt már a téma miatt is, a Tégla sztem kicsit véres, és a Part is szuperjó, útóbbi azért is mert egy akkori kedves barátnõmmel néztük meg moziban.

Ja és az Egy kosaras naplója se feledendõ, szenzációs az alakítása.
ooklil 2009 máj. 18. - 17:04:09 Előzmény zero00
(68/259)
Kinézetre...hát....egyetértek veled.Nagyon-nagyon nem néz ki rosszul!:D
zero00 2009 máj. 18. - 15:27:36
(67/259)
Szerintem is nagyon jó színész. Amennyi filmjét én láttam az mind tetszet. Pedig volt ugy,hogy valamelyiket nem is akartam megnézni és azóta már többször is láttam :D És ráadásul kinézetre se néz ki rosszul (szerintem). Egy szó mint száz számomra 10/9
ooklil 2009 ápr. 13. - 15:03:39
(66/259)
Én nagyon szeretem DiCapriót. Az elsõ film, amit láttam tõle, az a Vasálarcos volt, majd a Titanic.Na,most mit szépítsem, nagyon helyesnek találtam, és már csak azért is jó volt nézni ezeket a filmeket,mert õ volt benne. Szerintem nem nyálgép a Titanicban, van egy szerepe,amit nagyon is hitelesen alakít. Lehet, hogy lehetne jobban is alakítani,de ezt addig nem tudjuk meg, amíg valaki már el nem játssza. Aztán ott volt az Egy kosaras naplója...hihetetlen átéléssel játszotta, engem lenyûgözött és megríkkatott.A Teljes holdfogyatkozásban szerintem nagyon nem illett hozzá Alföldi hangja( mint ahogy az Ez a fiúk sorsa c. filmben is borzalmas hangot kapott) ,viszont eredetiben zseniális. Elképesztõ hangja van. Aviátor, Véres gyémánt, Tégla, A Part, Revolutionary Road, Kapj el ha tudsz...mindegyikben nagyot alakít. Illetve megnéztem pár interjúját, és lehet, hogy elfogult vagyok, de számomra õ az egyik legszimpatikusabb színész.Imádom, ahogy arról beszél, mennyire fontosnak tartja a környezetvédelmet, és tényleg törõdik is vele. Lásd: Az utolsó óra.
katikaaa 2009 márc. 02. - 10:48:17
(65/259)
Kedves Szõke Dávid!

Belehaltál volna , ha nem zsidózol egy teljesen más jellegû témánál? Talán te osztod a filmiparban az észt és bizton állítod, hogy mindenki zsidó a filmiparban? Szerintem az ügyes és tehetséges emberek vannak ott(lásd Leot, akinek a menyasszonya izraeli zsidó[nyilván megvette Leot a pénzén a te felfogásod szerint]!)Nyilván te a zsidók miatt nem kerültél oda.
Az tény, hogy Hollywood-at zsidók alapították, de ez akkora nagy bûn?? Hollywood nem úgy mûködik, hogy zsidó vagy nem zsidó, hiszen akkor Leo és a többiek sem lehetnének ott. Mielõtt vádaskodsz és visszatérsz a '30-as évek retorikájához legalább gondolkodj el , hogy ne beszélj hülyeségeket!
10/10
monchonsia 2009 febr. 13. - 03:09:38 10/10
(64/259)
leo egyszer ezt nyilatkozta: "ha vissza forgathatnám az idõ kerekét, nem vállalnám el jack szerepét a titanicban".

pedig hihetetlenül meggyõzõ alakítás volt, meg kell érteniük az embereknek, h vannak ilyen filmek, "nyálas, romantikus"... igen vannak ilyenek. az emberek többsége néhanapján éhezik az ilyesmire.
a titanic valószinûleg nem azért kapott 11 oscar díjat, mert 1 sz.r film.
szerintem fantasztikus film, és nem azért, mert üresfejû tiniliba vagyok, hanem, mert igenis, jó. és, az aki képes leot beskatulyázni, csak mert tökéletesen alakította a kívánt szerepet, elgondolkodhat azon, vajon ki tudta volna ennyire hitelesen utána csinálni.

és egyébként is, az intrikusoknak leoról: bele gondolhatnátok, h ez a srác, az összes karakterét, mennyire kiválóan játssza el, vagy ha nem tudjátok, ideje lenne belepillantani egy-kettõbe.

vicces, h még Õ szabadkozik azért, mert képes volt elvállalni egy világsikerû filmben egy szerepet. undorító amit egyes emberek mûvelnek.

mellesleg csatlakozom a többiekhez, a többi filmje: egy kosaras naplója, a part, a vasálarcos, aviátor, kapj el ha tudsz, véres gyémánt, hazugságok hálójában, a tégla...és jézus, még sorolhatnám, hisz az összes kitünõ, a TITANIC-al EGYÜTT!!!

csak ennyit akartam.:)
10/10
Vimpar 2009 febr. 08. - 15:50:34 10/10
(63/259)
Nagyon jó színész!Sokan le vannak ragadva a Titanicnál,ezért nyálasnak tartják,pedig igen komolyn filmjei vannak!Nagy kedvenc!
hiden 2009 febr. 07. - 10:37:09
(62/259)
Imádom õt,nagyon jó színész és pasi.:)
10/10
szamf 2009 febr. 06. - 11:45:34 10/10 Előzmény kelars
(61/259)
Dettó, én sem láttam a nyáltól az erdõt. :D Szerencse, hogy nem maradt abban a skatulyában.
Nagyon jó volt az Aviátorban és a Véres gyémántban is.
Most már bírom õt is.
kelars 2009 febr. 04. - 04:45:29
(60/259)
Én sokáig kis nyálgépnek hittem de aztán véletlen ráakadtam egy két filmjére és bekellet látnom hogy egy igen is jó színész. Nagy kedvencem A Part és a Tégla. Nagyon jól játszik bennük sztem.