gnabb 2008 jan. 18. - 18:48:09
(83/183)
Figyelek ám :)
Királyok vagytok hogy leszoktok :)
jani.ferenc3 2008 jan. 18. - 18:32:07
(82/183)
Én a 25.napnál tartok, a kezemnek nem kell a cigi, csak a fejemnek kellett volna még.Ma egész nap az Allen Carr: Végre nem dohányzom címû könyvét olvastam, segít a fejemben is rendet tenni.Ajánlom Nektek is.Beütitek a szerzõt és a címet a Google keresõbe és megtaláljátok az egész könyvet, nem kell megvenni.Most érzem egyre jobban magam,álmodni nem álmodom,hogy cigizek, de még gondoltam rá.A könyvet olvasva viszont azt mondom- soha többet 1 szálat sem.Kitartás mindenkinek!!!!
Zajac 2008 jan. 18. - 18:12:53
(81/183)
Természetesen tudom mit jelent a nevem :D (tanultam szlovákot,általánosba :-)
Ma tartok a 18.napnál elég hihetetlen számomra.
Lehet csak én álmodok cigivel hihi :D
5/10
bodoka 2008 jan. 18. - 17:28:51 5/10
(80/183)
Zajac hányadik napnál is tartasz? mert ha jól számolom én ma a hetedik napnál tartok, és még nem álmodtam,hogy cigizek. Lehet, hogy ez még csak most jön? Zajac tudod,hogy a neved szlovákról magyarra fordítva azt jelenti,hogy nyúl. Zajac-nyúl jó nem? de ne hogy megfutamodj, mint egy nyúl. No jó most megyek megnézem M.Kiss Csaba mennyi mandarinnál jár, és Marika rá gyújtott-e? szerintem aki a gyengébb az a csaj.De lehet, hogy pont
M.Kiss Csaba nem fogja bírni
Zajac 2008 jan. 18. - 11:45:24
(79/183)
Na tessék..most már meg is van tiltva :D
Egyel több ok,hogy ne szokjak vissza...
Viszont álmomban cigizek..pff..még ilyet,úgylátszik a hiányt álmomban dolgozom fel..
gnabb 2008 jan. 17. - 22:27:26
(78/183)
ez is csak egy tanult dolog
olyan mint a fizika.
Emléxel még valamire? belõle? :D
gnabb 2008 jan. 17. - 22:19:58
(77/183)
Õszintén mondom hogy különcnek érzem magam, de engem sose nyugtatott meg a cigi. Mindig pont ugyanoylan igeges voltam az elsõ, a második, a harmadik..... cigi után.
De beállok a sorba, velem is történtek rossz dolgok.
Édesanyám, lesozkásom után 4 hónappal halt meg.
Eszembe sem jutott hogy rá kéne gyújtanomm ugyanis azzal csak tovább rontok a helyzeten.
Nem vagyok az az öngyilkos típus :)

Elhiszem hogy ha ideges vagy és rossz napod van rá akarsz gyújtani. De elgondolkodtál már azon hogy miért?
Csak egy tanult attitûd hiányzik, nem a cigi. Erre figyelj oda.
Zajac te egyszerûen már sose gyújthatsz rá.
A fórumozók nevében megtiltom :))
Zajac 2008 jan. 17. - 19:38:04
(76/183)
ÓÓ Köszönöm :DD
Természetesen nem gyújtottam rá,csak gondoltam rá .)
De hát vannak nehéz napo sajna,és úgyérzem lesznek is.
Amitõl legjobban féltem,hogyha bulizok akor ,jó hangulatomba nehogy rágyújtsak,de ez nem történ meg :-)
De aszem még sok akadájt kell legyûrnöm,ami még rossz lesz ugye az ember izgul családtagokért,meló stb. azt kibírni hogy akkor ne cigizünk,na az nagy harc leszmég.
Ami meglepi volt,hogy a barátikör (kb20fõ),senki nem kínálgat cigivel,és nem buzdít arra,hogy gyújtsak rá :-)
Pedig egyik legnagyobb cigis voltam,jelenleg 3-an nemdohányzunk :-(
Szerintem egykicsit mindenki úgyérzi(mivel mindenki megpróbálta már a leszokást),hogy ez egy kicsit az õ leszokásuk is :-)
Jövõhéten megyek szaunnázni,sajnos csak 25.ére kaptam idõpontott(betojok mindenki szaunnázni akar :-)
Szóval ez van (kicsit pofázós kedvem van ma .-)
Na kitartás,szorítok,ha leszoksz csinálunk egy "illatos világ"nevû egyesületet :D hihi
5/10
bodoka 2008 jan. 17. - 19:22:19 5/10
(75/183)
De ugye nem gyújtottál rá? Nagyon szorítok neked! Vigyázz mert te vagy a példaképem!!!
Zajac 2008 jan. 17. - 19:08:09
(74/183)
Nemtudom mivolt ma velem deha 200* nem akartam rágyújtani akkor egyszer sem(persze volt ma idegeskedés rendesen),úgylátszik felkel készülnöm erre is :-(
Azért a rosszat is leírom,nem csak a jót :-)
neugassaman 2008 jan. 16. - 19:54:01
(73/183)
Az "esemény" mentes napok száma is "lánc", de egy csodálatos gyõzelem láncszemeivel!
Szorítok!
5/10
bodoka 2008 jan. 16. - 19:42:11 5/10 Előzmény jani.ferenc3
(72/183)
Egyetértek Gnabbal,mert neked már élveznek kell a füst mentes életet. ne ijeszgess engem mert én már három hét után független szeretnék lenni. Ez az ötödik napom és bizony a tegnapi jobb volt. De akkor a holnapi megint jobb lesz. Talán az esték a legrosszabbak amikor leülsz e tv elé
nézed-nézed csak hát nem látod,mert már megint azon jár az eszed hogy milyen jó lenne rágyújtani.Utána egy tea, mélylélegzés úgy három percen keresztül és utána megint elvagy egy órácskát.És aztán megint minden kezdödik elölrôl. De boldog vagyok mert 24 éven keresztül dohányoztam,az utolsó években már láncdohányos voltam,és immár öt napja letettem a cigit! hajrá mindenkinek!!!És köszönöm,hogy szorítotok nekem. Sziasztok!!
gnabb 2008 jan. 16. - 19:03:38 Előzmény jani.ferenc3
(71/183)
Neked is grat :)
De nem is értem mit aggódsz. Már rég túl vagy a nehezén, már csak élvezni kell a nemdohányzók életét :)
gnabb 2008 jan. 16. - 19:01:29 Előzmény bodoka
(70/183)
Örülök, hogy jól állsz :)
Üresség?
Igen az furcsa érzés. Olyan mintha éhes lennél vagy nem is tudom. Persze enni és rágyújtani sem jó megoldás, de elmondhatjuk, hogy a nikotin elvonási tünete kb ennyiben ki is merül nem?
Ezért mondtam hogy fogyózni nehezebb :)

Azér néha jelezd hogy már X napnál tartasz, mert érdekel.
Szerintem most már nem lesz gond. Talán még két-három napig kételkedsz önmagadban, utána már te is biztos leszel.
jani.ferenc3 2008 jan. 16. - 17:05:50 Előzmény bodoka
(69/183)
Szia! Én nagyon drukkolok mindenkinek-Neked és Magamnak is.Én 2007.dec.24-én gyújtottam rá utoljára-az volt a karácsonyi ajándék a páromnak, hogy NEM GYÚJTOK RÁ többet.Ez már 3 és fél hét,nem egyszerû, nem könnyû! Ezért is olvasgatom más hozzászólásait- én is erõt gyûjtök belõle.Hajrá cigisek- NE GYÚJTSUNK RÁ!!!!
cherry baby 2008 jan. 16. - 13:25:17
(68/183)
Olaszországba marha jó, hogy az emberek a bejáratnál tömörülnek, alig tudsz bejutni, mert mki ott jön-megy-bagózik. A dohányosoknak külön helyiséget kéne kijelölni, ahol rá tudnak gyújtani. Mint nálunk a munkahelyen. Viszont az OMK-ban, mivel nagy terület, a színpados táncos terembe nem lehet dohányozni. viszont ott van hely az elõtérbe, vagy esetleg kint az utcán.
5/10
bodoka 2008 jan. 15. - 20:01:44 5/10 Előzmény gnabb
(67/183)
Itt vagyok,nem vesztem el. Negyedik napja nem dohányzom.
Szombat,vasárnap sima ûgy volt szerintem egész nap a cigin
járt az agyam de valahogy rosszabbra számítottam. Csak egy ronda ûrességet érzek már negyedik napja. Ennyi gyógyteát az egész életemben nem ittam, mint most a négy nap alatt.
De ma már jó kedvem volt. Tegnap reggel nem sok kellett
ahhoz, hogy rágyújtsak. megvettem a cigit,megfõztem a reggeli kávémat. Szépen kibontottam a csomagot s akkor megszólalt a hang, hogy mit csinálok. Fogtam a cigit és szabályosan odadobtam a kolleganõmnek,aki szegény nem tudta
mirõl van szó.De azután jól elszúrta. A kõnyvet állandóan
olvasom,és onnan ia kapom az erõt. Sziasztok és szorítsatok!
cherry baby 2008 jan. 15. - 14:05:00 Előzmény pozsizsuzsi
(66/183)
engem a kocsma nem érdekel :DDDDD a szórakozóhely ahova lejárunk, ott ne lehessen rágyújtani. a többi....
cherry baby 2008 jan. 15. - 14:04:02 Előzmény pozsizsuzsi
(65/183)
nem vagyok harapós... a sok kérdõjel azért van, mert nagyon kérdõ a kérdés :DDDDD
Zajac 2008 jan. 14. - 20:12:15
(64/183)
Hát ha nemis minden király,(azért néha megõrülök :-),úgyérzem a nehezén már túl vagyok,most a barátaim leszoktatása jön,ez a nehezebbik része :D