Téma: Lip Service

sunike 2011 máj. 15. - 10:41:06 Előzmény tizenkettõ
(229/429)
Még csak ennyi, ezt most kaptam : "Két tekintet van: a testé meg a léleké. A testi szem néha feledhet, de a lélek szeme örökké emlékezik." A lelkedbõl kitörölni valakit, aki egyszer számodra fontos volt BÁRMI OKBÓL IS nem lehet csak úgy :-))))) szerintem ezt te is megtapasztaltad már ;-))))
sunike 2011 máj. 15. - 10:00:12 Előzmény tizenkettõ
(228/429)
Tényleg elég volt ;-) ???? Ez a film tényleg nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóó érdemes megnézni. És nem meglepõ, hogy elvarázsolt kicsit a film téged is, ez is egy olyan gondolkodjunk kicsit az élet dolgain és az érzéseinken :-)
sunike 2011 máj. 15. - 09:57:20 Előzmény tizenkettõ
(227/429)
"ebben az esetben szerintem túl volt bonyolitva a dolog, vagyis egyik félsem merte felvállalni igazán azt a bizonyos elsõ lépést, és ez igen nagy baj... "

Igen tudom,TE mindig tudod a választ :-) És igazad van nagyon túl bonyolítottunk mindent, legfõképp én, de megtanultam, hogy mindig ki kell mondani amit gondolok érzek, bármi lesz is a vége!!!És kööööööci, hogy ennyire mély érzésû embernek tartasz. Nagyon jól esik!!! És találtam egy gombot a telefonomon : TÖRLÉS :-D csak még a fejembõl és a szívembõl nem ment teljesen, de már ott is alakul :-)
sunike 2011 máj. 15. - 09:49:58 Előzmény tizenkettõ
(226/429)
Hogy ismered-e??? Hmmmmmmmmmmmm talán ;-)))))ezt igazán neked kell érezned és nem másnak megmondani :-) De szerintem igen, valami történt ami ilyen irányba fordította a világszemléleted :-)
tizenkettõ 2011 máj. 14. - 22:30:20
(225/429)
elég volt a sexbõl:) Na akkor lássuk az ujabb filmet:) A MARINE STORY igazából tetszett a film és tuti megnézem újra. Van úgy, hogy egy film a hatása alá kerit de igazán nem tudom megmondani, hogy miért valahogy most is ez történt.
tizenkettõ 2011 máj. 13. - 22:17:35
(224/429)
Ezek után rátok bizom hogy eldöntsétek ismerem e azt a bizonyos szót hogy SZERELEM:P na mitgondoltok ismerem?:)
tizenkettõ 2011 máj. 13. - 22:15:05
(223/429)
tudhatnád mindenre van válaszom:) ebben az esetben szerintem túl volt bonyolitva a dolog, vagyis egyik félsem merte felvállalni igazán azt a bizonyos elsõ lépést, és ez igen nagy baj... Tudod mindig mond ki mit érzel, mit gondolsz mert ha sokáig nem teszed elszáll az a pillanat és bánni fogod hogy nem tetted meg:... de ha elmondod azzal a tudattal fekhetsz le hogy te öszinte voltál... és ha ezután sem jön össze a dolog akkor nem azért van mert elbénáztad hanem azért mert a másik fél még nem készült fel a szerelmedre...persze valahol belehalsz és a kisszived megsérül de elmúlik és már csak Õ sajnálhatja hogy egy ekkora érzésû ember nem kellett neki mint te:) ha szerelmes vagy igazán akkor semmi sem lehet kinos vagy ciki és az önérzetnek sincs semmi keresnivaloja a fejedben.
tizenkettõ 2011 máj. 13. - 21:58:13
(222/429)
mindenkinek megy csak átkell lépni a társadalom által generált közhelyeken.
tizenkettõ 2011 máj. 13. - 21:56:08
(221/429)
Ismerem bármi meglepõ:) nevezzük bárhogy is:-D
tizenkettõ 2011 máj. 13. - 21:54:53
(220/429)
igen csak a sex kedvéért... az "úgy" pedig azt jelenti sexuálisan... nem tudom hogy maradi vagy e vagy sem:) de az biztos hogy én nem gondolom, hogy egy nõ helye a konyhában van, sõt azt sem hogy egy nõ nem áll meg a saját lábán...és azt sem hogy egy nõ ne élvezhetné a sexet minden egyes alkalommal anélkül hogy k*urvának titulálnák:)
sunike 2011 máj. 13. - 21:17:29
(219/429)
És ha mindkettõ megvan és mégse jön össze a dolog??? Akkor mi van??? Erre mi a válasza kedves Dr. tizenkettõ ;-))))))))
sunike 2011 máj. 13. - 21:12:25
(218/429)
"sosem volt még olyan érzésed hogy megláttál vkit és nem bírtál uralkodni a vágyaidon?"
De egy ember, akiért sok mindent megtettem volna, de egyesek szerint : "nagyon gyerek még a felfogása, elég óvodás, úgy hogy csak örülhetsz, hogy nem lettél belé visszavonhatatlanul szerelmes..." és lehet igaza is van annak aki ezt mondta, sok okosságot mondott mostanában, amiért hálás is vagyok neki!!!
sunike 2011 máj. 13. - 21:08:52
(217/429)
Erre én is kíváncsi lennék :-))))))))))))
sunike 2011 máj. 13. - 21:08:17
(216/429)
Lám-lám nem csak én vagyok ilyen maradi felfogású és gondolkodású had idézzelek kedves "tizenkettõ"
"nem hallottad ki az iróniát?:) amúgy én nem hiszem hogy a szerelem befolyásolja hogy kivel milyen az ágyban...ott a vágy az úr:-D de te mindenbe belemagyarázod az érzelmeket a lelket:) meglepõdtem volna ha a sexbe nem:)"
Nem mindenkinek megy érzelem mentesen! :-))))))
tizenkettõ 2011 máj. 13. - 18:14:26
(215/429)
nem hiszek a szerelem elsõ látásra dologban:)max megfog vki elsõlátásra de a szerelemhez kell valami a belsõ tulajdonságból is
tizenkettõ 2011 máj. 13. - 18:09:27
(214/429)
hát ebben nem értünk egyet:) néha jó érzelem nélkül csak a sexkedvéért együtt lenni valakivel, akivel tökéletes maga az aktus, ettõl nem hiszem hogy bármilyen jelzõt rákéne aggatni az emberre (föleg nem ilyen pasis szemléletût) A szerelmes rész pedig velem elõfordult már úgy hogy én legalább tudom mirõl beszélek... és nem azért nem sikerült mert nem tettünk meg mindent ha nem talán azért mert "úgy" nem illetünk össze
happytime 2011 máj. 13. - 08:27:38
(213/429)
Egyetértek ezzel:)
Ha vki csak a sexre utazik tényleg elég kurvás a helyzet:)
Ok ha az ember alkalom adtán sex-el minden kötöttség nélkül,de hogy folyamatosan csak arra utazik az az ember érzelem nélkül született:)
tizenkettõ 2011 máj. 12. - 22:59:39
(212/429)
nem hallotad ki az ironiát?:) amúgy én nem hiszem hogy a szerelem befolyásolja hogy kivel milyen az ágyban...ott a vágy az úr:-D de te mindenbe belemagyarázod az érzelmeket a lelket:) meglepõdtem volna ha a sexbe nem:)sosem volt még olyan érzésed hogy megláttál vkit és nem birtál uralkodni a vágyaidon?
tizenkettõ 2011 máj. 12. - 22:53:24
(211/429)
hát ebben nem értünk egyet:) ami persze nem baj:) a sex érzelem nélkül is lehet jó:) és érzelemmel is lehet iszonyat szar:) ott a kémia dominál:) persze ha szerelmes az ember akkor küzd hogy minden tökéletes legyen de van hogy igy sem lesz tökéletes és akkor megette a fene az egészet.
sunike 2011 máj. 12. - 21:50:00 Előzmény tizenkettõ
(210/429)
És hogy valaki csak ruha nélkül tudjon szerelmes lenni??? :-D Kicsit vicces, vigyázz, ha ez kiderül sose fognak hagyni, felöltözni téged ;-)
És ha szerelmes az ember, szerintem is mindenképpen mûködnie kell a sex-nek, ha nem akkor nem vagy szerelmes :-))))))))))))