gyik 2007 ápr. 23. - 00:50:51
(828/1148)
És télleg, igazatok van, én voltam elcsúszva az olvasással.

Hát hétvégén biztos jó a vonal Tazmániában... :D
gyik 2007 ápr. 23. - 00:48:21
(827/1148)
úgy látszik mindenki itt köt a dolga helyett ;-D
nekem fordítanom kellene...

igen, én is mondtam, hogy Hannah-t kicserélték.. nem ilyen volt.

David is változott, persze, hát anélkül már télleg semmi értelme nem lenne az egésznek :)
De valahogy ezt is ki lehetett volna kicsit jobban dolgozni. Vagy a végét is jobban elnyújtani...vagy passz :)

Én tegnap (vagy ma?) mintha olvastam volna egy új mailt Lisa mailboxában.. tévedek? Nem a "babát várunk" volt az utolsó sztem.

ilyen szöveget csak szabadon szabad fordítani ;)
De sztem nagyon jól megoldottad a többi részét! A "aki nemsokára kigömbölyödik" olyan aranyosra sikerült! ;-)
gyik 2007 ápr. 23. - 00:37:07
(826/1148)
:-) Ugye? én is ezt mondtam, nekem is nagyon tetszett, hogy nem egyik pillanatról a másikra..
gyik 2007 ápr. 23. - 00:35:59
(825/1148)
hát ha másholnincs fenn, akkor begrebbelem azt is nektek. A "Die Stars" része már épp feldolgozás alatt van. ;)
gyik 2007 ápr. 23. - 00:09:51
(824/1148)
Jajj, én a sorozatra gondoltam úgy általában. Télleg elérthetõ volt.
És arra értettem, hogy a személyiségét kb. pincsikutyára redukálták :)
A Lisa-David szál meg Rokkóval a képben korántsem olyan szép már.. Sztem. Jobbra is meg lehetett vóna csinálni mind2-t.
glam 2007 ápr. 22. - 22:47:34
(823/1148)
Igen, én is nézem a sat1-en és fõleg ahhoz a Lisához, képest nagyon más, mint a legelején volt. Magabiztosabb lett és mondjuk ki, felnõtt. Most tudván milyen is lehetett volna, most látszik csak igazán, milyen gyerekes volt. Dehát mi ezt szeretjük benne:D
Igen, nekem is furcsa ez a levél stagnálás. Még 5 perce sem jött el otthonról Lisa, David már olyan levelekkel "zaklatt"....
Erre megtudja, hogy a felsége (de furcsa ezt leírni) terhes, és nem ír semmit. Yvonne-nak el sem újságolta... Na szóval furi...
Jó éjt!
glam 2007 ápr. 22. - 19:22:23
(822/1148)
Egyet értek, Rokkó benne a legjobb.
Azt figyeltem meg, ahogy néztem, ezeket a best of vibeket, hogy mennyit változott Lisa és nem csak külsõre, sõt...
És pont ez ettõl volt jobb ez a sorozat, hogy olyan lassan változott, hogy észre sem lehetett venni, hogy ennyit, csak most visszanézve. Nagyon jól szórakozom, ezeken a videókon:D (a beadandóm helyett, ugye:D)
_Noe_ 2007 ápr. 22. - 18:28:04
(821/1148)
Szia! Hol lehet megnézni ezt a "Der Countdown"-t???Nagyon érdekelne...
Kiskirálylány 2007 ápr. 22. - 18:22:33
(820/1148)
Miért rontották el Rokkót a végére? (Gondolom, arról a részrõl van szó, amikor elmennek együtt piálni David + Jürgen + Rokko, és megjelenik az a - sztem - hihetetlen ronda belsõépítész - bocsánat, akarom mondani sajnálatos módon némileg elõnytelen külsejû belsõépítész.)

Nekem nagyon tetszett, ahogy Jürgen meg Rokkó ott döglenek azon a matracon Jürgen szobájában, és Lisa azt mondja, hogy "De bájos!" És tényleg ;)

Szval neked mi nem tetszett? (David persze idiótán viselkedik, megfigyeltétek, hogy a szappanoperák férfihõsének szájából a leggyakrabban elhangzó mondat az, hogy "Bocs, tudom, hogy idióta voltam" + bûnbánó tekintet, amitõl a készítõk szándéka szerint a nõk elolvadnak? De ez vajon valóban olyan megható???)

MÁS. Az összes sorozat a nõk szemszögébõl láttatja az eseményeket. Sztetek milyen lenne egy férfiak számára készített szappanopera? (Mármint vmi normálisra gondolok, értitek, nem arra, hogy "Eddigi csajaim lajstroma" vagy "Mitõl is vagyok ilyen hódító" meg ilyesmi.) Vmi, amit sokan néznének, és lenne vmi végkifejlet felé tartó sztorija?
gyik 2007 ápr. 22. - 17:27:03
(819/1148)
én szeretem ezt az új lisás külsõt is!

< -
gyik 2007 ápr. 22. - 17:20:46
(818/1148)
< -
zseniális :D:D:D:D:D
halálra vigyorogtam magam.
Azon is, hogy a sátoros résznél eddigi leggyengébb színészi teljesítményt nyújotta Manuel meg Mathis.. Látszik, hogy végig azt gondolják "jaj..ajjjaj.." :D:D:D
Alex viszont itt is teljesen hiteles, Karim is, sztem nagyon aranyos,ha mosolyog. Igaz, kicsit túlságosan megragadta Alexet, majdnem elvágódtak :)
Ha elolvastam volna azon a korongon, hogy csak 3 perc, már rég megnéztem volna.. :(
Bedigizzem valakinek? Úgy értem saját használatra, letölthetõsre.

glam (935):
köszi a linket! ezt még pont nem láttam.
Rokkót elrontották a végére.. :( Meg Rokkóval egy kicsit az egészet. De sebaj ;)

BandikaBBB (938):
A "ruha nélkül is értékes" megjegyzésen is jót somolyogtam ;) És nyilván ha benn akarsz maradniegy miliõben, akkor van, amitõl nem tudsz eltekinteni.. Valóban nem tudom, hogy turkálós cuccokban milyen lenne beállítani egy partira.. :) Modjuk eredetinek biztos eredeti :D
Most,hogy így mondtad, belegondoltam a márkákba.. 4db márkás darabom van össz-vissz :D. Két cipellõ, a télikabátom meg egy széldzseki, amit a páromtól kaptam. Jobb szeretem a jóminõségû alapanyagon saját készítést, pl. pólót.
1szómint100, én se kerültem ki teljesen a márkákat.. Bár viszonylag redukált termés, ha azt vesszük, hogy kb. 4 év alatt hoztam össze :)

Aranyos a göndör kép, ismertem. Ezen is egy kicsit más, mint szokott lenni. Mondom 1000 arca van :)

Kiskirálylány (941-943):
Na, ezt az Alexesképet sztem még nem láttam. Bár gondolom elsõsorban másnak szántad ;D Itt "alexesebb", mint a göndör képen.
Jah, ezek a M.C. képeken már én is vigyorogtam egy sort :-D

Große (946):
a tazmániai telefonvonalakkal van a gond.
Jó ötlet, hogy ne a tévében kelljen eljátszani dolgot (mégiscsak idétlen lenne a jelenet David nélkül), hanem írhasson levélben :)
roball 2007 ápr. 22. - 14:51:14
(817/1148)
Nagyon köszönöm!!! :)
Bendzso 2007 ápr. 22. - 14:06:47
(816/1148)
Köszi!
roball 2007 ápr. 22. - 11:29:58
(815/1148)
Najó...túl sok minden jut eszembe, csak az a baj, hogy nem egyszerre... :)
Le tunád neke vki írni annak a levélnek a fordítását, amiben Lis amgemondja Davidnak, hogy terhes??
Köszi
roball 2007 ápr. 22. - 11:11:16
(814/1148)
Jézusom...David olyan bunkó ebben a videóban... :(:(:(
Még szerencse, h megváltozott...Még mindig David-fan vagyok!!! :D
roball 2007 ápr. 22. - 11:07:45
(813/1148)
Megnéztem franciául a forgalommegállítós jelenetet, de rájöttem, h úgy nem poén, hogyha nem értem, szóval...nem tudjátok, h fenn van-e youtube-on ez magyarul???
Annyi best of vib van...már csak fenn van, nem?? :)
BandikaBBB!!!Hiányoztak a képeid! :)
Kiskirálylány 2007 ápr. 22. - 10:35:41
(812/1148)
Gondolom, felismerhetõ, ki ez...
Kiskirálylány 2007 ápr. 22. - 10:34:56
(811/1148)
A képen, amit az elõbb küldtem már közelít ahhoz, ami nekem tetszik nõi hajban...

De itt egy másik kép nevetséges firzura kategóriában :)
Kiskirálylány 2007 ápr. 22. - 10:29:58
(810/1148)
Kár, hogy ilyen "bodri" ezen a képen a haja. Nekem jobban tetszik a "leomló" típusú haj, aminek a vége egy kicsit kunkori, vagy hogy mondjam.
Kiskirálylány 2007 ápr. 22. - 10:17:29
(809/1148)
Itt a forgalom-leállós jelenet linkje:

<a target="_blank" href="http://www.youtube.com/watch?v=kmI7Y_dsAv8" title="http://www.youtube.com/watch?v=kmI7Y_dsAv8">www.youtube.com</a>

Franciául van, és utána egy másik jelenet következik, amelyben David Lisáéknál megkóstolja Bernd itókáját (bármi is legyen az), és Lisa vicces képet vág...