oregzold 2009 ápr. 06. - 09:44:18 Előzmény poinsettia
(12/52)
igazad van.Ha egyedül közvetit,akkor értelmesen csinálja.Palik meg kirugatott olyan embereket,mint Dávid Sándor.Aljas,nagyon buta ember.
macee 2009 ápr. 06. - 08:45:06 Előzmény poinsettia
(11/52)
Ragályos ilyen esetekben sajnos, de nem a személyiségét veszti el, csak alkalmazkodnia kell a sültparaszt fõnökéhez.
poinsettia 2009 ápr. 05. - 23:03:35
(10/52)
Szerintem te magad inkább meg se szólalj, ha még soha az életben nem láttad Zollner Gyula nevét leírva.

Egyébként Zollner amúgy nem hülye és Palikkal ellentétben nem hajlamos önfeledt baromkodásokra, és ha egyedül közvetíti az F1 versenyeket, nincs vele semmi gond, de ha beül mellé az a címeres ökör Palik a hányingerkeltõ hangjával és szövegével... Talán a bunkóság mégis egy ragályos dolog?
oregzold 2009 ápr. 05. - 13:20:18
(9/52)
Igazad van.Üvöltõ dervis,és a ritka buta Zollner.Annyira sötétek.Mikor cserélik már le õket.Várom azt a pillanatot
marharépa 2009 ápr. 05. - 13:06:54
(8/52)
Ritka nagy bunkó ez a palik, szinte sose találja el a két versenyzõ közül hogy ki az, pedig õ " a fabódébol is felismerte a motorversenyzõket", de mindegy. Amikor úgy tûnik igaza van, akkor nagy a pofája, de mindig kiderül hogy mégse. Úgy szdija a kommentátortársát, közbe majdnem mindig neki van igaza. Nem tudom miért ilyen paraszt, ráadásul élõ adásban.

Nagyképû, beképzelt szerencsétlen.

Szivesebben nézném inkább valanelyik német adón miatta.
macee 2009 ápr. 05. - 12:20:33
(7/52)
Palik eleinte talán még vicces is volt, de amit most mûvel, már siralmas. A legidegesítõbb emberfajta, tipikus "elnyomok mindenkit, én vagyok a legokosabb" típus, kis szókincsel, roppant viccesnek képzelve magát.

Sokkal tehetségesebb fiatalok is kommentálhatnák az F1-et, de nem, mert Õ a nagy palik laca csak így kisbetûvel.

Sajnálom a feleségét és a szûk környezetét.
offtopic
Zajac 2008 nov. 10. - 22:38:37
(6/52)
Még nem voltam Driften,de jövõre mindenképpen szeretnék elmenni legalább egyre..
kadituning 2008 nov. 10. - 19:00:00 Előzmény Zajac
(5/52)
jónak jó szoktam nézni de a magyar drift versenyek mért nincsenek benne???, :(
Zajac 2008 nov. 06. - 08:30:20
(4/52)
Hát engem is idegesít a magyar kommentár(F1),fõleg amikkor sok hülyeséget beszélnek.
De én a következõt szoktam :) Nézem egy darabig a szlovákon,amikkor megfájdul a fejem a szövegtõl kicsit átkapcsolok az osztrákra :) de lehet nézni a románoknál is :) de a neten is lehet néha szabad adást fogni :) Persze tudom nem mindenkinek van ennyi adó,de néha jobb a németen(RTL) nézni mint a magyaron :)
mondjuk a legjobb amikkor kicsit felhangosítom a tévét,hogy halljam a Bmw,Ferrari vagy más kocsi gyönyörû muzsikáját és beledumálnak.

Rally:
Hétvégén Pécs rally :) talán utoljára láttunk WRC-ét :((
Remélem azért még látjuk õket és nem hall meg a magyar rally

Szép napot mindenkinek.
MR. TROMORT 2008 okt. 04. - 19:09:32 Előzmény Polyika
(3/52)
Teljesen igazad van, én is igy vok evvel, multkor hami majdnem kicsuszott, és fél oráig csak jajgatott hogy szegény hami meg minden, palik mindig pártatlan marad, egy sportriporternek ez a feladata
Polyika 2008 szept. 06. - 15:12:19
(2/52)
Tudom, hogy a Forma-1 -hez tartozik de oda nem tudok beírni. Tehát ide Írom véleményem : A Czollner Gyulától az idegroham kerülget , nem tudom ki nyomta be a tv.-hez , de komolyan ott tartok , hogy ha csak õ vezeti a F1-et akkor inkább hang nélkül nézem , mert nem vagyok rá kiváncsi , hogy éppen Hamilton a fantasztikusabb és felülmúlhatatlan vagy Alonso, a többi versenyzõ pedig az õ szemében csak simán jó vagy a lehetne jobb is kategóriába tartozik. Talán neki mint "sportriporternek" az lenne a feladata , hogy én mint nézõ ne halljam ki a szavaibõl , hogy kinek drukkol.
kovacszoltanmt 2008 máj. 25. - 07:54:29
(1/52)
Remélem nem a Gyulai vezeti, mert hideglelést kapok tõle.