Téma: Majdnem szûz

1/10
movieking 2008 júl. 07. - 10:44:37 1/10 Előzmény ivette
(32/92)
Durva a film..van némi valóság alapja...A csaj jól játsza a prostit,bár..A cici és a popsi nálam 10/10. :)
10/10
ivette 2008 jún. 19. - 19:59:40 10/10 Előzmény Laci911
(31/92)
igen szerepelt
Laci911 2008 jún. 13. - 07:35:35
(30/92)
Györgyi Anna is szerepel benne?
Lord Ice 2008 jún. 13. - 04:32:29
(29/92)
Reszemrol 10/10.
Erdekes film ez, hogy ilyen vegletesen osztja meg a nezoket. Talan kell hozza valami, hogy valakinek tessen. Ugyertem a nezoben valami. Nyugodtan ki lehet kerni barkinek magarol, nem arra gondolok, hogy en okos vagyok, o pedig nem. Talan vilagnezeten mulik.
Azok a hozzaszolasok, amik az elso nehany perc utani "Kerem kapcsojja ki"rol szolnak, szamomra azt igazoljak, hogy komoly tortenetvezetese van, bevezetessel, bonyodalommal, nem robban bomba benne az elso negyed oraban.
A szineszi jatek magasan veri sok filmet, a foszereplo alakitasa csillagos otos. Nem ereztem, hogy filmet nezek, eljatszott tortenettel. Beleelt, sokat probalt (szerintem) jatekot elvezhetunk benne.
Elismeresem az alkotasert, rendezonek, keszitonek, szinesznek, tortenetironak egyarant.
Bar ez lenne a kozonsegfilm, de ugy tunik, ez sok. Meg jo, hogy nem lett kikialtva muveszfilmnek.
Szamomra valahol a "Portugal"-lal egy magassagban van, ami lehet furcsa izlesre vall... :)
Utolag futottam bele itt, es neztem meg az Indexes linket rola. Te jo eg, mekkora lehuzas! Mi ez a szimbolum magyarazas benne? Miert erolteti? Anelkul is elvezheto. Geszti kritikaja is tartalmas volt a mellekelt videoban.
Akkor megegyszer, magam megerositesere is, a sok okos velemeny utan:
Nezo: 10/10
sram-lee 2008 máj. 08. - 22:39:26
(28/92)
Ma láttam a filmet, és tetszett. A fõszereplõ lány nagyot alakít, és csinos is! Igazi "hungarian feeling" végig.
8/10
amani 2008 máj. 02. - 19:04:49 8/10
(27/92)
nekem nagyon tetszett!
Csak azt gondoltam, hogy a strici a festékes ügy után bosszút fog állni.
8/10
szinhazimado 2008 ápr. 27. - 21:46:01 8/10 Előzmény pacica
(26/92)
Én tegnap megnéztem mégegyszer moziban másodjára. Nekem ismételten tetszett, tele van vicces jelenetekeel, ami kontrasztot ad a tragédiának, ami végül valamiféle happy-end lesz, ha nem tévedek. Másodszori nézésnél, olyan részeket is meglát,meghall az ember, amit elsõ nézésre nem. :)

Mostis csak azt tudom mondani, hogy a story izgalmas - fordulatos, a zenéje kitünõ !!

Azokat tudom sajnálni, akik arra sem veszik a fáradságot, hogy mozijegyet vegyenek. Kényelembõl és hirtelen véleménynyilvánításból (5-10 perc után megállapítandó- a bevezetõrész megtekintése után, még nem értékelhetõ reálisan a teljes alkotás, nem ártana esetleg elõretekerni néhány rész, ha már letöltöd) lenézik mások kitartó és fáradságos munkáját, na ehhez tényleg pofa kell. Na de hát nem vagyunk egyformák.

Nekem tetszett és biztos, hogy tv-ben is meg fogom nézni majd, hogyha fogják sugározni ! ;-) Vagy megveszem dvd-n !
leopard26 2008 ápr. 23. - 22:46:10
(25/92)
13 perc:53 másodpercig ment a film!De valakinek biztos tetszik
pacica 2008 ápr. 20. - 09:40:54 Előzmény matitutu
(24/92)
Te nagyon ostoba lehetsz. Nem kell idegeskedni mert valakinek nem tetszik. Vagy netán te vagy itt a fõgóré aki megmondhatja ki milyen hozzászólást küld? OhOh. Egyébként letöltöttem és még szerencse mert pénzt ezért a moslék sz*rért tuti nem adtam volna. Minden második szó a b*zdmeg ebben a filmben, ehhez tényleg nagy alakítást kellett odavágni. 20 perces letöltés, 10 perc szenvedés és 5 másodperces törlés. Pont.
10/10
mcszabi 2008 ápr. 19. - 15:19:07 10/10
(23/92)
Sziasztok
"Szerintem .urva jóó film!" Vagyis Nekem is a családomnak is nagyon tetszett.Ubrankovics Júlia (Boróka) írtó nagyott alakitbenne(max. tiszteletem Neki-kötelezõ,hgy ezért az alakitásáért VLM. dijjat kapjon).Végre megint 1 jóó magyar film.Története is valóságos, többi szinész is jót alakit benne.
Én csak ajánlani tudom.
mcszabi
matitutu 2008 ápr. 18. - 23:21:46 Előzmény pacica
(22/92)
MI az,hogy le kapcsoltad a filmet? Talán mozigépész vagy?Netán a filmstudióban dolgozol? aki közel ül a celluloid szalagokhoz.Mert ugye ez a film még hivatalosan nem kapcsolgatható oda haza a nagyképernyõs TV elõtt.....**moderálva**. Mielõtt fikáznál valakit annyi emberség legyen benned,hogy elismered a tényt,hogy letöltötted valahonnan a filmet ,amely szerintem nagyon jól sikerült...nem baj szedjed csak tucat szám a sok amerikai moslékkal együtt.majd ott.... Jessica Alba kiteszem a falra. biztos ,hogy jobban fog neked tetszeni. Én inkább maradok a magyar filmeknél...
pacica 2008 ápr. 17. - 10:01:48
(21/92)
Nem tudom hogy hívják a nõi fõszereplõt de pocsék az alakítása. 10 perc után lekapcsoltam a filmet.
amozijo 2008 ápr. 07. - 10:04:24 Előzmény bobbymadden
(20/92)
A "nem hollywood-i" megjegyzést egészen más értelmeben használtam, mint ahogyan te értelmezted.
mirlo 2008 ápr. 02. - 11:26:25
(19/92)
ehhehee, nagyon jó volt a Sándor Pál oldalvágása, mely szerint "Bacsó összes valóságismerete benne van a filmben", csak az a kár, hogy ezt egy olyan embertõl hallhattuk, aki legutóbb a Noé bárkájával lepett meg bennünket!!! ;D
http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=82372&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_where=2
8/10
szinhazimado 2008 márc. 31. - 22:04:09 8/10
(18/92)
Gratulálok !
Én ma láttam a filmet, már nagyon vártam, hogy vidékre is hozzák a mozikba. A lent írt kritikák miatt kicsit félve fogadtam, de ennek ellenére pozítívan csalódtam. Érdekes volt a történet, megrázó ábrázolásmóddal és sokkoló képsorokkal. Gratulálok a film készítõinek.
Végre egy olyan film, ami igazán szórakoztat, mûvészi, nem az erõltetett mûvészi és nem áll be az egykaptafára készült magyar filmek sorában sem, mindenképp egyedi !
Voltak benne vicces jelenetek, poénok, amiken lehetett nevetni ;-)
Szerintem sikerült valógszerüen ábrázolni a témát, mert a kurvák élete sajnos ilyen. (Még szerencse, hogy nem a trágárabb oldala lett megmutatva ennek a világnak)

A zenéje kítünõ, felcsendült a "Te rongyos élet" c. dal is a "csöves" jelenetben. :)
A színészek kítûnõen játszottak, a rendezés remek !
Még sok ehez hasonló kíváló filmet szeretnék látni.
Másoknak is ajánlanám ! Mindenképpen érdemes megnézni !
bobbymadden 2008 márc. 31. - 02:04:52 Előzmény amozijo
(17/92)
nem hálivúdi??? pedig eléggé
SPOILER!!

Hogy lesz egy kislányból kurva - a k*rvából, hogy lesz marketing manager egy kamu érettségivel...
ez is egy tündérmese "életszagú" karakterekkel... de legalább magyar ami végre se nem Koltai Róbert-féle nevetõsen-sirattatós, se nem tv2-rtlklub produkciós gagyi szar Csányi Sándorral vagy Fenyõ Ivánnal
A maga szintjén szórakoztató
6/10
10/10
pecsidavid 2008 márc. 28. - 11:02:14 10/10
(16/92)
Nagyon jó film, a történet elég kemény nagyon a szeren van. Szerintem látni kell!!
Zseniális színészi alakítás, fõleg Ubrankovics Júlia és nem a vetkõzések miatt, hanem úgy egészében.
A negativ kritikakrol meg annyit, hogy végre nem egy undorito amerikai, egy kaptafára készült film, jah és nem értek vele egyet:)
amozijo 2008 márc. 26. - 16:13:56 Előzmény Bellomio
(15/92)
"Olcsó" kamerával rögzítésnek semmi köze az "amatõr" kinézethez. Filmre forgatták, mint a nagyjátéfilmek döntõ többségét világszerte... Hogy mennyire nem olyan mint egy agyonfényelt hollywoodi akciófilm, vagy hogy mennyire nincsen "jól" (bár ez szubjektív) megcsinálva, az már más kérdés...A legtöbb egyébként is a fények használatán múlik.
Bellomio 2008 márc. 25. - 11:43:49
(14/92)
Elolvastam a kritikát...sajnos utólag:-)
Nagyon gyenge volt, a történet nagyon kidolgozatlan, a filmet szerintem olcsó kamerával rögzítették, olyan volt mint egy amatõr film. De a fõszereplõ nagyon csinos...
Leonardo25 2008 márc. 24. - 11:40:01
(13/92)
Sziasztok!
Mindenkinek ajánlom aki megnézné ezt a "filmet" (csak azért írom annak, mert valószínû, hogy filmre készítették, meg azért is mert moziban láttam..sajnos!), hogy elõtte olvassa el a "SOMA200" hozzászólásában jelzett kritikát. Minden betûjével egyetértek és csak sajnálni tudom azokat akik a kritika ellenére mégis megnéznék!!!